Oldal: 11 / 67 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (1665 összesen)
  1. #251
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha egyszerre mindig csak egy valamit adnak ki, akkor azon megy a "zúgolódás", hogy mirét csak ennyi. Ha mindent betesznek, akkor meg azon hogy semmi sem működik és miért nincs már holnapra kijavítva.
    Inkább jó legyen, mint sok, főleg eleinte! Viszont az fájni fog, hogy a VR támogatás csak a build 2-vel indul. Nekem nincs a kormány/cockpit közelében monitor és ezzel gyanítom nem csak én vagyok így. Utálni fogom átrendezni a lakást!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  2. #252
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább jó legyen, mint sok, főleg eleinte! Viszont az fájni fog, hogy a VR támogatás csak a build 2-vel indul. Nekem nincs a kormány/cockpit közelében monitor és ezzel gyanítom nem csak én vagyok így. Utálni fogom átrendezni a lakást!
    Basszus, tényleg... október, most nézem én is... Ez mekkora hiba, szerintem a komoly vásárlók elég nagy százaléka használ már VR-t... Emiatt én sem tudok játszani vele októberig...

  3. #253
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sracok! Ez egy Early access, egy lehetoseg, hogy megkapd a felkesz cuccot. Ha nem eleg, ami benne van,ne hasznald,ne vedd meg!

    Ez egy public beta teszt, lesz benne egy csomo hiba, a kesztermekig egy csomo patch, valtoztatas.

    Arrol szol, hogy tamogatjatok a keszitoket penzzel, visszajelzesekkel. Sokkal inkabb arrol van szo, hogy mit adtok ti, mint hogy mit kaptok.

    Igy kellene hozzaallni.

  4. #254
    A teljes játék jövőre fog megjelenni. Az early acces szeptemberben indul, de októberben már lesz vr támogatás, azért ez szerintem nem olyan rossz, 1 hónap amúgy sem nagy idő.

  5. #255
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha megnézitek Kunos ki mert adni egy hivatalos tervezetet az SRO-val közös sajtótájékoztatón!
    Itt már nagyon csúszások nem fognak beleférni, neki 1-2 builddel mindig az EA előtt kell majd járni.
    Nekem már szinte hihetetlen hogy egy év alatt mindent bele akar pakolni amiről eddig csak álmodtunk.
    Stefano valahol már nyilatkozta hogy 1.0-nál nem ér véget semmi, utána is megy majd a csiszolgatás, optimalizálás

  6. #256
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus, tényleg... október, most nézem én is... Ez mekkora hiba, szerintem a komoly vásárlók elég nagy százaléka használ már VR-t... Emiatt én sem tudok játszani vele októberig...
    Nem gondolom hibának, inkább csak nekünk sajnálatos. Nem csodálom, hogy nem merik kezdéskor beletenni, a vr egy olyan terület ami önmagában rengeteg galibát fog okozni. "Késsen" inkább még egy hónapot, csak az ac-nál... szóval működjön rendesen.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  7. #257
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolom hibának, inkább csak nekünk sajnálatos. Nem csodálom, hogy nem merik kezdéskor beletenni, a vr egy olyan terület ami önmagában rengeteg galibát fog okozni. "Késsen" inkább még egy hónapot, csak az ac-nál... szóval működjön rendesen.
    Hát épp ez az, 1 hónappal később tudják javítani a kezdeti hibákat. Ez most nem olyan, mint az AC-ban, hogy külön kellett lefejleszteni, itt hatalmas segítség az Unreal engine, gondolhatod, hogy nem az alatt az egy hónap alatt fogják belefejleszteni, gondolom már teszt alatt van, kitehetnék nekünk is. Mindegy, marad a várakozás.

  8. #258
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Hát épp ez az, 1 hónappal később tudják javítani a kezdeti hibákat. Ez most nem olyan, mint az AC-ban, hogy külön kellett lefejleszteni, itt hatalmas segítség az Unreal engine, gondolhatod, hogy nem az alatt az egy hónap alatt fogják belefejleszteni, gondolom már teszt alatt van, kitehetnék nekünk is. Mindegy, marad a várakozás.
    A legtöbb dolog minden bizonnyal már rég teszt fázisban van náluk, de amíg ők is tudják, hogy van még vele meló, addig nincs értelme kiadni, mert nekik sincs szükségük több száz, vagy ezer olyan hibabejelentésre, amiről már ők is tudnak.

    Az általad vázoltakat nyilván ők is alaposan végiggondolták, és okkal döntöttek úgy, ahogy..

  9. #259
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb dolog minden bizonnyal már rég teszt fázisban van náluk, de amíg ők is tudják, hogy van még vele meló, addig nincs értelme kiadni, mert nekik sincs szükségük több száz, vagy ezer olyan hibabejelentésre, amiről már ők is tudnak.

    Az általad vázoltakat nyilván ők is alaposan végiggondolták, és okkal döntöttek úgy, ahogy..
    Áhh, nem hiszem, hogy ők jobban értenének ehhez, mint én!
    Persze, igazad van, csak nagyon várom már és a nyárhoz képest plusz egy hónaphoz most nekem jön még plusz egy.
    Addig elfoglalom magam a meglepi bajnoksággal, amit szerveztek nyár vége felé.

  10. #260
    Az árról már lehet tudni valamit? Én semmilyen infót nem találtam róla.

  11. #261
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nagyon jó híreket kaptam, aminek jó része szerintem nem csak nekem, hanem minden szimulátor rajongónak meg melengeti a szívét. A ligák is kapnak pár ígéretes feture-t.
    Aki még nem járt az ACC steam-es oldalán, érdemes átfutni. A változó időjárás után gondolom erre lesz mindenki a leginkább kíváncsi.
    ADVANCED MULTIPLAYER FUNCTIONALITY
    A well-structured ranking system will evaluate individual performance and driving behaviour to reward the most virtuous drivers and promote fair play in online competitions. The matchmaking function makes sure that you can compete with opponents of similar skill level and easily find online races to join, while the leaderboards will allow you to compare single-lap performance with virtual pilots from around the world with the same car, circuit and weather conditions.
    https://store.steampowered.com/app/8..._Competizione/

  12. #262
    Tényleg és mi a helyzet a D-padek támogatásával?

  13. #263
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg és mi a helyzet a D-padek támogatásával?
    Remélem hogy ez is támogatva lesz.

  14. #264
    Nem is vezetésre gondoltam, de "mióta az eszemet tudom" azzal szoktam nézelődni és szomorúan konstatáltam, hogy AC-val még a T300-nál is szükség van JoyToKey-re vagy hasonlóra

  15. #265
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is vezetésre gondoltam, de "mióta az eszemet tudom" azzal szoktam nézelődni és szomorúan konstatáltam, hogy AC-val még a T300-nál is szükség van JoyToKey-re vagy hasonlóra
    Csak tipp, de szerintem a driveren múlik, nem az AC-n. A D-pad nincs benne a gyári control panel-ben sem.

  16. #266
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tipp, de szerintem a driveren múlik, nem az AC-n. A D-pad nincs benne a gyári control panel-ben sem.
    pedig ott van az. és eddig egyedül AC-ban kellett hozzá külön tool

  17. #267
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    pedig ott van az. és eddig egyedül AC-ban kellett hozzá külön tool
    Ez esetben az official-ba kell feldobni a témát, biztos hogy olvassák.

  18. #268
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    pedig ott van az. és eddig egyedül AC-ban kellett hozzá külön tool
    Egyébként mire használsz ennyi gombot?
    Nekem van a hátranézés, meg a fékerő előre, hátra. Ha lesz eső, meg éjszakai verseny, akkor +ablaktörlő, +lámpa. Ezekből a hátranézés, meg talán még a lámpa ami a kormányra kívánkozik.

  19. #269
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    https://www.facebook.com/simtagspa/v...7103350433405/
    Néha valami beszámolót küldhetnétek Tilus!

  20. #270
    Fél szemmel követtem tegnap az NVIDIA prezentációját és láttam, hogy az ACC is szerepelt benne az új fícsörök kapcsán, tény, hogy maga a technológia baromi izgalmas, viszont amennyire jó ez a sugárkövetés mézesmadzagnak, azért feltűnően csendélet közeli jeleneteket mertek csak egyelőre mutogatni. Nekem azért nehezemre esik elhinni, hogy egy viszonylag nagy térben, sok intenzíven mozgó objektummal a ray tracing ne okozna jelentősebb teljesítmény visszaesést.

  21. #271
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fél szemmel követtem tegnap az NVIDIA prezentációját és láttam, hogy az ACC is szerepelt benne az új fícsörök kapcsán, tény, hogy maga a technológia baromi izgalmas, viszont amennyire jó ez a sugárkövetés mézesmadzagnak, azért feltűnően csendélet közeli jeleneteket mertek csak egyelőre mutogatni. Nekem azért nehezemre esik elhinni, hogy egy viszonylag nagy térben, sok intenzíven mozgó objektummal a ray tracing ne okozna jelentősebb teljesítmény visszaesést.
    Ha ez igaz, hogy tényleg ennyire teljesítményzabáló feature lesz a RT, akkor Kb senki se lesz aki majd bekapcsolja ezt ACC-ben. Sőt semmilyen játékban...

  22. #272
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez igaz, hogy tényleg ennyire teljesítményzabáló feature lesz a RT, akkor Kb senki se lesz aki majd bekapcsolja ezt ACC-ben. Sőt semmilyen játékban...
    Aha, minimum 2 db. GeForce RTX 2080 Ti, hogy legyen 60FPS 1280x720 pixellel . Köszi de nem

  23. #273
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fél szemmel követtem tegnap az NVIDIA prezentációját és láttam, hogy az ACC is szerepelt benne az új fícsörök kapcsán, tény, hogy maga a technológia baromi izgalmas, viszont amennyire jó ez a sugárkövetés mézesmadzagnak, azért feltűnően csendélet közeli jeleneteket mertek csak egyelőre mutogatni. Nekem azért nehezemre esik elhinni, hogy egy viszonylag nagy térben, sok intenzíven mozgó objektummal a ray tracing ne okozna jelentősebb teljesítmény visszaesést.
    Szerintem, ha valaki nem nyalta be a mézes madzagot, de követte az előadást, abban egy kérdés biztos megfogalmazódott: mennyi a teljesítmény a hagyományos mérőszámokkal RT on-off esetben (fps, tflops, meg ezek a hirtelen elavultá vált dolgok)? Hivatalos válasz azóta sincs és nem túl jó előjel, de legalább már előrendelhető a termék. Az volt az érzésem, hogy az nV ellopta az amd legbénább marketingeseit.
    A témához is kapcsolódva, amikor emlitette az úriember az ACC-t és mutatott 1, azaz egy db. képet, a közönség síri csendje mutatta a szomorú valóságot. Az égvilágon senki nem tudta mi a francról is van szó és ettől nem is lett okosabb.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  24. #274
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

    Szerintem egy pár évig még megleszek a box fal tükröződése nélkül

  25. #275
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    [video=youtube;GpTjTdnvEOE]Szerintem egy pár évig még megleszek a box fal tükröződése nélkül

    Még hogy nem kell félni az ACC+VR hardverigényétől...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 11 / 67 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •