Oldal: 31 / 67 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 751 - 775 (1665 összesen)
  1. #751
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

  2. #752
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor ezek szerint az 1.0 se lehet már túl messze.

  3. #753
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Majdnem feltettem az online köröm, aztán eszembe jutott hogy a gyári default-ban nincs bekapcsolva hogy mentse a Motec-et....
    Egy hotlap session-böl:

    Monza - Lambo 1:47.6

    https://drive.google.com/open?id=1vX...Yv1E3hDqFNFAA7
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 03. 29. 01:13.

  4. #754
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    setupokat tudna valaki felrakni?

  5. #755
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Monza - Lambo 1:47.6


    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    setupokat tudna valaki felrakni?
    Pássz, én az eggressive-eket szoktam betölteni, és az üzianyagot lejjebb venni.
    Youtube videók mellé néha csatolnak setet, de verziónként még sokat változhat, jön a gumikopás stb..

  6. #756
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    az normális h egyetlen szervert se talál és egyáltalán nem működik a multi ?

  7. #757
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    az normális h egyetlen szervert se talál és egyáltalán nem működik a multi ?
    Most nálam sem megy a lobby. Előfordul az ilyen, heggesztik, tesztelik. Türelem, vissza szokott jönni.

  8. #758
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése



    Pássz, én az eggressive-eket szoktam betölteni, és az üzianyagot lejjebb venni.
    Youtube videók mellé néha csatolnak setet, de verziónként még sokat változhat, jön a gumikopás stb..
    Honnan hova jön a gumikopás?

  9. #759
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Honnan hova jön a gumikopás?
    Kristófnak nem kopnak a gumik. Egy settel a 24h-t is lenyomja.

  10. #760
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    3 momitoros beállításokról lehet tudni már valamit? Appok áthelyezése sem működik nálam hiába írom át a cfg. -ben.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #761
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    az előbb sikerült kipróbálni és kicsit meglepett az éjszaka, kora hajnal a masters serveren
    lenne is pár kérdésem :

    a napszaknak amúgy van szerepe? gondolok itt arra h más a a hőmérséklet ? jobb vagy rossazbb köridőt lehet menni ?
    meg amúgy gumizódik a pálya ?

    VR-ben a hUD nálam beleolvad a kocsiba erre van valami megoldás?
    FFB-nél dampeninget hogy érdemes használni?
    90 fps-t sikerült valakinek stabilan hozni VR-ban? (vagy engedjem el és legyen 45 fps , de szép )

    Chat van valahol?

  12. #762
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    az előbb sikerült kipróbálni és kicsit meglepett az éjszaka, kora hajnal a masters serveren
    lenne is pár kérdésem :

    a napszaknak amúgy van szerepe? gondolok itt arra h más a a hőmérséklet ? jobb vagy rossazbb köridőt lehet menni ?
    meg amúgy gumizódik a pálya ?

    VR-ben a hUD nálam beleolvad a kocsiba erre van valami megoldás?
    FFB-nél dampeninget hogy érdemes használni?
    90 fps-t sikerült valakinek stabilan hozni VR-ban? (vagy engedjem el és legyen 45 fps , de szép )

    Chat van valahol?
    chat az enter lenyomásával elérhető
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #763
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Honnan hova jön a gumikopás?
    A tervezőasztaltól bele a programba
    Vagy már implementálva lenne? Még nem mentem fél óránál hosszabbat egyhuzamban. Hideg-meleg gumi hatás megvan. De kopás visszajelzését még sehol sem láttam, nem is igazán éreztem még. Defekt nélkűl percekig is fánkoltam.
    Gumigarnitúrából is még csak wet, meg dry van? Gondolom lesz még több is (soft,inter..).

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    meg amúgy gumizódik a pálya ?

    VR-ben a hUD nálam beleolvad a kocsiba erre van valami megoldás?
    FFB-nél dampeninget hogy érdemes használni?
    90 fps-t sikerült valakinek stabilan hozni VR-ban? (vagy engedjem el és legyen 45 fps , de szép )

    Chat van valahol?
    Gumizódik, attól függően hány kocsi megy át rajta, hasonlóan AC-hez. A javulás mértékéről, értékeket még nem látunk, nem állítható be.

    ú, a dampening ffb-ről pont olvastam valamit, hogy elég fontos elem, és gamechanger lehet, de csak homályosan jött át (az angol, és a szak miatt). 0-50-100%-ig mindenki ajánlott már mindenfélét. Sztem próbáld ki magad a végleteket

    Chat = Enter gomb menet közben

  14. #764
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    az előbb sikerült kipróbálni és kicsit meglepett az éjszaka, kora hajnal a masters serveren
    lenne is pár kérdésem :

    a napszaknak amúgy van szerepe? gondolok itt arra h más a a hőmérséklet ? jobb vagy rossazbb köridőt lehet menni ?
    meg amúgy gumizódik a pálya ?

    VR-ben a hUD nálam beleolvad a kocsiba erre van valami megoldás?
    FFB-nél dampeninget hogy érdemes használni?
    90 fps-t sikerült valakinek stabilan hozni VR-ban? (vagy engedjem el és legyen 45 fps , de szép )

    Chat van valahol?
    Jól mentél éjszaka, de próbáltad már fényszóróval is?
    VR-ban bugos még a HUD, de többen azt állítják ha a resolution scale-t 101%-ra rakod, a vr pixel destiny marad 100, és inkább az OTT-ben állítod a super samplinget, akkor jó,
    én inkább átírtam a hud.json-ban, hogy lejjebb legyen, nekem így is pont jó.
    FFB-t szerintem dampening nélkül próbáld, és ha nem tetszik akkor lépkedj vele felfelé.
    A stabil 90 fps-t inkább enged el jelenleg.
    Chat előjön VR-ban enterre, elolvasni el lehet, de írni nem tudsz(legalábbis én nem tudok)

  15. #765
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Jól mentél éjszaka, de próbáltad már fényszóróval is?
    még nem , mert nincs beállítva még gombra gyanús volt h ennél azért többet kéne látni , de így is jó volt

  16. #766
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A tervezőasztaltól bele a programba
    Vagy már implementálva lenne? Még nem mentem fél óránál hosszabbat egyhuzamban. Hideg-meleg gumi hatás megvan. De kopás visszajelzését még sehol sem láttam, nem is igazán éreztem még. Defekt nélkűl percekig is fánkoltam.
    Gumigarnitúrából is még csak wet, meg dry van? Gondolom lesz még több is (soft,inter..).


    Gumizódik, attól függően hány kocsi megy át rajta, hasonlóan AC-hez. A javulás mértékéről, értékeket még nem látunk, nem állítható be.

    ú, a dampening ffb-ről pont olvastam valamit, hogy elég fontos elem, és gamechanger lehet, de csak homályosan jött át (az angol, és a szak miatt). 0-50-100%-ig mindenki ajánlott már mindenfélét. Sztem próbáld ki magad a végleteket

    Chat = Enter gomb menet közben
    A kezdetek kezdetétől van gumikopás, egy etap után, ha megnyitod a setupot, látni fogod, hogy hány mm futófelület maradt az adott gumin. A HUD-on nem jelzi semmi, és nem is fogja, mert a valóságban sincs visszajelzés. A tyres app felületi hőmérsékletet és nyomást mutat I-M-O alapján (a hőmérséklet a szín, a nyomás pedig a téglalap hossza), valamit fékhőmérsékletet (a négy kicsi téglalap belül), valamint a garázsban találod a kopás mértékét. Az lett az alapelv ACC-nél, hogy nem mutatunk több adatot a júzernek, mint amihez a pályán a pilóta és a mérnökök adott helyzetben hozzáférnek.

    Nem lesz több keverék, mert ezek vannak a valós szériában, egy slick és egy esőgumi. Nem azért dolgozunk együtt Pirelli-mérnökökkel, hogy utána hasraütés szerűen hozzunk létre dolgokat.

    A slick egy nagyon kemény keverék, a legeslegvégéig elég konzisztens köröket tud, majd van egy nagy zuhanás a végén. Defekt is van, csak eleget kell próbálkozni. Ami még nincs, az a túlvezetésből és ütésekből adódó nyomásveszteség/defekt (kerékvetők túlzott meghágása hideg gumikkal pl.), de már ezen is dolgozunk.

    A valós szériában egy etap 65 perc, és előfordul, hogy adott gumiszettet 2 vagy több etapra is felraknak. Ennek kellene mérvadónak lennie mind a kopás értékelése, mind pedig a TC használathoz is. Persze, hogy egy körön mindenki nagy legény TC nélkül, de amikor 120 percet kell kihozni egy gumiszettből, akkor mindjárt hasznosabbnak tűnik.

    A fórumon a sticky topikokban amúgy minden témáról találsz részletes leírást, a gumikat pl. ez taglalja:
    https://www.assettocorsa.net/forum/i...raining.50739/

    Ez pedig a setupolást:
    https://www.assettocorsa.net/forum/i...-setups.50846/

    Érdekes, hogy ennyi elérhető infó mellett is ennyi téveszme van, a fizikából a sérülésmodell kivételével minimális dolgok hiányoznak, a kezdetektől fogva az volt a célunk, hogy maga a vezetés ne változzon lényegesen az EA közben sem.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2019. 03. 30. 11:36.

  17. #767
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Áhá, akkor ez nem egy gumifaló sorozat. Köszi a helyreigazítást, sok minden világosabb lett. Mennem kéne majd hosszabb etapokat.

  18. #768
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha meg is néznéd a gumikopást, ma délután, Laguna 8 órás:
    https://www.youtube.com/watch?v=Z3pzpEIg5ZI

  19. #769
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    90 fps-t sikerült valakinek stabilan hozni VR-ban? (vagy engedjem el és legyen 45 fps , de szép )
    Igen, egyedül megy 90fps-sel, még akár a tükröket is bekapcsolhatom, de ugye egyedül minek. Quick race-ben ugrál az FPS50 60 körül, nincs olyan beállítás, amivel 90-et tudnék és élvezhető. (hogyan lehet ez esetben fix 45-re rakni? limit?)

    Multiplayerben meg el se tudok indulni, mert nem érzekel semmi kontrollert. Se gáz, se fék, se kormány. És meguntam a próbálgatást, mert nem jegyzi meg a masters jelszót sem.

    Amúgy ma tettem be a 1080ti-t, frissek az élmények. És egy i7-6700K.

  20. #770
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, egyedül megy 90fps-sel, még akár a tükröket is bekapcsolhatom, de ugye egyedül minek. Quick race-ben ugrál az FPS50 60 körül, nincs olyan beállítás, amivel 90-et tudnék és élvezhető. (hogyan lehet ez esetben fix 45-re rakni? limit?)

    Multiplayerben meg el se tudok indulni, mert nem érzekel semmi kontrollert. Se gáz, se fék, se kormány. És meguntam a próbálgatást, mert nem jegyzi meg a masters jelszót sem.

    Amúgy ma tettem be a 1080ti-t, frissek az élmények. És egy i7-6700K.
    Nálam bekapcsol az asw a 45 fps hez. Ctrl +num 4 azt hiszem h automatikusan váltson 90 rol és a 45-t duplazza elvileg...

    A kormánnyal nekem ias meggyulik a bajom.. Sokszor pl felvalt magától.. A dpad jobbra pl nem ment tegnap se kint a menüben sem a szerveren...
    A serverkeresonel többször lefagyott és se billre se kormányra nem reagált... Stb

  21. #771
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egy kis hangulatos 3 monitoros kergetőzés.

  22. #772
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    pálya iletve levegő hőmérsékletet esetleg pályaállapotot meg lehet nézni valahol ?

    körözgettem a masters serveren és ott már nem nagyon tudtam javulni , aztán átmentem egy másik szerverre ahol voltak vagy tizen és ott a lamboval elsőre 47-es kört mentem és utána pár kör alatt letornáztam 47, 5-re és még maradt is benne egy kicsi...kb 8 tizedet jelent ez ami azért jó nagy különbség

    lehet ezt látni valahol h milyen a pálya ?

  23. #773
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Szerintem a levegő 26, pálya 30 fok, tapadás meg talán 100, majd Laci kijavít, ha tévedek.
    Mondjuk ezt a kommunikációs trükköt, ami most van a megjelenés(csúszás) kapcsán, majd valaki elmagyarázhatná! (nekem nehéz rájönni)

  24. #774
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a levegő 26, pálya 30 fok, tapadás meg talán 100, majd Laci kijavít, ha tévedek.
    Mondjuk ezt a kommunikációs trükköt, ami most van a megjelenés(csúszás) kapcsán, majd valaki elmagyarázhatná! (nekem nehéz rájönni)
    Nekem is...

  25. #775
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a levegő 26, pálya 30 fok, tapadás meg talán 100, majd Laci kijavít, ha tévedek.
    Mondjuk ezt a kommunikációs trükköt, ami most van a megjelenés(csúszás) kapcsán, majd valaki elmagyarázhatná! (nekem nehéz rájönni)
    nem a konkrét érték érdekel , hanem h min múlik h 8 tizedel gyorsabb vagyok vagy lassabb

    ac forumon is olvasgattam és az pl kiderült h free practice-n a legrosszabb a pálya elvileg , mert az ugye a pénteket szimulálja a verseny meg már vasárnapi állapotot elvileg...
    de a másik serveren is free practice volt úgyhogy nem ez a megoldás

    vagy simán ilyen sokat jelent ha vannak páran a serveren és felgumizzák?

    gondolom kalapálják a dolgokat az SRO -s eventhez ...ahogy az kész van és jön a patch gondolom lekommunikálják majd h mi a további ütemterv

Oldal: 31 / 67 ElsőElső ||| 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •