Oldal: 62 / 67 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.526 - 1.550 (1666 összesen)
  1. #1526
    v1.5.5 changelog

    GAMEPLAY/MULTIPLAYER:
    - Time penalties issued by the race admin are now served on the next pitstop as per real life.
    Opens up the possibility of "pitstop ballasts" in organized events with mandatory pitstops.
    Time penalties that are not served will be added to the total time on session finish as before.
    - Server: fixed an issue with post-session state management in Multiplayer.
    - Serveable penalties (DT, SG) are no longer forced into a to-serve state by default when the car is in the pitlane.
    Avoids scenarios where cars can become compromised when receiving an admin penalty inside the pitlane or when already performing a pitstop.
    - Server: post-race time penalties are now applied to the final results on session complete state.
    NOTE: Final results are calculated when the last car on track crosses the finish line or when the "sessionOverTimeSeconds" phase is up.
    NOTE: When post-race penalties are added to the car's total time, the penalty labels on the leaderboard/standings turn from red to grey.
    - Severity of converted post-race time penalties are now track dependent to factor in longer pitlanes (e.g. at Spa).
    - Server: detection of idle players so that the race complete state (and result generation) does not wait for the session overtime to be over if there are idle cars in pitlane.
    - Revised polesitter side on all tracks (both Singleplayer and Multiplayer).
    - Fixed an issue at Monza where the pitlane status occasionally failed to disable on pit exit.

    UI:
    - Penalty labels: changed background color to grey on session complete state to signify that the penalty has been calculated in the time displayed.
    - View Settings page: reduced step intervals and quicker timing for press-and-hold on position/pitch selectors.
    - Career pages now use a static series logo independently from the active series selected in the Single Player menu.
    - MFD/Setup UI now reliably show the correct tyre data for all tyre sets used in Multiplayer driver swap scenarios even after non-driving clients dis-/reconnect.
    - MFD pit strategy page will no longer autoselect the "Pitlimiter" row if the player already has that page selected before entering the pitlane.
    Avoids unintentional deactivation of pitlimiter when modifying pit strategy upon entering the pitlane.
    - Fixed MFD automatically jumping to pit page on pit exit if the player cycles to a different MFD page while still inside the pitlane.

    GRAPHICS:
    - Various texture memory footprint optimizations.
    - Fixed an issue with the dirt texture of the Lexus RC-F GT3.
    - Fixed a graphical error on the Nissan GTR GT3 (both versions).
    - Fixed incorrect blurred rim behaviour on the Audi R8 LMS cars (both versions).
    - Stationary cars in the pitlane will now become hidden when the player approaches them to facilitiate visibility and car positioning with overlapping/stacked pit positions in Multiplayer.

    PHYSICS:
    - Fixed currently active tyreset state resetting on forced pit speeding teleport in FP and Q sessions.
    - Fixed erroneous behaviour of combined ABS and pit limiter in certain situations.

  2. #1527
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    v1.5.6 changelog

    MULTIPLAYER:
    - Fixed an issue with receiving a time penalty when a car was performing a pitstop would clear without getting added to the pitstop time.
    - Server: fixed an issue in the server that would prevent the result.json to be populated by lap data when the server was restarted due to all clients disconnecting.
    - Fix to the crash that occurred with the Chevrolet Camaro GT4R on driver swap.
    - Server: fixed erroneous car visibility in certain situations with limited opponent visibility.

    PHYSICS:
    - Fixed an issue when a puncture caused by excessive tyre wear would compromise the suspension geometry upon returning to the garage.
    Similarly to other puncture scenarios (pressure loss and flatspotting), the punctured tyre is now "patched up" after a pitstop/in garage but remains in a critical condition and is not to be reused.
    - Adjustments to wet tyre wear in different temperatures.

    UI:
    - Corrected credits page image compression.
    - More detailed tyre condition indicator in the Pitstop MFD page for used tyre sets
    NOTE: ranges from white to black based on the worst property of the worst tyre of the set.
    - Corrected an issue that prevented dry tyre set 1 to be selected in the pitstop MFD when the car was on wet tyres.
    - Fixed UI leaderboard erroneously showing placeholder entry with no laptimes to show.

    GRAPHICS:
    - Corrected windscreen wiper mask for the Mercedes-AMG GT4.

  3. #1528
    Amúgy ez a piros "rev limit" jelző az AMG GT3 dashen eddig is volt? Először a GT4-en vettem észre, de most már eggyel feljebb is van.

  4. #1529
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez a piros "rev limit" jelző az AMG GT3 dashen eddig is volt? Először a GT4-en vettem észre, de most már eggyel feljebb is van.
    Volt eddig is.


    Tapatalkkal küldve az én SM-A515F eszközömről

  5. #1530
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Volt eddig is.
    Lehet, hogy én írom körbe rosszul, vagy elbaromoltam valamit, de
    ilyen volt pár hónapja
    ilyen lett most, igazából az zavar benne, hogy így csak a hangra lehet hagyatkozni a fordulatszám tekintetében

  6. #1531
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy én írom körbe rosszul, vagy elbaromoltam valamit, de
    ilyen volt pár hónapja
    ilyen lett most, igazából az zavar benne, hogy így csak a hangra lehet hagyatkozni a fordulatszám tekintetében
    Értettem mire gondolsz.
    Monzában mentem teljes futamot vele a nyári bajnokságban, akkor már úgy rémlik, hogy ilyen volt a kijelzője a mercinek.
    Amúgy lehet vele nyerni, ha a piros után még tovább forgatjuk és nem váltunk el?

  7. #1532
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy lehet vele nyerni, ha a piros után még tovább forgatjuk és nem váltunk el?
    A GT4 gépnél pont jó helyen jelez, de a GT3-as AMG-t szerintem sok helyen megéri teljesen elforgatni, Monzában pl. néhány tizedet meg lehet spórolni vele, ha csak öt fokozatot használsz és később váltasz fel.

  8. #1533
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Suzuka alatt jött ki egy update es abban implementaltak a piros rev limitert. En nagyon hianyoltam anno.

    Ha rendesen le van modellezve a fizika, akkor nem erdemes a piros utan meg forgatni, mert ilyenkor mar elkezdi ejteni a nyomatekot es nincs benne ero. MIvel szivo, ezert fordulaton el, de azert a fak nem nonek az egig

  9. #1534
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha rendesen le van modellezve a fizika, akkor nem erdemes a piros utan meg forgatni, mert ilyenkor mar elkezdi ejteni a nyomatekot es nincs benne ero.
    Nem a nyomaték-, hanem a teljesítménygörbe a lényeg. A nyomaték és a teljesítmény csúcsa nem azonos fordulaton jelentkezik.

  10. #1535
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a nyomaték-, hanem a teljesítménygörbe a lényeg. A nyomaték és a teljesítmény csúcsa nem azonos fordulaton jelentkezik.
    Pontosan!

    A teljesitmeny jelentkezik a kerekeken, abbol es a fordulatbol lehet nyomatekot szarmaztatni, de csakis a teljesitmenygorbe szamit.

  11. #1536
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Suzuka alatt jött ki egy update es abban implementaltak a piros rev limitert. En nagyon hianyoltam anno.

    Ha rendesen le van modellezve a fizika, akkor nem erdemes a piros utan meg forgatni, mert ilyenkor mar elkezdi ejteni a nyomatekot es nincs benne ero. MIvel szivo, ezert fordulaton el, de azert a fak nem nonek az egig
    Hiába csökken a nyomaték attól még nem feltétlenül jelenti hogy nem éri meg tövább pörgetni.
    Az elvégzett munka számít, "amit a kerekek elhúznak" és nem amit a motor.
    Az sem mindegy hova esik vissza a fordulat váltás után. Van amikor megéri csak azért tovább pörgetni, mert kevesebbet veszítesz vele, mintha ideális fordulaton váltasz és alacsonyabb fordulatra esik vissza a motor.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 09. 11. 14:21.

  12. #1537
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a nyomaték-, hanem a teljesítménygörbe a lényeg. A nyomaték és a teljesítmény csúcsa nem azonos fordulaton jelentkezik.
    A teljesitmeny a nyomatek es a fordulatszam szorzatabol jon. Ha vmelyiket noveled, akkor no a teljesitmeny is, es forditva.
    Egy ilyen motor nyomateka hangolastol fuggoen kb 3-5 e kozott van a csuson. A csucs utan kezd esni, viszont ez meg kompenzalja valamennyire a novekvo fordulat. Ha viszont beesik a nyomatek, akkor hiaba noveled a fordulatszamot, stagnal esetleg esik is teljesitmeny.

    Nekem egy ilyen motoru autom van - utcara - ott pl 4,5 nel leejtik a nyomatekot es nem no a teljesitmeny, mig a masik ugyan ilyen erosebb motor tovabb megy teljesitmenyben mivel normalis esik a nyomatek nem beszakad.



    A felso egy gyarilag folytott motor, biztositasi okok miatt, az also rendes. A 2 motor teljesen ugyanz, csak mas SW fut az ecu-n (Mazda skyactiv G )

    Lila=nyomatek
    Kek= Le
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 09. 12. 09:51.

  13. #1538
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    A teljesitmeny a nyomatek es a fordulatszam szorzatabol jon. Ha vmelyiket noveled, akkor no a teljesitmeny is, es forditva.
    Egy ilyen motor nyomateka hangolastol fuggoen kb 3-5 e kozott van a csuson. A csucs utan kezd esni, viszont ez meg kompenzalja valamennyire a novekvo fordulat. Ha viszont beesik a nyomatek, akkor hiaba noveled a fordulatszamot, stagnal esetleg esik is teljesitmeny.

    Nekem egy ilyen motoru autom van - utcara - ott pl 4,5 nel leejtik a nyomatekot es nem no a teljesitmeny, mig a masik ugyan ilyen erosebb motor tovabb megy teljesitmenyben mivel normalis esik a nyomatek nem beszakad.



    A felso egy gyarilag folytott motor, biztositasi okok miatt, az also rendes. A 2 motor teljesen ugyanz, csak mas SW fut az ecu-n (Mazda skyactiv G )

    Lila=nyomatek
    Kek= Le
    Amit leírtál teljesen igaz. Az utcai autókra. Amik a játékban vannak messze máshogy vannak hangolva Főleg a szívók. Egyébként egy utcai 911 GT3 RS-nek sem 3-5k között van a nyomaték csúcsa. Inkább 6000-7500 közötti tartományban generál valójában használható nyomatékot. A nagyon kihegyezett szívó versenyautók 99%-a ilyenek. Teljesítmény szempontból pedig pont ezért a 6500-8500-as tartomány az ahol használni fogod.
    Illetve amíg a teljesítmény görbe nem esik nagyot, addig bőven érdemes tovább forgatni. A váltás is idő, még ezeknél az ultramodern szekvenciális váltók esetében is.

    Minden versenyautónál arra törekszünk, hogy minél szélesebb tartományban, és minél hasznosabb tartományban legyen használható a motor. Aminek együtt kell járnia a váltó jó áttételezésével is.
    Szívóknál ez nehezebb. De ettől még itt nem fogsz ilyen beszakadásokat látni soha, mint egy-egy utcai autó programjában. Magukat szúrnák tökön. Ha meg elérik a forgattyúsház limitjét, akkor csak odateszik a gyújtás megszakítást (limiter) és kész.

    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: HunterTaylor; 2020. 09. 13. 12:56.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  14. #1539
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Amit leírtál teljesen igaz. Az utcai autókra. Amik a játékban vannak messze máshogy vannak hangolva Főleg a szívók. Egyébként egy utcai 911 GT3 RS-nek sem 3-5k között van a nyomaték csúcsa. Inkább 6000-7500 közötti tartományban generál valójában használható nyomatékot. A nagyon kihegyezett szívó versenyautók 99%-a ilyenek. Teljesítmény szempontból pedig pont ezért a 6500-8500-as tartomány az ahol használni fogod.
    Illetve amíg a teljesítmény görbe nem esik nagyot, addig bőven érdemes tovább forgatni. A váltás is idő, még ezeknél az ultramodern szekvenciális váltók esetében is.

    Minden versenyautónál arra törekszünk, hogy minél szélesebb tartományban, és minél hasznosabb tartományban legyen használható a motor. Aminek együtt kell járnia a váltó jó áttételezésével is.
    Szívóknál ez nehezebb. De ettől még itt nem fogsz ilyen beszakadásokat látni soha, mint egy-egy utcai autó programjában. Magukat szúrnák tökön. Ha meg elérik a forgattyúsház limitjét, akkor csak odateszik a gyújtás megszakítást (limiter) és kész.
    Persze, a versenyautok, vagy epp az utcai motorkerekparot altalaban nagy furatu, rovid loketu motorok, hogy kissebbek legyenek a tomegerok, igy magasabb fordulatot tudnak elerni.
    Ha megnezzuk a Toyota gt 86/subaru BRZ motorjat, az is kb 5e nel adja le a "szanalmas" nyomatekat, viszont szep kis 100le/L teljesitmenyt produkal. Vagy epp a Honda S 2000 Ezert irtam, hogy hangolastol fuggoen 3-5e kozott erik el a nyomatek csucsot. Utcai autoknal a valtozo szelepvezerlessel a kozeptartomanyt probaljak forszirozni, jellemzoen ott hasznalja az ember a legtobbet.
    Versenyautok motorja inkabb magasabb fordulatra van tervezve, ott jelentkezik az ero es ritkan cruisolnak 6.-ban 50 el a varosban.

    Amire en gondoltam, hogy a versenymotorokbol is elfogy egyszer a szufla, nem tud tobb benzin/levegot hatekonyan elegetni - keves a levego - es elkezd esni a nyomatek. Ha itt huzatod tovabb a motort, akkor ugyan no a kerekek fordulatszama, rgo gyorsul(na) az auto tovabb, de nincs eleg ero a kocsiban, a legellanallast, esetleg emelkedot legyozni es egyszeruen buborekfalba utkozik.

    A valto attetellel igazad van, azzal lehet a kerekre erkezo nyomatekot "allitani", de az itt adott, nem lehet difit cserelni pl monara, vagy epp zandvoortra.
    En meg anno az AMG-s idomben probaltam spaban a kemmelben 5.ben hagyni es a sz..rt is kiforgatni belole, de szvsz jobban gyorsult az auto, ha a piros felvillanasa utan behuztam 6.ba.

    Egy helyet tudok, ahol megeri 5.ben maradni es inkabb tiltas elott tatani a motort, az a batorsag kanyar (Mut Kurve) a Nordschleifen. Ott egy sunyi kis emelkedo van es ha behuzna az ember hatba, akkor lassulna a kocsi, mert nincs meg a max power....

    Lenyeg a lenyeg en inkabb elvaltok ha felvillan. Sot a kanyarokat is inkabb magasabb fokozatbna veszem, mint az igazi versenyzok. Ok a valtot kimelik a sok valtastol en meg szeretem alulrol kihuzatni, raadsul hamarabb allhatok a gazra es nem fog beavatkozni a TC ANNYIRA

  15. #1540
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Egy "aalitolag" Aristol szarmazo informacio szerint, a Porsche mar idegesitoen gyors lett, ezert a Kunos vmelyik updateban lelassitja. Hogy meg egy mostaniban, vagy a 2020as updateban, meg nem hivatalos, de be fognak avatkozni. AOR ligakban mar 30 autobol 25 Porsche van.
    Auto valasztasnal bajnoksaghoz erdemes gondolni erre

  16. #1541
    Itt is van a BoP update, még épp jókor.

    v1.5.7 changelog

    GAMEPLAY:
    - Fixed pit exit erroneously triggering blue flag when driving near the wall at the start-finish line on Laguna Seca.
    - Fixed pit entry erroneously triggering blue flag when driving near the pit entrance wall on Kyalami.
    - Fixed a potential inconsistency with track limit warnings accumulated on existing pending penalties.
    - Fixed an inconsistency when serving a drive-through penalty without having the serve penalty checkbox selected.

    PHYSICS:
    - Slight adjustments to the 2019 GT3 season balance of performance.
    - Slight adjustments to the 2019 GT4 season balance of performance.

    GRAPHICS:
    - Decreased streaming memory pool in EPIC texture setting preset to prevent potential video memory overload on mid/high-range cards.

    UI:
    - Fixed a refocus issue with the MFD in Multiplayer when the session went from multi- to single-class due to all clients of a car group disconnecting.
    - MFD info panel now includes stint timer and a track limits warning counter.
    NOTE: the MFD info panel is recommended to be set to "Always visible" in the HUD settings.
    - Pitstop MFD: added tyre pressure control for all tyres simultaneously.
    - Fixed tyre status indicators not consistently showing wear on previously used tyres in driver swap scenarios.
    - Fixed an MFD pitstop page issue that was allowing the same tyre to be selected and applied for an upcoming pitstop with the default setup loaded.

    CONTROLS:
    - Exposed "EnableManufacturerExtras" in controls.json; if set to false it prevents the game from making any calls to external libraries from wheel manufacturers (Logitech, Thrustmaster, Fanatec)
    Useful for troubleshooting controller-related issues.
    - Fanatec LEDs setting now defaults to off.

  17. #1542
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is van a BoP update, még épp jókor.


    PHYSICS:
    - Slight adjustments to the 2019 GT3 season balance of performance.
    - Slight adjustments to the 2019 GT4 season balance of performance.
    Azt lattam, hogy toltott vmit, de nem tudtam, hogy most jott ki. Ezt nem tudvan, mentem par kanyart a 911-el, de olyan messze voltam a marciusi idomtol, hogy MI volt lefaragni. Nagyon raalltam a jobb kormanyra . Viszont kevesbe tunt tapadosnak kigyorsitasnal, ez eddig a Porka erossege volt.
    Kivancsi leszek a velemenyekre

  18. #1543
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lattam, hogy toltott vmit, de nem tudtam, hogy most jott ki. Ezt nem tudvan, mentem par kanyart a 911-el, de olyan messze voltam a marciusi idomtol, hogy MI volt lefaragni. Nagyon raalltam a jobb kormanyra . Viszont kevesbe tunt tapadosnak kigyorsitasnal, ez eddig a Porka erossege volt.
    Kivancsi leszek a velemenyekre
    A placebót megelőzvén:
    - gumi, súly, motorfojtás, turbónyomás nem változott, mivel ezek az eredeti SRO BoP részei, amiken nem változtatunk.
    - setupot nem érinti a változás (!).
    - minimális szabadságunk van a motorerő/motorvezérlés terén (sok autónál egyedi ECU mapot írnak elő, erről elég változó mennyiségű adat áll rendelkezésre), így ahol változás történt, itt keresendő, összességében minimális dolgokról van szó, vezethetőséget nem érinti.
    - az erősorrend összességében fennáll továbbra is, illetve van autó, amely pályától függően mindkét irányba változott, hogy következetesebb legyen, illetve ne legyenek akkora kiugrások/lemaradások, de az erőviszonyok és az autók erősségei továbbra is érvényesek.

  19. #1544
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Nalatok is fagy az uj update?
    A heten elovettem a gamet megint es bivaly laggjaim vannak, raadasul tegnapelott 3x kifagyott a jatek ugyanott, ugyanazon a helyen. Olyan mintha leesne az FPS majd megall a kep es a hang, csak a kijelentkezes mukodik - ctrl alt del. FPS nem eseil le igazabol, csak olyan a kep, folyamatosan 100 felett vagyok...

    Azert kerdezem, mert a Metro Exodus is ugyanigy fagyott meg, ott egy valtas dx12 --> 11 megoldotta a problemat. A heten kaptam egy sunyi win10 frissitest, lehet emiatt csinalja a gep a fagyast? Sosem fagyott azelott, semmi nincs tuningolva.

    Köszi

  20. #1545
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A placebót megelőzvén:
    - gumi, súly, motorfojtás, turbónyomás nem változott, mivel ezek az eredeti SRO BoP részei, amiken nem változtatunk.
    - setupot nem érinti a változás (!).
    - minimális szabadságunk van a motorerő/motorvezérlés terén (sok autónál egyedi ECU mapot írnak elő, erről elég változó mennyiségű adat áll rendelkezésre), így ahol változás történt, itt keresendő, összességében minimális dolgokról van szó, vezethetőséget nem érinti.
    - az erősorrend összességében fennáll továbbra is, illetve van autó, amely pályától függően mindkét irányba változott, hogy következetesebb legyen, illetve ne legyenek akkora kiugrások/lemaradások, de az erőviszonyok és az autók erősségei továbbra is érvényesek.
    Koszi az osszefoglalot Panky!

  21. #1546
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Nalatok is fagy az uj update?
    A heten elovettem a gamet megint es bivaly laggjaim vannak, raadasul tegnapelott 3x kifagyott a jatek ugyanott, ugyanazon a helyen. Olyan mintha leesne az FPS majd megall a kep es a hang, csak a kijelentkezes mukodik - ctrl alt del. FPS nem eseil le igazabol, csak olyan a kep, folyamatosan 100 felett vagyok...

    Azert kerdezem, mert a Metro Exodus is ugyanigy fagyott meg, ott egy valtas dx12 --> 11 megoldotta a problemat. A heten kaptam egy sunyi win10 frissitest, lehet emiatt csinalja a gep a fagyast? Sosem fagyott azelott, semmi nincs tuningolva.

    Köszi
    Nalam ez sokszor elojott update utan. En mindig nyomtam egy uninstall -> install kombot es az megoldotta. Nem tudom, mi a kulonbseg, de nekem igy jo.

    Nem tunik el a profilod es semmi, emiatt nem kell aggodni.

  22. #1547
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam ez sokszor elojott update utan. En mindig nyomtam egy uninstall -> install kombot es az megoldotta. Nem tudom, mi a kulonbseg, de nekem igy jo.

    Nem tunik el a profilod es semmi, emiatt nem kell aggodni.
    Köszi Tamas. Ezt en is szoktam csinalni, el is felejtettem ezt.

    Errol beszelek:



    Az 1 es 0.1 LOW a kepernyo villogas miatt van csak kint es azert 1 mert a menuben leesik. De amugy hibatlanul fut a game, egy pontig..

  23. #1548
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Tamas. Ezt en is szoktam csinalni, el is felejtettem ezt.

    Errol beszelek:



    Az 1 es 0.1 LOW a kepernyo villogas miatt van csak kint es azert 1 mert a menuben leesik. De amugy hibatlanul fut a game, egy pontig..
    Nalam is ugyanez szokott lenni. Az segit, ha hutom a gepet. A bajnoki futamokra leveszem a haz oldalat es a GPU ventijet felporgetem 80%-ra fixen.

    Az ACC valahogy erre kulonosen erzekeny, mas jatekban nem tapasztalom.

  24. #1549
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Tamas. Ezt en is szoktam csinalni, el is felejtettem ezt.

    Errol beszelek:



    Az 1 es 0.1 LOW a kepernyo villogas miatt van csak kint es azert 1 mert a menuben leesik. De amugy hibatlanul fut a game, egy pontig..
    Eseménynapló mit ír?

  25. #1550
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Eseménynapló mit ír?
    Beleneztem most,de nemtom mit kene keresni

    https://drive.google.com/drive/folde...Ot?usp=sharing

    Ha vki ert hozza es van kedve ideje megnezne?
    Ujra huztam a jatekot, talan meg rosszabb lett. Vissza tettem a regi Nvidia drivert, semmi valtozas. Ezt kb egy hete csereltem ujra, de semmi kulonbseg nem volt Eddig belso nezetbol minden FPS - atlag, 1% 0.1% 141fps volt, erre korlatoztam be. Most siman 23-ra leesik. Borzalmas lett. Zanvoortban uj jatekot kezdtem es a 2 oras futm vege elott kb 30 perccel fagy ki, ahogy korabban is.A mezony felet kizarjak, meg 30 stop and go-t kapnak..

    Nyomtam egyet Bathurstben ott vegig megy a verseny, de iszonyat lagg van, kb minden kanyarban.

    Betoltottem a Metrot, ott fixen allnak az fps-ek. rgo nem a gepemmel van baj.

    Szerk: egy win 10 update jott vmelyik nap, ez meg lehet a problema!!!
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 09. 26. 18:18.

Oldal: 62 / 67 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •