Oldal: 4 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (1665 összesen)
  1. #76
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsian várom az Early Acces kiadást, bár nagyon sok mindent nem várok tőle. Az oké hogy hivatalos szériát kapunk, de ha megnézitek, 2 autó kivételével már most is le van fedve a GT3 széria az AC1-ben. Mégis csak max 4 autót használunk versenyen....
    Az Unreal engine4-től picit fel lesznek turbózva a környezeti változók. Biztos hogy ez hiányzik nekünk a játékból?
    Azért amik GT3-as kocsik az AC-ban vannak, eléggé eltérő időben készültek, más évjáratúak, lehet eltérő forrás, infók szerint is lettek összerakva. Egyes kocsik elkészítésekor a minél nagyobb pontosság, hitelesség volt a szempont, és nem az hogy a többi GT3-as kocsihoz képest pariban legyen. Ahol direkt egy valós bajnokság szimulálása a cél, ott a kocsik egyensúlyozására sokkal több hansúlyt fektethetnek majd.

    Illetve fogalmam sincs Blancpain sorozatban, vannak-e nyerő domináns kocsik, vagy bárki nyerhet futamot? Ha nem akkor vagy bajnoksághűek lehetnek, vagy csalnak egy picit és mindegyik kocsit egy szintre hozhatják.

    Az eső, este, csillivilli, animált pilótabeülés része miatt egy kicsit énis aggódok, de lehet ez kell ahhoz hogy sok emberhez eljusson ($), és a többi része a programnak emiatt mégjobb lehessen.

  2. #77
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért amik GT3-as kocsik az AC-ban vannak, eléggé eltérő időben készültek, más évjáratúak, lehet eltérő forrás, infók szerint is lettek összerakva. Egyes kocsik elkészítésekor a minél nagyobb pontosság, hitelesség volt a szempont, és nem az hogy a többi GT3-as kocsihoz képest pariban legyen. Ahol direkt egy valós bajnokság szimulálása a cél, ott a kocsik egyensúlyozására sokkal több hansúlyt fektethetnek majd.

    Illetve fogalmam sincs Blancpain sorozatban, vannak-e nyerő domináns kocsik, vagy bárki nyerhet futamot? Ha nem akkor vagy bajnoksághűek lehetnek, vagy csalnak egy picit és mindegyik kocsit egy szintre hozhatják.

    Az eső, este, csillivilli, animált pilótabeülés része miatt egy kicsit énis aggódok, de lehet ez kell ahhoz hogy sok emberhez eljusson ($), és a többi része a programnak emiatt mégjobb lehessen.


    Én úgy tudom blancpain - be szezon előtti teszt alapján határozzák meg a BOP-ot... Ki hány kilót kap, illetve valamelyik márka pedig fojtast kap....

  3. #78
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Na a Minoratinget készítő csávó is csatlakozott A fejlesztocsapathoz (csak h kb mire szamitsunk)

  4. #79
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért amik GT3-as kocsik az AC-ban vannak, eléggé eltérő időben készültek, más évjáratúak, lehet eltérő forrás, infók szerint is lettek összerakva. Egyes kocsik elkészítésekor a minél nagyobb pontosság, hitelesség volt a szempont, és nem az hogy a többi GT3-as kocsihoz képest pariban legyen. Ahol direkt egy valós bajnokság szimulálása a cél, ott a kocsik egyensúlyozására sokkal több hansúlyt fektethetnek majd.

    Illetve fogalmam sincs Blancpain sorozatban, vannak-e nyerő domináns kocsik, vagy bárki nyerhet futamot? Ha nem akkor vagy bajnoksághűek lehetnek, vagy csalnak egy picit és mindegyik kocsit egy szintre hozhatják.

    Az eső, este, csillivilli, animált pilótabeülés része miatt egy kicsit énis aggódok, de lehet ez kell ahhoz hogy sok emberhez eljusson ($), és a többi része a programnak emiatt mégjobb lehessen.
    A BP széria sem túl szűk, 2011-es a legrégebbi homologizáció, idei a legújabb. AC-ben a BOP és a restrictor inkább a szerverre voltak bízva, most értelemszerűen más lesz a helyzet.

  5. #80
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a kettő legalább 4 (Bentley, Aston Martin, BMW M6, Lexus?). De persze igazad van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy használva is lesznek.
    Helyette jöhetnek új, gyári pályák
    Akkor jön a Jaguar is? Azt csak az Endurance szériában használják, a Sprintben nem.

    És ha már itt tartunk: a Sprint (BSS) és Endurance (BES) széria autói és pályái is benne lesznek a játékban? Ha igen, akkor jön a Hungaroring is!

  6. #81
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    És ha már itt tartunk: a Sprint (BSS) és Endurance (BES) széria autói és pályái is benne lesznek a játékban? Ha igen, akkor jön a Hungaroring is!
    Minden bizonnyal, mert a két kupa együtt adja a Blancpain GT Series bajnoki címét. 2015-ben például érdekes volt, hogy Robin Frijnsék sem a sprint, sem az endurance kupában nem végeztek első helyen, de összesítésben a bajnoki cím mégis az övék lett.

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor jön a Jaguar is? Azt csak az Endurance szériában használják, a Sprintben nem.

    És ha már itt tartunk: a Sprint (BSS) és Endurance (BES) széria autói és pályái is benne lesznek a játékban? Ha igen, akkor jön a Hungaroring is!
    Amennyire én tudom, egy pálya elkészítése durván 8-10 hónapos meló... de mivel az utóbbi időben nem igazán kaptunk már pályákat, ezért csak remélni merem, hogy közben már titokban ezeken dolgoztak.
    Persze most nyáron még csak az Early Access verzió jön, ezért feltételezem, hogy csak korlátozott tartalom lesz benne elérhető, gondolom amik már most is megvannak.

    Bár őszintén szólva engem a legkisebb mértékben sem tud lázba hozni újabb GT3-as autó...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 24. 15:19.

  8. #83
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495

    Wink

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    .

    Bár őszintén szólva engem a legkisebb mértékben sem tud lázba hozni újabb GT3-as autó...
    És mivel a postprocessing legtöbbünknél ki van kapcsolva, a prekvalos 98% már csúszós, hát még az eső milyen csúszós lesz, pláne ha nem mindenkinek ugyanúgy csúszik majd mert életű lesz, éjszaka meg vezessenek a denevérek, mert az árnyékok is csak zavarnak minket ha süt a nap, alig várom.
    #nemsziszkavagyok



    Jó lesz az a simaAC még egy darabig, hacsak az a 64bit jelenet valamit értzetre is, és nem lesz tényleg unreal.

  9. #84
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    A 64 bit érzetre semmit jelent az átlagjúzernek, a nagyobb pályákon tapasztalható vizuális és fizikai remegést szünteti meg, az utóbbinak főleg a motion rigesek örülnek majd.

  10. #85
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ha lehetek "ünnep rontó" engem nem nagyon izgatott hogy mi lesz a nagy bejelentés.
    De meg kell mondjam hogy nem is erre számítottam. Azt hittem még nyújtanak kicsit a gumicukron.
    Szerintem Kunosék megint bizonyították hogy miért ők vannak ott ahhol mindenki más szeretett volna lenni. És hogy miért ők kerültek oda ahova a többieknek akár több emberrel és nagyobb tőkével sem sikerült.
    Engem Kunosék avval vettek meg hogy semmi más nincs ami képes lenne ugy elhitetni velem hogy egy autóban ülök mint az AC. Ezen a téren nálam még az IR is csak a kanyarba van az AC-hez képest.
    És most megint belenyúltak a tutiba. Egyrészt megvalósítják mind azt amit a többiek (rr,rf,pc) csak ígérgetnek, vagy álmozodnak róla hogy egyszer majd milyen jók leszünk ha megcsináljuk.
    Másrészt a részletek kidolgozottsága AC-ban, finoman szólva is hagy maga után kívánni valót. A Competizione pedig tökéletes lehetőség arra hogy most megmutassák, nem csak élmény autókat tudnak csinálni, hanem valódi szimulátort is. Hitelesen melegedő / kopó gumikkal, fékekkel és az összes többi körítéssel, amitől egyedi és valóban átélhető lesz egy szimuláció. Szóval kíváncsian várom hogy mit tudnak ebből kihozni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 02. 25. 13:21.

  11. #86
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyire én tudom, egy pálya elkészítése durván 8-10 hónapos meló... de mivel az utóbbi időben nem igazán kaptunk már pályákat, ezért csak remélni merem, hogy közben már titokban ezeken dolgoztak.
    Persze most nyáron még csak az Early Access verzió jön, ezért feltételezem, hogy csak korlátozott tartalom lesz benne elérhető, gondolom amik már most is megvannak.

    Bár őszintén szólva engem a legkisebb mértékben sem tud lázba hozni újabb GT3-as autó...
    Egy pálya elkészítése valóban 10 hónapos meló, a Hungaroring annyi idő alatt épült fel 1985-86-ban

    A viccet félretéve: a Blancpain sorozat többnyire nagyszerű pályákon zajlik (ellentétben például az ADAC sorozattal), ezeket nagyon jó lenne az új játékban látni.
    Sprint: Misano, Brands Hatch, Zolder, Hungaroring, Nürburgring - ebből Misano és a Hungaroring nincs kész
    Endurance: Monza, Silverstone, Paul Ricard, Spa, Barcelona - innen pedig csak a Paul Ricard pálya hiányzik.
    Szóval összesen három pályát kellene elkészíteni a 2017-es (és '18-as) szezon helyszínei közül.

    Amúgy mi az az Early access? Az angol kifejezés jelentésével tisztában vagyok, de mit jelent a gyakorlatban?

  12. #87
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy mi az az Early access? Az angol kifejezés jelentésével tisztában vagyok, de mit jelent a gyakorlatban?

    Nyilt betatesztet. Megveheted a jatekot mar a feljesztesi idoszakban, segitve a fejlesztest. Nyilvan a felkesz program tele lesz meg hibaval, de ha nem birsz varni a kesz termekre, hamarabb is hozzajuthatsz.

    Ilyenkor nyilvan nem verheted az asztalt, ha kifagy, rosszul mukodik, idegestito.

  13. #88
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyire én tudom, egy pálya elkészítése durván 8-10 hónapos meló...
    Ez az infó honnan van? Ez szerintem iszonyat sok, bár nem tudom mit értesz pontosan a 8 hónap alatt. Ez 8 emberhónap, azaz 8*22*8 óra? Laser Scannelt-nél is irreálisan soknak találnám ezt, kb a negyedére tippelnék, mert nyilván egy csomó épületet maximum csak át kell színezned mert korábban már megvan, stb

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az infó honnan van? Ez szerintem iszonyat sok, bár nem tudom mit értesz pontosan a 8 hónap alatt. Ez 8 emberhónap, azaz 8*22*8 óra? Laser Scannelt-nél is irreálisan soknak találnám ezt, kb a negyedére tippelnék, mert nyilván egy csomó épületet maximum csak át kell színezned mert korábban már megvan, stb
    Talán még Gergővel beszélgettem erről annó, de ez nem hivatalosan megerősített infó (lehet nyakon is vág miatta, hogy hülyeségeket beszélek), illetve nyilván függ attól is, hogy hány ember dolgozik rajta...

    De a laser-scan-ről ne gondold azt, hogy csak beszkennelik, objektumokra feldarabolják, oszt mehet is rá a textúra és már kész is. A nyers laser-scan adatokat feldolgozni, letisztogatni óriási meló, nem biztos, hogy időben hatékonyabb, mint a hagyományos módszer.

    Ami meg az épületek illeti, én kevés sablon tömbházat látok a pályák körül, szerintem azokat is egyedileg készítik el...

  15. #90
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    illetve nyilván függ attól is, hogy hány ember dolgozik rajta...
    Azért írtam emberhónapot, IT szakmában úgy számolunk, az (nagyjából) független attól hogy hány ember dolgozik rajta (értsd 8 ember 22 napig dolgozik rajta ugyan az mint 1 ember 8*22 napig)

    Egy nordnál el tudom képzelni, de ott is csak a tourist rész miatt. És ha ahhoz hozzávesszük a normál pályát az egyből mindjárt 8 pálya a kombinációk miatt, amit már tényleg pillanatok alatt össze tudnak hozni
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 02. 26. 13:21.

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam emberhónapot, IT szakmában úgy számolunk, az (nagyjából) független attól hogy hány ember dolgozik rajta (értsd 8 ember 22 napig dolgozik rajta ugyan az mint 1 ember 8*22 napig)

    Egy nordnál el tudom képzelni, de ott is csak a tourist rész miatt. És ha ahhoz hozzávesszük a normál pályát az egyből mindjárt 8 pálya a kombinációk miatt, amit már tényleg pillanatok alatt össze tudnak hozni
    Én a teljes elkészülési időről beszélek, de azt nem tudom, hogy ez hány ember munkája. De egy autó is több hónap.

  17. #92
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én a teljes elkészülési időről beszélek, de azt nem tudom, hogy ez hány ember munkája. De egy autó is több hónap.
    Egy autó 3-4 emberhónap, két emberrel 3 hónapba bele szokott férni mindennel (grafika, animációk), a pálya elkészítése kb. 5-6, de míg egy autót egy, max. két hét bétateszteléssel (fizikát nem nézve) át lehet bogarászni, addig a pályánál lényegesen több időre van szükség, mert be kell járni minden szegletét, így ez sokat ad hozzá.
    AC-hoz képest többen dolgoznak most a pályaépületeken, így azért gyorsabban fog menni. A korábbiakban az sem segített, hogy pl. a Laguna Seca marketingesei majd fél évig ültek a szerződésen, mi meg csak lestünk, mert nem volt alternatíva. Autókból azért mindig több volt elfekvőbe, hogy lehessen tili-tolizni, ha valamelyik esetben gondok akadnak.

  18. #93
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Egy autó 3-4 emberhónap, két emberrel 3 hónapba bele szokott férni mindennel (grafika, animációk), a pálya elkészítése kb. 5-6, de míg egy autót egy, max. két hét bétateszteléssel (fizikát nem nézve) át lehet bogarászni, addig a pályánál lényegesen több időre van szükség, mert be kell járni minden szegletét, így ez sokat ad hozzá.
    AC-hoz képest többen dolgoznak most a pályaépületeken, így azért gyorsabban fog menni. A korábbiakban az sem segített, hogy pl. a Laguna Seca marketingesei majd fél évig ültek a szerződésen, mi meg csak lestünk, mert nem volt alternatíva. Autókból azért mindig több volt elfekvőbe, hogy lehessen tili-tolizni, ha valamelyik esetben gondok akadnak.
    Tehát lesz új pálya!

  19. #94
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Érdekesség, annak akit érdekel:
    https://www.youtube.com/watch?v=DVZg...&feature=share

  20. #95

  21. #96
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Választ kaptunk pár kérdésre, de a lefontosabbra - miszerint csak a Blancpain sorozat lesz a játékban vagy mint az AC-ban egy csomó más sorozat is? - nem kaptunk választ.
    Vagy tévednék? Lehet, hogy átsiklottam a válasz felett, ti mit olvastatok ki ebből?

  22. #97
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Igazából lejjebb van egy ilyen párbeszéd:
    JMRR -Thanks for the post but you didn't answer the most important question for me right now: are you going to bring to the simulator different cars and licensed series? not only blancpain's
    AC -
    ACC is the Official Blancpain GT Series game. Meaning it'll not feature any other series.

  23. #98

  24. #99
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Te beszelsz olaszul?

  25. #100
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Online igen

Oldal: 4 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 4 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 4 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •