Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 6 7 8 9 10
Találatok: 226 - 231 (231 összesen)

Téma: Assetto Corsa Competizione

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    175
    Csak meg kell nyomni egy gombot és rakni egy checkboxot.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.588
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Na azért ez biztosan nem igy van. Legalábbis az autó üvegek modellezése meg a vizfelverődést az tuti saját (és még ki tudja mi). Fizikai oldalról meg ugye biztosan nem implementáltak semmit, az a fejlesztő dolga
    Ezt dobta elsőnek a google. https://www.youtube.com/watch?v=56xUbCKNYsI
    Ezt vaskos 20 dollárért megveheted. És nyilván nem úgy működik hogy nem kell dolgoznod vele, csak teszel egy checkbox-ot. De nem mindegy hogy te találod fel az esőt, vagy csak használod. A fizikának meg mi köze az Unrealhez.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    30
    Üzenetek
    1.801
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt dobta elsőnek a google. https://www.youtube.com/watch?v=56xUbCKNYsI
    Ezt vaskos 20 dollárért megveheted. És nyilván nem úgy működik hogy nem kell dolgoznod vele, csak teszel egy checkbox-ot. De nem mindegy hogy te találod fel az esőt, vagy csak használod. A fizikának meg mi köze az Unrealhez.
    Örülük hogy tudod használni a google-t, de ez egy sima időjárás átmenet cucc, mi köze van a vizfelverődéshez meg az ablaktörlőhöz? Semmi. Mellesleg sok dolgot össze lehet vásárolni unrealnél, tudom jól mert használtam én is, de azért nem mindent.

Checkboxos hatalmas poénodra: Gondolom van egy olyan hivás assetto-ban ami reseteli a kocsik tulajdonságát két session között. Ide egy jól megtervezett rendszer esetén kevesebb mint egy man day alatt bele lehetne tenni azt, hogy a törés megmaradjon. Viszont az ki lett tárgyalva, hogy ez maximum Assetto-s feature lehetne, amit meg már nem fejlesztenek. Jó pár éve C++-ban fejlesztek, bár az igaz hogy nem garázsprojekt cégnél, igy nem tudom hogy ott hogy mennek a dolgok, mekkora lehet a káosz a kódban
    R * 3 + E = 0

Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.588
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Örülük hogy tudod használni a google-t, de ez egy sima időjárás átmenet cucc, mi köze van a vizfelverődéshez meg az ablaktörlőhöz? Semmi. Mellesleg sok dolgot össze lehet vásárolni unrealnél, tudom jól mert használtam én is, de azért nem mindent.

Checkboxos hatalmas poénodra: Gondolom van egy olyan hivás assetto-ban ami reseteli a kocsik tulajdonságát két session között. Ide egy jól megtervezett rendszer esetén kevesebb mint egy man day alatt bele lehetne tenni azt, hogy a törés megmaradjon. Viszont az ki lett tárgyalva, hogy ez maximum Assetto-s feature lehetne, amit meg már nem fejlesztenek. Jó pár éve C++-ban fejlesztek, bár az igaz hogy nem garázsprojekt cégnél, igy nem tudom hogy ott hogy mennek a dolgok, mekkora lehet a káosz a kódban
    Meggyőztél, feladom.

Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.588
    Akkor a 24h is kipipálva.

Nézsai Gábor Versenyző
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    966
    Júli 26-29 között lesz a Spa-i 24 órás verseny, ott megint kipróbálható lesz az ACC és egyúttal pontos megjelenési dátumot is mondanak

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 6 7 8 9 10

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •