Oldal: 7 / 67 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (1665 összesen)
  1. #151

    (Szerk.: kicseréltem a hivatalos forrásból származó videóra)
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 06. 13. 16:00.

  2. #152
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése

    A régi AC-t nem csíptem de ezt nagyon várom, jöhetne olyan gameplay is amin a hangok is átjönnek rendesen

  3. #153
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    A régi AC-t nem csíptem de ezt nagyon várom, jöhetne olyan gameplay is amin a hangok is átjönnek rendesen
    Kicseréltem közben a linket a hivatalos forrásból származó videóra, ott már a hangok is jobban átjönnek

  4. #154
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Mocihang picit jobb. Gumi surlódás, terhelés hangja is korrekt.
    A rugók kissé puhának tünnek.
    A baloldali tökörben miért a jobboldalt látom?

  5. #155
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A baloldali tökörben miért a jobboldalt látom?
    LOL... hát van rajta meló még bőven

  6. #156
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    LOL... hát van rajta meló még bőven
    Így van, még legalább 3 percnyi. :P

  7. #157
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Panky

    Azt meg tudod mondani, hogy a külsős appok (Sidekick, Helicorsa pl) megmaradnak-e a mostani Pythonos add-on rendszerben, vagy a moddereknek valami újjal kell szembesülniük? Neadjisten esetleg egy radar bekerül gyárilag?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #158
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Panky

    Azt meg tudod mondani, hogy a külsős appok (Sidekick, Helicorsa pl) megmaradnak-e a mostani Pythonos add-on rendszerben, vagy a moddereknek valami újjal kell szembesülniük? Neadjisten esetleg egy radar bekerül gyárilag?
    Python-os felület sajnos nem lesz az új engine-ben, viszont pl. a Helicorsának a jelenlegi álláspont szerint lesz gyári változata. A versenymérnök, rádió funkciókon pedig most kezdtünk komolyabban dolgozni, a konszenzus már megszületett, hogy a korábbiaknál mindenképp többet kell foglalkoznunk a pilótát támogató eszközökkel (ez mondjuk nem lesz nehéz). Moddolás terén a HUD-hoz köthető elemek lehetnek a legkönnyebben módosítható elemek, de erről konkrétabbat és ígéretet nem tudok mondani.

  9. #159
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Még annyi, hogy a Python elvesztése önmagában nem érvágás, mert az UE4 widget-alapú, ezeket pedig nagyon könnyen lehet készíteni, szerkeszteni és megjeleníteni a játékban. Viszont a külsős widgetek támogatásáról még egyáltalán nem esett szó, de mint mondtam, ez lehet a leginkább mod-barát terület.

  10. #160
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Jajj tisztára rosszul lettem ezektől a bedőlésektől a kanyarokban... remélem nem csak ez a belső nézet lesz.

  11. #161
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj tisztára rosszul lettem ezektől a bedőlésektől a kanyarokban... remélem nem csak ez a belső nézet lesz.
    Nem, de promó videón jobban néz ki, mint a statikus dash cam, amit én is preferálok. Ahogy a motion blur is...

  12. #162
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, de promó videón jobban néz ki, mint a statikus dash cam, amit én is preferálok. Ahogy a motion blur is...

  13. #163

  14. #164
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom, kicsit többet vártam... ebben is csak körbe kell menni és kész..

  15. #165
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Na, itt már kezdem érezni a boogie-t. Sebesség, a fényviszonyok, kormánymozdulatok, mozgás. Ok
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 06. 13. 20:55.

  16. #166
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt már kezdem érezni a boogie-t. Sebesség, a fényviszonyok, kormánymozdulatok, mozgás. Ok
    Sajnáltam, hogy a stratégiai levillogás kimaradt a videókból, Szabi el fog olvadni.

  17. #167
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt már kezdem érezni a boogie-t. Sebesség, a fényviszonyok, kormánymozdulatok, mozgás. Ok
    Így már engem is jobban megfog de az Astont meg Bentleyt még mindig hiányolom :P

  18. #168
    Meg az eső is egészen érdekel

  19. #169
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Meg az eső is egészen érdekel
    [
    Jól néz ki! De az ablaktörlőt legszívesebben kikapcsoltam volna Nem tudsz nem ráfókuszálni, mert ugye csak egy sík van. Érdekes lesz.

  20. #170
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Jól néz ki! De az ablaktörlőt legszívesebben kikapcsoltam volna Nem tudsz nem ráfókuszálni, mert ugye csak egy sík van. Érdekes lesz.
    Race07-ben esőben én is kikapcsoltam mindig az ablaktörlőt, mert nem volt zavaró az eső nélküle, de itt lehet muszáj lesz használni.

  21. #171
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt már kezdem érezni a boogie-t. Sebesség, a fényviszonyok, kormánymozdulatok, mozgás. Ok
    Alakul, de azért remélem pár dolog csak a pre-alpha miatt ilyen.

    - Virtual Mirror és rendes "visszapillantó" közti eltérés, főleg éjszaka azért elég zavaró. Már AC-ban is az volt némelyik PP filterrel, szurkolok, hogy a véglegesben jobb legyen.
    - A többi jármű fényszórója valójában nem bocsájt ki fényt, nem világítja meg a pályát és a környezetet, csak egy 2D-s textúra az aszfalton. Kár érte, kicsit illúzióromboló.
    - Az eső gyönyörű, a fizikának engedelmeskedő vízcseppek nagyon ütnek, de a felvert víz nem csapódik rá a szélvédőre? Tudom, minek, de ha már élethűség, akkor sokat adna a valós élményhez.

    Mindentől függetlenül instant buy!
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  22. #172
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    - A többi jármű fényszórója valójában nem bocsájt ki fényt, nem világítja meg a pályát és a környezetet, csak egy 2D-s textúra az aszfalton. Kár érte, kicsit illúzióromboló.
    Engem még ez zavar a legkevésbé. Ha ilyen kompromisszumukat kell kötni, hogy nem csak egy erőművön fusson el, ám legyen.

    Az egyik videóban jól láttam a "press A" feliratot? Én maradtam le valamiről, ez konzolra is készül? Attól én jobban félek, hogy ez a szimulátor rovására fog menni. Illetve vannak azért más félelmeim is: egyenlőre nem a masszív szimulátoros vonalat látom erősítve, hanem a mainstream, nagyobb közönség tűnik valahogy célnak nekem. Azért szerintem kezd kicsit olyan Project Cars érzete lenni az egésznek. Csilli-vili gui, stb. Számomra pont nem ez lenne a fontos egy szimulátorban. Inkább legyen csúnya, de jó fizikával, ne repüljenek indokolatlanul el az autók 1-1 kocctól, valamilyen rank/"szervezett futam rendszer". Én főleg ilyeneket várnék a tartalom mellett/előtt. AC-val se sose az volt a bajom, hogy nem lenne elég szép.

    Azért kíváncsian várom, megvenni valószínűleg meg fogom.

  23. #173
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Instant buy azért túlzás még, de tényleg nagyon szép. AC fizika van gondolom alatta, szóval abban biztosak lehetünk hogy délután napos időben jól fog működni a motor, de ki tudja hogy hogy sikerül az éjszakát meg az esőt megvalósítani, meg ezek között az átmenetet. Project Cars 2 esetén ugye ez nem nagyon sikerült (szubjektiv), bár ott nappal sem az igazi a fizika. Mindenesetre több mint igéretes

    Kerestem, hogy indulásnak lesz e VR, ennyit találtam:
    "Assetto Corsa Competizione will be VR Ready"
    Mondjuk ebből nem derül ki hogy azonnal, vagy későbbi patch formájában.

  24. #174
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293

    Lightbulb

    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Engem még ez zavar a legkevésbé. Ha ilyen kompromisszumukat kell kötni, hogy nem csak egy erőművön fusson el, ám legyen.

    Az egyik videóban jól láttam a "press A" feliratot? Én maradtam le valamiről, ez konzolra is készül? Attól én jobban félek, hogy ez a szimulátor rovására fog menni. Illetve vannak azért más félelmeim is: egyenlőre nem a masszív szimulátoros vonalat látom erősítve, hanem a mainstream, nagyobb közönség tűnik valahogy célnak nekem. Azért szerintem kezd kicsit olyan Project Cars érzete lenni az egésznek. Csilli-vili gui, stb. Számomra pont nem ez lenne a fontos egy szimulátorban. Inkább legyen csúnya, de jó fizikával, ne repüljenek indokolatlanul el az autók 1-1 kocctól, valamilyen rank/"szervezett futam rendszer". Én főleg ilyeneket várnék a tartalom mellett/előtt. AC-val se sose az volt a bajom, hogy nem lenne elég szép.

    Azért kíváncsian várom, megvenni valószínűleg meg fogom.
    Neked írom válaszként, mert több érdekes dolgot is felhoztál, de ez igazából csak egy általános komment lesz.
    Ezt a Project Cars jelzőt láttam már máshol is, de nem teljesen értem, hogy miért pejoratív, objektíven kurva jól néz ki, grafika terén mindenképp követendő példa minden fejlesztő számára, aki dinamikus játékmenetet kínál (a szintén nagyon jól kinéző GT Sportot azért nem veszem ide, mert teljesen statikus környezetben zajlik a játékmenet, gyakorlatilag egy előre renderelt showroom az egész, ezt pedig csak úgy lehet elérni, ha az idő és a környezet egy percet sem mozdul. Mindamellett persze elképesztő, hogy mit hoztak ki a PS4-ből). Szóval én csak pozitívan veszem, ha valaki a pCars-hoz hasonlítja a kinézet alapján. Az, hogy más téren milyen hiányosságai vagy következetlenségei vannak a pCars-nak, az pedig nem a grafika hibája, nehogy már csak az lehessen hárdkór, ami úgy néz ki, mint a GPL.

    A 'Press A' felirat nem a konzolok miatt van (egyelőre nincs is tervben), hanem hogy egérmentesen is lehessen navigálni többek között VR szemüvegben vagy eleve ha csak a kormányról akarod irányítani az UI-t.

    Ezen kívül a grafikán és a fizikán, játékmeneten, hangokon továbbra sem ugyanazok az emberek dolgoznak egyik fejlesztőnél sem, szóval nem értem ezt a paranoiát, hogy ha valami jól néz ki, akkor biztos minden más szar. Pont ezen próbál az AC változtatni már 7+ éve.
    Egy ilyen E3 bemutató kb. 5 perces játékmenet bemutatására alkalmas, egy hetek alatt kitapasztalható rank és matchmaking funkciót nem rakhatsz oda, hogy nesze paraszt.

    Minden szkeptikusnak ajánlom, hogy várja meg az Early Access-t, a videó ezen a szinten kb. annyira elég, hogy tetszik/nem tetszik.

  25. #175
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Neked írom válaszként, mert több érdekes dolgot is felhoztál, de ez igazából csak egy általános komment lesz.
    Ezt a Project Cars jelzőt láttam már máshol is, de nem teljesen értem, hogy miért pejoratív, objektíven kurva jól néz ki, grafika terén mindenképp követendő példa minden fejlesztő számára, aki dinamikus játékmenetet kínál (a szintén nagyon jól kinéző GT Sportot azért nem veszem ide, mert teljesen statikus környezetben zajlik a játékmenet, gyakorlatilag egy előre renderelt showroom az egész, ezt pedig csak úgy lehet elérni, ha az idő és a környezet egy percet sem mozdul. Mindamellett persze elképesztő, hogy mit hoztak ki a PS4-ből). Szóval én csak pozitívan veszem, ha valaki a pCars-hoz hasonlítja a kinézet alapján. Az, hogy más téren milyen hiányosságai vagy következetlenségei vannak a pCars-nak, az pedig nem a grafika hibája, nehogy már csak az lehessen hárdkór, ami úgy néz ki, mint a GPL.

    A 'Press A' felirat nem a konzolok miatt van (egyelőre nincs is tervben), hanem hogy egérmentesen is lehessen navigálni többek között VR szemüvegben vagy eleve ha csak a kormányról akarod irányítani az UI-t.

    Ezen kívül a grafikán és a fizikán, játékmeneten, hangokon továbbra sem ugyanazok az emberek dolgoznak egyik fejlesztőnél sem, szóval nem értem ezt a paranoiát, hogy ha valami jól néz ki, akkor biztos minden más szar. Pont ezen próbál az AC változtatni már 7+ éve.
    Egy ilyen E3 bemutató kb. 5 perces játékmenet bemutatására alkalmas, egy hetek alatt kitapasztalható rank és matchmaking funkciót nem rakhatsz oda, hogy nesze paraszt.

    Minden szkeptikusnak ajánlom, hogy várja meg az Early Access-t, a videó ezen a szinten kb. annyira elég, hogy tetszik/nem tetszik.
    Köszi a tájékoztatást!
    Ahogy írtam én bizakodó vagyok azért, több dolgot is kíváncsian várok! A pCars lehet hogy rossz példa volt, de ott úgy láttam, hogy ott egy idő után nagyobb figyelem irányult a kinézetre, mint a fizikára és hasonlókra. Ezért írtam főleg félelmemnek, mert látom hogy nagy potenciál lehet benne, és király lenne, ha sikerülne is kihozni belőle. Tudom, hogy az hogy jól néz ki, nem vonja maga után, hogy minden más szar. Csak a tapasztalataim alapján ha az egyik irányra nagyobb hangsúly helyeződik, könnyen a másik rovására mehet. De te tudod mi megy a háttérben, így tényleg kíváncsian várom. Azt nem írtam, de tisztában vagyok, hogy az E3-ra a színes szagos külső bemutatása való.

Oldal: 7 / 67 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •