Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 111 (111 összesen)
  1. #101
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Hogy legyen egy pozitiv pelda is, arrol, amirol beszeltem, csinaltam egy videot Szatmari Tamasrol. Nalam o a nap versenyzoje!

    Terhes Csabi elgombazza a fektavot, Tamas eszreveszi a tukorbol, kicsit nyit a kormanyon, elkeruli a balesetet es mindenki megy tovabb. Nincs kocc, nincs ovas, nincs is mirol beszelni.Pedig o is verhette volna a mellet, hogy ove az ivvalasztas joga. Szep volt!

    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 04. 02. 21:42.

  2. #102
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Na hát tanulmányoztam a bajnokok falát hamár ekkora farokméregetés van, van egy bajnoki címed a 2015-ös ac historic bajnokságból ahol 6!!! azaz hat állandó induló volt (állandó induló alatt értek olyan versenyzőt aki maximum 2 futamról hiányzott a többit teljesítette) szerintem azért más egy ilyen bajnoki cím vagy akár egy dobogó is mint ahol 2 szerver versenyez. (Ennél magasabb számú bajnokságból nekem is van bajnoki címem még LFS-ből) Ennek tükrébe a stat is csak egy érdekesség de kételyes mérőszám....

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ó istenem. Akkor írd be hogy nemúgy gondoltad az ideális ívet. Támadáskor, és védekezéskor sokszor beljebb húzódva, a belső ívet választottad abban a kanyarban, igen. Ha vmi negatívat kiérezhettél, akkor az az lehetett hogy magánszemélyként, versenyzőként nem tartom fair, etikus, és követendő dolognak a féktvávon való irányváltoztatást, utólagos kézimunkázást. Ha mindenki ezt csinálná Te sem tudnál beugrani sehova, és mégtöbb baleset lenne.
    De hogy miért kell belémkötni, személyeskedni?
    Gondolom "versenyzői" referenciára gondolsz.
    Ajánlom a bajnokok falát, tanulmányozás céljából: http://www.gtr-masters.hu/halloffame
    Vagy a versenyzői profilunkat összehasonlítani:
    http://www.gtr-masters.hu/driverstat/Terhes%20Csaba
    http://www.gtr-masters.hu/driverstat...20Krist%C3%B3f
    Szerencséd hogy a balesetek száma nincs rögzítve sehol...
    Ilyen "pöcök" kormányzással meg ne magyarázzá semmit:

  3. #103
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Kellemes húsvéti ünnepeket! (meg bűnbocsánatot)

  4. #104
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Csabi, jólmegnézted. Nyertél!
    Te mindig az ideális íven haladsz. Az az ideális.
    Sztem guríts le valamit

  5. #105
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen egy pozitiv pelda is, arrol, amirol beszeltem, csinaltam egy videot Szatmari Tamasrol. Nalam o a nap versenyzoje!

    Terhes Csabi elgombazza a fektavot, Tamas eszreveszi a tukorbol, kicsit nyit a kormanyon, elkeruli a balesetet es mindenki megy tovabb. Nincs kocc, nincs ovas, nincs is mirol beszelni.Pedig o is verhette volna a mellet, hogy ove az ivvalasztas joga. Szep volt!

    szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet ha észreveszi az ember h a mögötte jövő ugrándozik Kenyából , akkor nyilván próbálja elkerülni az ütközést...
    de pont az a lényeg h az ugrándozásról kell leszokni , mert nem mindig fogják észrevenni a tükörben ...
    én egy public szerveren is megbízok annyira a támadó félben h ha úgy érzem h nincs támadási pozicióban , akkor lesz annyi esze (hiába leskelődik ) h visszahúzódik és nem fog eltrafálni miközben beveszem a kanyart, mert nem bír várni egy igazi lehetőségre...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 04. 02. 23:05.

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet
    Ha el kell ugranod a téged jogosan megillető ívről, azért hogy más mulasztását korrigálva elkerülj egy ütközés, az is óvható és a hibázó fél büntethető.

  7. #107
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha el kell ugranod a téged jogosan megillető ívről, azért hogy más mulasztását korrigálva elkerülj egy ütközés, az is óvható és a hibázó fél büntethető.
    Wow. Tehát ha látom hogy mögöttem vetődni kész a kamikazee pilóta, kihúzom a kocsimat, elsistereg mellettem, nem történik incidens, akkor is büntethető a támadó pilóta?

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Wow. Tehát ha látom hogy mögöttem vetődni kész a kamikazee pilóta, kihúzom a kocsimat, elsistereg mellettem, nem történik incidens, akkor is büntethető a támadó pilóta?
    Persze, nem csak az lehet szabálytalanság, ahol lejön a festék a gépről.
    Ez eseteben a bizonyítási eljárás persze jóval nehézkesebb, körülményesebb, hiszen ha vki akkor is ugrik, amikor nem kéne és ezt meg csak kihasználja a támadó fél, az meg megint egy másik történet, szóval nem egyszerű.

  9. #109
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Eszemben sem volt támadni és beugrani kenyából védekeztem tamás ellen és sikerült elbénáznom a féktávot, ez nem mentesít a hiba alól de semmiféle divebombkísérlet nem volt amivel tamás próbál megcimkézni, Szatmári tomi ezt nem is láthatta hála istennek picit megcsúszik ős is és belekorrigál féktávon és így elkerüljük a koccanást.






    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet ha észreveszi az ember h a mögötte jövő ugrándozik Kenyából , akkor nyilván próbálja elkerülni az ütközést...
    de pont az a lényeg h az ugrándozásról kell leszokni , mert nem mindig fogják észrevenni a tükörben ...
    én egy public szerveren is megbízok annyira a támadó félben h ha úgy érzem h nincs támadási pozicióban , akkor lesz annyi esze (hiába leskelődik ) h visszahúzódik és nem fog eltrafálni miközben beveszem a kanyart, mert nem bír várni egy igazi lehetőségre...

  10. #110
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Eszemben sem volt támadni és beugrani kenyából védekeztem tamás ellen és sikerült elbénáznom a féktávot, ez nem mentesít a hiba alól de semmiféle divebombkísérlet nem volt amivel tamás próbál megcimkézni, Szatmári tomi ezt nem is láthatta hála istennek picit megcsúszik ős is és belekorrigál féktávon és így elkerüljük a koccanást.



    Egy szoval nem irtam a divebombot, konkretan egyszer sem, ezt Laci erolteti. Elrontottad, elofordul, de ez a video Tamasrol szol, nem rolad.

    Hihetetlen, hogy meg akkor is azt hiszed, hogy beszolnak, amikor nem.

    Peace.

  11. #111
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, nem csak az lehet szabálytalanság, ahol lejön a festék a gépről.
    Ez eseteben a bizonyítási eljárás persze jóval nehézkesebb, körülményesebb, hiszen ha vki akkor is ugrik, amikor nem kéne és ezt meg csak kihasználja a támadó fél, az meg megint egy másik történet, szóval nem egyszerű.
    Ez elmeletben csodalatos. A gyakorlatban pedig nem mukodik sajnos.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •