Oldal: 3 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (1665 összesen)
  1. #51
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Még csöndben kellene maradnom, de ezt a fizika témát zárjuk le. Az eddig fejlesztett fizikai motor megy tovább, immáron 64 biten, a fejlesztés nem áll le, semmi értelme nem lenne kidobni az ablakon, amit 10 év alatt összeraktunk ilyen téren.

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Még csöndben kellene maradnom, de ezt a fizika témát zárjuk le. Az eddig fejlesztett fizikai motor megy tovább, immáron 64 biten, a fejlesztés nem áll le, semmi értelme nem lenne kidobni az ablakon, amit 10 év alatt összeraktunk ilyen téren.


    Igy tovabb, koszonjuk!

  3. #53
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Unreal engine. vs valós fizika. Unreal. ééérted?
    A legújabb szlogenünk: GetUnreal

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nálam az a nagy kérdés h ez megáll -e a gt3 -nál vagy ez csak a kezdet és várhatók további szériák , classok a későbbiekben..
    úgy gondolom kell időről időre a bevétel nekik , így számomra az lenne a logikus h miután a gt3 kész , azután nem másba kezdenek , hanem bővítik az esport lehetőségeket...vagy legalábbis szerintem ahhoz ez túl nagy melónak tűnik számomra h egyszer eladják és vége is a storynak bevétel szempontjából (vagy esetleg előfizetéses ala IR csak még nem merték mondani? )
    Számomra az lenne a logikus, hogy ha elkészül az új engine, akkor a már meglévő kocsikat és pályákat szépen átviszik az alá, persze ha a Blancpain GT Series-szel kötött szerződés nem tiltja más tartalmak szerepeltetését az új címben. Ha igen, akkor gondolom ugyan azon az engine-en kijön az AC2 is sok új és persze a régi tartalmakkal.

    További komplett szériák bevezetése pedig szerintem elsősorban nem szándék, hanem inkább a lehetőségek és pénz kérdése. F1, WTCC, WTCR, DTM license foglalt, szóval nem egyszerű ügy...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 21. 23:42.

  5. #55
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra az lenne a logikus, hogy ha elkészül az új engine, akkor a már meglévő kocsikat és pályákat szépen átviszik az alá, persze ha a Blancpain GT Series-szer kötött szerződés nem tiltja más tartalmak szerepeltetését az új címben. Ha igen, akkor gondolom ugyan azon az engine-en kijön az AC2 is sok új és persze a régi tartalmakkal.

    További komplett szériák bevezetése pedig szerintem elsősorban nem szándék, hanem inkább a lehetőségek és pénz kérdése. F1, WTCC, WTCR, DTM license foglalt, szóval nem egyszerű ügy...
    mondjuk te itt elég nagy nevekről beszélsz , és nem is csak ezekre gondoltam hanem:
    pl kijönni valamilyen openwheeler szeriával , valamilyen Porsche Cupás kiegészítéssel , Btcc vagy valami hasonló vagy vagy egy AC Legends kiegészítő (h ezek külön játékként jönnek vagy DLC-ként hozzá csapva az részletkérdés szerintem)




    klasszikus AC2 -re én nem is számítok jó darabig... túl nagyok az elvárások tartalomügyileg (mindenki jelenlegi AC tartalom + még pár pálya meg jó pár autót várna ami nonszensz), aminek nem tudnának megfelelni szerintem vagy legalábbis sok év munka lenne mire elő tudnának rukkolni vele..nem hozná vissza a belefektetett munkát...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 02. 21. 23:58.

  6. #56
    Na kezdhetek spórolni videokártyára. Remélem nyárig konszolidálodik még kicsit a vga piac.

    Gondolkoztam ezen a r&#232;gi AC tartalmak, AC2, AC comp. dolgon, és arra jutottam, hogy ezt a minőséget amit az AC eddig a kornak megfelelően adott, szívesen megfizettem a játék és a dlc-k arával, főleg hogy a sokszor nagyon kedvező akcióban elérhetőek voltak.
    Ha kijön a Comp... nyáron, azt is ki fogom fizetni minden szívfájdalom nélkül, és remélem jönnek ahhoz is dlc-k, és simán váltok az új verzióra úgy, hogy nem sajnálkozok a régin.
    Nem tudom milyen lesz az árképzés, de eddig barátságos volt, kiváló ár-érték aránnyal, így azt mondom a fejlődés megér egy kis további anyagi ráfordítást.

  7. #57
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

  8. #58
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Most kell venni Digital Bros részvényt (9,70), aztán majd 15 euró felett eladni,
    Meglesz a pénz ACC-re, meg a videokarira is

  9. #59
    Egyébként én nem teljesen értem, hogy a bejelentés alapján miért veszi mindenki biztosra, hogy csak a Blanpain sorozatot fogja tartalmazni. Tíz évvel ezelőtt a Race 07 is mindenhol úgy volt reklámozva és árulva, hogy "a hivatalos WTCC játék", de már akkor sem lehetett teljes áron adni egy játékot csak annyi tartalommal, ezért az csak a húzónév volt és sok más szériát tartalmazott alapból, plusz a DLC-kel az évek során csak tovább bővült a kínálat. Szerintem egy relatíve kis stúdiónak nem lenne egyszerű párhuzamosan több címet több platformon menedzselni (gondolok itt egy esetleges AC2-re).

    Ha jól láttam a hivatalos Feature listában ott van a Karrier mód is, egyetlen széria esetén annak nem lenne sok értelme (szerintem).

    Pl. azt érdemes megnézni, hogy a Blancpain promótere milyen egyéb szériákat visz jelenleg, ott is elég jó egyéb lehetőségek vannak kapásból:
    https://en.wikipedia.org/wiki/St%C3%...l_Organisation

  10. #60
    Szerintem már csak azért se csak a blancpaint fogja tartalmazni, mert akkor már csak valami arra utaló nevet adtak volna neki. Így meg ugye kb bármi belefér.

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én nem teljesen értem, hogy a bejelentés alapján miért veszi mindenki biztosra, hogy csak a Blanpain sorozatot fogja tartalmazni.
    Senki nem veszi biztosra, én is csak feltételes módban írtam. Minden attól függ, hogy milyen a megállapodás a promóterrel és Ő milyen feltételekkel ad license-t és milyen más szériákat tűr meg maga mellett.


    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    mondjuk te itt elég nagy nevekről beszélsz , és nem is csak ezekre gondoltam hanem:
    pl kijönni valamilyen openwheeler szeriával , valamilyen Porsche Cupás kiegészítéssel , Btcc vagy valami hasonló vagy vagy egy AC Legends kiegészítő (h ezek külön játékként jönnek vagy DLC-ként hozzá csapva az részletkérdés szerintem)
    Ezeknél a kis szériáknál meg elsősorban üzleti kérdés, hogy az ezekre való kereslet/érdeklődés megéri-e a befektetést.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 22. 11:17.

  12. #62
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Unrealnek milyen a netkódja?
    Nem így működik. Kb úgy képzeld el az egészet, mint egy házat. Minden egyes rész egy egy komponens. Ha jól van megcsinálva bármikor tudsz ablakot vagy tetőt cserélni. Általában sajnos nem szokták jól megcsinálni, örülsz ha működik. Tudtommal a Unity / Unreal Engine / CryEngine is nagyjából tud mindent alapban, de kicserélhetők a komponensek. Persze a tud mindent azt jelenti, hogy odaadja a cserepet meg a tartó léceket a tetőhöz és csináld meg (lehet hogy nem teljesen érthető, máshogy nem tudom elmagyarázni)

    Gondolom megtartják a grafikus motort, a többit meg átmentik AC-ból, mert nem lenne értelme újraírni. Kb egy hasonló szintű váltást kell elképzelni mint az rFactor 2es dx9->dx11. Ami nagyobb meló itt az az eső lemodellezése, azzal el lesznek egy darabig

    off: Én egy ezer fős magyar cégnél vagyok, de a korábbi hasonlathoz visszatérve kb azt mondanám, hogy az egész ház ki van öntve betonból és csá

  13. #63
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Kunos irta:

    Physics was one of the very few things we could salvage and bring over from AC1 to ACC moving to UE4, everything else needs to be redone from scratch.

    So from any point of view you can consider ACC physics as a direct evolution of AC1 physics with the added bonus of not having 170+ cars to update and check if we decide to make substantial changes.... this is giving me, Aris and the new physics dev that joined us Fernando the opportunity to get in pretty hard in some areas and make some substantial changes that we couldn't afford to do with a big released product like AC1.

    We'll have plenty of time to dig into the details of it both before the EA and after, I'll just drop one big one here tho. Although it's not really something we'll see fully utilized in ACC because of the nature of the tracks we are going to include but the physics engine is now running full blown 64bit math all around, so, as far the physics is concerned, there are virtually no limits to how big a track could be, we could literally race to Mars and back without suffering much precision losses in the calculations... again, not really something that will create a huge change in ACC but still a thing I can geek out and be happy about

  14. #64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeknél a kis szériáknál meg elsősorban üzleti kérdés, hogy az ezekre való kereslet/érdeklődés megéri-e a befektetést.
    Ezért szokás ma már inkább közvetlenül a gyártóktól licenszelni modelleket, üzletileg mindenkinek jobban kifizetődő. Ez a tegnapi bejelentés ebből a szempontból is különleges, nekem már nagyon hiányzott egy komplett sorozatot feldolgozó szim.

    ( Egyébként a tavalyi e-WTCC futamok közben gondolkodtam azon, hogy egy új szintre úgy lehetne ezt emelni, ha kizárólag virtuális térben létező modellekre is működne ez, pl. egy virtuális túraautó világbajnokságba szeretnék betenni egy TC1-es szabályoknak megfelelő Opel Vectrát, ha a GM mutat rá hajlandóságot, akkor a nekik megfelelő szinten belefolyhatnak a megvalósításba, az autók festésén megjeleníthetik az üzleti partnereiket, ha van rá igényük etc... És mondjuk a virtuális autó eladásaiból valamilyen szintű részesedést kapnak, szerintem az e-sport virágzása mellett simán megérné így reklámozni a márkát, ha már valós motorsport programjuk gyakorlatilag nincs is )

  15. #65
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a tavalyi e-WTCC futamok közben gondolkodtam azon, hogy egy új szintre úgy lehetne ezt emelni, ha kizárólag virtuális térben létező modellekre is működne ez, pl. egy virtuális túraautó világbajnokságba szeretnék betenni egy TC1-es szabályoknak megfelelő Opel Vectrát, ha a GM mutat rá hajlandóságot, akkor a nekik megfelelő szinten belefolyhatnak a megvalósításba, az autók festésén megjeleníthetik az üzleti partnereiket, ha van rá igényük etc... És mondjuk a virtuális autó eladásaiból valamilyen szintű részesedést kapnak, szerintem az e-sport virágzása mellett simán megérné így reklámozni a márkát, ha már valós motorsport programjuk gyakorlatilag nincs is )
    Ez egy kivalo otlet!

  16. #66
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése



    Ezeknél a kis szériáknál meg elsősorban üzleti kérdés, hogy az ezekre való kereslet/érdeklődés megéri-e a befektetést.
    Gondolom kis szériát olcsóbb is licenszelni, vagy csak egy adott márkát, és ha az acc magja már működik akkor kisebb munka is megcsinalni mint most kvázi-rol 0-rol... És biztos bevétel időről időre... Szerintem nem éri meg nekik egy 200autos szimen dolgozni, hanem ugyanúgy ahogy AC-nal majd szépen csepegtetik a tartalmakat és mindenki örül majd az ujdonsagoknak (persze továbbra is a gt3lesz a húzó széria)
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 02. 22. 12:30.

  17. #67
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért szokás ma már inkább közvetlenül a gyártóktól licenszelni modelleket, üzletileg mindenkinek jobban kifizetődő. Ez a tegnapi bejelentés ebből a szempontból is különleges, nekem már nagyon hiányzott egy komplett sorozatot feldolgozó szim.

    ( Egyébként a tavalyi e-WTCC futamok közben gondolkodtam azon, hogy egy új szintre úgy lehetne ezt emelni, ha kizárólag virtuális térben létező modellekre is működne ez, pl. egy virtuális túraautó világbajnokságba szeretnék betenni egy TC1-es szabályoknak megfelelő Opel Vectrát, ha a GM mutat rá hajlandóságot, akkor a nekik megfelelő szinten belefolyhatnak a megvalósításba, az autók festésén megjeleníthetik az üzleti partnereiket, ha van rá igényük etc... És mondjuk a virtuális autó eladásaiból valamilyen szintű részesedést kapnak, szerintem az e-sport virágzása mellett simán megérné így reklámozni a márkát, ha már valós motorsport programjuk gyakorlatilag nincs is )
    Ehhez a legtöbb gyártó sajnos fejben le van maradva pár évtizedet.

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom kis szériát olcsóbb is licenszelni, vagy csak egy adott márkát, és ha az acc magja már működik akkor kisebb munka is megcsinalni mint most kvázi-rol 0-rol... És biztos bevétel időről időre... Szerintem nem éri meg nekik egy 200autos szimen dolgozni, hanem ugyanúgy ahogy AC-nal majd szépen csepegtetik a tartalmakat és mindenki örül majd az ujdonsagoknak (persze továbbra is a gt3lesz a húzó széria)
    Egyrészt: az AC főbb vásárlói még mindig nem a ligában versenyző profi szimesek, hanem a haladó szellemű casual gamer-ek. Nekik a sok Ferka meg Lambó kell, mint a Gran Trusimo-ban. Nem hozhatsz ki autós címet már 15 verdával (hacsak nem egy menő sorozat hivatalos címekén), inkább 150 kell. Ami már megvan tartalom, azt meg újra eladni DLC-ként teljes áron pedig sokaknál leverné a biztosítékot szerintem.

    Másrészt: a kis lófasz szériák csak egy nagyon szűk réteget érdekelnének, nem hiszem, hogy akkor hpye-t és vásárlóerőt lehetne köréjük rittyenteni, miközben a széria sajátosságait (szabályok, lebonyolítás, körítés, stb), ugyan úgy meg kellene hozzá csinálni. Nem biztos, hogy megéri. Mondjuk egy BTCC már lehetne megütné azt a szintet, amivel érdemes foglalkozni... bár világszinten, nem tudom mekkora az ismertsége és mennyire érdekelné a ázsiai és az amerikai vevőket.

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    új szintre úgy lehetne ezt emelni, ha kizárólag virtuális térben létező modellekre is működne ez, pl. egy virtuális túraautó világbajnokságba szeretnék betenni egy TC1-es szabályoknak megfelelő Opel Vectrát, ha a GM mutat rá hajlandóságot, akkor a nekik megfelelő szinten belefolyhatnak a megvalósításba, az autók festésén megjeleníthetik az üzleti partnereiket, ha van rá igényük etc...
    Talán a Race07-ben volt ilyen Extreme WTCC néven és a kutyát nem érdekelte, mert kitalált fiktív autók voltak, az embereknek meg kell az illúzió. Szóval nem csak az autógyártók, hanem a játékosok részéről is kellene az erre való fogékonyság... mondjuk ez meg már tálalás, markeint kérdése (lásd: concept cars in Gran Turisomo)
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 22. 13:17.

  19. #69
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt: az AC főbb vásárlói még mindig nem a ligában versenyző profi szimesek, hanem a haladó szellemű casual gamer-ek. Nekik a sok Ferka meg Lambó kell, mint a Gran Trusimo-ban. Nem hozhatsz ki autós címet már 15 verdával (hacsak nem egy menő sorozat hivatalos címekén), inkább 150 kell. Ami már megvan tartalom, azt meg újra eladni DLC-ként teljes áron pedig sokaknál leverné a biztosítékot szerintem.

    Másrészt: a kis lófasz szériák csak egy nagyon szűk réteget érdekelnének, nem hiszem, hogy akkor hpye-t és vásárlóerőt lehetne köréjük rittyenteni, miközben a széria sajátosságait (szabályok, lebonyolítás, körítés, stb), ugyan úgy meg kellene hozzá csinálni. Nem biztos, hogy megéri. Mondjuk egy BTCC már lehetne megütné azt a szintet, amivel érdemes foglalkozni... bár világszinten, nem tudom mekkora az ismertsége és mennyire érdekelné a ázsiai és az amerikai vevőket.



    Talán a Race07-ben volt ilyen Extreme WTCC néven és a kutyát nem érdekelte, mert kitalált fiktív autók voltak, az embereknek meg kell az illúzió.
    Akkor ezt csak egy szűk rétegnek szánják? Mert itt most pont arról van szó h csak egy sorozat lesz (kezdetben?)
    Szerintem viszik majd mint a cukrot. Szimplán más a koncepció szerintem de a végeredmény ugyanaz lesz szerintem és a gt3 hatereket is rá fogják venni dlc-kkel h megvegyek előbb vagy utóbb...

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezt csak egy szűk rétegnek szánják? Mert itt most pont arról van szó h csak egy sorozat lesz (kezdetben?)
    Mindenképpen sokkal szűkebb, mint most az AC, de a GT kategória viszont azért jó választás, mert azokat mindenhol ismerik, szeretik és hajtják világszerte. Szemben a többi kis sorozattal, amiket említettél. Le Mans-t kellene esetleg még megcsípni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 22. 13:21.

  21. #71
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen szűkebb, mint az AC, de a GT kategória viszont azért jó választás, mert azokat mindenhol ismerik, szeretik és hajtják világszerte. Szemben a többi kis sorozattal, amiket említettél. Le Mans-t kellene esetleg még megcsípni...
    De a blancpain nem f1....
    Te casual Józsi - róla írtál h ők az Ac celkozonsege... Na Józsi életében nem hallott még blancpain-rol
    Ennek ellenére szerintem el akarják adni majd neki is és el is fogják..



    Igazából most arról elmelkedunk h dlc-zni éri e még jobban vagy megcsinalni a háttérben 200 autót és 3 év múlva eladni 50euroert....
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 02. 22. 13:40.

  22. #72
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Az én teóriám: Nincs külön AC2, ACC van, ez a "next project", mellesleg hivatalos Blancpain GT játék is(mellesleg pont ez a legnépszerűbb szimes tartalom, amiért bármelyik fejlesztő össze tenné a kezét)
    Szerencsére a fizikai motort át tudja emelni, ezért nem kell 3 évet várnunk, hanem már nyártól tud adni nekünk egy előzetest, amivel folyamatosan fent lesz tartva az érdeklődés.
    Innentől legalább tudjuk, hogy mik az első plusz autók, pályák amikre számíthatunk(Paul Ricard, Zolder, Misano, Hungaroring)
    A Blancpain Asia-t már meg sem merem említeni Suzukával, mert Marcónál bevett szokás, hogy azt mondja lehetetlen, majd később bejelenti megcsináltuk a lehetetlent, megint
    AC-n meg még marad nekünk két fizetős mod, az RSS meg a DRM amit vagy használunk, vagy nem.

  23. #73
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Talán a Race07-ben volt ilyen Extreme WTCC néven és a kutyát nem érdekelte, mert kitalált fiktív autók voltak, az embereknek meg kell az illúzió. Szóval nem csak az autógyártók, hanem a játékosok részéről is kellene az erre való fogékonyság... mondjuk ez meg már tálalás, markeint kérdése (lásd: concept cars in Gran Turisomo)
    Ott viszont a kivitelezés is egészen pocsék volt, ha jól rémlik volt benne külön árkád mód és az a tartalom elsősorban ahhoz készült, olyan is lett...

  24. #74
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Kiváncsian várom az Early Acces kiadást, bár nagyon sok mindent nem várok tőle. Az oké hogy hivatalos szériát kapunk, de ha megnézitek, 2 autó kivételével már most is le van fedve a GT3 széria az AC1-ben. Mégis csak max 4 autót használunk versenyen....
    Az Unreal engine4-től picit fel lesznek turbózva a környezeti változók. Biztos hogy ez hiányzik nekünk a játékból?

  25. #75
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsian várom az Early Acces kiadást, bár nagyon sok mindent nem várok tőle. Az oké hogy hivatalos szériát kapunk, de ha megnézitek, 2 autó kivételével már most is le van fedve a GT3 széria az AC1-ben. Mégis csak max 4 autót használunk versenyen....
    Az Unreal engine4-től picit fel lesznek turbózva a környezeti változók. Biztos hogy ez hiányzik nekünk a játékból?
    Az a kettő legalább 4 (Bentley, Aston Martin, BMW M6, Lexus?). De persze igazad van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy használva is lesznek.
    Helyette jöhetnek új, gyári pályák

Oldal: 3 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •