Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: AC FunRace: Húsvéti bolondozás

  1. #26
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    [QUOTE=Zelfel Tamás;257506]Dokumentumok /assetto corsa /setups /seatleon tcr/ks_



    Koszi!

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Szépen, lassan gyűlünk a szerveren! Tessék jönni! Ts- en is vagyunk!

    A véleményetekre nagyon kíváncsiak vagyunk az autóval, pályával, kezelhetőséggel, autó verseny képességével kapcsolatban!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Indítottam még egy szervert! Gyertek mert nagyon jó a buli!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    Sajnálom ha volt pár incidens a futamok alatt,csak én egy régi szimes haveromat próbálom győzködni hogy jöjjön ide versenyezni,és emiatt párszor átadtam neki a volánt.
    Természetesen tétmeccsen nem tennék ilyet!
    Vízner Gabitól viszont elnézést kérek,sajnos párszor meg lett találva emiatt!
    Többet nem lesz ilyen
    Utoljára módosította: Gáspár Gergely; 2018. 04. 01. 22:35.

  5. #30
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Hat sracok ez iszonyat kiraly volt! Szerintem honapok ota nem csataztam ilyen jokat. En siman el tudnek kepzelni ezzel a nyari kupat. Volt, amikor harman fordultunk el egy 90 fokos kanyarban gond nelkul Ennel jobb feeling nem letezik
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  6. #31
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Ez nagyon ott volt!
    Marha jó kis csaták mentek, oda-vissza előzgettük egymást több kanyaron keresztül . Ez kell

    Remélem megyünk még ezzel a verdával

  7. #32
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Én csak azt nem értettem, hogy néha hogy a fenébe esett rám annyira mindenki egyenesben. Először azt hittem, hogy valami trükkösebb tartományban kéne feljebb váltani, de elnézve a streameket nem igazán ez volt a gond. De egyébként nekem is nagyon tetszik ez a kocsi, sose gondoltam hogy FWD-re valaha ezt fogom írni.

  8. #33

  9. #34
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    225
    A verseny tényleg szuper volt.Simán egy bajnokság járna ennek a modnak.Azért az érződött,hogy nem volt tét se büntetés,mert amikor nem az eljéből indultam a qvali kimaradta miatt,akkor bizony mindíg kiütött valaki,Gáspár Gergő úgy 3-4szer.Gergő egy kicsit próbálj jobban figyelni arra mi történik körülötted.Köszi!

  10. #35
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    [QUOTE=vizner90;257536]A verseny tényleg szuper volt.Simán egy bajnokság járna ennek a modnak.Azért az érződött,hogy nem volt tét se büntetés,mert amikor nem az eljéből indultam a qvali kimaradta miatt,akkor bizony mindíg kiütött valaki,Gáspár Gergő úgy 3-4szer.Gergő egy kicsit próbálj jobban figyelni arra mi



    Elnézést a galibákért!
    Mivel fun futam volt sokkal lazábbra vettem a dolgot,de legközelebb ezt is komolyan veszem majd(-:

  11. #36
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Miért más a versenyzői attitűd azért, mert nem éles verseny? A fair play nálam nem alkalomfüggő
    Kezdésnek két versenyt futottam tegnap kvali nélkül, mindkettőt a végéről kezdtem. Ezeken több helyet javítottam, mert kikerültem az előttem ütközőket, bár én is kaptam belőle egyszer. Utána kvalit követően a 11. helyről beértem a 8.-on, gyakorlatilag nyugodtan autózva.

    Már sokszor tapasztaltam, hogy míg az egykörös tempóm nem olyan jó, versenyben gyakran azok előtt végzek akik kvalin jó fél másodpercet adtak nekem. Ha ezt konzekvensen hoznák versenyen is, akkor nem lenne esélyem őket utolérni sem. Itt óhatatlanul előjön az óra ellen készülés problémája kontra mezőnyben és nyomás alatt autózás.

  12. #37
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Tényleg zseniális versenyek voltak! Bajnokságot neki
    Sajnos kb. nem volt olyan futam, ahol ne ütöttek volna ki, de ezt betudom annak, hogy nem volt tétje. Volt hogy az ívet tartva, belső íven érkező pöckölt ki, majd a következő törésben tömegbaleset okozása utána a fűről visszapattogva jött egyenesen nekem és ütött véglegesen ki az illető. Így sajnos folytatni sem tudtam azt a futamot.
    Ezt leszámítva komolyan nagyon élveztem. Sok embernek volna még mit tanulni a mezőnyben autózás kapcsán (tudom nekem is), márcsak ezért se lenne rossz egy ilyen bajnokság, ahol nem kell különösebben figyelni az autóra, miközben vannak minden oldalról melletted.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •