Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (111 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Algarve - 03.25

    Kedves Versenyzők!

    Portugáliában folytatjuk az 5. futammal a GT4 Bajnokság-ot, méghozzá az Algarve vagy másik nevén Portimao lesz a következő helyszín!




    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz. A kipörgésgátló tiltott, ABS pedig gyárilag csak a porschéban van. Fontos még, hogy az autókban nincs kuplung, amint sebességbe rakjátok indul, erre a rajtoknál oda kell figyelni.

    Helyszín: Algarve - rank (letöltés)
    Autók:


    Időpont: 2018.03.25. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*13 kör)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - GT4 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT4 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 03. 24. 10:47.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    A tesztfutamok alatt már egyszer próbáltuk a Ginetta G55 GT4 mod autót, de sajnos sokkal gyorsabb volt a jelenlegi GT4 bajnokságban használt autóktól.
    Ezt érzékelték a fejlesztők is, és készítettek egy gyengített verziót a kocsiból (az eredeti forrás ezen a linken, innen pedig letölthetitek csak a balkormányos verzót). Indítottunk egy második prekval szervert "GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 teszt" néven (a köridőket ez is menti), ahol kipróbálhatjátok a Ginettát, így össze tudjuk hasonlítani a teljesítményét a jelenleg használt GT4-es kocsikéval.
    Éles futamra nem lehet nevezni vele, a cél a tesztelés, összehasonlítás.
    Aki nem szeretné letölteni, nem akar foglalkozni vele, az továbbra is használhatja a "GTR-Masters.hu #Prequal - GT4" szervert.
    A tapasztalatokat, észrevételeket ide a fórumba várjuk.

  3. #3
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A tesztfutamok alatt már egyszer próbáltuk a Ginetta G55 GT4 mod autót, de sajnos sokkal gyorsabb volt a jelenlegi GT4 bajnokságban használt autóktól.
    Ezt érzékelték a fejlesztők is, és készítettek egy gyengített verziót a kocsiból (az eredeti forrás ezen a linken, innen pedig letölthetitek csak a balkormányos verzót). Indítottunk egy második prekval szervert "GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 teszt" néven (a köridőket ez is menti), ahol kipróbálhatjátok a Ginettát, így össze tudjuk hasonlítani a teljesítményét a jelenleg használt GT4-es kocsikéval.
    Éles futamra nem lehet nevezni vele, a cél a tesztelés, összehasonlítás.
    Aki nem szeretné letölteni, nem akar foglalkozni vele, az továbbra is használhatja a "GTR-Masters.hu #Prequal - GT4" szervert.
    A tapasztalatokat, észrevételeket ide a fórumba várjuk.
    Próbáltam a vasat. Rajtolni nem lehet vele. Túl hosszú az egyes. A kanyartulajdonságai nagyon jónak tűntek. Kíváncsi leszek, ha többen is megyünk vele, akkor partiban lesz-e a másik két autóval.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  4. #4
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam a vasat. Rajtolni nem lehet vele. Túl hosszú az egyes. A kanyartulajdonságai nagyon jónak tűntek. Kíváncsi leszek, ha többen is megyünk vele, akkor partiban lesz-e a másik két autóval.
    Tegnap este én is mentem vele pár kört. Az egyes túl hosszú, a 6-os túl rövid. Kanyarban tényleg jó, kigyorsításon nagyon stabil, összességében még mindig sokkal gyorsabbnak éreztem sajnos.

  5. #5
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Jövök a szokásos kérdésemmel... Onboard-ot tud valaki küldeni?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  6. #6
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Szerintem kicsit szigorúra van vágva a pálya, a cél utáni első kanyarba ha 2 kerékkel lemegyek nekem el is veszi egyből, plusz az egyik vissza fordítónál is ugyan ez van.
    Vagy csak én látom rosszúl a dolgot?

  7. #7
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Jövök a szokásos kérdésemmel... Onboard-ot tud valaki küldeni?
    B szerver 1-2 futam : https://drive.google.com/open?id=1_2...gv_UKWANlMnOCQ

  8. #8
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kicsit szigorúra van vágva a pálya, a cél utáni első kanyarba ha 2 kerékkel lemegyek nekem el is veszi egyből, plusz az egyik vissza fordítónál is ugyan ez van.
    Vagy csak én látom rosszúl a dolgot?
    Ezt én is észrevettem
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  9. #9
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  10. #10
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kicsit szigorúra van vágva a pálya, a cél utáni első kanyarba ha 2 kerékkel lemegyek nekem el is veszi egyből, plusz az egyik vissza fordítónál is ugyan ez van.
    Vagy csak én látom rosszúl a dolgot?
    Ja elég könnyen ki lehet sajnos futni. Talán azért mer a fehér vonal ilyen vastag halványan van ott és az a része is számít, ami még alig látszik?

  11. #11
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem kicsit szigorúra van vágva a pálya, a cél utáni első kanyarba ha 2 kerékkel lemegyek nekem el is veszi egyből, plusz az egyik vissza fordítónál is ugyan ez van.
    Vagy csak én látom rosszúl a dolgot?
    Ezen a pályán gyárilag él a 2 kerék teljes terjedelmével a fehér vonalon belül szabály. Így kellene menni mindenhol

  12. #12
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen a pályán gyárilag él a 2 kerék teljes terjedelmével a fehér vonalon belül szabály. Így kellene menni mindenhol
    Ja hát pl Spa-ban kevés lenne az érvényes kör ezzel a vágáskezeléssel

  13. #13
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hát pl Spa-ban kevés lenne az érvényes kör ezzel a vágáskezeléssel
    Adom

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kedves Versenyzőtársak!


    A Versenybizottság szomorúan tapasztalta, hogy sokan nincsenek tisztában a büntetések letöltésével és bejelentésével.
    Kérünk mindenkit, hogy olvassa át az ide vonatkozó szabályzatot még egyszer!
    A kihirdetett büntetéseket nem olvassátok el, későn vagy egyáltalán nem jelentitek a BUÁ -kat.
    (akinek nem inge...)
    Sajnos most ezekért is jártak figyelmeztetések.

    Versenyszabályzat,BUÁ letöltése



    További jó versenyzést kíván a szervezőség!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 03. 16. 18:12.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Most látom, hogy ez Spa. Én természetesen Algarve-ra gondoltam
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  16. #16
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Sziasztok

    Bocsi az OFF-ért!
    Ha ez azt jelenti hogy meg halt a kormányok akkor egy ideig elköszönök a versenyzéstől.

    https://www.youtube.com/watch?v=dgCq...ature=youtu.be

    Volt már valakinek ilyen?

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Nemigazán győzött meg a pálya minősége. Nemcsak kinézetileg. Olyannyira hogy ismét fogtam a ceruzát és összehasonlítottam a googlemaps-el (parasztosan). A kocsiban űlve a 8-as kanyarban is éreztem hogy itt ezitt, nemigenígy kéne lennie.

    NC

  18. #18
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemigazán győzött meg a pálya minősége. Nemcsak kinézetileg. Olyannyira hogy ismét fogtam a ceruzát és összehasonlítottam a googlemaps-el (parasztosan). A kocsiban űlve a 8-as kanyarban is éreztem hogy itt ezitt, nemigenígy kéne lennie.

    NC
    Én mondjuk nem tudom mihez hasonlítani, de szerinted a google maps a méret, szög, és aránytartó egyszerre??

  19. #19
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemigazán győzött meg a pálya minősége. Nemcsak kinézetileg. Olyannyira hogy ismét fogtam a ceruzát és összehasonlítottam a googlemaps-el (parasztosan). A kocsiban űlve a 8-as kanyarban is éreztem hogy itt ezitt, nemigenígy kéne lennie.

    NC
    Tényleg az ekkora probléma, hogy a 14-ből 2 db kanyar 3 méterrel rövidebb??

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Bocsi az OFF-ért!
    Ha ez azt jelenti hogy meg halt a kormányok akkor egy ideig elköszönök a versenyzéstől.

    https://www.youtube.com/watch?v=dgCq...ature=youtu.be

    Volt már valakinek ilyen?
    Igen, nekem volt már ilyen gondom...

    le kell szedni a rim-et és van vmi spéci Thurstmaster Tool, amit le kell futtatni, az megcibálja jobbra-balra és rendbe jön.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 03. 21. 20:44.

  21. #21
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Bocsi az OFF-ért!
    Ha ez azt jelenti hogy meg halt a kormányok akkor egy ideig elköszönök a versenyzéstől.

    https://www.youtube.com/watch?v=dgCq...ature=youtu.be

    Volt már valakinek ilyen?
    Mi a probléma? Végtelen ciklusban tekeri magát jobbra balra? Azt van, hogy jóideig csinálja, aztán megtalálja a közepet. Esetlegsen másik USB portokat érdemes kipróbálni. Húzd le az összes USB-s eszközt, próbáld végig úgy a portokon a kormányt.

    Nekem egy időben a gép bekapcsolásakor sokat tekert jobbra balra, aztán egy ideje nem csinálta. T500-am van.

  22. #22
    A futamtáv 2*13 kör lesz.

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*13 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!






    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.

    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Figyelem!

    Új szabály került a versenyszabályzatba:

    2.1 Időmérő
    Az időmérő első 10 másodpercében tilos kihajtani a pályára.

  25. #25
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Az első 30 két másodpercen belül, ez nagyon szoros
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •