Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (111 összesen)
  1. #26
    Csontos Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 06. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Sziasztok!

    Újoncként szeretnék indulni a versenyen, de nem tudok nevezni mivel a fórumban még nem vagyok szervertag. A tagsági díjat hét elején elutaltam. Rá tudtok nézni, hogy este tudjak indulni?
    Köszi!

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Emre100 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Újoncként szeretnék indulni a versenyen, de nem tudok nevezni mivel a fórumban még nem vagyok szervertag. A tagsági díjat hét elején elutaltam. Rá tudtok nézni, hogy este tudjak indulni?
    Köszi!
    Jelezted a befizetest a megfelelo modon a fooldalon?

  3. #28
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    A ma esti A szerveres móka közvetítése itt lesz követhető:
    https://www.youtube.com/watch?v=5cd1vLFpC-Q
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #29
    Csontos Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 06. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jelezted a befizetest a megfelelo modon a fooldalon?
    Na ez a része elkerülte a figyelmemet, de már pótoltam, köszi!

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-21. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Gombos G. -> Sárközi G.
    22-34. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Hegedűs B. -> István K.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Akinek nincs mért ideje és nevezett az értelem szerűen a "B" szerverre léphet csak fel!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Teszt szerverek mennek, lehet csatlakozni. Ha valami gond van jelezzétek itt a fórumon vagy TS-en.

  7. #32
    Éles verseny szerverek mennek.

  8. #33

  9. #34
    Köszönöm a kedves közvetítésnek az új címemet
    Ott kicsit eltört benne valami, miután kikapcsolt a bal oldali monitorom és visszaestem a 13. helyről.

  10. #35
    Az első futamon a második helynek örülök, bár szerintem most behúzhattam volna a győzelmet is, ha nem töketlenkedek az első pár körben. A második futam lehetett volna nagyon élvezetes, de sajnos megint belekerültem egy szar szituba, ami miatt visszaestem. Összességében nem volt rossz.

    Ami kifejezetten tetszett, az a közvetítés. Szerintem eddig ez sikerült a legjobban. Végig képben voltatok és emellett még néha elsütöttetek pár jó poént is. Az egyetlen dolog, amit nem értettem, amikor meg voltatok lepődve azon, hogy a 8. helyen autózok, annak ellenére, hogy a kvalit megnyertem Persze, hogy ott autóztam, mert az utolsó helyek egyikéről kellett felzárkóznom és még a verseny közepénél jártunk Végül sikerült behozni a 6. helyen az autót. A semminél jobb, de, úgy gondolom ennél ma több volt benne
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  11. #36
    Nekem fél körig tartott a mai este. Addig 3-4 ember jött belém, akkor eluntam...

  12. #37
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Replayek tőlem

    Izgalmas volt, először jutottam be az A szerverre, hátul végeztem, ahogy arra számítottam is.
    Volt pár kisebb kocc az első versenyen, a másodikon a rajt után egy kicsit több, sikerült megpördülni többekkel együtt. Még nem tudom mi történt pontosan, majd megnézem a replayt. Ha én hibáztam, akkor előre is bocsi mindenkitől!

    Egyébként élveztem a futamot
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  13. #38

    A-szerver

    Sziasztok!

    Köszönöm a ma esti versenyt mindenkinek! Végre elégedetten álltam fel a géptől, mivel egyik versenyen sem volt jelentősebb hibám. Volt kellő mennyiségű csata, de mind korrekt volt, lakkrétegen belülre senkivel sem kerültünk. Úgy tűnik, akkor megyek a legjobban, ha van előttem nyúl: Gáspár Gergő és Szarka Andris mögött voltam a leggyorsabb (quali - 6 tized). A 2. verseny elején, egyedül elöl lassabb voltam és többet hibáztam.
    Emellett - belenézve a közvetítésbe - köszönöm az egész mezőnynek, hogy ilyen derekasan mészároltátok egymást! A kiesések nélkül nem lett volna meg a 10. hely az első versenyen, és a másodikon is több élmenő bedarált volna.

  14. #39
    Sajnos a 2. Versenyen az elso korben egy a Maserati keresztbeallt elottem es sikerult
    Telibetrafalnom, ezutan en is megporogtem es engem is telibevagtak!
    Romma tort a gep igy kenytelen voltam feladni. Sajnalom h nem tudtam elkerulni a balesetet,
    Probaltam rajonni merrol keruljem ki de mire rajottem mar keso volt!
    Nem tudom ki volt, de nagyon sajnalom! Altalaban jol le szoktam reagalni az ilyeneket,
    De ez most nem jott ossze!
    Utoljára módosította: Asztalos Andras; 2018. 03. 25. 22:56.

  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kedves közvetítésnek az új címemet
    Ott kicsit eltört benne valami, miután kikapcsolt a bal oldali monitorom és visszaestem a 13. helyről.
    Remélem nem vetted sértésnek, mert nem annak szántuk. Sőt kimondottan tetszett a fánkozás, elmelegedtek a hátsò gumik, tudom hogy amiatt kezdett el pörögni, mint a busz kerék.
    Szòval bocsánat, ha esetleg bántò volt.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamon a második helynek örülök, bár szerintem most behúzhattam volna a győzelmet is, ha nem töketlenkedek az első pár körben. A második futam lehetett volna nagyon élvezetes, de sajnos megint belekerültem egy szar szituba, ami miatt visszaestem. Összességében nem volt rossz.

    Ami kifejezetten tetszett, az a közvetítés. Szerintem eddig ez sikerült a legjobban. Végig képben voltatok és emellett még néha elsütöttetek pár jó poént is. Az egyetlen dolog, amit nem értettem, amikor meg voltatok lepődve azon, hogy a 8. helyen autózok, annak ellenére, hogy a kvalit megnyertem Persze, hogy ott autóztam, mert az utolsó helyek egyikéről kellett felzárkóznom és még a verseny közepénél jártunk Végül sikerült behozni a 6. helyen az autót. A semminél jobb, de, úgy gondolom ennél ma több volt benne
    Hatalmasat mentél Geri, gratulálok hozzá.
    Nagyon köszönjük a visszajelzést és a dícséretet. Mindenkitől szívesen vesszük a pozitív vagy akár a negatív véleményt, azokból tudunk építkezni, amit elmondtok. Azért pedig elnézést, igaz volt, hogy hátulról kellett előre jönnöd és ahhoz képest nagyon szépen sikerült is. Azt ott benéztem.
    Ami leginkább hiányzott, az a különbségek megjelenětése a versenyzők között az AC tv appnál, valami pálya bug volt, mert itt nem volt csak, más pályákon működött. Ěgy nem tudtuk pontosan, hogy ki mennyire van közel a másikhoz, ěgy néha kapkodva kapcsolgattam.
    Ha lesz még lehetőségünk, erre még jobban odafigyelünk, hogy pontosabbak legyünk.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #42
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmasat mentél Geri, gratulálok hozzá.
    Nagyon köszönjük a visszajelzést és a dícséretet. Mindenkitől szívesen vesszük a pozitív vagy akár a negatív véleményt, azokból tudunk építkezni, amit elmondtok. Azért pedig elnézést, igaz volt, hogy hátulról kellett előre jönnöd és ahhoz képest nagyon szépen sikerült is. Azt ott benéztem.
    Ami leginkább hiányzott, az a különbségek megjelenětése a versenyzők között az AC tv appnál, valami pálya bug volt, mert itt nem volt csak, más pályákon működött. Ěgy nem tudtuk pontosan, hogy ki mennyire van közel a másikhoz, ěgy néha kapkodva kapcsolgattam.
    Ha lesz még lehetőségünk, erre még jobban odafigyelünk, hogy pontosabbak legyünk.
    Köszi az elismerést. Nagyon jó munkát végeztetek! Gratula hozzá még egyszer!

    Én szerintem ez a mindenképpen pálya bug. A srácok arra is panaszkodtak a TS-en, hogy a Helicorsa sem működött itt.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  18. #43
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem vetted sértésnek, mert nem annak szántuk. Sőt kimondottan tetszett a fánkozás, elmelegedtek a hátsň gumik, tudom hogy amiatt kezdett el pörögni, mint a busz kerék.
    Szňval bocsánat, ha esetleg bántň volt.
    Ja, dehogy, egyáltalán nem vettem sértésnek Ami azt illeti amúgy se sikerült valahogy ma normálisan összerakott kört menni. Meg hát nem csak a hátsó gumik voltak melegek, én is ideges lettem. Meg próbáltam sietni... Ezt még gyakorolni kell

    UI: nagyon jó volt a közvetítés stílusa, csak így tovább!

  19. #44
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Tényleg ez volt eddig a legszínvonalasabb közvetítés,grat!
    Viszont sajnos elment a fékpedálomban valami a 2. futam utolsó pár köre alatt,amitől max 90~95% volt a fékerő!
    Emiatt meg is koccoltam egy engem éppen megelőző porsche-t
    Elnézést!
    Viszont az első futam alatt ténylegesen a saját hibámból egy elnézett féktáv miatt kiforgattam valakit

  20. #45
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ez volt eddig a legszínvonalasabb közvetítés,grat!
    Viszont sajnos elment a fékpedálomban valami a 2. futam utolsó pár köre alatt,amitől max 90~95% volt a fékerő!
    Emiatt meg is koccoltam egy engem éppen megelőző porsche-t
    Elnézést!
    Viszont az első futam alatt ténylegesen a saját hibámból egy elnézett féktáv miatt kiforgattam valakit
    Engem meg kiütöttél,de az már szóra sem érdemes,csak 6-an mentek el mellettem.Kösszi!

  21. #46
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    B szerver

    7 év kihagyás után ez volt az első versenyem. Felkészülés annyi volt, hogy délután mentem pár kört, hogy nevezhessek. (A versenyeken 1,5 mp-el jobb időt futottam )
    Igyekeztem óvatosan közlekedni és kerülni a bajt, de valahogy ezek a rajt utáni kanyarok nem nagyon jöttek össze itt a B szerveren. Mindkét rajt után kaptam akkora pofont, hogy örültem, hogy úton maradtam. Megnéztem az A szerver rajtjait... ég és föld a különbség. Sokkal jobban vigyáztak egymásra.
    Mindenesetre élveztem a versenyt, sikerült jól leizzadni, annyira paráztam, hogy senkinek ne okozzak bajt... szerintem sikerült is.
    Köszönöm a lehetőséget, remélem tudok jönni a többi futamra is. (és egy kicsit többet készülni rá)
    Utoljára módosította: Lele László; 2018. 03. 26. 10:13.

  22. #47
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ami kifejezetten tetszett, az a közvetítés. Szerintem eddig ez sikerült a legjobban. Végig képben voltatok és emellett még néha elsütöttetek pár jó poént is.

    Ez így igaz, tényleg jópofa volt, meg képben is voltak a srácok. Krumplipucolás közepette kimondottan jól szórakoztam - bár a Piski ellenesség szerintem ennyire nem való egy pártatlan közvetítésbe. Ami másnak belefért az élő képen, az látványos dorgálást ért nála, függetlenül attól hogy ki volt a hibás.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #48
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így igaz, tényleg jópofa volt, meg képben is voltak a srácok. Krumplipucolás közepette kimondottan jól szórakoztam - bár a Piski ellenesség szerintem ennyire nem való egy pártatlan közvetítésbe. Ami másnak belefért az élő képen, az látványos dorgálást ért nála, függetlenül attól hogy ki volt a hibás.
    Köszönjük az elismerő szavakat.
    Örülünk nagyon, hogy tetszett.
    Ellenben semmilyen Piski Tomi ellenesség nem volt (legalábbis szándékosan semmiképp), csupán rengeteg kontaktja, mely kétes megmozdulásokból állt. Többet foglalkoztunk vele ez igaz, mert önmagához képest sok hibával versenyzett és olykor ůgy került előre, hogy másokkal kontaktált. Mivel élversenyző, a bajnokságot vezető pilótáról van szó, jobban a figyelem középpontjába kerül óhatatlanul is. Sajnálom, ha ůgy tűnt, nagyon ellene beszélünk, pedig jó pár alkalommal kiemeltem, hogy mennyire remek driver és tisztán, megbězhatňan szokott versenyezni.
    Köszönöm az észrevételt, mindenképp legközelebb jobban odafigyelünk erre is
    Utoljára módosította: Szemir; 2018. 03. 26. 13:42.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  24. #49

    A szerver

    Amúgy a futam számomra meglehetősen botrányosra sikerült. Másodszor jutottam be az A szerverre, méghozzá egy olyan idővel, amiben még éreztem is és delta szerint is volt minimum 3-4 tized, azonban nem igazán volt már több időm gyakorolni. Sajnos ez a lendület vasárnap már egyáltalán nem volt meg, egy értelmes kört sem sikerült igazán összeraknom. Valahogy most nem adta ki. Mindkét futamon volt pár izgalmas köröm, másodikon asszem a 11. helyig is sikerült felverekednem magam, mielőtt elkezdtem hibát-hibára halmozni, bal monitorom kikapcsolt, "duplakifliket" rajzoltam, stb... Sajnos sikerült több embert is 1-1x megpöckölni, elnézést ezekért a manőverekért!
    Így összességében egyáltalán nem elégedetten álltam fel a futamok után.
    Na majd legközelebb!

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Jó futam után megint egy rossz következett. Bekerültem a darálóba, ami ki is készített...
    Vagy pont rosszkor jött egy kikerülendő roncs, vagy engem szivatott meg, talált el valaki, már magamtól is eldobtam a vasat, amik után nemcsoda hogy odalett a motiváció. Óvakodjatok a negatív spiráltól!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •