Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 61 (61 összesen)
  1. #51
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Jo reg ota volt mar neked kek zaszlo. Mar az elozo kanyarokban is zavartal, itt mentem mogotted az idealis iven haladtam volna tovabb te belassulsz en elrantom az idealis iv fele te meg remhuzol, ne a lekorozonek kelljen mar lehuzodni az idealis ivrol siettem nagyon Andris kozeledett ram, te a mezony vegen egyedul megis szarsz raadasul a versenyt vezetore, es meg itt szamonkersz fasza...
    Hát, a többieknek sikerült abszolválni ezt a akadályt. Egyedül Te voltál aki letolt a pályáról ahelyett, hogy MEGELŐZTÉL volna.
    Idézet a szabályzatból:

    "A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen ésszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni."

    Ha úgy érzed feltartottalak, vagy szabálytalanul közlekedtem, óvd meg kérlek.
    (Én többszöri visszanézés után sem értem, hogy miért nem a másik oldalon kerültél ki)

  2. #52
    Visszaneztem a replayt es be kell lassam h EN IS hibaztam, jobb lett volna ha
    Turelmesebb vagyok, de akkor is azt
    mondom h Feri ramcsukta ott az ajtot eleg rendesen! Semmi eselyem nem volt
    belul elfordulni! Nem ertem miert kellett igy kiszoritani, ha kint maradsz az idealis
    iven nagy valoszinuseggel a kesoi fektavom miatt alam tudtal volna fordulni. Kozel nem az
    idealis iven fekeztel! Vegig szoritottal engem befele! Gondolom en leszek a hibas mert keson fekeztem!
    De ha valaki rovidebbet tud fekezni akkor adjuk mar meg neki az eselyt h belul el tudj o n fordulni!
    Ha ugy mentem volna neked h hagysz helyet akkor egyertelmuen az en hibam lett volna, de igy szerintem nem!

    Piski Tomi tenyleg nagyon sajnalom h te lettel ennek a legnagyobb vesztese!!!

  3. #53
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Visszaneztem a replayt es be kell lassam h EN IS hibaztam, jobb lett volna ha
    Turelmesebb vagyok, de akkor is azt
    mondom h Feri ramcsukta ott az ajtot eleg rendesen! Semmi eselyem nem volt
    belul elfordulni! Nem ertem miert kellett igy kiszoritani, ha kint maradsz az idealis
    iven nagy valoszinuseggel a kesoi fektavom miatt alam tudtal volna fordulni. Kozel nem az
    idealis iven fekeztel! Vegig szoritottal engem befele! Gondolom en leszek a hibas mert keson fekeztem!
    De ha valaki rovidebbet tud fekezni akkor adjuk mar meg neki az eselyt h belul el tudj o n fordulni!
    Ha ugy mentem volna neked h hagysz helyet akkor egyertelmuen az en hibam lett volna, de igy szerintem nem!

    Piski Tomi tenyleg nagyon sajnalom h te lettel ennek a legnagyobb vesztese!!!
    Elofordul az ilyesmi, igy legalabb volt egy izgalmas futamom. 20 helyrol jottem fel harmadiknak, egy koccanas nelkul.

    A fektavon valo iranyvaltasrol pont a GT4-es futam utan postoltam, de ugy latom nem igazan hatott. En azt nem ertem, hogy ha Deak Ferinek volt egy BUA-ja,akkor miert kellett agresszivnak lenni? Tudta, hogy ugysem tartja meg a poziciojat.

    Grat a gyozelemhez Andris, azt sajnalom csak, hogy nem tudtunk a palyan megkuzdeni erte.

    De meg mindig jobban jartam, mint azok, akiket ledobott a szerver

  4. #54
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    A rajt utan a medium gumik es a hosszu 1es miatt kicsit beragadtam. A visszafordito
    Elott fektavon bementem Deak Feri melle belulre de o mintha nem latott volna siman rafordult a
    kerekvetore
    igy engem rakenyszeritett arra a nagy sarga puklira. A kocsim megugrott es igy iranyithatatlanul beleugrattam
    Piski Bmw-jebe! Nagyon sajnalom! Nem erzem magam hibasnak, de majd VB eldonti. Ezutan meg Lanyi Tomi
    is belemjott, de legalabb iranyba állított! Bocsanat meg1x mindenkitol aki belekeveredett!
    Az nem én voltam, hanem szerintem Kornél, én mögöttetek jöttem és a koccotok után mentem el melletted, így kerültem eléd.

  5. #55
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem én voltam, hanem szerintem Kornél, én mögöttetek jöttem és a koccotok után mentem el melletted, így kerültem eléd.
    Lehetséges, hogy én voltam. Elég szerencsétlenül sikerült csak kikerüljön bennetek és az egyik kocsi orrát biztos megkoccoltam. Remélem nem tört nagyon össze!

  6. #56
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Amennyiben engem is úgy engedtél volna el mint miután elkaszáltál Asztalos Andrist akkor semmi gond nem lett volna.

    Jobbos lejtős kanyar tapadáshatáron megyek mivel mögöttem 4mpre Asztalos Andris, kifelé csúszok ideális ív is bal oldalt mögötted vagyok beleemelsz a gázba kirántom aztán rámhúzod.

    Mivel már 1 körrel előtte felvillant a kék zászló látnod kellett már az előtte lévő kanyarba félrehúzódhattál volna, vagy itt jobbra le hogy tudjak továbbmenni, de hogy közvetlen mögötted megyek és te szimplán elveszed a gázt aztán rám húzod...

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, a többieknek sikerült abszolválni ezt a akadályt. Egyedül Te voltál aki letolt a pályáról ahelyett, hogy MEGELŐZTÉL volna.
    Idézet a szabályzatból:

    "A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen ésszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni."

    Ha úgy érzed feltartottalak, vagy szabálytalanul közlekedtem, óvd meg kérlek.
    (Én többszöri visszanézés után sem értem, hogy miért nem a másik oldalon kerültél ki)

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Csaba, lekörözéskor pontosan ugyan azok a szabályok és lehetőségek vonatkoznak rád, mint egy normál előzéskor, azaz ilyen helyzetben semmilyen extra előjoggal nem rendelkezel a manővereidet illetően. Javaslom minden lekörözésnek ebben a szellemben fogj neki és sokkal kevesebb problémád lesz a jövőben.

    A lekörözöttre persze már más előírások vonatkoznak és ha úgy érzed, hogy több kanyaron keresztül ténylegesen feltartott, vagy lekövethetetlenül mozgott előtted, akkor nyugodtan óvd meg az esetet!
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 04. 09. 19:30.

  8. #58
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    [COLOR=#0000ff]Csaba, lekötözéskor pontosan ugyan azok a szabályok és lehetőségek vonatkoznak rád
    Pedig ilyenkor nehéz megvakarni a hasadat
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #59
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #60
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csaba, lekörözéskor pontosan ugyan azok a szabályok és lehetőségek vonatkoznak rád, mint egy normál előzéskor, azaz ilyen helyzetben semmilyen extra előjoggal nem rendelkezel a manővereidet illetően. Javaslom minden lekörözésnek ebben a szellemben fogj neki és sokkal kevesebb problémád lesz a jövőben.

    A lekörözöttre persze már más előírások vonatkoznak és ha úgy érzed, hogy több kanyaron keresztül ténylegesen feltartott, vagy lekövethetetlenül mozgott előtted, akkor nyugodtan óvd meg az esetet!

  11. #61
    Bana Kornél Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem én voltam, hanem szerintem Kornél, én mögöttetek jöttem és a koccotok után mentem el melletted, így kerültem eléd.
    Igen én mentem beléd, láttam, hogy beforgattak oda, reméltem, hogy még kicsit csúszol majd kintebb, hátha lesz több hely, de nem tudtam én sem jobban balra húzódni, hogy elkerüljük a koccanást. De legalább irányba álltál

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •