Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (81 összesen)
  1. #26
    Teszt szerverek mennek!

  2. #27
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Lesz közvetítés?

  3. #28
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz közvetítés?
    B szerver, saját nézet:
    https://gaming.youtube.com/channel/U...ZuWfhTIBw/live

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Lesz, Miki ott volt a szerveren, nem artott volna publikalni a linket Facebbokon, forumban, fooldalon, stb.

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A szerver Zelfi nézet itt : https://youtu.be/0r-Pio-irmQ
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem B szerver simán mehetett volna az A-ra! Hirtelen csak 6-7 emberke lett a 12-bol!!!
    Fair Play és versenyszellem!

  7. #32
    Éles szerverek mennek

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    ISRBC közvetítés A-ról: https://www.youtube.com/watch?v=pLM9bZpFCQQ

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem B szerver simán mehetett volna az A-ra! Hirtelen csak 6-7 emberke lett a 12-bol!!!
    Engem is bosszant ez a létszám, de a mostani konfignak nem hiányzik a 30 fő VRban.
    Viszont hó végén jon az új rig, irány a nagycsoport vele!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is bosszant ez a létszám, de a mostani konfignak nem hiányzik a 30 fő VRban.
    Viszont hó végén jon az új rig, irány a nagycsoport vele!
    Végre!!!
    Fair Play és versenyszellem!

  11. #36
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nem lett hosszú

    Rajtnál Jónás Bertalan keresztbe indult el, de szerencsére nem sikerül jól elkapni a rajtot, így volt esélyem nem belegyorsulni a keresztbe vágódó kocsijának. Cserébe emiatt jól beértek a T1-ben a mögöttem jövők. Igyekeztem nem megpördülni, és szűken fordulni, hogy elférjen mellettem még valaki... Mammel Erik volt akivel együtt fordultunk. Legalábbis ő nagyobb ívet nyert, így jobb volt a kigyorsításon és mellém érve "összeakadt kilinccsel" autóztunk egy darabig. Visszanézve, gondolom úgy érezhette hogy leszorítom. Részemről ez biztosan nem volt szándékos. Erik visszaterelt a másik irányba, és mindketten haladtunk tovább. Azonban elé keveredett valaki, aki miatt nem tudott tovább gyorsulni, így én kerültem (látszólag) jobb pozícióba. Ám ez nem tartott sokáig, mert mivel most ő nem hagyott nekem helyet, én viszont a fal miatt nem mehettem arrébb, végül éppen csak összeért az ő eleje az én kocsim hátsó (virtuális) sarkával, és jól ki is pördített
    Totál megpördültem, és szembe a forgalommal hátrafelé menetben felkenődtem a falra. Hiába álltam a féken csak visszapördültem a mezőny maradék része elé, akik közül majd mindegyik telibe is trafált (
    Game Over.

    Sajnálom, hogy sokan végül miattam törték össze magukat, remélem azért tudták "folytatni" a versenyt...
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 03. 18. 22:14.

  12. #37
    Nem hivatalos eredmények:
    A szerver
    B szerver

  13. #38
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Rajtnál Jónás Bertalan keresztbe indult el, de szerencsére nem sikerül jól elkapni a rajtot, így volt esélyem nem belegyorsulni a keresztbe vágódó kocsijának. Cserébe emiatt jól beértek a T1-ben a mögöttem jövők. Igyekeztem nem megpördülni, és szűken fordulni, hogy elférjen mellettem még valaki... Mammel Erik volt akivel együtt fordultunk. Legalábbis ő nagyobb ívet nyert, így jobb volt a kigyorsításon és mellém érve "összeakadt kilinccsel" autóztunk egy darabig. Visszanézve, gondolom úgy érezhette hogy leszorítom. Részemről ez biztosan nem volt szándékos. Erik visszaterelt a másik irányba, és mindketten haladtunk tovább. Azonban elé keveredett valaki, aki miatt nem tudott tovább gyorsulni, így én kerültem (látszólag) jobb pozícióba. Ám ez nem tartott sokáig, mert mivel most ő nem hagyott nekem helyet, én viszont a fal miatt nem mehettem arrébb, végül éppen csak összeért az ő eleje az én kocsim hátsó (virtuális) sarkával, és jól ki is pördített
    Totál megpördültem, és szembe a forgalommal hátrafelé menetben felkenődtem a falra. Hiába álltam a féken csak visszapördültem a mezőny maradék része elé, akik közül majd mindegyik telibe is trafált (
    Game Over.
    Most néztem vissza, tényleg elég szerencsétlen szitu volt. A baj ott kezdődött, hogy láttam, a fehér kocsi balról jön vissza ezerrel a pályára, ezért próbáltam befele húzódni, de ott te voltál, ekkor ragadtak össze a kilincseink. Ebből nem is volt baj, ahogy T1-ben is jó elfordultunk egymás mellett. A gond ott kezdődött, hogy mi rágyorsultunk a fehér kocsira, ami viszont annyi helyet nem hagyott, hogy ketten elférjünk mellette, így nekem kicsit lassítanom kellett, neked meg ott már balra húzódni és hát 10 centivel több helyre lett volna szükség. Kár, hogy volt a pálya bal oldalán még egy autónyi hely... Így elsőre versenybalesetnek érzem, csak te sokkal rosszabbul jártál. A fehér kocsinak nem ártott volna nem középre tartania abban a helyzetben, pláne, ha padlógázon ér vissza a pályára. Igaz, ez utána volt már, de rajt és az első kanyar után nem árt számolni vele, hogy vannak még a pályán.
    Sokszor megnéztem a replay-t, egy kicsit talán én is hibás vagyok benne, meg elvileg te is elvehetted volna egy pöttyet, meg a fehér is hagyhatott volna helyet nekünk. Aki akarja, megóvja... (replay-t teszek fel más óvás miatt).

    Utolsó pillanatban döntöttem az indulás mellett, így a taktikáról a kvali második felében döntöttem. Gondoltam, kipróbálom a medium-ot kiállás nélkül. Emiatt nagyon igyekeztem vigyázni a kocsira az elején, ez sikerült is. Mezei Krisztián egy pár körön át loholt a nyakamban, aztán megpördült, így nyugalom lett. Később Pataki Szabolcs molesztált, míg meg nem pördült ő is. Csendes autózgatás következett, várva, hogy mindenki kimenjen tankolni és gumit cserélni. A csend néha zavaró, így én is megpördültem, emiatt Szabolcs visszaelőzött és Krisztián is a nyakamba esett. Kerékcserék, rend visszaáll és újra előttük vagyok. Krisztián nagyon sietett mögöttem, faragta a másodperceket. Az utolsó előtti körre utol is ért. Nem tudtam volna tartani a kopott medium-okon, de teljesen feleslegesen és türelmetlenül sikerült hátulról megtorpedóznia. Tóth Szabi legalább végigmozizhatta az esetet. Eztán már nem siettem, beértem a 7. helyen kényelmesen. Kár volt a megpördülésért, beérhettem volna simán 6.-ként és lekörözés nélkül annak híján.

  14. #39
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ... Krisztián nagyon sietett mögöttem, faragta a másodperceket. Az utolsó előtti körre utol is ért. Nem tudtam volna tartani a kopott medium-okon, de teljesen feleslegesen és türelmetlenül sikerült hátulról megtorpedóznia. Tóth Szabi legalább végigmozizhatta az esetet. Eztán már nem siettem, beértem a 7. helyen kényelmesen. Kár volt a megpördülésért, beérhettem volna simán 6.-ként és lekörözés nélkül annak híján.
    Ott te elkezdtél balra húzódni, elfértem volna, de rögtön visszarántottad jobbra, ezért rá kellett mennem a kerékvetőre, és az megdobta az autóm, így oldalt értünk össze. Egyáltalán nem volt torpedózás hátulról.

  15. #40
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ...de teljesen feleslegesen és türelmetlenül sikerült hátulról megtorpedóznia. Tóth Szabi legalább végigmozizhatta az esetet.
    Hidd el h elég horror film az amikor előtted a lekorozottek fölöslegesen osszeutkoznek, teged meg 20 kör óta körönként tizedeket faragva épp beér a második

    De tényleg érthetetlen bevetodes volt...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #41
    B szerver
    Számomra elég eseménytelen futam volt. Sajnos nem nagyon volt időm készülni rá, így talán 2x0.75 órát tudtam menni még a hétvége előtt. Az időmérőre úgy estem haza. Ahhoz képest elégedett vagyok az 5. hellyel. Van még mit fejlődni, de egyre kevesebb hibával sikerül végigmenni ezeket a hosszabb futamokat is. Kicsit sajnáltam, hogy kb. 80 percen keresztül nem találkoztam senkivel. Bíztam benne, hogy majd a kiállásoknál, de az se nagyon jött be.

  17. #42
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hidd el h elég horror film az amikor előtted a lekorozottek fölöslegesen osszeutkoznek, teged meg 20 kör óta körönként tizedeket faragva épp beér a második

    De tényleg érthetetlen bevetodes volt...
    Nem kellett félned, izgalmasabb lett volna, ha az elején nem lett volna ennyire nehéz az autót irányítani. Borzalmasan szenvedtem az elején a közepes abroncsokon. A második etap nagyon jó volt viszont szintén a közepes gumikon, nem tudom mi volt a különbség, de akkor elég komolyan tudtam közeledni hozzád. Hibátlanul mentél, megérdemelted. Én folyamat szenvedtem és hibáztam az első etapban, így ez járt csak.

  18. #43
    Piski Tomi, hogy sikerult azt a pole idot osszehozni?
    Az en gyors koromre mondtak h elhagytam a feher vonalat!
    A kozvetitesen latszott h egyesek rendszeresen szelesen vattek jopar kanyart!
    Es itt most Piski Tomira gondolok mert o volt a leg korrektebb!
    Gratula! Szep volt az utso koros elozes!
    A kommentátor nem nagyon vagta ki milyen gumin volt. De hihetetlen h a bmwvel meg lehetett csinalni softon
    Az 1 kiallast! A lamboval mar 8 kor utan eletveszely volt! De a medum setem mar kezd osszeallni!

  19. #44
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Az óvásokat ide kérnénk benyújtani.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #45
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi, hogy sikerult azt a pole idot osszehozni?
    Az en gyors koromre mondtak h elhagytam a feher vonalat!
    A kozvetitesen latszott h egyesek rendszeresen szelesen vattek jopar kanyart!
    Es itt most Piski Tomira gondolok mert o volt a leg korrektebb!
    Gratula! Szep volt az utso koros elozes!
    A kommentátor nem nagyon vagta ki milyen gumin volt. De hihetetlen h a bmwvel meg lehetett csinalni softon
    Az 1 kiallast! A lamboval mar 8 kor utan eletveszely volt! De a medum setem mar kezd osszeallni!
    A kivezeto koromet is merte a program, a boxbol indulva, ugy latszik bugos. Tied lett volna a pole, sajnalom, hogy igy alakult.

    Mediumon indultam, hiba volt, Terhes Csabi es Csorosz Laci siman otthagytak. A masodik etapra felraktam a softot, ugy mar megvolt a tempo.

    Azt viszont rossz volt nezni, ahogy ok mentek. Olyan szelesen autoztak, ahogy csak birtak, leszoritottak, Laci ketszer is a palyan kivul elozott meg.

    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    A kozvetitesen latszott h egyesek rendszeresen szelesen vattek jopar kanyart!
    Es itt most Piski Tomira gondolok mert o volt a leg korrektebb!
    Ez kifejtened kerlek? Nem pontosan ertem.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 03. 19. 08:21.

  21. #46
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Tomi nekem azt volt rossz nézni hogy szervezőként a játékot nagyon jól ismerve behúztad a felvezetős bugot, utána eszed ágában sem volt a jogtalanul megszerzett polet a startnál visszaadni, amivel befolyásoltad a futam végeredményét. Engem annyira demoralizált amikor megláttam qualin azt a lehetetlen űr időt, hogy majdnem kiléptem, kellett vagy10 perc mire újra tudtam normálisan öszpontosítani.

    Valóban szélesen autóztam párszor ahogyan te is csak te érdekesen mindig a kritikus pontokon és időben pl start utáni eou rouge stb.


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A kivezeto koromet is merte a program, a boxbol indulva, ugy latszik bugos. Tied lett volna a pole, sajnalom, hogy igy alakult.

    Mediumon indultam, hiba volt, Terhes Csabi es Csorosz Laci siman otthagytak. A masodik etapra felraktam a softot, ugy mar megvolt a tempo.

    Azt viszont rossz volt nezni, ahogy ok mentek. Olyan szelesen autoztak, ahogy csak birtak, leszoritottak, Laci ketszer is a palyan kivul elozott meg.



    Ez kifejtened kerlek? Nem pontosan ertem.

  22. #47
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A kivezeto koromet is merte a program, a boxbol indulva, ugy latszik bugos. Tied lett volna a pole, sajnalom, hogy igy alakult.

    Nagyon szereted ilyenkor a hülyét játszani, véletlenül mindig veled történik hasonló :-) Érdekes, hogy most nem volt olyan fontos a felvezetőkörön lehűtened az abroncsaidat (mint mugelloban vagy az emlékezetes silverstoneban), pedig itt jobban elmelegszik mint általában máshol. Majd a replayt is megnézem, gondolom a sikánban sem kellett rámenni a kigyorsításra a gyors kör előtt :-)

    Kár hogy folyton ezeket kell csinálnod, meg nem is értem miért kell, ezek nélkül is a bajnokság esélyese lennél. Ezzel csak azt éred el hogy mindenki ferde szemmel néz már minden megmozdulásodra, és senkit nem érdekel mennyire vagy gyors, mert csak azt tudjuk, hogy te megint szürkezónázni fogsz...

  23. #48
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi nekem azt volt rossz nézni hogy szervezőként a játékot nagyon jól ismerve behúztad a felvezetős bugot, utána eszed ágában sem volt a jogtalanul megszerzett polet a startnál visszaadni, amivel befolyásoltad a futam végeredményét. Engem annyira demoralizált amikor megláttam qualin azt a lehetetlen űr időt, hogy majdnem kiléptem, kellett vagy10 perc mire újra tudtam normálisan öszpontosítani.

    Valóban szélesen autóztam párszor ahogyan te is csak te érdekesen mindig a kritikus pontokon és időben pl start utáni eou rouge stb.
    Nem tudtam errol a bugrol es mint irtam, sajnalom, hogy elojott. Nem veletlenul kerdeztem chaten, hogy mi legyen, de AC nem ad lehetoseget ilyet javitani. Es a startnal, ami alapbol veszelyes, nyilvan nem kezdek el varialni, lassitani.

    Azt pedig, hogy vagtam, visszautasitom. Lecsusztam parszor, de korrektul mentem. A leszoritashoz ennek pedig pont semmi koze. De semmi gond, majd ovunk.

    Csak azt sajnalom, hogy annak ellenere, hogy nagyon jo tempotok volt es ugyesen mentetek, jol taktikaztatok, szoros verseny volt, ez maradt meg.

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szereted ilyenkor a hülyét játszani, véletlenül mindig veled történik hasonló :-) Érdekes, hogy most nem volt olyan fontos a felvezetőkörön lehűtened az abroncsaidat (mint mugelloban vagy az emlékezetes silverstoneban), pedig itt jobban elmelegszik mint általában máshol. Majd a replayt is megnézem, gondolom a sikánban sem kellett rámenni a kigyorsításra a gyors kör előtt :-)

    Kár hogy folyton ezeket kell csinálnod, meg nem is értem miért kell, ezek nélkül is a bajnokság esélyese lennél. Ezzel csak azt éred el hogy mindenki ferde szemmel néz már minden megmozdulásodra, és senkit nem érdekel mennyire vagy gyors, mert csak azt tudjuk, hogy te megint szürkezónázni fogsz...
    Mondom nem volt szandekos, de nem gyozkodok senkit. 1 hellyel indultam elorebb, mint amugy tettem volna. Abszolut nem eri meg a cirkuszt egy ilyen, szuksegem sincs ra. Kihagytam egy szezont, hogy lenyugodjanak a kedelyek, teljesen korrektul versenyzem azota. Ha mast akartok belelatni, nem az en dolgom.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Ott te elkezdtél balra húzódni, elfértem volna, de rögtön visszarántottad jobbra, ezért rá kellett mennem a kerékvetőre, és az megdobta az autóm, így oldalt értünk össze. Egyáltalán nem volt torpedózás hátulról.
    Krisztián, javaslom, nézd vissza a replay-t! Egyértelműen jobbra pozicionáltam magam, hogy jelezzem, belül maradok. És igen, a kanyar előtt fél méterrel kicsit ideálisabb ívre módosítottam, de te ott és akkor semmiképp nem fértél volna el. Ott neked a belső ívre kb. gondolni sem volt érdemes. Ha nem dob meg a szegély, ott akkor sem tudtál volna mellém beesni. Célszerűbb lett volna külső íven maradnod és mivel a gumijaid egyértelműen jobbak voltak, a következő balosban simán te fordulsz a jobb íven, aztán és maradtam is volna le.

    A Kemmel végén korábban volt egy másik eset veled, amit szintén nem értettem teljesen. Ott te helyezkedtél a belső pozícióra, végig ott tartottad az autódat. Én mentem kívül, mivel tudtam, nemigen lesz esélyem ott előzni, gyorsabb voltál. Erre a féktávhoz érve gyorsan visszaugrottál a bal oldalra, hogy ideálisabb ívben kezdhesd a kanyarodást. Namármost, ha valóban annyira közel vagyok, hogy kénytelen vagy védeni magad, akkor ez veszélyes, mert én nem feltétlen számítok egy elém beugró szélárnyékra és autóra. Ha meg nem vagyok annyira közel, tök felesleges egy ilyen irányváltással kockáztatnod, hogy hátulról eltaláljalak. Nem volt belőle gond, csak ilyesmit gyakran tapasztalok más versenyeken is, hogy az, aki előz, a féktávra visszaugrik a megelőzött elé és hát ez nem feltétlen a hosszú élet titka

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •