Oldal: 2 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (1665 összesen)
  1. #26

    Assetto Corsa Competizione

    Nyáron érkezik az Assetto Corsa Competizione, mely a Blancpain GT3 bajnokságának a hivatalos játéka lesz.

    További infók:
    https://www.facebook.com/Assetto.Cor...6g&fref=nf

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Wat?
    Nem arról volt szó hogy csak egy fényforrást tud használni az AC engine-je (a nap), és így éjszakai futamok nuku?
    Meg hogy az esőt sem bírná a motor, és ha már megcsinálják, akkor rendesen, felszáradó ívekkel, egyebekkel akarnák?

  3. #28
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Wat?
    Nem arról volt szó hogy csak egy fényforrást tud használni az AC engine-je (a nap), és így éjszakai futamok nuku?
    Meg hogy az esőt sem bírná a motor, és ha már megcsinálják, akkor rendesen, felszáradó ívekkel, egyebekkel akarnák?
    Ez egy uj jatek!

  4. #29
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Ez Unreal4 enegine-al készül nem a sima AC-jével.

  5. #30
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Tehát akkor készül egy teljesen új játék Unreal Engine 4.0-val, amiben csak GT3-as autók és pályák lesznek, eső, éjszakai futamok, ranglista és Early Acces-ben meg lehet majd venni a Steamen. Jól értem? Kíváncsi vagyok ezután mi lesz a sima AC-val? Jobban örültem volna, ha ebbe építik bele ezeket.

  6. #31
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Valóban ez lett volna a jó de azt nyilatkozták ezekre sajnos alkalmatlan a sima AC motorja.

  7. #32
    Vajon ez az új motor változtat majd valamit a fizikán? Mivel ebbe nem lesznek gyári autók utcai gumikkal, talán a gumifizika is barátibb lesz mint a jelenlegi. De ezzel sztem AC le is húzza a rolót. Nem tudom elképzelni, hogy ezek után tovább fogják reszelgetni, aztán ki tudja?!

  8. #33
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    VR

    Plusz mivel Unreal Engine-es, gondolom elég fasza VR támogatás lesz.

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz mivel Unreal Engine-es, gondolom elég fasza VR támogatás lesz.
    De gondolom ez a spec reqre is rá fog menni http://simresults.net/180221-D3q
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 02. 22. 00:01.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Unrealengine, kész, modern platform, nyílván sokkal sokkal többet tud mint egy házibarkács, de vajon hogyan tudják a fizikát, ffb-t, gumikat átültetni egy teljesen új motorba? Unreal alatt láttunk már kocsis gammát? Oké hogy farcry alatt ha lelövöm a hordót, akkor szépen felrobban, meg a kavicsok lepotyognak a hegyről, de hogyan prezentálná az elfékezett, blokkoló gumikat? Unrealnek milyen a netkódja?



    Ha hivatalos lenne a bajnokság, akkor még egypár pálya hiányozna:
    https://www.blancpain-gt-series.com/...er_season_id=8
    + Bentley, +AstonMartin licensz.


    Hivatalos oldal: https://www.assettocorsa.net/competizione/
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 02. 21. 18:04.

  11. #36
    Azért remélem 1070 - 1080 alatt se lesz felejtős...

  12. #37
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Unrealengine, kész, modern platform, nyílván sokkal sokkal többet tud mint egy házibarkács, de vajon hogyan tudják a fizikát, ffb-t, gumikat átültetni egy teljesen új motorba? Unreal alatt láttunk már kocsis gammát? Oké hogy farcry alatt ha lelövöm a hordót, akkor szépen felrobban, meg a kavicsok lepotyognak a hegyről, de hogyan prezentálná az elfékezett, blokkoló gumikat? Unrealnek milyen a netkódja?



    Ha hivatalos lenne a bajnokság, akkor még egypár pálya hiányozna:
    https://www.blancpain-gt-series.com/...er_season_id=8
    + Bentley, +AstonMartin licensz.


    Hivatalos oldal: https://www.assettocorsa.net/competizione/

    Mivel a Blancpain itt is szerepel, gondolom szponzori költségből megoldhatóak a licencek. Ráadásul olcsóbb is, mint ha a nulláról kéne elkezdeni egy teljes bajnokságot felépíteni, mivel az autók és a pályák jó része is már megvan. De a fizikai része engem is érdekel. Meglátjuk.

  13. #38
    Én úgy tudom, hogy ugyan az Unreal 4-nek van saját jármű fizika implementációja, de ettől még viszonylag könnyedén alá lehet hegeszteni saját motort is, pont ezért vált vonzóvá mostanság szimulátoros körökben is.

  14. #39
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Szerintem jó lesz ez
    Annak idején azért írt saját motort, mert úgy gondolta az univerzális engineket nem tudja a a szimes fizikával párosítani.
    UE4-el úgy néz ki, össze tudja rakni. Innentől nem kell vesződni a grafikával, nem egy olyan motor aminek csak ő ismeri a trükkjeit, Stefano
    meg foglalkozhat azzal amit szeret, fizikát leíró képletekkel, FFB csiszolgatással, stb.
    VR támogatás, vagy konzolos port is sokkal könnyebben megy, és szerintem még a videokártya driverek is optimalizálva vannak egy ilyen motorra, ami csak plusz kakaót hozz a konyhára.
    Arról nem is beszélve, hogy ennél népszerűbb és érdekesebb liszensz nem nagyon van(nálam az F1-et is simán veri), és még más
    szimes cégek vitorlájából is kifogja kicsit a szelet.
    Ja és még early access is lesz, Isten áldja a Kunost.
    Utoljára módosította: izitom; 2018. 02. 21. 18:15.

  15. #40
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nyáron érkezik az Assetto Corsa Competizione, mely a Blancpain GT3 bajnokságának a hivatalos játéka lesz.

    További infók:
    https://www.facebook.com/Assetto.Cor...6g&fref=nf
    Ez remek hír! Én mindig egy valós szériát implementációját keresem egy szimulátorban, így különösen örülök, hogy ez most megvalósul! Egyébként offline tényleg játszom a Blancpain szériával, a Content magager segítségével összeállítottam a komplett bajnokságot (a 2016-ost és a 2017-est is) eredeti skinekkel, versenyzőkkel és pályákkal. Persze ezeket nem én készítettem, csak
    összevadásztam innen-onnan! A GT versenyzésért a BPR széria megszületése, azaz 1994 óta rajonfok, szóval tényleg nagyon örülök a fejleményeknek!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sury; 2018. 02. 21. 20:32.

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Unrealengine, kész, modern platform, nyílván sokkal sokkal többet tud mint egy házibarkács, de vajon hogyan tudják a fizikát, ffb-t, gumikat átültetni egy teljesen új motorba?
    Szerintem az csak a grafikai engine, a fizikát továbbra is ők írják, viszont minden bizonnyal alapjaitól újraírták a kódot, hogy már eleve legyen benne helye az új feature-öknek, amiknek az eredeti AC kódban nem volt megágyazva.

    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    De ezzel sztem AC le is húzza a rolót. Nem tudom elképzelni, hogy ezek után tovább fogják reszelgetni, aztán ki tudja?!
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi vagyok ezután mi lesz a sima AC-val?
    Mi lenne, ugyan úgy megmarad.
    GTR2-őt mikor kiadták egy darab patch nem érkezett utána hozzá és még 7 évig rendeztünk vele bajnokságokat..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 21. 18:50.

  17. #42
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lenne, ugyan úgy megmarad.
    GTR2-őt mikor kiadták egy darab patch nem érkezett utána hozzá és még 7 évig rendeztünk vele bajnokságokat..
    ezt azért te se hiszed el....
    a mai "2xugyanazzalmennimáruncsi", meg "csakalegújabbatkarom" felfogás mellett....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #43
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ezt azért te se hiszed el....
    a mai "2xugyanazzalmennimáruncsi", meg "csakalegújabbatkarom" felfogás mellett....
    Egyrészt...
    Másrészt azért sztem most jóval több a konkurencia, bár talán a piac és a kereslet is bővült azóta. Nem azt mondom, hogy nem lesz már vele bajnokság, de szépen lassan át fogja venni a helyét valami új szoftver előbb vagy utóbb.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt...
    Másrészt azért sztem most jóval több a konkurencia, bár talán a piac és a kereslet is bővült azóta. Nem azt mondom, hogy nem lesz már vele bajnokság, de szépen lassan át fogja venni a helyét valami új szoftver előbb vagy utóbb.
    Azért sztem még van pár év az AC-ban, kár lenne temetni... egyébként sincs mindenki oda GT3-ért, meg az esőért

  20. #45
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    SafetyCar lessz benne?

  21. #46
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Szerintem a következő szülinapodra azt is megkapod

  22. #47
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a következő szülinapodra azt is megkapod

  23. #48
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    nálam az a nagy kérdés h ez megáll -e a gt3 -nál vagy ez csak a kezdet és várhatók további szériák , classok a későbbiekben..
    úgy gondolom kell időről időre a bevétel nekik , így számomra az lenne a logikus h miután a gt3 kész , azután nem másba kezdenek , hanem bővítik az esport lehetőségeket...vagy legalábbis szerintem ahhoz ez túl nagy melónak tűnik számomra h egyszer eladják és vége is a storynak bevétel szempontjából (vagy esetleg előfizetéses ala IR csak még nem merték mondani? )
    )

    a gt3 nekem nem hiányzott , de érthető választás és remélem csak kezdésnek... és az eddigi ígéretek alapján ez olyan minőség lesz h muszáj lesz megint gt3-zni is kicsit...

    remélem lesz majd valami vintage expansion pack is egyszer ...

  24. #49
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nálam az a nagy kérdés h ez megáll -e a gt3 -nál vagy ez csak a kezdet és várhatók további szériák ,
    Hátén kicsit reálisabban látom a világot:
    Ez egyelőre mind csak szépen hangzó ígéret, szerintem az is szép lenne ha ennek a FELÉT össze tudnák hozni.

    Az erre utaló kulcsszavak:
    Early Acess,
    Multiplayer majd a VÉGSŐ verzióban,
    Unreal engine. vs valós fizika. Unreal. ééérted?
    "gamepads to professional steering wheels"
    "Realistic weather conditions"

    Mindez túl szép, hogy igaz legyen.




    De persze kitörő örömmel fogadnám, ha nem lenne igazam.

  25. #50
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hátén kicsit reálisabban látom a világot:
    Ez egyelőre mind csak szépen hangzó ígéret, szerintem az is szép lenne ha ennek a FELÉT össze tudnák hozni.

    Az erre utaló kulcsszavak:
    Early Acess,
    Multiplayer majd a VÉGSŐ verzióban,
    Unreal engine. vs valós fizika. Unreal. ééérted?
    "gamepads to professional steering wheels"
    "Realistic weather conditions"

    Mindez túl szép, hogy igaz legyen.




    De persze kitörő örömmel fogadnám, ha nem lenne igazam.
    én imádtam már az AC-t is early acces időszakában is ...mikor még a nagy bejelentés z volt h lesz ai 2014 januárban , aztán vártuk az ONline multiplayert májusban és addig is nagyon élvezetes volt... és szerintem ha valaki képes egy normlis esős vezetési élményt szimulálni akkor azok Kunosék

    az ígéeretekkel meg elég jól áll Kunos , mert eddig sokkal többet kaptunk mindig mint amit ígértek...

Oldal: 2 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •