Oldal: 9 / 67 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (1665 összesen)
  1. #201
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A srácok felrakták a videókat a misanói bemutatóról:




    A gyári FFB meter(clipping) nedves pályán, nálam azért felvett kérdéseket...

  2. #202
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Videók alapján ahogy nézem nappal éjszaka átmenet az van, de napos és eső átmenet az nincs. Vagy tévedek?

    A grafika az tényleg nagyon szép és élethű, de ugye ez a legtöbbünket nem nagyon érdekli
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 07. 02. 12:27.

  3. #203
    Már én is gondolkoztam ezen, de remélem alapnak tekinthető, hogy az időjárás is változik. Az is előrelépés lenne, hogy van száraz, nedves, esős, nagyon esős verseny, de az igazi az lenne, ha ez is random dinamikusan változna futam közben.

  4. #204
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Panky: olyan feature-t lehetne implementalni, hogy az auto serulese megmaradjon a sessionok kozott?

    Szerintem szint vinne a versenyzesbe, ha egy dupla futamnal vigyazni kellene az elso versenyen, akarcsak igazabol. De az idomeron sem engedhetne meg maganak az ember, hogy eldobja.

  5. #205
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Panky: olyan feature-t lehetne implementalni, hogy az auto serulese megmaradjon a sessionok kozott?

    Szerintem szint vinne a versenyzesbe, ha egy dupla futamnal vigyazni kellene az elso versenyen, akarcsak igazabol. De az idomeron sem engedhetne meg maganak az ember, hogy eldobja.
    A valós szériában egy fél nap vagy egy teljes éjszaka és délelőtt telik el két verseny között, a csapatok pedig több kasztnielemet tartanak maguknál, sőt előfordult, hogy egy kvalin lenullázott autót kicseréltek egy pótautóra. Az egyedüli session, ahol nincs lehetőség javításra az a kvali 1-2-3, mert rögtön egymás után mennek le.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2018. 07. 06. 09:49.

  6. #206
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A valós szériában egy fél nap vagy egy teljes éjszaka és délelőtt telik el két verseny között, a csapatok pedig több kasztnielemet tartanak maguknál, sőt előfordult, hogy egy kvalin lenullázott autót kicseréltek egy pótautóra. Az egyedüli session, ahol nincs lehetőség javításra az a kvali 1-2-3, mert rögtön egymás után mennek le.
    Ez egy sima ki be kapcsolható checkbox lehetne, bár gondolom ezt te is tudod. Van nem egy olyan verseny ahol ez valós dolog

  7. #207
    Azért ennek nincs nagyon realitása, hogy egyáltalán nincs idő dolgozni az autón sessionök között. Még sprintfutamokkal operáló sorozatok esetén sem. Akkor már valami olyat tudnék elképzelni, mint ami a Colin McRae sorozatban volt, hogy minden sérülésnek van egy szerelési időtartama és a két session között rendelkezésre álló időt te oszthatod be a szerelőknek, ha a javítások összideje meghaladná az intervallumot. De nem tudom ki használná ezt Blancpainben, ahol ennek nincs jelentősége.

  8. #208
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy sima ki be kapcsolható checkbox lehetne, bár gondolom ezt te is tudod. Van nem egy olyan verseny ahol ez valós dolog
    0 realitása van, ahol akkora a sérülés, hogy nem tudják sessionök között megoldani, ott egyszerűen nem indulnak el a következőn. Szinte minden részét az autónak modulszerűen lehet cserélni a valóságban, és mint mondottam, ebben a szériában fél napok telnek el a sessionök között.

  9. #209
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor már valami olyat tudnék elképzelni, mint ami a Colin McRae sorozatban volt, hogy minden sérülésnek van egy szerelési időtartama és a két session között rendelkezésre álló időt te oszthatod be a szerelőknek, ha a javítások összideje meghaladná az intervallumot. De nem tudom ki használná ezt Blancpainben, ahol ennek nincs jelentősége.
    Hát a jelenlegi sérülés modellel sztem ennek sincs túl sok értelme, illetve ennél azért vannak bőven fontosabb dolgok is, amire a fejlesztők fókuszálhatnak szerintem.

  10. #210
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy sima ki be kapcsolható checkbox lehetne, bár gondolom ezt te is tudod. Van nem egy olyan verseny ahol ez valós dolog
    Csak egy checkboxot kell tenni.

  11. #211
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Talán itt olvastam hogy valaki(k) a nappal és éjszakai átmenet problémáját feszegették.
    Bocs ha már volt.

  12. #212
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Talán itt olvastam hogy valaki(k) a nappal és éjszakai átmenet problémáját feszegették.
    Azt tudjuk hogy van, napos és eső átmenet a kérdés. Én AC-ban gondolkodtam, ott ennek a törés dolognak lenne értelme, csak gondolom az már hanyagolva van

  13. #213
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Talán itt olvastam hogy valaki(k) a nappal és éjszakai átmenet problémáját feszegették.
    Bocs ha már volt.
    Nappal-éjszaka átmenetről már volt több videó, a száraz-esős átmenetről nem, ez volt kérdés, hogy lesz-e időjárás átmenet, valamint random időjárás változás.

  14. #214
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nappal-éjszaka átmenetről már volt több videó, a száraz-esős átmenetről nem, ez volt kérdés, hogy lesz-e időjárás átmenet, valamint random időjárás változás.
    Bocsi, akkor nem itt volt. Attól még érdemes megnézni, a grafika már üti a Need For Speed-et, már csak a képernyő el** hiányzik a turbó gombra. Még szerencse hogy ezekbe nincs.

    Ez nem tudom miért kérdés, a fizikának és az Unreal-nek ez nem okoz gondot. A leg pesszimistább forgatókönyv ami szóba jöhet, hogy az EA-ben még nem lesz egy darabig.
    GTR2-ben meg 10 évig nem volt csak verőfényes napsütés, meg égszakadás villámlással. A kettő között meg semmi. (csak a gumi hőmérsékletből meg a köridő romlásból tudtál tippelni hogy most csak csepereg, vagy szakad)

  15. #215
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, akkor nem itt volt. Attól még érdemes megnézni, a grafika már üti a Need For Speed-et, már csak a képernyő el** hiányzik a turbó gombra. Még szerencse hogy ezekbe nincs.

    Ez nem tudom miért kérdés, a fizikának és az Unreal-nek ez nem okoz gondot. A leg pesszimistább forgatókönyv ami szóba jöhet, hogy az EA-ben még nem lesz egy darabig.
    GTR2-ben meg 10 évig nem volt csak verőfényes napsütés, meg égszakadás villámlással. A kettő között meg semmi. (csak a gumi hőmérsékletből meg a köridő romlásból tudtál tippelni hogy most csak csepereg, vagy szakad)
    Feltételezem, hogy ezt simán megoldják, csak ha már beszélgetünk, akkor felvetettük a kérdést. Race07-ben imádtam, hogy indultunk a borús, de száraz pályán, aztán vagy nem lett belőle semmi, vagy csak csepegett egy kicsit, majd elállt, vagy leszakadt az ég, vagy esős indulás után száradt fel a végére. Meg tudja kavarni a lapokat rendesen

    NFS feelinghez még hiányzik az éjszakai részről néhány neonnal fullban kivilágított tokiói felhőkarcoló

  16. #216

  17. #217
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Feltételezem, hogy ezt simán megoldják, csak ha már beszélgetünk, akkor felvetettük a kérdést. Race07-ben imádtam, hogy indultunk a borús, de száraz pályán, aztán vagy nem lett belőle semmi, vagy csak csepegett egy kicsit, majd elállt, vagy leszakadt az ég, vagy esős indulás után száradt fel a végére. Meg tudja kavarni a lapokat rendesen

    NFS feelinghez még hiányzik az éjszakai részről néhány neonnal fullban kivilágított tokiói felhőkarcoló
    Unreal-be nem kell "esőt csinálni", van. Csak "használni kell". Nem vagyok nagy engine szakértő de nem úgy ismerem az Ureal-es srácokat hogy 1 bites esőt csinálnak , hogy külön van esős pálya meg száraz. Ha engem kérdezel, eső után felszáradnak a tócsák és fodrozódik ha közel mész hozzá, a tetején pedig fressnel napsugarak csillognak... Különben ki vesz új videókártyát....
    Ami a fizikát illeti ha már van esőgumi, meg monszun és száraz tapadás, akkor nem hiszem hogy bármi is megakadályozhatná hogy a kettő között legyen átmenet. Ha lesz eső az EA-ben akkor lesz változó időjárás is.

    A változó időjárás igazi "show" elem, fel tudja borítani a papír formát, van benne élmény faktor (persze nem mindig). Anélkül aligha húzta volna 10 évig a GTR2.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 07. 06. 19:38.

  18. #218
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Talán itt olvastam hogy valaki(k) a nappal és éjszakai átmenet problémáját feszegették.
    Én nem igazán értem, hogy ebben a témakörben mi lehet a probléma?

    Az eső/napsütés az már egy jóval izgalmasabb téma és tudhat bármit az Unreal engine, ha fizika oldalról nem mennek kellő mértékben utána a srácok... azt meg félig megcsinálni 2018-ban nincs értelme.

  19. #219
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem igazán értem, hogy ebben a témakörben mi lehet a probléma?

    Az eső/napsütés az már egy jóval izgalmasabb téma és tudhat bármit az Unreal engine, ha fizika oldalról nem mennek kellő mértékben utána a srácok... azt meg félig megcsinálni 2018-ban nincs értelme.
    Pedig van! Nem 3dések a fák, szögletesek az árnyékok, az út széléről bevilágító lámpa nem csillan meg a műszerfalon. Soroljam még?

  20. #220
    Ezek alapján az eső szimulációján (és az idójárás változásán) nem kell aggódnunk, inkább azon, hogy körbe tudjunk érni a pályán épségben
    Valósidőben számolt vízréteg, tócsák, vízátfolyás, a gumi vízkiszorító képessége, nagyon profin hangzik.
    A modolt tartalmak viszont sajnos hiányozni fognak egy idő után, de azért elleszünk
    Dátumot ha jól értettem, akkor szeptemberben még nyár lesz

  21. #221
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ühüm és a BOP-olás, autók teljesítménykiegyenlítése is meglesz oldva, méghozzá pályakarakterisztikánként egyaránt.

    Valamint egy dátum is szerepel megjelenési időként. 2018 szeptember. Ezmost EA, final, vagymi?

  22. #222
    Én úgy értettem, hogy a szeptember az EA dátuma.

  23. #223
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy értettem, hogy a szeptember az EA dátuma.
    Gtranslate: Release date of the new simulator? September 2018
    EA-nek túl késői, azmár nem nyár. Teljesnek meg túl korai.

  24. #224
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Lehet azt jelenti szeptember előtt?
    A steam várolístán meg fent van a soon felírat
    Egyébként a spa-i grid listán van Porsche Cup és Lambo ST-is, a terv meg a full grid volt régebben

  25. #225
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Unreal-be nem kell "esőt csinálni", van. Csak "használni kell".
    Na azért ez biztosan nem igy van. Legalábbis az autó üvegek modellezése meg a vizfelverődést az tuti saját (és még ki tudja mi). Fizikai oldalról meg ugye biztosan nem implementáltak semmit, az a fejlesztő dolga

Oldal: 9 / 67 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •