Oldal: 16 / 67 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 376 - 400 (1665 összesen)
  1. #376
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Nekem eddig pozitív a tapasztalatom a programmal.
    A kocsi hangja az valami istenkirály! Végre sikerült megcsinálniuk, velünk együtt él a kasztni és a motor zörög nyiszog rendessen az erőhatásoktól remélem az összes kocsinál hasonlót fognak összehozni.
    A grafikáról sokmindent nem tudok sajnos mondani le kellett vennem jócskán így gépfejlesztés elött de sokkal szebb mint a sima AC. Érdekes hogy a FOV-ot nem is kellett állítanom kb azt állította be ami a sima AC-ban be van állítva ez nagyon pozitív meglepetés volt.
    A kormányom G27 egyből felismerte nem volt probléma vele minden működött váltófülek is. Egyedül a kuplungot nem értem manual-ra van állítva de mégis automatának veszi majd meg kell néznem miért.
    FFB kicsit fura még az AC-hoz képest mintha imput lagom is lenne kicsit de lehet ,hogy a gyenge gépem miatt. Gépfejlesztés után remélem megoldódik.

    Belefutottam én is abba ,hogy egyből Pro-ra raktam és meg sem szólalt a gép aztán hamar rájöttem ,hogy gyújtást kéne adni valahogy...

    Szóval összeségében egyenlőre tetszik a cucc csak még nagyon demo feelingje van az egésznek a korlátozott dolgokkal beállítások terén is remélem lesz még lehetőség az AC féle finomhangolásra.
    Utoljára módosította: TomAce; 2018. 09. 13. 09:53.

  2. #377
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Van valami rendszerük amúgy ahova a bugokat jelenteni lehet?

  3. #378
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Van valami rendszerük amúgy ahova a bugokat jelenteni lehet?
    https://www.assettocorsa.net/forum/i...one-support.80

  4. #379
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor nem vagyok egyedül. Az egy dolog hogy látni lehet és zavar, de mintha érezni is lehetne, hogy az FFb-vel együtt kis késésben van minden. De ezt lehet hogy már csak magamnak beszélem be. Este majd lehet megnézem, hátha valami beállítás segít, meg a win is frissített utána, mikor kikapcsoltam a gépet. Meg azért fura, mert rögtön utána AC-ban megmézve nincs ez a jelenség.
    Nálam is ez van egyébként, szintén T300-al. Sikerült végül még feltornászni az FPS-t 90-100 körülre (practice alatt legalábbis), de egy pici input lag még így is van, bár így már egészen jelentéktelen, de még érezhető.

  5. #380
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    +1 fő T300 inputlag károsult

  6. #381
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    +1 fő T300 inputlag károsult
    És ha nem ismertetek meg vele, csak mint standard eszköz teszitek be?

  7. #382
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Probalgattam most is kicsit a jatekot.

    20 fos mezony, ejszaka+eso, max grafikan 55-70fps.

    Es Wet setuppal, kiporgesgatloval, harmadik nekifutasra sem sikerult eljutni a kor feleig

  8. #383
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ha nem ismertetek meg vele, csak mint standard eszköz teszitek be?
    Nálam asszem standard eszköz, én párosítottam mindent, külön pedálom van. Viszont nekem alapból megvolt a 100fps, de így is megvan a lag.

  9. #384
    Sikerült a váltót manuálisan is működésre bírni, illetve megnéztem a grafikai beállításokat, hogyan változik az FPS i7 3770 és GTX 960 párosítás esetében, 1 kocsival a pályán.
    Csak LOW grafikai beállításokkal tudtam egy kocsival a pályán körözgetve 100 feletti FPS-t kicsikarni. MED beállításokkal ez 60-80, HIGH esetén 35-50 és a full extrás EPIC-nél 15-25 FPS maradt. A videóban a MED beállításokkal látható a kép. Ami pozitív meglepetés volt, hogy Replay-nél a kameranézetek közt bedobja a VR-t is, vagyis mozog, billeg az ember feje helye



    Nálam a T300-asokat sújtó input lag továbbra sem jelentkezett, pedig direkt figyeltem rá. Nem látom másnak a kormány működését, mint a többi játékkal.

  10. #385
    i5 6600k/ 970GTX - Practice: 140FPS , 20fős verseny: 75-90 FPS
    az alábbi beállításokkal
    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #386
    Az össze vissza álligatásnak az lett a vége hogy nincs többé világítás Eddig volt, de már nincs és bármit csinálok, nem sikerül visszacsinálni
    Csak az első 3-nak van mindig világítása Automatikusra állítva azért bőszen próbálgatja:
    https://www.youtube.com/watch?v=NZUw_nAz4zY

  12. #387
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Replay-nél a kameranézetek közt bedobja a VR-t is, vagyis mozog, billeg az ember feje helye
    Az nem VR, hanem a "bukósisak" nézet
    menet közben is használhatod - ha tetszik.

  13. #388
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Az össze vissza álligatásnak az lett a vége hogy nincs többé világítás Eddig volt, de már nincs és bármit csinálok, nem sikerül visszacsinálni
    Csak az első 3-nak van mindig világítása Automatikusra állítva azért bőszen próbálgatja:
    https://www.youtube.com/watch?v=NZUw_nAz4zY
    Megvan a megoldás: opponents visibility: off Újra van világítás.

    De ezenkívül is van bug bőven: a bekapcsolva felejtődő zene, meggajduló rating, stb

  14. #389
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Megvan a megoldás: opponents visibility: off Újra van világítás.

    De ezenkívül is van bug bőven: a bekapcsolva felejtődő zene, meggajduló rating, stb

    Hotlapnál a köridőket hol mutatja hol nem, ezeket meg a többit is jelenteni kell nekik had dolgozzanak rajta, hogy 1.0-ra legyen frankó bár hozzáteszem én így is élvezem a körözgetést vele a hangok a sebességérzet meg úgy minden hatására elhiszem ,hogy egy versenyautót vezetek, jó lesz ha kész lesz szvsz

  15. #390
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem VR, hanem a "bukósisak" nézet
    menet közben is használhatod - ha tetszik.
    Na, azt eddig nem is vettem észre, de jó ötlet. Bár lehet, hogy inkább látványos, mint hasznos éles vezetés közben. Majd kipróbálom.
    A réginél ez nem volt, igaz? Én legalábbis így sose találkoztam vele.

  16. #391
    Azzal másnak nincs gondja, hogy éjszaka és viharban a saját kocsi reflektorfénye tükröződik az esőcseppeken és a vízfüggönyön és gyakorlatilag egy átláthatatlan fehér felhőt képeznek, ha mezőnyben kell autózni?

  17. #392
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal másnak nincs gondja, hogy éjszaka és viharban a saját kocsi reflektorfénye tükröződik az esőcseppeken és a vízfüggönyön és gyakorlatilag egy átláthatatlan fehér felhőt képeznek, ha mezőnyben kell autózni?
    De, nalam ugyanez van. Oke, hogy esoben nem lehet jol latni, de ezt tulzasnak erzem

  18. #393
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    De, nalam ugyanez van. Oke, hogy esoben nem lehet jol latni, de ezt tulzasnak erzem
    túlzás???
    RL rendes esőben autópályán 120-nál is előjön ez az effekt.. ahol sokkal kisebb a sebesség, sokkal nagyobb a követési távolság.
    Szóval szerintem nincs az eltúlozva

  19. #394
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    túlzás???
    RL rendes esőben autópályán 120-nál is előjön ez az effekt.. ahol sokkal kisebb a sebesség, sokkal nagyobb a követési távolság.
    Szóval szerintem nincs az eltúlozva
    A vizfuggonnyel semmi baj, de az nem feher! Ez vilagit kb.

  20. #395
    AMD Ryzen 1500X, Radeon RX580, 16 GB RAM, 2160*1080 felbontás, full grafikán (kivéve motion blur) 40-60 fps. Elkeserítő Ennyire kellene a hatmagos processzor?

    Amúgy azt észrevettétek, hogy a quickrace kb. harmadik körében megállnak a Lamborghinik a pályán? A többiek meg nem tudják kikerülni őket, tolnák le őket, de nem megy. Teljes közlekedési dugó alakul ki
    Utoljára módosította: Sury; 2018. 09. 13. 22:33.

  21. #396
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nézzetek meg egy józan profit is...

  22. #397
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzetek meg egy józan profit is...
    A józanban azért én nem vagyok olyan biztos

  23. #398
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A józanban azért én nem vagyok olyan biztos
    Ironia volt nyilvan

    Koszonjuk a munkatokat! Pozitiv a fogadtatas?

  24. #399
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Próbálgatom a graf beállításokat, nem sok sikerrel. 20 fős mezőnyben (elvégre az lesz a lényeg).
    i7-6700k, 1060 6GB, fullHD
    - Ha majdnem minden epic vagy high, akkor 40-60 között van az FPS, GPU ~100%, CPU 50-60%
    - Ha leviszek low-ra szinte mindent akkor is max 95-re megy föl az FPS, de a CPU marad 50% körül és a GPU is visszaesik 50-60%-ra. Kivéve, ha nyomok egy ESC-et. Akkor felmegy az FPS 160-ra és a GPU is 100%-ra. Tehát k...va gyosrsan tudok kattintgatni a menüben, input lag nélkül.

  25. #400
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ironia volt nyilvan

    Koszonjuk a munkatokat! Pozitiv a fogadtatas?
    Nekem ez volt az első teljes release, szóval nincs viszonyítási alap, a többiek örülnek, mert Netkar és AC EA release is katasztrófa volt ehhez képest szerintük. Tegnap a megjelenés után még 8 órát folyamatosan a fórumokat néztem, azt mondjuk nem kellett volna.

    A hiba sok is meg kevés is, összességében szerintem nem vészes egy EA első megjelenéshez, de azért jó pár elkerülhető lett volna. Jutyúberekkel meg az a gond, hogy beugranak és osztják az észt 3 perc után, amikor esély sincs arra, hogy átlássák, hogy mi történik, illetve épp mivel is találkoznak. De persze mi is nézzük mindet, mert sokat lehet tanulni belőle.

    Tilus látom, átvette itt a tech supportot, egyelőre kitartást kívánok nektek is, messze még a vége.

Oldal: 16 / 67 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •