Oldal: 56 / 67 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.376 - 1.400 (1665 összesen)
  1. #1376
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak sokkolni, de szerintem túlságosan könnyű felvinni az SA-t. Ha rajtam múlna nem adnám ilyen könnyen. Szerintem nincs még 2 hete sem hogy Monza public szerveren két vérpistikét leamortizáltam a palánkon. Azóta nem is mentem. Silverstone-ban az utolsó pár körben néztem 99-es SA-m volt és gondolom ez a max.
    Frissites bug. Gyere este a monza publicra, leviszem neked 0 ra

  2. #1377
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    önerőből tuti nem, mert nem értünk vele egyet, nem a technikai vagy a megvalósíthatósági oldaláról van csak szó.
    Nyilván ez ízlés kérdése is, de szerintem 2 dolog van szerver oldalon ami alap dolog lenne és az ACC nem tud:
    - szerver replay
    - szerver oldalról kötelezővé tehető coocpit view

  3. #1378
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Jah. Vagy egyszerűen csak azért, mert valahol megoldották, még nem azt jelenti, hogy utána bibliaként kell kezelni. A vallási fanatizmusnál már csak a szimulátoros fanatizmus gusztustalanabb.

    Mindamellett egyáltalán nem az én hatásköröm alá tartozik, ha sokat nyavalyog a nép, biztos valahogy megoldjuk, önerőből tuti nem, mert nem értünk vele egyet, nem a technikai vagy a megvalósíthatósági oldaláról van csak szó.
    Uhhh, ezer bocsánat, nem gondoltam, hogy így besértődsz. Csak ugratásnak szántam, mert úgy rémlett, hogy régen veled is beszélgettem ehhez hasonló témákról és mintha egyezett volna a véleményünk. Már eléggé szenilis vagyok lehet mégse veled beszéltem.
    Azért sim fanatizmusból ha jól érzem nemcsak én vagyok erős
    iRacing

  4. #1379
    De szerintem ez még csak nem is fanatizmus. Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy főleg kezdetben a különféle kocsi külsejére "erősített" kamerák tök jók tanuláshoz. Felmérni a kocsi méreteit, megtanulni a pályák vonalvezetését, elsajátítani az alapvető dolgokat. Viszont egy ponton túl szerintem éppen, hogy a fejlődés útjába állnak, azt az utolsó néhány százalékot sokkal könnyebb megugrani, ha az ember megtanul cockpit nézetből vezetni. Én hallottam már olyan sztorit fiatalabb tagtól, hogy ő cockpitből vezetett, aztán látta videókon, hogy a "nagyok" is a motorháztetőről vezetnek, akkor minek szívassa magát, átállt ő is... És azért akárhonnan nézzük, egy olyan közegben, ahol az "ez nem játék, hanem szimulátor" jellegű szlogenek röpködnek, azért ez egy picit furcsa. Most akkor a kanapéból, kontrollerrel, madártávlatból vezetni miért nem oké, ha valakinek az kényelmes?

  5. #1380
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Mint mondottam, nem csupán a technikai oldalról van szó, fentebb csak arra akartam rávilágítani, hogy önmagában a szerverbeállítás nem elég. Nem arról van szó, hogy ne lehetne megoldani. Jelenlegi álláspont szerint nem értünk vele egyet, hogy szükség lenne rá, tudom, hogy esőben előnyt jelenthet, tudom, hogy némelyiteknél el kezd rángani a szimnáci szemideg annak gondolatára, hogy valaki neadjisten máshogy élvez egy játékot, mint ti, de ettől még nem leszünk meggyőzve, függetlenül attól, hogy hány munkaórát jelent.
    Az alap kérdésem az volt, hogy mik az általad említett korlátok, hátrányok, velejárók a forced view-val kapcsolatban. Nem kötekedésképpen kérdeztem, hanem mert kiváncsi vagyok, mi a háttere fejlesztői oldalról nálatok.
    Tisztában vagyok vele, ha akarnátok megoldhatnátok. Direkt nem úgy tettem fel a kérdést, hogy "miért nem csináljátok meg, semmiből nem tartana", mert sejtettem, hogy sértésnek veszed, mint ahogy a további válaszaidból ez be is igazolódott. Azt megkaptuk, hogy szimnácik vagyunk , de hogy mi a konkret indoklás ami miatt nem értetek vele egyet, azt még mindig nem tudjuk. Azért azt el lehet fogadni, hogy ebben a közegben sokaknak örömet okozna egy ilyen funkció egy szimulátorban.
    Kérlek ne vedd támadásnak a témát, hidd el senki nem annak szánta, legalábbis én biztos nem. Ha nem csináljátok, meg akkor nem lesz, de továbbra is kiváncsiak lennénk, hogy miért.
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 04. 02. 20:15.

  6. #1381
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Uhhh, ezer bocsánat, nem gondoltam, hogy így besértődsz. Csak ugratásnak szántam, mert úgy rémlett, hogy régen veled is beszélgettem ehhez hasonló témákról és mintha egyezett volna a véleményünk. Már eléggé szenilis vagyok lehet mégse veled beszéltem.
    Azért sim fanatizmusból ha jól érzem nemcsak én vagyok erős
    Dehogy sértődtem, csak már annyira unalmas a téma, hogy a provokációnál több nekem se jut eszembe.

  7. #1382
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az alap kérdésem az volt, hogy mik az általad említett korlátok, hátrányok, velejárók a forced view-val kapcsolatban. Nem kötekedésképpen kérdeztem, hanem mert kiváncsi vagyok, mi a háttere fejlesztői oldalról nálatok.
    Tisztában vagyok vele, ha akarnátok megoldhatnátok. Direkt nem úgy tettem fel a kérdést, hogy "miért nem csináljátok meg, semmiből nem tartana", mert sejtettem, hogy sértésnek veszed, mint ahogy a további válaszaidból ez be is igazolódott. Azt megkaptuk, hogy szimnácik vagyunk , de hogy mi a konkret indoklás ami miatt nem értetek vele egyet, azt még mindig nem tudjuk. Azért azt el lehet fogadni, hogy ebben a közegben sokaknak örömet okozna egy ilyen funkció egy szimulátorban.
    Kérlek ne vedd támadásnak a témát, hidd el senki nem annak szánta, legalábbis én biztos nem. Ha nem csináljátok, meg akkor nem lesz, de továbbra is kiváncsiak lennénk, hogy miért.
    Azon kívül, hogy autónként egyesével kellene az offset korlátokat meghatározni, Kettel kolléga tökéletesen rávilágított a többire. Ha elindulsz a lejtőn, akkor utána nagyon nehéz meghúzni a vonalat.

  8. #1383
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    1.3.10 Update


  9. #1384
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Szerintem mindenki menjen fel a PQ szerverre, sokat lehet gyorsulni az uj fizkaval. Kiveve a Porsche, az rosszabb lett, ha azt meg lehet fokozni..

  10. #1385
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindenki menjen fel a PQ szerverre, sokat lehet gyorsulni az uj fizkaval. Kiveve a Porsche, az rosszabb lett, ha azt meg lehet fokozni..
    Az Aston sem lett gyorsabb.


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  11. #1386
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Az Aston sem lett gyorsabb.


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről
    AMG GT3 4 tizedet, GTR 5 tizedet gyorsult, 911-es kb 2 tizeddel lassabb. Olyan lett a mozgasa, mintha szappanon csuszna. A grafika viszont mintha szebb lenne, vagy csak hozzaszoktam az AC hoz, azzal tolom az utobbi idoben

  12. #1387
    Elég combos ez a 4.8 GB a hotfix jelleghez képest

    Changelog v1.3.11

    - Fixed a potential crash when using trackIR with helmet camera.
    - Added ignition/engine running indicator to speedo/rpm widget.
    - MFD will now only store its state when HUD is removed from screen (potential fix for stutter when cycling MFD pages after HDD power down)
    - Fixed currently viewed car label indicating wrong car brand in replay under specific conditions.
    - Fixed nationality information not transferring correctly for MP opponents in the broadcast HUD.
    - Broadcast HUD TAB leaderboard now scrolls on mouse input.
    - Fixed MP car showroom not displaying cars when official filter was selected under specific conditions.
    - Tyre tearing model fine tuning.
    - Audi R8 EVO preset setups strategies fixes.
    - Huracan EVO fine tuning.
    - Huracan ST Paul Ricard aggressive setup.
    - Huracan ST preheated tyres fix.
    - Wet tyres rear radius correction.
    - Minor rearrangement of the lights and ignition indicators.
    - Fixed the flash light HUD indicator getting stuck in the Mercedes.

  13. #1388
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindenki menjen fel a PQ szerverre, sokat lehet gyorsulni az uj fizkaval. Kiveve a Porsche, az rosszabb lett, ha azt meg lehet fokozni..
    Haha ez jó poén volt... Audival közöm sincs az update előtti időmhöz konkrétan 7 tized hátrányban vagyok.

  14. #1389
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elég combos ez a 4.8 GB a hotfix jelleghez képest

    Changelog v1.3.11

    - Fixed a potential crash when using trackIR with helmet camera.
    - Added ignition/engine running indicator to speedo/rpm widget.
    - MFD will now only store its state when HUD is removed from screen (potential fix for stutter when cycling MFD pages after HDD power down)
    - Fixed currently viewed car label indicating wrong car brand in replay under specific conditions.
    - Fixed nationality information not transferring correctly for MP opponents in the broadcast HUD.
    - Broadcast HUD TAB leaderboard now scrolls on mouse input.
    - Fixed MP car showroom not displaying cars when official filter was selected under specific conditions.
    - Tyre tearing model fine tuning.
    - Audi R8 EVO preset setups strategies fixes.
    - Huracan EVO fine tuning.
    - Huracan ST Paul Ricard aggressive setup.
    - Huracan ST preheated tyres fix.
    - Wet tyres rear radius correction.
    - Minor rearrangement of the lights and ignition indicators.
    - Fixed the flash light HUD indicator getting stuck in the Mercedes.
    Remelem a zaszlojelzeseket is javitottak. Ha crash van a palyan, siman elkezdik lengetni a zold zaszlot...

  15. #1390
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Haha ez jó poén volt... Audival közöm sincs az update előtti időmhöz konkrétan 7 tized hátrányban vagyok.
    Ez furcsa. Szvsz sokkal jobban mentem tegnap a porscheval, mint 2 hete, de kb 2 tizeddel lassabb vagyok. A másik 2 vel siman javitottam fel masodpercet pár kör alatt. Meg BoP updatenak sem hinnem, mert a porsche eddig is nagyon szar volt monzaban..

  16. #1391
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Azt azert megkerdeznem Aristol, hogy ezert miert en kapok SA levonast.

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjXL...iwiJC?e=sY0uBn

    93-as SA val kezdtem ma jatszani es most 88 van megint. Senkinek nem mentem neki, ok jottek nekem, megis en kapok buntit. Ez nagyon gaz!

  17. #1392
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azert megkerdeznem Aristol, hogy ezert miert en kapok SA levonast.

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjXL...iwiJC?e=sY0uBn

    93-as SA val kezdtem ma jatszani es most 88 van megint. Senkinek nem mentem neki, ok jottek nekem, megis en kapok buntit. Ez nagyon gaz!
    Kevin csinalja a rating rendszert. Ugyan ugy mukodik mint a tobbi, a nagy szamok torvenye alapjan. Nem tudja es nem is erdekli hogy hibaztal vagy sem.

  18. #1393
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kevin csinalja a rating rendszert. Ugyan ugy mukodik mint a tobbi, a nagy szamok torvenye alapjan. Nem tudja es nem is erdekli hogy hibaztal vagy sem.
    Utana vagy 4 ellenfel ellen kuzdottem kanyarokon at es egyetlen ponttal sem nott az SAm. Lehet nehezebb lett feltornaszni? 100% on mentem, lehet ezert ilyen bunkok. Viszont 100% on meglepoen jol vedekeznek, AC Ai hez kepest atomfizikusok az itteni AI- k
    Sok szempontbol jobb lett a jatek, a grafika az beszaras igy 2 het AC utan .

  19. #1394
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Utana vagy 4 ellenfel ellen kuzdottem kanyarokon at es egyetlen ponttal sem nott az SAm. Lehet nehezebb lett feltornaszni? 100% on mentem, lehet ezert ilyen bunkok. Viszont 100% on meglepoen jol vedekeznek, AC Ai hez kepest atomfizikusok az itteni AI- k
    Sok szempontbol jobb lett a jatek, a grafika az beszaras igy 2 het AC utan .
    Az elmúlt 3 hétben, kicsit kedvem támadt tekerni a kormányt. Gyakorolni nem volt kedvem, inkább lefutottam pár 15-20 perces, public szerveres versenyt Monza-ban. 3 hét alatt, kizárólag 1 alkalom volt hogy tömeg baleset nélkül lement a T1. A többiben 20-30 indulóból 10-en élték túl a T1-et. A többi rommá törte egymást. A 3. kanyarban általában már top10-ben voltam. Csak ki kell maradni a bajból. Mindegy ki ütközik kivel, mindkét autó megkapja a levonást. Ez a rendszer nem az igazságról szól. Kell hozzá szerencse is, de ha kerülöd a bajt, akkor jobb lesz az SA-d mint annak aki keresi. Erre jó az SA, semmi több.
    De ha akarod gyerekjáték 99-es SA-t elérni. Csak itt, meg nagy ritkán public szerveren megyek és jó ideje nem láttam 96 alatt, most is 98, v. 99.

  20. #1395
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt 3 hétben, kicsit kedvem támadt tekerni a kormányt. Gyakorolni nem volt kedvem, inkább lefutottam pár 15-20 perces, public szerveres versenyt Monza-ban. 3 hét alatt, kizárólag 1 alkalom volt hogy tömeg baleset nélkül lement a T1. A többiben 20-30 indulóból 10-en élték túl a T1-et. A többi rommá törte egymást. A 3. kanyarban általában már top10-ben voltam. Csak ki kell maradni a bajból. Mindegy ki ütközik kivel, mindkét autó megkapja a levonást. Ez a rendszer nem az igazságról szól. Kell hozzá szerencse is, de ha kerülöd a bajt, akkor jobb lesz az SA-d mint annak aki keresi. Erre jó az SA, semmi több.
    De ha akarod gyerekjáték 99-es SA-t elérni. Csak itt, meg nagy ritkán public szerveren megyek és jó ideje nem láttam 96 alatt, most is 98, v. 99.

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjfX...Q6bCd?e=FaFFvg

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjhN...qsf8S?e=kbFl73

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjXL...iwiJC?e=8A9ECw

    https://1drv.ms/v/s!AqK-zIrSAfuPmjaL...T9y48?e=rfayTz

    De ezek ellen mit tudsz csinalni. Semmi kozom nem volt a balesetkhez, kiveve a Hondas hoz, ott mar leszallt a köd.
    Es mar nem lehet visszaszedni az SA-t ha csak kozel autozgatsz a tobbiekhez! 3 Versenyt nyomtam le ugy - 15 percesek 80%on - hogy direkt kozel mentem hozzajuk. 1 azaz 1 pont jott vissza, 45 perc unalom aran.

    Szerk: amig nem is tudtam mi az SA, nem erdekelt. Viszont par szerverre azert nem tudam felmenni, mert 85 volt az SA hatar.
    Amugy igy visszanezve nem is az agressio a bajuk, hanem vakok, nem latjak, hogy van ott vki 🙄
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 04. 18. 15:27.

  21. #1396
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Offline lassabban gyűlik az SA, mint online.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  22. #1397
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sziasztok!

    A következő problémával küzdök: ha a GPU (GTX 1080Ti) eléri a 100%-ot kifagy az ACC és az AC is. Teljesen mindegy , hogy vissza veszem a felbontást ( ez van az első képen akkor hirtelen felugrik 70-75-ről 100-ra és Off) vagy terhelve van 90-98% között a GPU akkor is hirtelen 100% és Off. Régebbi Nvidia drivert is leszedtem már, Steam Integrity Check sem talált semmit. R3E és RBR alatt nincs semmilyen hiba kipróbáltam. Ha valakinek van valami épkézláb ötlete szívesen fogadom.Thx

    Csatolt képek Csatolt képek

  23. #1398
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A homerseklet lesz a gond, nalam is ez volt.

    Nalam ugy megy problema nelkul, hogy egyedi ventillatorbeallitast hasznalok, sokkal elobb elkezdi porgetni a hutest, de igy nem melegszik fel annyira. Ezt pont az afterburnerben meg tudod tenni. Sajnos a 1080 Ti nagyon erzekeny a homersekletre.

    Plusz az ACC nalam csak akkor volt problemamentes, ha egy update utan reinstall is volt. A user fileok es minden megmarad uninstall eseten, csak ugye sokaig tart, mig letolti az egeszet.

    PS: ACC es AC-nal azert jon jobban elo a problema, mert sokkalinkabb kihasznaljak a grafikus kartya teljesitmenyet. Az RBR es RR meg sem kottyan nekik.

  24. #1399
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A homerseklet lesz a gond, nalam is ez volt.

    Nalam ugy megy problema nelkul, hogy egyedi ventillatorbeallitast hasznalok, sokkal elobb elkezdi porgetni a hutest, de igy nem melegszik fel annyira. Ezt pont az afterburnerben meg tudod tenni. Sajnos a 1080 Ti nagyon erzekeny a homersekletre.

    Plusz az ACC nalam csak akkor volt problemamentes, ha egy update utan reinstall is volt. A user fileok es minden megmarad uninstall eseten, csak ugye sokaig tart, mig letolti az egeszet.

    PS: ACC es AC-nal azert jon jobban elo a problema, mert sokkalinkabb kihasznaljak a grafikus kartya teljesitmenyet. Az RBR es RR meg sem kottyan nekik.
    Meg próbálom. Thx előre is 😉😃

  25. #1400
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom. Én most egy éles szerverről beszélek, ahova ugye elvileg mindenki felkészülten érkezik. Nekem mindig picit röhejesen hat, mikor valaki profi eSportolónak hívja magát az alsó hangon fél millás cuccaival, de a tetőről/motorháztetőről vezet...
    Csak halkan mondom hogy Kiss Norbi az összes szimulátoros sikereit kerék nézetből vezetve érte el. Amihez itt az AC/ACC-ben a HUD nézet áll a legközelebb. Mégse hiszem hogy bárki megkérdőjelezi a tudását.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

Oldal: 56 / 67 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •