Oldal: 60 / 67 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.476 - 1.500 (1666 összesen)
  1. #1476
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Amugy ez a competition server olyasmi, mint az iRacinges, hogy kb egyforma kepessegu nem ver pistikkel raknak ossze, valamilyen rating, mint SA, CC,CN vagy ilyesmi?

    Ez meg erdekelne is...
    Nem ismerem személyesen az iRacing rendszerét csak hallomásból. Ez is hasonló, de nem tudom mennyire kifinomult ez az összepárosítás, erről inkább panky tudna beszélni. Megvan, hogy minimum milyen SA + track competence kell, hogy egyáltalán nevezhess (ez emlékeim szerint min. 80, ami már feltételez némi biztonságot), azon belül hogy osztja a népet passz. De ettől függetlenül jó versenyeket lenet menni. Mondjuk sima publikon is nagyon jó versenyek vannak.
    Van egy naptár, ahol meg tudod nézni melyik nap milyen pálya van terítéken: https://mythiq.net/cpcalendar/
    Mennék én is, ha beengedne...

  2. #1477
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem személyesen az iRacing rendszerét csak hallomásból. Ez is hasonló, de nem tudom mennyire kifinomult ez az összepárosítás, erről inkább panky tudna beszélni. Megvan, hogy minimum milyen SA + track competence kell, hogy egyáltalán nevezhess (ez emlékeim szerint min. 80, ami már feltételez némi biztonságot), azon belül hogy osztja a népet passz. De ettől függetlenül jó versenyeket lenet menni. Mondjuk sima publikon is nagyon jó versenyek vannak.
    Van egy naptár, ahol meg tudod nézni melyik nap milyen pálya van terítéken: https://mythiq.net/cpcalendar/
    Mennék én is, ha beengedne...
    Köszi szepen. Kiprobalom du. Papiron en is Platinum vagyok...

  3. #1478
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ez a competition server olyasmi, mint az iRacinges, hogy kb egyforma kepessegu nem ver pistikkel raknak ossze, valamilyen rating, mint SA, CC,CN vagy ilyesmi?

    Ez meg erdekelne is...
    Nem "IRacing".
    Ha a futamok minőségét nézzük akkor össze lehet hasonlítani egy átlag IR "public" futammal. De ez főleg annak köszönhető hogy kevesebb az ember és így kevesebb a vérpistike is.

    Arra jó hogy public szerveren, itt van a legnagyobb esélyed, jó versenyt futni. Kis szerencsével egész jó futamokat lehet menni, de ez bármelyik 70+ SA public szerverről elmondható ACC-ben.
    De csodát nem kell várni. Egy átlag CP futamon az első körben több baleset van mint nálunk egész futamon. Youtubon beírod ACC Competition server, találsz kismillió live streamet-et.
    IMO a 85+ SA szervereken lehet a leg jobb futamokat menni. Csak nyilván ezek a szerverek ritkán telnek meg.

  4. #1479
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mennék én is, ha beengedne...
    Engem azóta nem enged be, mióta megvan a DLC. Gondolom csillagokat kéne gyűjteni, csak se időm se kedvem.

  5. #1480
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Engem azóta nem enged be, mióta megvan a DLC. Gondolom csillagokat kéne gyűjteni, csak se időm se kedvem.
    Minden csillagom megvan, ez nem akadály
    Nyilván nem fogok a kardomba dőlni, de ha már ott van, szeretnék néha indulni cp futamon is.

  6. #1481
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    En ilyen driver swapposon indulnek, 3-6-12 orasokon. De ahhoz meg gyurni kell kicsit....

  7. #1482
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Minden csillagom megvan, ez nem akadály
    Nyilván nem fogok a kardomba dőlni, de ha már ott van, szeretnék néha indulni cp futamon is.
    Ugyanez a helyzet nálam is sajnos.Miota valamilyen oknál fogva platinum driver lettem azota 10-böl 9 CP versenyre nem engedett belépni.Regisztrálni enged,majd amikor bekellene lépni a szerverre,a server is full please try again later üzenetet dobja fel.Érdekes módon pár napja mikor random pálya volt és csak próbaképp akartam belépni akkor beengedett Azóta ugyanúgy nem enged be

    https://youtu.be/4cqq5Q0nbtk

  8. #1483
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En ilyen driver swapposon indulnek, 3-6-12 orasokon. De ahhoz meg gyurni kell kicsit....
    Nem kell hozzá semmi extra. Csak a külföldi fórumokban kell kicsit utána keresni, valaki mindig rendez.
    De amennyire emlékszem a váltást érdemes begyakorolni, mert még elég fapados, bár folyamatosan hekkelik, javulgat.

  9. #1484
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell hozzá semmi extra. Csak a külföldi fórumokban kell kicsit utána keresni, valaki mindig rendez.
    De amennyire emlékszem a váltást érdemes begyakorolni, mert még elég fapados, bár folyamatosan hekkelik, javulgat.
    A pilótacsere maga pofonegyszerű. A baj az egyéb bugokkal van (connection lost, unreal engine crash, meg még néhány random előforduló), de ha szerencsed van végig tudsz menni a csapatoddal és akkor nagy élmény.

  10. #1485
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A pilótacsere maga pofonegyszerű. A baj az egyéb bugokkal van (connection lost, unreal engine crash, meg még néhány random előforduló), de ha szerencsed van végig tudsz menni a csapatoddal és akkor nagy élmény.
    Nem a cserét kell begyakorolni, hanem hogy nem mehetsz a setupscreen-re, nem írhatsz a chatbe kunos-ra végződő csúny szót, a jobb lábadat végig keresztbe kell tartani a balon mielőtt cserélsz, különben lefagy, stb...
    Amikor megy, akkor persze tök sima.

  11. #1486
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a cserét kell begyakorolni, hanem hogy nem mehetsz a setupscreen-re, nem írhatsz a chatbe kunos-ra végződő csúny szót, a jobb lábadat végig keresztbe kell tartani a balon mielőtt cserélsz, különben lefagy, stb...
    Amikor megy, akkor persze tök sima.

  12. #1487
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért annyit tegyünk hozzá hogy ez megint egy ilyen "teszünk egy checkbox-ot és kész" probléma.
    Innen könyű mulatni rajta, de ha nekem kéne megcsinálni, hogy pilóta csere után, semmi fizikai anomália, meg fagyás ne legyen, akkor valószínű én is megőszülnék..

  13. #1488
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    .a jobb lábadat végig keresztbe kell tartani a balon mielőtt cserélsz, különben lefagy, stb...
    Ha nem teszem keresztbe, tenyleg lefagy a labam?

  14. #1489
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem teszem keresztbe, tenyleg lefagy a labam?
    Ez attól is függ hogy miben versenyzel. Rövid nadrág, szoknya, esetleg cica naci...

  15. #1490
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez attól is függ hogy miben versenyzel. Rövid nadrág, szoknya, esetleg cica naci...
    Hat ezek tudataban csakis gumicsizma ezentul

  16. #1491

  17. #1492
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Hat ezek tudataban csakis gumicsizma ezentul
    Gumicsizmás foot cam stream-je még nincs senkinek, pedig van benne lehetőség.
    Nicki Thiim is abból él hogy 5 percenként van májk csek, meg iszogat a lukoil-os dobzból.

  18. #1493
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Gumicsizmás foot cam stream-je még nincs senkinek, pedig van benne lehetőség.
    Nicki Thiim is abból él hogy 5 percenként van májk csek, meg iszogat a lukoil-os dobzból.
    Az a csavo egy elb..tt idiota De nagyon komazom, ude szinfolt.

  19. #1494
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a csavo egy elb..tt idiota De nagyon komazom, ude szinfolt.
    Igazi show man.
    1 videót megnéztem tőle. De azóta ha nagy ritkán oda tévedek, 5perc után elkezdek tekergetni. Nem köt le, nem igazán mond olyat ami érdekelne.
    A kedvenceim, amikor ugyan azt az autót két szimben össze hasonlítja. Az egyikben full assist-el megy, a másikban letiltott assist. Megjegyzi hogy fékezéskor ez sokkal jobb mert érezni mikor blokkolnak a kerekek...
    Vagy az ACC-ben reality tesztet tartott novice módban, törhetetlen autóval, gumikopás nélkül, safe setup-al.

    De hogy ne csak a rosszra emlékezzek, véletlen bukkantam rá egy onboard videójára, igazi csemege. Tudom melegen ajánlani. Látszik hogy autót vezetni tud. Egy két féktávon, ahol odateszi magát, látszik hogy nem sok biztonsági tartalékot hagyott benne, éppen csak annyit amit muszáj.

  20. #1495
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ez neked való Laci:

  21. #1496
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Ez neked való Laci:
    Valami konkrétum, vagy időpont?
    Az első ~15 percet végig tekertem, lehet én vagyok szőrszál hasogató, de rookie módban, törhetetlen autóval, gumikopás nélkül körözget éppen csak a zöld ideális vonal nincs bekapcsolva.
    Viszont betöltötte az agressive szetup-ot. Lehet azért kanyarodik az Aston.

  22. #1497
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    1. Szinte agyon dicséri
    2. Talán a legfontosabb időpont:1.23.52

  23. #1498
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    1. Szinte agyon dicséri
    2. Talán a legfontosabb időpont:1.23.52
    Attól hogy dicséri még nem lesz érdekes. Ha neki áll megszámolni a fűszálakat a pálya szélén, hogy milyen élethű, még nem fog tetszeni.
    Amikor arról beszél hogy az Aston-ban elől van a motor, emiatt elől van a súlypont, stb. Ezt már tudtuk, de ilyesmit várnék. De ez kb 2 perc a 15-ből.

  24. #1499
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Hjaj...

    Élőben rendkívül kedves, aranyos és segítőkész, de kicsit sajnálok mindenkit, akit sikerül befolyásolnia a véleményalkotásban attól függetlenül, hogy összességében épp hozzánk pozitívan állt (talán az első időszakot leszámítva).
    Laci pont rámutatott a lényegre, elég sokat elárul, hogy rookie módban köröz, majd felhánytorgatja, hogy nem érzi a gumikopást...
    Szórakozásnak viszont kiváló.

    Akit szívből tudok ajánlani, az Niels Heusinkveld.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2020. 07. 05. 23:21.

  25. #1500
    Bár biztos sokan tudják ezeket,de azért gondoltam leírom!

    Valós versenyző srác ,aki elég jó kapcsolatot ápol a csapattal: David Perel
    https://www.youtube.com/user/davidperel/featured

    Illetve a programmal rendszeresen versenyző Jardier...igazán jó fej alak ,rengeteget dumál és még a chatre is jut ideje,elég professzionálisan áll a dolgokhoz szórakoztató is,nívós megmérettetéseken indul,mondhatni VIP arc. (Egyik kedvenc pilótája Michelisz Norbi,WTCR-ből mindenképp ő,meg úgy általában is az egyik.)
    https://www.youtube.com/c/Jardier/featured

    Na meg a +1 kakukktojás a fizikával foglalatoskodó Aris,rendkívül informatív tartalmat oszt meg,akár versenyez is,nem tudom más sim-nél van-e hasonló ,de ez mindenképp kivételes a videók szempontjából!
    https://www.youtube.com/c/ArisDrives/featured

Oldal: 60 / 67 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •