Oldal: 48 / 48 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48
Találatok: 1.176 - 1.182 (1182 összesen)
    Szűcs Tamás Szervező izitom logója
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    704
    Changelog v.1.0.10
    - Fixed default gearshift debouncing calculation being too low
    - Added gearshift debouncing slider to controls configuration screen
    - Fixed TrackIR flickering.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.571
    - ForceFeedbackIntervalSteps now defaults to the highest frequency rate (0) when generated.
    NOTE: if you already have the value in your controls.json, delete the line or the entire .json for the line to regenerate with the correct value or change the value manually to 0.
    - Wheel controller is now polled at 333Hz.
    Lehet csak placebó, de érzésre változott az ffb.

Varga Tamás Szervertag 2020 TomAce logója
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    78
    Sziasztok,

Hátha találkozott már valaki ilyen hibával. Frissítette tegnap a steam az ACC-t de nem sikerült elindítanom mert valami gondja van az acc.exe-vel. Gondoltam megnézem mi van erre látom hogy a Steam még mindíg telepíteni akar valamit de mikor végigmegy a csík akkor újból kezdi és ez így megy folyamatossan. Gondoltam ok akkor csinálok egy Integrity check-et kiírta hogy 1file hibás újra le lesz töltve de a steam csak folyamatossan telepített 1 percenként valamit amit mindíg újrakezdett. Gondoltam ok akkor leszedem az ACC-t és újra rakom mikor kész lett megint kiírta ,hogy gond van az acc.exe-vel és megint újra kezte az előző ciklust...

Valami ötlet esetleg? mit kell letörölnöm ,hogy teljessen újratelepítse az ACC-t? Illetve hogyan tudnám megoldani ,hogy a beállításaim megmaradjanak mert azokkal nem szívesen kezdeném az elejéről.

előre is köszi a választ.

üdv

Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha találkozott már valaki ilyen hibával.
    Nekem az Automobilistával volt ugyanez a jelenség, a vírusirtóm minden egyes indításnál false positive vírusdetektálás miatt törölte az .exe fájlt, mondván, hogy fertőzött. Ha te is használsz valamit, első körben csekkolnám, hogy nincs-e a karantén tele acc.exe-kkel és hozzáadnék egy kivételt a Steam library mappához, biztos, ami biztos.

Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    78
    okés mindenképpen lecsekkolom.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    239
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Automobilistával volt ugyanez a jelenség, a vírusirtóm minden egyes indításnál false positive vírusdetektálás miatt törölte az .exe fájlt, mondván, hogy fertőzött. Ha te is használsz valamit, első körben csekkolnám, hogy nincs-e a karantén tele acc.exe-kkel és hozzáadnék egy kivételt a Steam library mappához, biztos, ami biztos.
    +1!

Illetve ezen kívül a documents/Assetto Corsa Competizione mappát is tedd be a kivételek közé.

Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    78
    Köszi Balázs, köszi Panky, valóban ez a genyó Avast bedobta karanténba az acc.exe-t most hozzáadtam a kivételek közé a könyvtárakat ,hogy még véletlenül se nyúlkáljon hozzá.

Még egyszer köszi srácok.
    Utoljára módosította: TomAce; Tegnap 08:43.

Oldal: 48 / 48 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •