Oldal: 24 / 67 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 576 - 600 (1665 összesen)
  1. #576
    Szabó Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 03. 02.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam egy szerver sincs multiba! Nálatok?
    Nálam sincs. Amikor ma először elindítottam, akkor alul még connected volt (bár szervereket akkor sem talált), most connecting... A hotlap event-nél is ezt látom és üres a leaderboard.

  2. #577
    Szabó Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 03. 02.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg tomnml írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam sincs. Amikor ma először elindítottam, akkor alul még connected volt (bár szervereket akkor sem talált), most connecting... A hotlap event-nél is ezt látom és üres a leaderboard.
    Nálam már működik.

  3. #578
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    ACC-ben nincs ilyen opció. Cserébe van olyan nézet ahol ki van kapcsolva. (talán az F1)
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre nincs kikapcs, de dash nézetben hátra tudod húzni a kamerát, és ott nincs kormány, ha minden igaz
    Kösz srácok Ferráriban valahogy nem sikerült előcsalogatnom hirtelen ezt a nézetet de akkor még próbálkozom majd vele nekem is ez rémlett a többi kocsinál.

  4. #579
    Olasz turmix - Misano és Ferrari. Ahogy más is írta már, a gumik viselkedése és a tapadási határ tényleg remek lett. Ilyet talán csak az rfactor2-ben éreztem korábban, hogy deformálódik, nyúlik, hol megcsúszik, hol visszatapad. Safe setup-al próbáltam a 488-ast, így nagyon stabil, mondhatni barátságos.

  5. #580
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    VR-ban amúgy azt már javitották hogy a világosabb zöld fák lombjai forognak a headsettel együtt? Azt el is felejtettem emliteni korábban, érdekes bug

  6. #581
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    ACC vs. real, meg a sikán vágás


  7. #582
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    ACC vs. real, meg a sikán vágás
    Eddig még nem nagyon jutottam el egyik párossal sem oda, hogy feszegessem a határokat, de egyenlőre az jött le hogy nagyon helyén kezeli a vágást, kíváncsi vagyok hogy az 1.0-ban fog e ez "lanyhulni".

  8. #583
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    v0.4.2 Changelog
    - Fixed AI pit strategy when restarting the session
    - Fixed transmission whine not audible in cockpit views
    - Tweaked transmission whine for Lamborghini Huracàn GT3
    - Improved reverberation for Nurburgring pit alarms
    - Tweaked tire puncture sound
    - Fixed some surfaces sounds not audible driving in reverse
    - Added end race simulation for the car who are not able to cross the line during Post session time
    - Fixed team strategy timing issues in next sessions
    - Fixed final standing bug with lapped cars
    - Fixed various softlock issues with rapidly going in and out of the options menus
    - Fixed enter not working as default selector button in the for control assignment screen
    - Fixed control assignment popup not being closeable with Esc
    - Fixed softlock going in and out of the meteo, realism, assists screens
    - Track selection is now persistent in all single player game modes
    - Fixed camera when opening the replay twice in a row from the menu
    - Fixed car state during replay
    - Text keyboard input in VR ("Save" and "Rename" in Car Setup and Controller Setup, and "Server search by name" in the Multiplayer page)
    - Fixed some possible multiplayer crashes
    - Fixed a crash in VR when skipping Race 1 in a Race Weekend
    - Fixed incorrect flashing light when opponent visibility is not set to ALL
    - Fixed possible crash entering the game
    - Fixed wrong start resolution/mode in some cases
    - Fixed hotstint length not setting properly

  9. #584
    Ha már angol, akkor legyen esős, így állt össze a Bentley és jó nedves francia kombó. Bentley Continental GT3 és Paul Ricard próbakör:

    Az eső jól néz ki, a pályától nem vagyok eldőlve. A kocsit lassítja a vizes pálya, csúszik, tolja az orrát, az rendben van. Érdekes lesz vízfüggönyben versenyezni, a Bentleyből így sem jó a kilátás, az éles jobbos kanyarokat könnyű eltéveszteni.

  10. #585
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Új év alkalmából mentem pár karikát multiba, de 1 session-re kb 2 fatal error jut. Nálam rosszabb lett mint volt, lesz melójuk a fiúknak.
    Egyébként nézegetve a szervereket, ahhoz képest hogy mekkora "hisztik" voltak, hogy "esőt akarunk, meg mekkora lammerség hogy mindig süt a nap". Átlagosan kb 300 szeverből 297-en verőfényes napsütés megy. 1-en van éjszaka, 2-n meg esik az eső...
    Pedig nem lehet panasz a megvalósításra, remek lett az eső. Mind hangulati elemként, mind a fizikai megvalósítás messze hozza azt amit 2020-hoz közeledve elvárhatunk. Ha meg vesszük hogy az IR-nek több mint 10 év alatt sem sikerült összehozni akkor kijár a vállon veregetés érte.
    Minden esetre én már várom a változó időjárást, az biztos hogy be lesz kapcsolva a teszt szerveren.

  11. #586
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    A fatál error tényleg bosszantó. Meg az is - nekem biztosan, de lehet, hogy csak én nem látok valamit, ami ott van -, hogy nem tudom, az online szerókon milyen hosszú szessönök futnak. Pl, hogy hány körös/perces a versenytáv, ami nélkül nehéz megfelelő mennyiségű benzint tankolni. Ha nincs beleírva a szerver nevébe, akkor hol vannak feltüntetve ezek az információk?

  12. #587
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha meg vesszük hogy az IR-nek több mint 10 év alatt sem sikerült összehozni akkor kijár a vállon veregetés érte.
    Hát igen, viszont nekem VR-ban ég és föld a két játék. Az IR továbbra is gyönyörű és élethű most már a napszakváltással együtt, az ACC meg nem birja stabilan a 90 fps-t borzalmas grafika mellett sem. Lehet hogy megcsinálták az esőt, de ha a játék nem fut normálisan akkor értelme nem sok. Továbbra is a sima AC-t használom inkább, ahogy sokan mások is elnézve a szerver keresőt.

    Hiába jobbak a hangok, az autók fizikája, a gumimodel, az abs és a tc visszacsatolás, stb, a sima AC-hez képest (iRacinghez képest fogalmam sincs, mert teljesen más a kettő érzésre), ha közben szaggat a játék és mellette még csúnya is

    Persze lehet mondani, hogy vegyek új gépet, de ha az ACC-n kivül minden más programra tökéletes (Project Cars 2 is simán ment VR-ban), akkor még sem a géppel van a gond.

  13. #588
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, viszont nekem VR-ban ég és föld a két játék. Az IR továbbra is gyönyörű és élethű most már a napszakváltással együtt, az ACC meg nem birja stabilan a 90 fps-t borzalmas grafika mellett sem. Lehet hogy megcsinálták az esőt, de ha a játék nem fut normálisan akkor értelme nem sok. Továbbra is a sima AC-t használom inkább, ahogy sokan mások is elnézve a szerver keresőt.

    Hiába jobbak a hangok, az autók fizikája, a gumimodel, az abs és a tc visszacsatolás, stb, a sima AC-hez képest (iRacinghez képest fogalmam sincs, mert teljesen más a kettő érzésre), ha közben szaggat a játék és mellette még csúnya is

    Persze lehet mondani, hogy vegyek új gépet, de ha az ACC-n kivül minden más programra tökéletes (Project Cars 2 is simán ment VR-ban), akkor még sem a géppel van a gond.
    Teljen el ot ev es akkor lehet osszevetni az Iracinggel es a sima AC-vel, ez meg mindig csak public beta. Ha ennyire idegesit, tedd felre es vedd elo fel ev mulva. Jo aron vetted meg

  14. #589
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, viszont nekem VR-ban ég és föld a két játék. Az IR továbbra is gyönyörű és élethű most már a napszakváltással együtt, az ACC meg nem birja stabilan a 90 fps-t borzalmas grafika mellett sem. Lehet hogy megcsinálták az esőt, de ha a játék nem fut normálisan akkor értelme nem sok. Továbbra is a sima AC-t használom inkább, ahogy sokan mások is elnézve a szerver keresőt.

    Hiába jobbak a hangok, az autók fizikája, a gumimodel, az abs és a tc visszacsatolás, stb, a sima AC-hez képest (iRacinghez képest fogalmam sincs, mert teljesen más a kettő érzésre), ha közben szaggat a játék és mellette még csúnya is

    Persze lehet mondani, hogy vegyek új gépet, de ha az ACC-n kivül minden más programra tökéletes (Project Cars 2 is simán ment VR-ban), akkor még sem a géppel van a gond.
    Nyilván ízlés kérdése, IMO a napszak változásnak semmi hozzáadott értéke nincs. 15 év alatt 1 szer sem jutott eszembe hogy használjam. Az aszfalt hőmérséklet enélkül is változik ahogy akarom. Volt éjszakai, meg lemenő napos versenyünk itt is. Én soha nem láttam ebben a fantáziát. Mindent pont ugyan úgy kell csinálni mint nappal, "csak más színű a háttér". Az éjszakai pályák 90%-a ki is van világítva. Szerintem aki versenyzés közben a naplementét nézegeti, annak nem szimulátor kell. De nyilván ízlések és pofonok.
    Ugyan így a jelenlegi statikus esőnek sem sok értelmét látom. Nekem ami értéket is ad a szimulációhoz, az a változó időjárás. Ez szerintem az egyik legfontosabb összetevő egy szimulációban. IMO ez volt az egyetlen feature ami AC-ból valóban hiányzott. Nyilván óriási meló, nem véletlen hogy IR 10+ év után sem vágott bele, pedig ennek van a legtöbb hozzáadott értéke a versenyzéshez.
    Néha már nehéz eldönteni hogy vicces, vagy szomorú, hogy nem tudnak milyen nyakatekert szabályokat kitalálni, csak hogy "legyen egy kis izgalom" a futamokon.
    Biztos az idő is megszépíti az emlékeket, de amikor jön egy eső és 5 perc alatt felboríthatja a verseny eredményt, ott derül ki hogy ki az aki érzi az autót és tud alkalmazkodni a változó körülményekhez. Nem a DRS kell ide... Semmi szükség nyakatekert néha már-már nevetséges szabályokra. Az eső pedig nem csak "izgalmat" hoz a versenyekbe, hanem kihívást is. Még ISI-ben is igazi kihívás volt az esős verseny, nem véletlen hogy mikor leszakadt az ég, sohasem Cola, vagy Kiss Norbi csúszott hátra 20 helyet.

  15. #590
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Néha már nehéz eldönteni hogy vicces, vagy szomorú, hogy nem tudnak milyen nyakatekert szabályokat kitalálni, csak hogy "legyen egy kis izgalom" a futamokon.
    Biztos az idő is megszépíti az emlékeket, de amikor jön egy eső és 5 perc alatt felboríthatja a verseny eredményt, ott derül ki hogy ki az aki érzi az autót és tud alkalmazkodni a változó körülményekhez. Nem a DRS kell ide... Semmi szükség nyakatekert néha már-már nevetséges szabályokra. Az eső pedig nem csak "izgalmat" hoz a versenyekbe, hanem kihívást is. Még ISI-ben is igazi kihívás volt az esős verseny, nem véletlen hogy mikor leszakadt az ég, sohasem Cola, vagy Kiss Norbi csúszott hátra 20 helyet.
    Nekem úgy rémlik Börni bácsi egy ideig fontolgatta a "locsolórendszer" bevezetését a futamokon...

  16. #591
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem úgy rémlik Börni bácsi egy ideig fontolgatta a "locsolórendszer" bevezetését a futamokon...
    Nem nagyobb hülyeség mint a DRS.

  17. #592
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Sajnos az utolsó build eléggé visszavágta nálam a használhatóságot, minden nap nézem a steamdb-n háta lesz még egy javítás január 16. előtt, de lehet hamarabb lesz a Digin Spíler TV mint itt egy fix.

  18. #593
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az utolsó build eléggé visszavágta nálam a használhatóságot, minden nap nézem a steamdb-n háta lesz még egy javítás január 16. előtt, de lehet hamarabb lesz a Digin Spíler TV mint itt egy fix.
    Nem tudom mire gondolsz, nekem semmi nem változott. Leszámítva hogy online 1 órába minimum 2x fatal error. De a multi player eddig sem volt jó "semmire", csak kunoséknak bugot gyűjteni.

  19. #594
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egy kis reggeli eső kávé helyett.

  20. #595
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ha már van, akkor még egy kis éjszakai esős verseny.
    A jövőhétre meg remélem kikupálják kicsit a multi playert.

  21. #596
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Mondjuk a kormány beállítására kíváncsi lennék, a legtöbb onboard-on 300 felé alig tekerik a kormányt.

  22. #597
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Hali!
    Nagyon bejön nekem is a cucc,de valamiert kikapcsolt vsync mellett is nagy input lagja van nálam a játéknak!
    A virtuális kormánynál tűnt fel,hogy látványos a késés,pedig más szimnél nimcs ilyen problémám
    Van tippetek mi lehet a baj?
    Köszi

  23. #598
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Nagyon bejön nekem is a cucc,de valamiert kikapcsolt vsync mellett is nagy input lagja van nálam a játéknak!
    A virtuális kormánynál tűnt fel,hogy látványos a késés,pedig más szimnél nimcs ilyen problémám
    Van tippetek mi lehet a baj?
    Köszi
    Itt másnak is volt hasonló problémája.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tizione/page16

    Általánosságban a kikapcsolt vsync nem feltétlen elég, ha pl a minimum FPS-ed nincs 60 felett, akkor is lehet jelentős input lagod.
    Én nem tapasztaltam látványos input lagot, kicsit talán rosszabb mint az AC, de nálam nem nagyobb az eltérés mint amit ne lehetne az alacsonyabb fps számlájára írni.

  24. #599
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt másnak is volt hasonló problémája.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tizione/page16

    Általánosságban a kikapcsolt vsync nem feltétlen elég, ha pl a minimum FPS-ed nincs 60 felett, akkor is lehet jelentős input lagod.
    Én nem tapasztaltam látványos input lagot, kicsit talán rosszabb mint az AC, de nálam nem nagyobb az eltérés mint amit ne lehetne az alacsonyabb fps számlájára írni.
    Köszi a választ!
    Átlag 70~85 fpsem van,de 60 alá sosem esik..
    Sima Assetonál 60 fpsnél sem érzékelek ilyen késést!
    Lehet valami driver hiba is nem?

  25. #600
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ!
    Átlag 70~85 fpsem van,de 60 alá sosem esik..
    Sima Assetonál 60 fpsnél sem érzékelek ilyen késést!
    Lehet valami driver hiba is nem?
    Nálam 100 felett van az átlag és ugyanúgy megvan a késés. Eleinte engem is nagyon zavart ,de megszokható.

Oldal: 24 / 67 ElsőElső ||| 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •