Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 36 (36 összesen)
  1. #26

  2. #27
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Hm, az eredmények nem veszik figyelembe a fordított rajtrácsot? Mert a második versenyen első helyről indultam, be is sz*tam amikor megláttam
    Nem tudom, hogy a mögöttem jövők visszafogták-e magukat az első körön, de úgy éreztem, hogy tartom őket. Bár lehet ez a teljesen amatőr íveim és féktávjaim miatt volt
    Aztán persze kicsúsztam, kétszer is, így tizedik lettem, mint az első versenyen. Elégedett vagyok, viszonylag konzisztens köröket mentem - magamhoz képest. Persze fejlődni van még hová, ó de mennyire..


    Replay a második versenyről - az elsőt sajnos nem mentette el a program.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Az óvások ide jöhetnek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk Lele László igen érdekesen csapatta mindenen (is) keresztül-kasul, hol előttem, hol mögöttem - néha komolyan féltem - de szerencsére csak egyszer talált el
    Azért az elfékezésemért bocsánat, azt én sem úgy képzeltem, de visszaengedtelek és nem volt a közelünkben senki, ezért nem veszítettünk vele semmit. Azt hogy érted, hogy mindenen keresztül-kasul mentem, mert tudtommal a pályán mentem végig.

    Az első futamon viszont köszönöm a versenyt Tóth Leventének, jó volt
    Utoljára módosította: Lele László; 2018. 04. 16. 10:14.

  5. #30
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Lele László írta Hozzászólás megtekintése
    Azért az elfékezésemért bocsánat, azt én sem úgy képzeltem, de visszaengedtelek és nem volt a közelünkben senki, ezért nem veszítettünk vele semmit. Azt hogy érted, hogy mindenen keresztül-kasul mentem, mert tudtommal a pályán ,mentem végig.
    https://gaming.youtube.com/watch?t=3348&v=hudnTqhZdoE
    Nyilván, a pályán mentél - kicsit túloztam
    A kanyarokban viszont olyanokat bicsaklott a kocsid, hogy öröm volt nézni, folyton attól fostam, mikor pördülsz be. Egy ilyennél előztelek meg pl.
    utána meg figyeld a visszapillantómat

  6. #31
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    https://gaming.youtube.com/watch?t=3348&v=hudnTqhZdoE
    Nyilván, a pályán mentél - kicsit túloztam
    A kanyarokban viszont olyanokat bicsaklott a kocsid, hogy öröm volt nézni, folyton attól fostam, mikor pördülsz be. Egy ilyennél előztelek meg pl.
    utána meg figyeld a visszapillantómat
    Ott csak simán rossz volt a kigyorsításom
    Utána sem láttam olyan eszeveszett nagy hibákat.... csak kicsit tényleg túlzónak éreztem a keresztül-kasul megfogalmazásod
    A videódat nézve tényleg magam sem értem mit akartam veled abban a kanyarban a 8. körben , jó messziről érkeztem. Még egyszer bocsi.

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszonom mindenkinek a versenyt! Ami engem nagyon meglepett, hogy a Maseratisok nagyon le voltak maradva, a masodik leggyorsabb Zelfi volt az idomeron, 2mp-et kapott. Vizner Gabival tizedeken belul szoktunk lenni. Mi tortent?

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom mindenkinek a versenyt! Ami engem nagyon meglepett, hogy a Maseratisok nagyon le voltak maradva, a masodik leggyorsabb Zelfi volt az idomeron, 2mp-et kapott. Vizner Gabival tizedeken belul szoktunk lenni. Mi tortent?
    Én azt nem értettem hogy lehetett itt menni 50-es időt! Bennem ennyi volt akkor. Hulla fáradtan ültem le a versenyre. Esetleg a setupod megoszthatnád velünk ha nem szuper titkos!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Srácok A büntetési tételeket olvassátok? Ha igen akkor értitek is mi mit jelent? Ha kint lesznek a büntik ne lepődjön meg senki ha újabb figyelmeztetés kerül a neve mellé!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #36
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom mindenkinek a versenyt! Ami engem nagyon meglepett, hogy a Maseratisok nagyon le voltak maradva, a masodik leggyorsabb Zelfi volt az idomeron, 2mp-et kapott. Vizner Gabival tizedeken belul szoktunk lenni. Mi tortent?
    Én most alig pár kört mentem a verseny előtt.A versenyen gyorsultam még vagy 1.5mp-t de a te idődhöz nekem most jóval több gyakorlás kellett volna.Egyébként Grat!Én beszorultam a pocheék mögé.Szinte lehetetlen volt megelőzni őket.Szóval így is örülhetek a két 4.helynek.Ami pedig mégjobb,hogy megszakadt a 4 futam óta tartó pehh sorozatom és végre nem lökött ki senki.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •