Oldal: 26 / 67 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 626 - 650 (1665 összesen)
  1. #626
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Nos igen azért a PC2 elég szépen kidolgozta ezeket a dolgokat....de az irányítás enyhén szólva furcsa,állítólag nem hogy az NFS-ből vették át,de ráadásul az eredetije a GP Legends volt,ami számomra elég meglepő infó volt,amikor megtudtam.
    Hát szerintem okkal lepődtél meg, hiszen elég elképzelhetetlen ez a felvetés.

  2. #627
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    de az irányítás enyhén szólva furcsa,állítólag nem hogy az NFS-ből vették át,de ráadásul az eredetije a GP Legends volt,ami számomra elég meglepő infó volt,amikor megtudtam.
    Lehet ezt valami általános evolúció topicban kéne tárgyalni, de ha jól rémlik kb. három fő csapásirány volt:

    Grand Prix Legends -> NASCAR Racing 2003 Season -> iRacing
    netKar Pro -> Assetto Corsa -> Assetto Corsa Competizione
    Sports Car GT -> EA F1 sorozat -> rFactor -> rFactor 2

    És a Slightly Mad, SimBin, Reiza mind a harmadik szálból ágazott ki az rFactorból kiindulva:

    rFactor -> GTR -> GT Legends -> GTR 2 -> Race -> Race 07 -> RaceRoom ( -> GTR 3)
    rFactor -> GTR -> GT Legends -> GTR 2 -> NFS: Shift -> Shift 2 Unleashed -> PCARS -> PCARS2
    rFactor -> Game Stock Car -> Formula Truck -> Stock Car Extreme -> Automobilista

    (Bár szerintem annyit hazudtam most, hogy a GTR első része talán még nem is az rFactor, hanem az F1 Challenge technológiáját használta, de ez részletkérdés)
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 02. 08. 08:50.

  3. #628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem okkal lepődtél meg, hiszen elég elképzelhetetlen ez a felvetés.
    Őszintén szólva nekem is elég meredek ,hogy GP Legends-nek köze lenne hozzá.

  4. #629
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    (Bár szerintem annyit hazudtam most, hogy a GTR első része talán még nem is az rFactor, hanem az F1 Challenge technológiáját használta, de ez részletkérdés)
    Valószínű szerintem is ,kinézet alapján is akár ,de egyébként is ,mivel az F1 CH-ban és a GTR 1. részében van faanimáció,ami egyébként érthetetlenül a GTR 2-ben nem látható.Nyilván mondjuk nem is ez a lényeg ,csak azért elég jól nézett ki.

  5. #630
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Közeleg a build 6, elég drámai előrelépést kéne látnunk, hogy bizakodhassunk a végtermékben. Várom a tippeket, összejön-e megint a csoda a Kunosnak?!

  6. #631
    Pont most olvastam, hogy legalább egy hetet csúszik a kód refaktorálás miatt.

  7. #632
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Közeleg a build 6, elég drámai előrelépést kéne látnunk, hogy bizakodhassunk a végtermékben. Várom a tippeket, összejön-e megint a csoda a Kunosnak?!
    Szerintem nem kérdés, hogy megcsinálják.
    Maximum elrontani tudnák, az alap az kifogástalan.

    - a fizikát már nyúzzuk egy ideje. Új elem az aero és a víz. Egy végre működő melegedés és kopás modell-t kell "csak" már össze hozniuk.
    - FFB kicsit más, de ezen még biztos melóznak. Nekem már így is jobb mint az AC (a kamu efektekkel), vagy az IR.
    - a grafika AAA, ehez nincs is mit hozzátenni
    - a változó időjárás párosítva az AC fizikával, pedig minden pénzt megér

    Egyetlen kérdőjel szerintem hogy a gépigény mennyire lesz vissza tartó erő.

  8. #633
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Biztos ,hogy jó lesz a végtermék. Az összhatás nekem is kezd kicsit jobb lenni mint a sima AC.

    Jól értem ,hogy a Build 6 csúszik egy hetet?

  9. #634
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Tutkó hogy csúsznak, és nem lesz minden patent az indulásnál.
    Viszont nálam most pozitívba csapott át a program. Napokban kipróbáltam Zolderen a Jaguárt, és azon vettem magam észre hogy körözök, na még egy kicsit faragok az időn, még mindíg körözök, már kezdtek a gondolataim valamiféle bajnokság felé terelődni. Megvan a hang, a sebesség, a tempó. Valószínű nemcsak a Jaguár tetszett, mert Lambóval is jó volt, és online is mentem sötétben, kapásból vagy 30 kört egy futamon, és még ott is ízlett. Nyomtam másokat, engem nyomtak, és nemvolt semmi gikszer, programhiba, anomália.

  10. #635
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nekem nem jutott volna eszembe, de van aki ezt is megcsinálta, úgy hogy most már van ilyen is.

  11. #636
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kérdés, hogy megcsinálják.
    Maximum elrontani tudnák, az alap az kifogástalan.

    - a fizikát már nyúzzuk egy ideje. Új elem az aero és a víz. Egy végre működő melegedés és kopás modell-t kell "csak" már össze hozniuk.
    - FFB kicsit más, de ezen még biztos melóznak. Nekem már így is jobb mint az AC (a kamu efektekkel), vagy az IR.
    - a grafika AAA, ehez nincs is mit hozzátenni
    - a változó időjárás párosítva az AC fizikával, pedig minden pénzt megér

    Egyetlen kérdőjel szerintem hogy a gépigény mennyire lesz vissza tartó erő.
    Hát, izlések és pofonok. Az alábbi gépen:
    • GTX1060
    • i7 4790k
    • 16GB DDR3


    Az AC-hoz, IR-hez képest borzalmasan ronda mind VR-ban mind TV-n és az FPS is kevesebb. Szóval lehet hogy AAA a grafika valakinek, de nálam biztosan nem. Sok minden tetszett benne, det továbbra is használhatatlanul csúnya és lassú.

    IR-hez amúgy sem hasonlítanám, teljesen más a két játék célközönsége szerintem.

  12. #637
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Nálam gtx1060, i7 3770, 16GB ram, SSD, és szebb mint az AC, nem ronda, bár én VRban nem próbáltam, csak monitoron.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, izlések és pofonok. Az alábbi gépen:
    • GTX1060
    • i7 4790k
    • 16GB DDR3


    Az AC-hoz, IR-hez képest borzalmasan ronda mind VR-ban mind TV-n és az FPS is kevesebb. Szóval lehet hogy AAA a grafika valakinek, de nálam biztosan nem. Sok minden tetszett benne, det továbbra is használhatatlanul csúnya és lassú.

    IR-hez amúgy sem hasonlítanám, teljesen más a két játék célközönsége szerintem.

  13. #638
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, izlések és pofonok. Az alábbi gépen:
    • GTX1060
    • i7 4790k
    • 16GB DDR3


    Az AC-hoz, IR-hez képest borzalmasan ronda mind VR-ban mind TV-n és az FPS is kevesebb. Szóval lehet hogy AAA a grafika valakinek, de nálam biztosan nem. Sok minden tetszett benne, det továbbra is használhatatlanul csúnya és lassú.

    IR-hez amúgy sem hasonlítanám, teljesen más a két játék célközönsége szerintem.
    Full hd-ben már ennél gyengébb gépen is élvezetesebb mint az AC.
    VR-hez meg kevés lesz. Akármelyik 19-es AAA-hoz.


    Ahogy vesszük. Ha nincs az AC én is IR előfizető vagyok.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 02. 20. 23:22.

  14. #639
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    VR-hez meg kevés lesz. Akármelyik 19-es AAA-hoz.
    Lol. Egy játékot tudok mondani ahol tényleg kevés, az az elite dangerous, de az 2014es és iszonyatosan optimalizálatlan. Minden tökéletesen futott Lone Echo-tól kezdve Arktika-ig. Nem tudnak optimalizálni vagy még nem optimalizálták, ennyi, ne védjétek már őket ennyire Project Cars 2 is simán megy VR-ban és normálisan is néz ki, annál meg nem szebb az ACC (monitoron sem).

    Erre meg jön majd a kifogás hogy béta még, de akkor meg ne irjatok már olyan blődségeket hogy 2019ben VR-hoz kevés a GTX1060. Kizárólag ACC-hez kevés. Mellesleg a fórumokat olvasva nem vagyok ezzel egyedül:

    I finally spent some time setting ACC up with my Vive Pro and racing cockpit yesterday. I spent about an hour playing, but I couldn’t really take much more than that. I have a 2080ti and the game still struggles to be smooth in VR. I know it will get better, but not sure how long we’ll have to wait. The VR in ACC is nothing, compared to AC and PC1/2.

  15. #640
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Lol. Egy játékot tudok mondani ahol tényleg kevés, az az elite dangerous, de az 2014es és iszonyatosan optimalizálatlan. Minden tökéletesen futott Lone Echo-tól kezdve Arktika-ig. Nem tudnak optimalizálni vagy még nem optimalizálták, ennyi, ne védjétek már őket ennyire Project Cars 2 is simán megy VR-ban és normálisan is néz ki, annál meg nem szebb az ACC (monitoron sem).

    Erre meg jön majd a kifogás hogy béta még, de akkor meg ne irjatok már olyan blődségeket hogy 2019ben VR-hoz kevés a GTX1060. Kizárólag ACC-hez kevés. Mellesleg a fórumokat olvasva nem vagyok ezzel egyedül:
    Minket ezért fizetnek.
    Nem tudom milyen optimalizálásra vársz, az AC sem lett soha optimalizálva, már 6 éves, a mostani gépek vidáman elhajtják. Ez az optimalizálás. Lehet VR-ben is fullra húzni a grafikát. Ma már mindenki így fejleszt játékot.
    Azt várod hogy egy 2 éves videó kártya tudásához igazítsák egy 19-es AAA szintű játék grafikáját. Lehet ezt várni, csak ilyen soha nem lesz.

  16. #641
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt várod hogy egy 2 éves videó kártya tudásához igazítsák egy 19-es AAA szintű játék grafikáját. Lehet ezt várni, csak ilyen soha nem lesz.
    Kijött a Metro Exodus, furcsa mód nagyon jól fut a játék. Meglepő, de az új Assassins Creed is jól fut. Kár, hogy soha nem lesz ilyen

    Mellesleg AC esetében volt, hogy 70%ról egy patch hatására 50%ra csökkent a cpu használatom anno, szóval tényleg soha nem lett optimalizálva

  17. #642
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kijött a Metro Exodus, furcsa mód nagyon jól fut a játék. Meglepő, de az új Assassins Creed is jól fut. Kár, hogy soha nem lesz ilyen

    Mellesleg AC esetében volt, hogy 70%ról egy patch hatására 50%ra csökkent a cpu használatom anno, szóval tényleg soha nem lett optimalizálva
    Az ACC, gép igényes és optimalizálatlan. De egy sima full hd monitoron, a tiédnél gyengébb configgal is be lehet állítani úgy a grafikát hogy jobb vezetési élményt ad mint az AC, vagy az IR. Az hogy élvezhetetlen egy 1060-on, finoman szólva is költői túlzás.

  18. #643
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Nekem ez jött ki egy AC tesztnél pusztán kíváncsiságból ez jó vagy lehetne rosszabb is
    Csatolt képek Csatolt képek
    Tóth Tamás

  19. #644
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Így talán jobban lehet látni
    Csatolt képek Csatolt képek
    Tóth Tamás

  20. #645
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Így talán jobban lehet látni
    Nano technológiával fényképezted, vagy látás felmérésnek is szánod egyben?

  21. #646
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nano technológiával fényképezted, vagy látás felmérésnek is szánod egyben?
    Aki nem látja az na látja !
    El küldtem neked privátban Facebookon ! Egyébként mindegy mert egyszer már írtam ott neked 100 éve de nem láttad
    Tóth Tamás

  22. #647
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Aki nem látja az na látja !
    El küldtem neked privátban Facebookon ! Egyébként mindegy mert egyszer már írtam ott neked 100 éve de nem láttad
    Akkor tőled is elnézést kérek. Nem vagyok FB expert. Ha ez vigasztal, kb 1-2 hónapja válaszoltam egy 5 éves fb üzenetre, szóval még lehet hogy fogok válaszolni.

  23. #648
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Én is 1060-al játszom simán elmegy vele. Szerintem is jobban néz ki mint a sima AC persze FPS nincs annyi de ez nem is meglepő a jobb grafika miatt.

  24. #649
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor tőled is elnézést kérek. Nem vagyok FB expert. Ha ez vigasztal, kb 1-2 hónapja válaszoltam egy 5 éves fb üzenetre, szóval még lehet hogy fogok válaszolni.
    akkor türelmesen várok
    Tóth Tamás

  25. #650
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    "Update 6 further news ( Delayed )
    QUOTE From official AC forums

    Dear ACC users,

    We would like to share some updates on the current situation of the next version of ACC: Early Access 6th release. Our development team is still working hard to close the current stage of the refactoring operation we announced after our previous release. Since there are also new features coming together with the content update that includes the two Nissan GT-R Nismo GT3 cars and Monza Circuit, such camera updates, telemetry features, netcode improvements, CPU optimisations etc., we prefer to take the right amount of time to deliver a stable package. Our plan currently is to release when we feel comfortable showcasing the current stage of development to the general public.

    Our progress to version 1.0 and beyond will be explained during the following weeks, and we have some interesting and unexpected news coming pretty soon, but since this is the last scheduled update of the Early Access Programme, we would like to offer a solid update while waiting for what is to come.

    We would like to use this opportunity to say our thanks regarding your feedback on our official forums and your patience to prefer to wait for a solid update rather than a fast one."

Oldal: 26 / 67 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •