Oldal: 44 / 67 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.076 - 1.100 (1665 összesen)
  1. #1076
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A műfű is kirántja alólad az autót, de a remény hal meg utoljára.
    99,9%-ban mindent ver a vezetési élmény, a 0.1%-ot meg elviselem. Persze ha kijavítják, akkor még jobb.
    Nicki Thiim miért van ennyire rossz véleménnyel?



    https://clips.twitch.tv/ColorfulNimb...0hnXsbSTQextUc

  2. #1077
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Nicki Thiim miért van ennyire rossz véleménnyel?
    A "mindent ver"-be a valóság is beletartozik.

  3. #1078
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Végre, ez a javítás már hiányzott!
    És a Honda mikor lesz végre versenyképes versenygépjármű?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #1079
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Nicki Thiim miért van ennyire rossz véleménnyel?
    Ha nézed, biztosan el is mondja valahol. Én nem bírom végignézni a videóit, nem köt le.
    Az utolsó amit valameddig megnéztem hogy elkezdte össze hasonlítani az AC-t és az RR-t úgy hogy RR-ben kikapcsolt ABS-el ment AC-ban meg bekapcsolttal.
    Én nem hiszem hogy őt ez érdekli, nagyrészt a brahi megy főműsorban.

  5. #1080
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nézed, biztosan el is mondja valahol. Én nem bírom végignézni a videóit, nem köt le.
    Az utolsó amit valameddig megnéztem hogy elkezdte össze hasonlítani az AC-t és az RR-t úgy hogy RR-ben kikapcsolt ABS-el ment AC-ban meg bekapcsolttal.
    Én nem hiszem hogy őt ez érdekli, nagyrészt a brahi megy főműsorban.

    Egy videót nem néztem végig tőle, ezt is úgy láttam meg ,hogy valaki posztolta egy kölföldi csoportban de elviekben ő real GT3 pilóta igy azt hittem valamit ér a szava, de hát akkor ezek szerint mégsem

  6. #1081
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A "mindent ver"-be a valóság is beletartozik.

  7. #1082
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Egy videót nem néztem végig tőle, ezt is úgy láttam meg ,hogy valaki posztolta egy kölföldi csoportban de elviekben ő real GT3 pilóta igy azt hittem valamit ér a szava, de hát akkor ezek szerint mégsem
    Miért, ennyi alapján milyen következtetés kellene levonni?

  8. #1083
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, ennyi alapján milyen következtetés kellene levonni?

    Azt már rád bizom mit vonsz le belőle, én csak megosztottam ,hogy mit szoltok hozzá

  9. #1084
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Azt már rád bizom mit vonsz le belőle, én csak megosztottam ,hogy mit szoltok hozzá
    Ha Nikinek nem tetszik akkor természetesen nekem se, holnap letörlöm én is.

  10. #1085
    Nickinek amúgy általánosságban is az a narratívája, hogy "ezek csak játékok", többször hallottam tőle iRacinges baromkodás közben is.

  11. #1086
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    ACC autó teszt Niki Thiim módra, beletekertem az átlagot hozza.

    Ha kiderült miért kell letörölni szóljatok mindenképp.

  12. #1087
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Sajnos elég hangulatfüggő, hogy mennyire komolyan vehető videót csinál.

    A Porsche Cup-os összehasonlításában ott az ABS, illetve iRacingnél azzal kezdi, hogy setupot vált, mert hogy a default az szar, de ezt már a többi játéknál nem teszi meg, majd valami csavart logikával kihozza az iRacinget győztesnek annak ellenére, hogy a gumifizikával nincs megelégedve. Ez nála vagy vallásalapon megy vagy fizetnek neki (legalábbis remélem, hogy van valami magyarázata).

    A több autós ACC videójában a korábbihoz képest legalább megpróbálta a vezetés részét komolyan venni, de közben panaszkodott a gumikopás hiányára. Ha megnézed a HUD-ot menet közben, látszik, hogy ki van kapcsolva a fogyasztás és a gumikopás...

    Szerintem ilyen téren az, hogy pilóta-e vagy sem, nem igazán számít, nulla utánanézéssel és ami még fontosabb, nulla előzetes tanulmányozással megy neki valaminek, és erről osztja meg a véleményét, influencerként ezzel leginkább árt, mert rengetegen saját vélemény nélkül követik és terjesztik tovább az igét.

    Ettől függetlenül a kerékvetőkkel kapcsolatban van mit javítani, ezért is dolgozunk rajta.

  13. #1088
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha Nikinek nem tetszik akkor természetesen nekem se, holnap letörlöm én is.

    Szemét áruló

  14. #1089
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos elég hangulatfüggő, hogy mennyire komolyan vehető videót csinál.

    A Porsche Cup-os összehasonlításában ott az ABS, illetve iRacingnél azzal kezdi, hogy setupot vált, mert hogy a default az szar, de ezt már a többi játéknál nem teszi meg, majd valami csavart logikával kihozza az iRacinget győztesnek annak ellenére, hogy a gumifizikával nincs megelégedve. Ez nála vagy vallásalapon megy vagy fizetnek neki (legalábbis remélem, hogy van valami magyarázata).

    A több autós ACC videójában a korábbihoz képest legalább megpróbálta a vezetés részét komolyan venni, de közben panaszkodott a gumikopás hiányára. Ha megnézed a HUD-ot menet közben, látszik, hogy ki van kapcsolva a fogyasztás és a gumikopás...

    Szerintem ilyen téren az, hogy pilóta-e vagy sem, nem igazán számít, nulla utánanézéssel és ami még fontosabb, nulla előzetes tanulmányozással megy neki valaminek, és erről osztja meg a véleményét, influencerként ezzel leginkább árt, mert rengetegen saját vélemény nélkül követik és terjesztik tovább az igét.

    Ettől függetlenül a kerékvetőkkel kapcsolatban van mit javítani, ezért is dolgozunk rajta.
    Szerintem ő nem veszi túl komolyan ezt az egészet, nem is úgy viselkedik a videókon, hogy ezt gondold róla. Aki ezt nem látja nagyjából azt kapja amit érdemel. Az update pedig hatalmas upgrade lesz. Ha tényleg sikerül lényegi erőforrás igény növelés nélkül kivitelezni le a kalappal. Meg amúgy is le a kalappal az eddigiekért is. Hirtelen nem tudnék mondani még egy stúdiót akik ennyire eltökéltek, nem engednek a víziójából és valahogy mégis meg tudják csinálni. Talán a Blizzard volt ilyen régen.

  15. #1090
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Tegnap Competition szerveren toronymagasan nyert egy gyerek kontrollerrel!
    Igazából ott állt össze ,hogy sokszor volt gyanús a kocsi mozgása néhány nagyon gyors srácnál,ami kicsit elszomorít....
    Gt sportot törtem ketté legutóbb emiatt (ami után jöttem pc-re) mert kiakadtam azon hogy annyira elkövetnek mindent a kontrolleres irányítás használhatóságáért,hogy addig könnyítik a dolgot,amíg már hozza,vagy le is pipálja a kormányt...
    Kíváncsiságból gyakoroltam 2 órát kontrollerrel,és odavertem vele az addigi kormányos rekordomat!
    Ugye az ember nem azért vesz ilyen cuccokat,hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott irányítási módszer lazán odaverje!
    Megnéznék egy ilyen futamot a valóságban,hogy kontrollerrel kéne megnyerni egy f1 futamot
    Szóval nem értem hogy mi a fenéért nem dobják külön szerverre őket,miért teszik komolytalanná a szimezést ilyenekkel?!
    Hála isten itt a Masters-en tiltva van
    Ezen kívül csupán az Iracingben tiltják a kontrollert ha jól tudom

  16. #1091
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap Competition szerveren toronymagasan nyert egy gyerek kontrollerrel!
    Igazából ott állt össze ,hogy sokszor volt gyanús a kocsi mozgása néhány nagyon gyors srácnál,ami kicsit elszomorít....
    Gt sportot törtem ketté legutóbb emiatt (ami után jöttem pc-re) mert kiakadtam azon hogy annyira elkövetnek mindent a kontrolleres irányítás használhatóságáért,hogy addig könnyítik a dolgot,amíg már hozza,vagy le is pipálja a kormányt...
    Kíváncsiságból gyakoroltam 2 órát kontrollerrel,és odavertem vele az addigi kormányos rekordomat!
    Ugye az ember nem azért vesz ilyen cuccokat,hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott irányítási módszer lazán odaverje!
    Megnéznék egy ilyen futamot a valóságban,hogy kontrollerrel kéne megnyerni egy f1 futamot
    Szóval nem értem hogy mi a fenéért nem dobják külön szerverre őket,miért teszik komolytalanná a szimezést ilyenekkel?!
    Hála isten itt a Masters-en tiltva van
    Ezen kívül csupán az Iracingben tiltják a kontrollert ha jól tudom
    Szerintem itt sincs tiltva. Az előző gt bajnokságban is volt egy srác aki kontrollerezett.

  17. #1092
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt sincs tiltva. Az előző gt bajnokságban is volt egy srác aki kontrollerezett.
    Monzán indult és ezt be is tudta fejezni a mezőny vége felé. Ha jól tudom, akkor ez után kötelezte a VB, hogy a következő versenytől kezdve neki is kormánnyal kell részt vennie a Masters futamain.
    (A következő futam felénél kiesett és többet nem indult a bajnokságban.)

  18. #1093
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap Competition szerveren toronymagasan nyert egy gyerek kontrollerrel!
    Igazából ott állt össze ,hogy sokszor volt gyanús a kocsi mozgása néhány nagyon gyors srácnál,ami kicsit elszomorít....
    Gt sportot törtem ketté legutóbb emiatt (ami után jöttem pc-re) mert kiakadtam azon hogy annyira elkövetnek mindent a kontrolleres irányítás használhatóságáért,hogy addig könnyítik a dolgot,amíg már hozza,vagy le is pipálja a kormányt...
    Kíváncsiságból gyakoroltam 2 órát kontrollerrel,és odavertem vele az addigi kormányos rekordomat!
    Ugye az ember nem azért vesz ilyen cuccokat,hogy a valóságtól teljesen elrugaszkodott irányítási módszer lazán odaverje!
    Megnéznék egy ilyen futamot a valóságban,hogy kontrollerrel kéne megnyerni egy f1 futamot
    Szóval nem értem hogy mi a fenéért nem dobják külön szerverre őket,miért teszik komolytalanná a szimezést ilyenekkel?!
    Hála isten itt a Masters-en tiltva van
    Ezen kívül csupán az Iracingben tiltják a kontrollert ha jól tudom
    Kontrollerrel? Na de hát ez fizikailag lehetetlen lenne ,gondolom nem újoncok ellen ment amúgy meg,az úgy mondjuk komoly.
    Nicki Thiim-es dologról meg csak annyit ,hogy én mindaddig nem tudtam és nem is hittem el,hogy versenyez ,míg meg nem láttam.Hétköznapokban meg nem tudom mit szív ,de nem is kérek belőle.
    Egyébként pedig nyilván megvan a saját véleménye ,de nem gondolnám ,hogy a játék ilyen mértékben rossz lenne a valósághoz képest ,vagy néhol ilyen olyan hibák lennének ,amik ennyire kiverik a biztosítékot nála,de azért nyilván vannak normálisabbak is akik játszanak vele.

  19. #1094
    Van pár olyan ember, akik elképesztő jól tudnak vezetni kontrollerrel is, pl. a Sector 3 béta teszterei között is van, aki egész versenyképes és megbízható még úgy is, hogy nincs kormánya.

  20. #1095
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Van pár olyan ember, akik elképesztő jól tudnak vezetni kontrollerrel is, pl. a Sector 3 béta teszterei között is van, aki egész versenyképes és megbízható még úgy is, hogy nincs kormánya.
    Nyilván játék függő ,hogy ki mivel hogy tud menni és mit lehet beállítani, nekem sincs jelenleg kormányom és anno én is billentyűzettel tanultam GTR-ben ,ezen kívül egér+billentyű kombóval GTR2-ben meg Live for Speed-ben.Nyilván TC és ABS igényes ,míg lehet egy kontroller nem ,de versenyeztem már mondhatni vérremenő csatában és kormányosok közül én is jó párat elvertem és bár igaz,hogy amatőr megmozdulás volt ,de azért a kis összeröffenés végén a minibajnokságban 2. lettem (igaz bár ,hogy az esélyes elment szezon közben a másik esélyes pedig az utolsó Makau futamon el se tudott indulni játék hiba miatt) ,szóval nem lehetetlen semmi ,főleg úgy ,hogy büntetősúlyok is voltak és volt egy elég kemény büntetett versenyem is ,na meg Makauban is büntettem egyszer kétszer magam.Mondjuk az elsőnek nem sok ellenfele volt ,meg a mod is elég necces volt.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2019. 07. 20. 02:42.

  21. #1096
    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #1097
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    újmeki?

  23. #1098
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    újmeki?
    Nagyon bizok benne

  24. #1099
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118

  25. #1100
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Hogy nektek mindig az kell, ami nincs

Oldal: 44 / 67 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •