Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Büntetések - Spa

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Spa 2018.03.11

    A/1. futam

    5:01 - Gáspár Gergely- lökés, kiforgatás: 3 figyelmeztetés

    A/2. futam:


    0:00 -
    Sebestyén Csabapapa - BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    0:00 - Nyilas László -
    BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    1:51 - Vizner, Balogh, Mihálszki - versenybaleset
    4:04 - Sebestyén Csabapapa - lökés: 2 figyelmeztetés

    B/1. futam

    0:00 - Jákói Kristóf -
    BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    0:00 - Szilágyi Zsolt - rossz körben történő BUÁ letöltése:
    1 figyelmeztetés
    0:00 -
    Szilágyi Zsolt - elmaradt BUÁ bejelentése: szóbelifigyelmeztetés
    2:02 - Pokornyi Balázs - lökés: magát büntette


    B/2. futam

    02:21 - Szerémi Szabolcs - lökés: 2 figyelmeztetés
    03:05 - Jákói Kristóf - lökés, leszorítás: 2 figyelmeztetés


    Összevont büntetések:

    3db
    Boxutca Áthajtás: Jákói Kristóf
    2db Boxutca Áthajtás: Sebestyén Csabapapa,
    Boxutca Áthajtás: Morvai Norbert, Lehota Zsolt, Nyilas László,Szilágyi Zsolt, Gáspár Gergely
    2 db Figyelmeztetés: Pokornyi Balázs, Petneházi Zoltán, Gáspár Gergely, Vizner Gábor, Lehota Zsolt,Nyilas László, Szerémi Szabolcs
    1 db Figyelmeztetés: Szatmári Tamás, Kuczi Balázs, Molnár Dániel, Gombos Gergő, Piski Tamás,Kanyuk Ferenc, Szarka András, Sebestyén Csabapapa, Szilágyi Zsolt

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 4. és 8. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 03. 16. 15:30. Indoklás: Horváth Márk esete hozzáadva
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Az én óvásomat megnéztétek? Nem mintha annyira haragudnék Gergőre, de kontakt volt és én a falban végeztem

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Az én óvásomat megnéztétek? Nem mintha annyira haragudnék Gergőre, de kontakt volt és én a falban végeztem
    Ma megvizsgáljuk! Egy adminisztrációs hiba miatt kimaradt az én hibámból. Utólag is elnézést érte!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Sziasztok!
    Most néztem az óvásokat és büntetéseket. Nem vagyok szent, volt ez az a futamokon amin indultam. Meg is beszéltem akivel tudtam. Írásom lényege, nézzetek már rá a suzuka óvás-büntetésre! Az óvasban Nyilas Lehel az óvott, a büntetett pedig már Én vagyok, Nyilas László. Ha jogos részemre a bünti akkor letöltöm természetesen ha csak elírás akkor javítsatok légyszi!

    Köszi!

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Nyil írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most néztem az óvásokat és büntetéseket. Nem vagyok szent, volt ez az a futamokon amin indultam. Meg is beszéltem akivel tudtam. Írásom lényege, nézzetek már rá a suzuka óvás-büntetésre! Az óvasban Nyilas Lehel az óvott, a büntetett pedig már Én vagyok, Nyilas László. Ha jogos részemre a bünti akkor letöltöm természetesen ha csak elírás akkor javítsatok légyszi!

    Köszi!
    Szia! Így van nem téged óvtak hanem Lehelt de a VB átnézi az első köröket és ott volt egy eseted amit ki kellett vizsgálni és azért kaptál 3 figyelmeztetést. A VB bármelyik esetért büntethet amit észrevesz, nem kell hogy meglegyen óvva. Mivel Spa-ban nem töltötted le ezért most kaptál még két figyelmeztetést.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Így már tiszta köszi! Mivel nem voltam óvás alatt nem is néztem rá a büntetésekre, ezért nem töltöttem le a büntit. Következőn természetesen pótolom.

  7. #7
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Sziasztok!
    Nagyon sajnálom ,de mivel nem találtam ezt a blogot,nem tudtam róla hogy Bua büntetést kaptam a Spa-ban összegyült pontjaim miatt.
    Ez az én saram,természetesen vállalom a következményeit!
    Viszont a letöltendő büntetés kiérdemléséért sokat nyomott a latban egy bizonyos kiforgatásért járó 3 pont,amin nagyon meglepődtem,mivel nálam nem volt kontakt!
    Nyilván az online lag miatt érezhettük másképpen az incidenst,de nálam semmilyen jele nem volt annak hogy összeértünk volna!
    Ha még nem késő ,holnap visszanézem az ominózus helyzetet,és ha tényleg úgy volt ahogy emlékszem,akkor átküldöm a replay-t az én szemszögemből is!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •