Oldal: 65 / 65 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65
Találatok: 1.601 - 1.614 (1614 összesen)
    Barabás Gábor ROOKIE Szervertag
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A screen mirrort kikapcsoltad különben? Általában esküdöznek róla, hogy elhanyagolható a hatása a teljesítményre, de a VR config fájlban a spectatorScreenMode-ot 0-ra téve csak a headsetre teszi ki a képet.
    Nincs kikapcsolva, de probaltam korabban, en sem tapasztaltam semmi kulonbseget. Bal szemet tukrozi, nem rendereli ujra a kepet, a frissitesi freki okozta problemat nem befolyasolja.
    Ez egy windows hiba legjobb sejtesem szerint, ugyanaz lehet az alapja, mint az, hogy ha kulonbozo frissitesi frekin vannak a monitorjaim (pl egyik 165hz masik 144hz), akkor nem mukodik rajtuk a freesync.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.083
    2020 "bakiparádé":

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.083
    Egy kérdés vetődött fel bennem.
    Aris videóból ugye kiderűlt, hogy a gumitörmelékes (marble) pályarészeken áthaladva a gumi felveszi magára a darabkákat, így a felületük egyenletlenebb lesz, ami vizes pályán előnyt jelenthet. Értelmezésem szerint ilyen esetben szárazon akkor rosszabbul tapad (nem eléggé slick). A futam elején már ott vannak a törmelékek, session között nem takarítja, tünteti el senki, és semmi. Felvezető körön, duplaoszlopba igazítás miatt így kénytelen valaki ezeken átmenni, felszedni, így már az indulásnál hátrányba kerülhetnek a versenyen.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.470
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kérdés vetődött fel bennem.
    Aris videóból ugye kiderűlt, hogy a gumitörmelékes (marble) pályarészeken áthaladva a gumi felveszi magára a darabkákat, így a felületük egyenletlenebb lesz, ami vizes pályán előnyt jelenthet. Értelmezésem szerint ilyen esetben szárazon akkor rosszabbul tapad (nem eléggé slick). A futam elején már ott vannak a törmelékek, session között nem takarítja, tünteti el senki, és semmi. Felvezető körön, duplaoszlopba igazítás miatt így kénytelen valaki ezeken átmenni, felszedni, így már az indulásnál hátrányba kerülhetnek a versenyen.
    Technikailag igazad van, aki sok törmeléken áthajt, annak romlik a tapadása.

Gyakorlatilag teljesen lényegtelen.
    Az első körben nagy szerencsével is maximum a top3-nak van esélye versenytempóban menni. A mezőny többi része forgalomban, gyakran több soros oszlopban halad. Nem tud 100%-on menni. Mire sikerül 1 sorba rendeződni és felvenni a versenytempót, addigra rég lekopik.
    Mi általában nem optimális pályán indulunk, tehát a gumitörmelék is kevesebb,

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.063
    Ömm, ez tervezett változás, hogy közel minimum beállításokkal a szélvédőn se folyik a víz és az eső sem látszik? Kicsit csalónak éreztem magam, hogy ablaktörlő se kellett. Ez eddig nem így volt, más nem találkozott ezzel ma VR-ban?

Csicsmányi Tamás Szervertag 2021 Kennystyle logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.266
    Ömm, ez tervezett változás, hogy közel minimum beállításokkal a szélvédőn se folyik a víz és az eső sem látszik? Kicsit csalónak éreztem magam, hogy ablaktörlő se kellett. Ez eddig nem így volt, más nem találkozott ezzel ma VR-ban?
    Nálam mondjuk high -on van a legtöbb dolog, de nem tapasztaltam ilyet.
    Kicsit erősebbnek éreztem az esőt annál, hogy ne kéne törlő ahogy fél secre kerültem tőled már csak tippeltem hol kéne fékezni

Szűcs Tamás Szervező izitom logója
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    790
    Régen volt ilyen, ha ki volt kapcsolva az effects vagy a post-process (vagy valami más?) akkor nem volt VR-ban víz a szélvédőn, de most már csak low-ra tudom venni.
    Most tesztelek egy G2-t, nincs valakinek egy 3090-es kölcsön?

Fehér Norbert Szervertag 2021 White logója
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.537
    Nekem is low beállítással megy a VR, de nálam volt eső. Lehet, hogy nem olyan intenzív, mint amit lehet látni magasabb beállításokon, de ezt nem tudom, mert nem akartam diavetítést nézni.
    Ne érezd magad csalónak, van aki motorháztető nézetből vezet és így egy szem esőt sem lát. Valószínű így könnyebb egy másik autó után menni is, én speciel alig láttam valamit.

Horváth Márk Szervertag 2021 Horváth Márk logója
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    716
    Nem lehet szerver oldalról a cockpit nézetet szabályozni? Mintha régen lehetett volna (Gtr2, Race 07).

Üzenetek
    2.063
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet szerver oldalról a cockpit nézetet szabályozni? Mintha régen lehetett volna (Gtr2, Race 07).
    Ezt a diskurzust egyszer már elindítottam, fejlesztői álláspont is volt (nem tudom azóta változott-e)

Üzenetek
    2.063
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Régen volt ilyen, ha ki volt kapcsolva az effects vagy a post-process (vagy valami más?) akkor nem volt VR-ban víz a szélvédőn, de most már csak low-ra tudom venni.
    Közben leesett, hogy a múltkori kísérletezgetés után nem a gyári engine.ini maradt használatban, még az is lehet, hogy amiatt volt, legközelebb tesztelem.

Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Most tesztelek egy G2-t, nincs valakinek egy 3090-es kölcsön?
    Most ezért nem bontanám meg az SLI-t.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.470
    Emiatt ne legyen lelki ismeret fulrdalásod.
    Aki motorháztető nézeben megy, annak nem esik az eső, az A oszlop nem takarja ki a kanyarbejáratot, magasabbról többet lát és még hosszan sorolhatnám. Wingman nézetből meg csak reménykedhetsz hogy nem megy senki.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.083
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Emiatt ne legyen lelki ismeret fulrdalásod.
    Aki motorháztető nézeben megy, annak nem esik az eső, az A oszlop nem takarja ki a kanyarbejáratot, magasabbról többet lát és még hosszan sorolhatnám. Wingman nézetből meg csak reménykedhetsz hogy nem megy senki.
    Eccer majd lehetne fixed tvcam race

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.083
    Vírustámadás óta az Assetto, és a Competizione játékosbázisa is elég szépen megnőtt a másik két szimulátorhoz képest. ACC kb megháromszorozta magát.

https://steamcharts.com/cmp/805550,3...500,244210#All

Egyébként most megy nektek az ACC lobby, szerverkereső?

Oldal: 65 / 65 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •