Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1

    R3E MDTM - Chang 03.28

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters DTM 2018 bajnoksága! Negyedik helyszínünk a Chang International Circuit. A Buriram-ban található thaiföldi pályát 2014-ben adták át, nevét fő támogatójáról (Chang Beer) a szponzorálás részeként nevezték el. A versenypályát Hermann Tilke tervezte. A változatos kanyarkombinációkból és hosszú egyenesekből álló aszfaltcsík 4,5 kilométer hosszú. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    4. Futam: 03.28. - Szerda Chang International Circuit - rank
    Autók: DTM 2013-2016 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): DTM 2013DTM 2014DTM 2015DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (15 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:15 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:50 (5 min) napszak: dél
    Race2: 21:55(22 min) napszak: dél

    Shakedown időpont: 03.26. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Bajnokság 2018
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 03. 15. 13:59.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti Shakedown-nak.

  3. #3
    Szerver fut: GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN*
    Jelszó: masters
    Jó szórakozást!

  4. #4
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Audival vagyok, szívesen csatlakozok audi csapathoz és támogatom öket a pontjaimmal.

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Audival vagyok, szívesen csatlakozok audi csapathoz és támogatom öket a pontjaimmal.
    Csapatnevezés a második futam után lezárult

  6. #6
    Szerverbeosztás:

    01-14. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    20:30-kor LAG teszt ( kérlek ne késsetek! )

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  7. #7

    Angry

    Meghalt a számítógép.Most már legalább tudom, hogy miért futott az első futamon a kép. Olyan volt mintha mindig a kép előrébb lett volna például nekiálltam kanyarodni az íven a kanyar végén még teljesen máshol voltam. Melós volt így végig mennem.

  8. #8
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Na ez pöpec verseny volt. Mind két futamon 1 perc pihenő nem volt állandó csata ment. Erik az első futam durva volt ment az előzgetés. Végére kinyírtam a gumit. Egyszer már úgy tűnt sikerült meglógnom aztán hiba és kezdődött minden elölről. Utolsó kanyar lekörözés, ott azt hittem akkora szerencsém lesz feltart a Zsolt de neeeem. Mindig volt valami izgalom.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez pöpec verseny volt. Mind két futamon 1 perc pihenő nem volt állandó csata ment. Erik az első futam durva volt ment az előzgetés. Végére kinyírtam a gumit. Egyszer már úgy tűnt sikerült meglógnom aztán hiba és kezdődött minden elölről. Utolsó kanyar lekörözés, ott azt hittem akkora szerencsém lesz feltart a Zsolt de neeeem. Mindig volt valami izgalom.
    Az szép volt az első futamon tényleg. Csodálkoztam is, hogy utolértelek, mert időmérőn gyorsabb voltál fél másodperccel, de azt láttam, hogy én valamivel stabilabban megyek. A DRS-nek köszönhetően aztán volt pár ide-oda előzés, ott igyekeztem mindig úgy taktikázni, hogy ha lehet, ne tudj majd visszaelőzni, ha neked lesz DRS-ed. A vége kicsit necces volt, de sikerült elfordulnom Zsolt mellett. Mondjuk egy kicsit húzódhatott volna beljebb, de megoldottuk. Igazából azt se bántam volna, ha előttem végzel, mert akkor a második futamon jobb helyről indulok.
    Kerülhettem volna előrébb is, de az első körben a T2-nél megforogtam és vastag 13 másodperc hátránnyal mehettem a mezőny után. Kicsit vicces, hogy csinálok egy amatőr hibát, aztán meg hiba nélkül megyek végig.

    A második futam jól alakult szintén, kikerültem az elején a balhét, aztán pár körön át tudtam hátvédként működni Leéb Pisti csapattársamnak, hogy pár másodperc előnyt szerezzen magának. Így neki meg is lett a dobogó, ami igen szép. Amíg tudtam "legálisan" tartani Sanyit, Matyit és Balázst, mentem előttük, aztán T2-nél volt egy kicsit driftelős előzés részükről, de sikerült hárman elfordulni. Aztán Balázst is elengedtem, hogy zaklassa őket, így Pistinek tovább tart a nyugalom
    Onnantól sok izgalom nem volt, csak a végén zárkózott fel Nagy Laci, de azt már tudtam, hogy beérek előtte, ha nem hibázok. Meg is lett az 5. hely.

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Chang

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  11. #11
    Pozitívan bizakodva vártam a versenyt, ugyanis sikerült nagyon jól ráérezni a pályára főleg a középső szektorra.
    Az FP alatt láttam, hogy Kenéz is képes olyan erős középső szektort menni mint én, akkor egy picit meginogtam, hogy talán mégsincs zsebben a pole és ahhoz még kell egy tökéletes kör tőlem nem elég, hogy mások ne legyenek elég gyorsak..
    Az első időmérős köröm egész jónak mondható lett (28.0) és bár volt bő 3 tized előnyöm mégse voltam nyugodt mert mint írtam láttam, az FP alatt hogy másik is nagyon gyorsak. A második körömre viszont az összes csillag a helyére állt és egy még számomra is emberfelettinek hitt kört sikerült össze hoznom. Így bizakodva vártam a futamot. Tudtam, hogyha sikerült megőriznem a vezetést a 2. egyenes végére akkor középen el tudok annyira lógni, hogy ne kapjanak DRS-t mögöttem ez sikerült is onnantól fogva pedig egy könnyed első futamot sikerült letudnom, és sikerült megszerezni a mester hármast is (pole leggyorsabb kör és győzelem)

    A második futam előtt aggódtam, hogy vajon majd hogyan tudok előre törni a rajtnál történt kavarodást úgy ahogy sikerült jól megúsznom. utána sikerült szépen hoznom felfelé a kis piros kertitörpét célom pedig az volt hogy el kapjam a sötét lovakat (VSR team :P ). Sikerült is kifékeznem egyszer Kenézt és igaz picit ki tettem a vállam de ezért túraautó. Igen egyzser volt, hogy Mammel Kenéz és én fordultunk el hárman bár akkor nagyon megindult az autó hátulja és azt hittem itt megforgok. De a driftnek hála sikerült még nagyobb szöget is lezárnom a kanyarból végül egy buta hiba miatt veszítettem el a vezetést 7 perccel a vége előtt. Picit korán léptem a gázra akkor nagyon ideges voltam magamra és a kis kertitörpéből át változtam nagy ragadozó cápává és a 4. helyről torpedó módban törtem előre bár sajnos már kevés volt az idő ahhoz, hogy Kenéz mögé megérkezzek és tudjam támadni. Pedig már majdnem el hittem, hogy ez egy 1000%-osan teljes hétvége lehet..
    Remélem évvégén nem fog hiányozni ez a 10pont...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •