Oldal: 45 / 67 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.101 - 1.125 (1666 összesen)
  1. #1101
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok

    Egy kis segítséget szeretnék kérni a grafikai beallitáshoz.

    1080ti, AMD 2600 4.1ghz, configgal oculus riftel milyen grafikai bellaitasok mellett érdemes játszani.
    Iracingben és assetto coraban én magas textúra bellaitasok mellett 150% pixel sűrűséget használtam, így meg volt a fix 90 fps.
    A 90 fpst ACCben csak elég csúnya grafika mellett tudtam elérni. Nagy segítség lenne, ha vki a tapasztalatait meg tudná itt osztani.

  2. #1102
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Laci, FYI, hátha hasznos a tesztligához:
    https://www.assettocorsa.net/forum/i...eview-1.59403/

  3. #1103
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Egy kis segítséget szeretnék kérni a grafikai beallitáshoz.

    1080ti, AMD 2600 4.1ghz, configgal oculus riftel milyen grafikai bellaitasok mellett érdemes játszani.
    Iracingben és assetto coraban én magas textúra bellaitasok mellett 150% pixel sűrűséget használtam, így meg volt a fix 90 fps.
    A 90 fpst ACCben csak elég csúnya grafika mellett tudtam elérni. Nagy segítség lenne, ha vki a tapasztalatait meg tudná itt osztani.
    Youtube-on már nem egy 1080ti + VR videóval találkoztam és nem nagyon volt lebutítva a grafika.
    Látatlanban szerintem a 150% öli meg az Unreal-t VR-ben.

  4. #1104
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, FYI, hátha hasznos a tesztligához:
    https://www.assettocorsa.net/forum/i...eview-1.59403/
    Köszi, rajta tartjuk a szemünket.
    1.0.6-nál kipróbáltuk az összes új rajt procedúrát. Az ötletek jók, jó lesz ez, csak a megvalósítás még nincs ott. Volt akik körelőnybe kerültek, a többiek körhátrányba, kék zászló ment össze vissza. Többit hagyjuk is. Egyenlőre marad a default rajt.
    Az ötletek jók még dolgozni kell rajtuk.

  5. #1105
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Csütörtök van, meg nevemnap, de mégsincs 107-es ACC

  6. #1106
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csütörtök van, meg nevemnap, de mégsincs 107-es ACC
    Mert az olaszok tudják hogy ilyenkor be kell rúgni.

  7. #1107
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csütörtök van, meg nevemnap, de mégsincs 107-es ACC

    Sztem a 19-es pakkal egyben adják ki a 24 órás után

  8. #1108
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Van valakinek olyan problémája hogy a kormány az előre beállított értéknél nem zár le néha, amikor elindítja a játékot? G27, Logitech Profilerben és a játékban is be van állítva 390 fokra, de van amikor egyszerűen ezt nem hajlandó elfogadni. A másik eset hogy le lockolja magát, megyek pár kört, kilépek lobbyból, és elfelejti. Esetek 90%-ban működik, amikor nem akkor viszont se játék/gép restartra, sem kormány kalibrálásra nem, hanem egyszer csak megjavul (közben pedig a többi játékban semmi baja).
    Más játékban sosem volt ilyen, gyorsan végig próbálva most is minden játékban tökéletesen működik.

  9. #1109
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Érdemes belenézni, milyen lehetőségek vannak még az SRO együttműködésben, illetve mit hozhat a jövő.
    https://www.youtube.com/watch?v=9JNCc1EQ_ig

  10. #1110
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek olyan problémája hogy a kormány az előre beállított értéknél nem zár le néha, amikor elindítja a játékot? G27, Logitech Profilerben és a játékban is be van állítva 390 fokra, de van amikor egyszerűen ezt nem hajlandó elfogadni. A másik eset hogy le lockolja magát, megyek pár kört, kilépek lobbyból, és elfelejti. Esetek 90%-ban működik, amikor nem akkor viszont se játék/gép restartra, sem kormány kalibrálásra nem, hanem egyszer csak megjavul (közben pedig a többi játékban semmi baja).
    Más játékban sosem volt ilyen, gyorsan végig próbálva most is minden játékban tökéletesen működik.
    Nem biztos hogy segít rajtad, de nekem minden default-on van, egyetlen alkalmat sem tudok mondani amikor 250 fok felé kell tekerni a kormányt. De még a nagyobb korrigálások is kijönnek 300-ból. Ha e felé kell tekerni, akkor gyanús hogy valami nem jó.

  11. #1111
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos hogy segít rajtad, de nekem minden default-on van, egyetlen alkalmat sem tudok mondani amikor 250 fok felé kell tekerni a kormányt. De még a nagyobb korrigálások is kijönnek 300-ból. Ha e felé kell tekerni, akkor gyanús hogy valami nem jó.
    Így van, ennél nqgyobbat nem nagyon kell fordítani a kormányon, de nem is kell 390-re korlátozni a kormányt. Én a logimat mindig max 900-ra állítva használtam, a fana csl is 1080-on van, annak ellenére, hogy sosem tekerem ki 300-ig sem szerintem, de így természetes és tökéletes.
    Szerintem felesleges lekorlátozni.

  12. #1112
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Közben kaptam olyan tippet is hogy a setupban kell valamit bilizgálni, és akkor az is segíthet, kormányszög vagy valami ilyesmi. Megnézem azt is, bár én jobb szeretem amikor fizikailag vagyok lekorlátozva Úgy fixen nem tekerek többet mint amit kocsiban lehet.

  13. #1113
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Közben kaptam olyan tippet is hogy a setupban kell valamit bilizgálni, és akkor az is segíthet, kormányszög vagy valami ilyesmi. Megnézem azt is, bár én jobb szeretem amikor fizikailag vagyok lekorlátozva Úgy fixen nem tekerek többet mint amit kocsiban lehet.
    Pedig igazából mostanában már minden szimben használható soft lock implementáció van. Hogyha a kormány driverében és az adott játékban is beállítod a kormányod maximális fordulási szögét, akkor onnantól kezdve minden egyes autóban annyit enged fordítani az FFB, amennyit a valóságban is tudnál tekerni rajta. Nekem 1080 fokra van állítva.

  14. #1114
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig igazából mostanában már minden szimben használható soft lock implementáció van. Hogyha a kormány driverében és az adott játékban is beállítod a kormányod maximális fordulási szögét, akkor onnantól kezdve minden egyes autóban annyit enged fordítani az FFB, amennyit a valóságban is tudnál tekerni rajta. Nekem 1080 fokra van állítva.
    Na, (szerintem) ezt én kézzel állítottam be, és van amikor még sem történik semmi. Nálam a 900 fokos fordulás itt iszonyatosan lassú (konkrétan mintha kamion vezetnék), pedig AC-ban sosem volt belőle gondom, ott annyival használom. Dirt Rally 2-ben ugyan ez a gondom, cserébe ott mindig lezár a kormány ott ahova beállítottam.

  15. #1115
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

  16. #1116
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Na, (szerintem) ezt én kézzel állítottam be, és van amikor még sem történik semmi. Nálam a 900 fokos fordulás itt iszonyatosan lassú (konkrétan mintha kamion vezetnék), pedig AC-ban sosem volt belőle gondom, ott annyival használom. Dirt Rally 2-ben ugyan ez a gondom, cserébe ott mindig lezár a kormány ott ahova beállítottam.
    Ha 900-at fordul, a játékban és a driverben is 900-ra állítod és ott zár le, ameddig a valódi autókban lehet tekerni. Neked ehhez semmit nem kell állítani.
    Ha kormány érzékenységével nem vagy elégedett, akkor a steering ratio-t kell állítani.
    Vagy végszükség esetén a scale-t. De ennek DFG-től felfelé nem sok létjogosultsága van.

    Szerintem próbáld ki hogy átnevezed a dokumentumok mappában az ACC könyvtárat (pl backup) és az új profilban mindent dafault-on hagysz. (driverben is)
    Ha úgy jó, akkor valami el lett állítva.

  17. #1117
    Honda,McLaren,Nissan és társai miért lassabbak 1-2 másodpercel mint a többiek? Gyakorlatilag esélytelen velük menni, nem tudom lehetne-e azon a BoP-n állitani ,hogy ez ne igy legyen?

  18. #1118
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Honda,McLaren,Nissan és társai miért lassabbak 1-2 másodpercel mint a többiek? Gyakorlatilag esélytelen velük menni, nem tudom lehetne-e azon a BoP-n állitani ,hogy ez ne igy legyen?
    A többit itt nem próbáltam, de a Nissan legfeljebb 2-3 tizeddel lassabb Monza-ban mint a Lambo, vagy a Merci.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 28. 12:55.

  19. #1119
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A többit itt nem próbáltam, de a Nissan legfeljebb 2-3 tizeddel lassabb Monza-ban mint a Lambo, vagy a Merci.

    Pár hete TS-en még azt mondtad ,hogy egyszerűen megmagyarázhatatlanúl lassú, most meg begyorsult?
    Utoljára módosította: pRoject; 2019. 07. 28. 14:54.

  20. #1120
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Pár hete TS-en még azt mondtad ,hogy egyszerűen megmagyarázhatatlanúl lassú, most meg begyorsult?
    Biztos hogy nem. Nissanra még egy rossz szót nem mondtam.

  21. #1121
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos hogy nem. Nissanra még egy rossz szót nem mondtam.

    Pont egy monzai funverseny volt és TS-en maradtunk elég sokáig dumálni és akkor beszéltünk erről, te mondtad ,hogy nagyon lassú és a 15-ös még lassabb megmagyarázhatatlanul és ez igy is van, ezek az autók amiket felsoroltam valamiért jóval lassabbak mint a többi mert pl a többinél még lehet pálya függő is de ezek konstansan lassabbak minden pályán sajnos, pedig én hoznám a mekit meg a hondát is de a nissan se lenne rossz

  22. #1122
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Pont egy monzai funverseny volt és TS-en maradtunk elég sokáig dumálni és akkor beszéltünk erről, te mondtad ,hogy nagyon lassú és a 15-ös még lassabb megmagyarázhatatlanul és ez igy is van, ezek az autók amiket felsoroltam valamiért jóval lassabbak mint a többi mert pl a többinél még lehet pálya függő is de ezek konstansan lassabbak minden pályán sajnos, pedig én hoznám a mekit meg a hondát is de a nissan se lenne rossz
    Már nem emlékszem fejből de kb március óta tudjuk hogy a top 1:46.9xx-eket megy a Nissan-nal Monza-ban.

  23. #1123
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    A Huracan ST-t tényleg "szidtam". De az meg olyan amilyen.

  24. #1124
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    A honda biztos, hogy lassabb minden pályán. Én is mennék vele szívesen, de fölösleges küzdelem. A mclaren kb dettó, talán egy picivel gyorsabb az nsx-nél. Hogy ez hogy lett így belőve a programban nem is értem. A valós erőviszonyoktól vannak itt eltérések rendesen.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  25. #1125
    Úgy látom, hogy nem sokan nincsenek tisztában, hogy az autóknál melyik ECU beállítás mire jó. Íme a megfejtés!

    https://www.assettocorsa.net/forum/i...ntation.54472/

    Áttanulmányozása mindenkinek erősen ajánlott!

Oldal: 45 / 67 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •