Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 111 (111 összesen)

Téma: AC GT4 - Algarve - 03.25

Piski Tamás Szervertag 2019
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.615
    Hogy legyen egy pozitiv pelda is, arrol, amirol beszeltem, csinaltam egy videot Szatmari Tamasrol. Nalam o a nap versenyzoje!

Terhes Csabi elgombazza a fektavot, Tamas eszreveszi a tukorbol, kicsit nyit a kormanyon, elkeruli a balesetet es mindenki megy tovabb. Nincs kocc, nincs ovas, nincs is mirol beszelni.Pedig o is verhette volna a mellet, hogy ove az ivvalasztas joga. Szep volt!

Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 04. 02. 21:42.

Terhes Csaba Szervertag 2018
    Város
    Szeged Live For Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    174
    Na hát tanulmányoztam a bajnokok falát hamár ekkora farokméregetés van, van egy bajnoki címed a 2015-ös ac historic bajnokságból ahol 6!!! azaz hat állandó induló volt (állandó induló alatt értek olyan versenyzőt aki maximum 2 futamról hiányzott a többit teljesítette) szerintem azért más egy ilyen bajnoki cím vagy akár egy dobogó is mint ahol 2 szerver versenyez. (Ennél magasabb számú bajnokságból nekem is van bajnoki címem még LFS-ből) Ennek tükrébe a stat is csak egy érdekesség de kételyes mérőszám....

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ó istenem. Akkor írd be hogy nemúgy gondoltad az ideális ívet. Támadáskor, és védekezéskor sokszor beljebb húzódva, a belső ívet választottad abban a kanyarban, igen. Ha vmi negatívat kiérezhettél, akkor az az lehetett hogy magánszemélyként, versenyzőként nem tartom fair, etikus, és követendő dolognak a féktvávon való irányváltoztatást, utólagos kézimunkázást. Ha mindenki ezt csinálná Te sem tudnál beugrani sehova, és mégtöbb baleset lenne.
    De hogy miért kell belémkötni, személyeskedni?
    Gondolom "versenyzői" referenciára gondolsz.
    Ajánlom a bajnokok falát, tanulmányozás céljából: http://www.gtr-masters.hu/halloffame
    Vagy a versenyzői profilunkat összehasonlítani:
    http://www.gtr-masters.hu/driverstat/Terhes%20Csaba
    http://www.gtr-masters.hu/driverstat...20Krist%C3%B3f
    Szerencséd hogy a balesetek száma nincs rögzítve sehol...
    Ilyen "pöcök" kormányzással meg ne magyarázzá semmit:

Szűcs Tamás Szervertag 2018
    Város
    Ecser
    Életkor
    43
    Üzenetek
    451
    Kellemes húsvéti ünnepeket! (meg bűnbocsánatot)

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.695
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Csabi, jólmegnézted. Nyertél!
    Te mindig az ideális íven haladsz. Az az ideális.
    Sztem guríts le valamit

Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.834
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen egy pozitiv pelda is, arrol, amirol beszeltem, csinaltam egy videot Szatmari Tamasrol. Nalam o a nap versenyzoje!

Terhes Csabi elgombazza a fektavot, Tamas eszreveszi a tukorbol, kicsit nyit a kormanyon, elkeruli a balesetet es mindenki megy tovabb. Nincs kocc, nincs ovas, nincs is mirol beszelni.Pedig o is verhette volna a mellet, hogy ove az ivvalasztas joga. Szep volt!

szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet ha észreveszi az ember h a mögötte jövő ugrándozik Kenyából , akkor nyilván próbálja elkerülni az ütközést...
    de pont az a lényeg h az ugrándozásról kell leszokni , mert nem mindig fogják észrevenni a tükörben ...
    én egy public szerveren is megbízok annyira a támadó félben h ha úgy érzem h nincs támadási pozicióban , akkor lesz annyi esze (hiába leskelődik ) h visszahúzódik és nem fog eltrafálni miközben beveszem a kanyart, mert nem bír várni egy igazi lehetőségre...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 04. 02. 23:05.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    32
    Üzenetek
    20.696
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet
    Ha el kell ugranod a téged jogosan megillető ívről, azért hogy más mulasztását korrigálva elkerülj egy ütközés, az is óvható és a hibázó fél büntethető.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.695
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha el kell ugranod a téged jogosan megillető ívről, azért hogy más mulasztását korrigálva elkerülj egy ütközés, az is óvható és a hibázó fél büntethető.
    Wow. Tehát ha látom hogy mögöttem vetődni kész a kamikazee pilóta, kihúzom a kocsimat, elsistereg mellettem, nem történik incidens, akkor is büntethető a támadó pilóta?

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    32
    Üzenetek
    20.696
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Wow. Tehát ha látom hogy mögöttem vetődni kész a kamikazee pilóta, kihúzom a kocsimat, elsistereg mellettem, nem történik incidens, akkor is büntethető a támadó pilóta?
    Persze, nem csak az lehet szabálytalanság, ahol lejön a festék a gépről.
    Ez eseteben a bizonyítási eljárás persze jóval nehézkesebb, körülményesebb, hiszen ha vki akkor is ugrik, amikor nem kéne és ezt meg csak kihasználja a támadó fél, az meg megint egy másik történet, szóval nem egyszerű.

Terhes Csaba Szervertag 2018
    Város
    Szeged Live For Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    174
    Eszemben sem volt támadni és beugrani kenyából védekeztem tamás ellen és sikerült elbénáznom a féktávot, ez nem mentesít a hiba alól de semmiféle divebombkísérlet nem volt amivel tamás próbál megcimkézni, Szatmári tomi ezt nem is láthatta hála istennek picit megcsúszik ős is és belekorrigál féktávon és így elkerüljük a koccanást.

Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem nincs olyan versenyző aki kiütteti magát direkt h majd milyen jó lesz megóvni az esetet ha észreveszi az ember h a mögötte jövő ugrándozik Kenyából , akkor nyilván próbálja elkerülni az ütközést...
    de pont az a lényeg h az ugrándozásról kell leszokni , mert nem mindig fogják észrevenni a tükörben ...
    én egy public szerveren is megbízok annyira a támadó félben h ha úgy érzem h nincs támadási pozicióban , akkor lesz annyi esze (hiába leskelődik ) h visszahúzódik és nem fog eltrafálni miközben beveszem a kanyart, mert nem bír várni egy igazi lehetőségre...

Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.615
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Eszemben sem volt támadni és beugrani kenyából védekeztem tamás ellen és sikerült elbénáznom a féktávot, ez nem mentesít a hiba alól de semmiféle divebombkísérlet nem volt amivel tamás próbál megcimkézni, Szatmári tomi ezt nem is láthatta hála istennek picit megcsúszik ős is és belekorrigál féktávon és így elkerüljük a koccanást.

Egy szoval nem irtam a divebombot, konkretan egyszer sem, ezt Laci erolteti. Elrontottad, elofordul, de ez a video Tamasrol szol, nem rolad.

Hihetetlen, hogy meg akkor is azt hiszed, hogy beszolnak, amikor nem.

Peace.

Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.615
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, nem csak az lehet szabálytalanság, ahol lejön a festék a gépről.
    Ez eseteben a bizonyítási eljárás persze jóval nehézkesebb, körülményesebb, hiszen ha vki akkor is ugrik, amikor nem kéne és ezt meg csak kihasználja a támadó fél, az meg megint egy másik történet, szóval nem egyszerű.
    Ez elmeletben csodalatos. A gyakorlatban pedig nem mukodik sajnos.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •