Oldal: 39 / 67 ElsőElső ||| 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 951 - 975 (1666 összesen)
  1. #951

  2. #952
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Hát, pöttyet össze lett csapva ez az 1.0

    - Eddig soha nem fagyott le, most 3 kört nem tudok fatal error nélkül menni.
    - ugyan azokkal* a beállításokkal 80 helyett 65 FPS

    * bár ugye hirtelen kicserélték alatta a grafikai motort is, meg újítottak pár dolgot. Szóval fogalmama sincs, hogy végül ugyan az maradt-e.

    - career mód, az első lépcsőt sem sikerül megugrani, hiába van vége a session-nak, nem jön utána semmi. Csak újra tudom kezdeni ismét.
    de már 3x is megcsináltam, nem ujtok tovább.

    Ez az online szerver választósdi nagyon szánalmas. Nincs sem favorit, sem jelszó megjegyzés. 23-at kell kattintani, meg 2 percet várakozni mire bejutok a masters szerverre?! Aztán kiderül hogy az autót még egy korábbi screen-en kellett volna kiválasztani.

    - "competition szerver": 60 perces versenyre PUG-gal? ez ugye csak valami vicc? Ki a f*szom fogja egyátalán megpróbálni így?

    Hiába a sok új autó, és a remek pályák, ha az egész egy használhatatlan alfa verzióvá degradálódott

    Egészen nagy csalódás ért.

    Az egész early access-t úgy kellett volna kifuttatni, hogy az utolsó update csak egy vezió bump legyen.
    Utoljára módosította: zrubi; 2019. 05. 31. 21:38.

  3. #953
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Kivettek a VR tamogatast is.

    Ez eddig egy bughalmaz, nem egy komplett jatek.

    Ne ertsd felre Panky, de az b*szta el, aki erre azt mondta, hogy kimehet a release.

    https://youtube.com/watch?feature=yo...&v=CX2AysiEyJY

  4. #954
    Tegnap hosszabb idő után én is kigurultam a Lexus-al Barcelona-ban egy Practice-ra, de pár kör után, amikor ki akartam lépni, nekem is lefagyott. Feladatkezelőből keleltt lelőnöm. Ez azért ironikus, mert soha korábban egy fagyásom, gondom nem volt az early access módban

  5. #955
    Nos nyilván valóan volt megcsúszás az idővel náluk is a multi problémák miatt,illetve a multi szó mi szó elég bugos.De remélhetőleg ez csak annak köszönhető ,hogy ők is most dolgoznak ezzel az egyébként nagyon nehéz játékmotorral.Tulajdonképpen viszont semmi olyan nincs ,amit ne lehetne megjavítani,talán a jövőben jön új multi update majd,ami az egészet megváltoztatja.Valamint nyilván jó lenne ,ha belülről lehetne szervert készíteni,vagy ha nem belülről ,de akkor legalább egy normális felületről.De egyébként is látszik,hogy jó pár dolog nem pont olyan,PL: nincs box sem visszatéve.Mondhatni nekem is lenne jó pár ötletem,amit be lehetne építeni,vagy átalakítani mert nem eredeti,ha már élethű akar lenni a játék.A legnagyobb fejtörés viszont nekem a teljesítmény.Vajon tényleg ennyire durva a játék ,vagy nincs jól megcsinálva?Bár mindenki mondaná ilyenkor,hogy a BF5 is hogy néz ki,aztán jobban fut (bár az se tökéletes).Azért a két játék még sem ugyan az.Jó lenne ha hamarosan kipofoznák és optimalizálnák ,mert ez így eléggé elszomorított engem is.

  6. #956
    Szabó Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 03. 02.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    4
    Nekem Spa-val az a gondom, hogy nagyon csúszkálnak rajta az autók. Mindet nem próbáltam, de a 2018-as Bentley és az Aston Martin igen. Kipróbáltam újra a Hungaroringet és a Ferrarit, és ez sem olyan, mint korábban, de jobb, mint Spa.

    Életem első pole pozícióját szereztem meg egy online 15 perces silverstone-i versenyen, de 3 perccel a vége előtt visszacsúsztam a harmadik helyre. Majd az utolsó körben a második Porsche, végül az utolsó kanyarban az élen álló Bentley is kiment a pályáról. A célegyenesre fordulva pedig kaptam egy Fatal Error-t . Szerintem ők is így járhattak, mert mintha mentek volna tovább egyenesen, nem versenyzői hibának tűnt. Eddig talán csak a 0.2-ben voltak fagyásaim, azóta nem.
    Tegnap olyat is tapasztaltam, hogy egy online verseny indulása előtt kirakott a teljes képre egy rajtlistát, de a rajt után sem tűnt el, ki kellett lépnem, mert alig láttam az utat és a többieket.
    Ha kiállok a boxba, akkor feljön a bal alsó sarokban egy beállítási rész, hogy mit szeretnék cserélni, javítani, stb., de ez utána nem vált vissza a "live timing-ra". Mivel lehetne ezt visszarakni egy kiállás után?

    Eszembe jutott még egy kis hiba, amikor tegnap a 2018-as Bentley-vel mentem egyedül. Külső - oldalsó nézetből néztem az autót, a gázt és a féket egyszerre nyomtam, az autó nagyon lassan elindult. Az első kerék állóra volt fékezve, a hátsónál viszont külön forgott a felni és a gumi
    Utoljára módosította: tomnml; 2019. 05. 31. 22:57.

  7. #957
    Én nagyon jól elvagyok az AC-val, egyedül az esős időjárás hiányzik nekem belőle. Valahogy a kormányról is több visszajelzés érkezik. Tudom elvben az ACC közelebb áll a valósághoz, de nem egy igazi autóban ülök, hogy a többi érzékszervemmel is érezzem a visszajelzeseket, így ez fontos nekem. Ezek miatt is én türelmesebb vagyok az ACC-vel, reméljük egyszer majd jó lesz.

    Én is úgy gondolom, az ACC nem érett még meg az 1.0-ra, sajnos ki kellett jönni vele, de jobb lett volna ha lehetett volna tolni rajta.
    A sok új autó és pálya jó, de olyan hibák kerültek elő, ami független az új tartalomtól, és eddig nem is léteztek.
    Nem sokat mentem az 1.0-val, de ue4.exe hibával többször kidobott. FPS olyan mint volt, talán kicsit jobb is, de a kinézet inkább romlott. Alacsony grafikával megyek, de eddig jobban nezett ki. Most olyan, mintha az elöttem lévő autó valamivel a pálya felett repülne (eddig nem ilyen volt). Az árnyékok homályos pacák, de az autó orra előtt 5 méterrel vándorol egy vizszintes vonal, ami átvarázsolja a pacákat normál árnyékká, furán néz ki, akkor már maradna paca mindenhol.
    A legfurább bug az volt, hogy kör közben egyszercsak besatuzik a kocsi, és mintha kihúztam volna a kormány usb-jét nem reagál semmire a kocsi, talán váltani tudok. Kilépés belépés után megint működik egy ideig...
    Arrol ne is beszéljünk, hogy néha olyat szaggat hogy csak na, bár javasolt a friss ujratelepítést, az talán segít rajta.

    Összességében van benne potenciál, de még nincs kesz sajna.
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 06. 01. 07:35.

  8. #958
    Idézet Eredetileg tomnml írta Hozzászólás megtekintése
    Eszembe jutott még egy kis hiba, amikor tegnap a 2018-as Bentley-vel mentem egyedül. Külső - oldalsó nézetből néztem az autót, a gázt és a féket egyszerre nyomtam, az autó nagyon lassan elindult. Az első kerék állóra volt fékezve, a hátsónál viszont külön forgott a felni és a gumi
    Porsche esetében is volt ilyen,de nálam ahogy bemozdult a kocsi ,vagy ráfékeztem egy picit máshogy mozgott a gumi és a felni ,szerintem mind ilyen.Nem értem mi lett ezzel a játékkal.

  9. #959
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez eddig egy bughalmaz, nem egy komplett jatek.

    Ne ertsd felre Panky, de az b*szta el, aki erre azt mondta, hogy kimehet a release.

    https://youtube.com/watch?feature=yo...&v=CX2AysiEyJY

    mi az hogy kivették a vr támogatást ?
    az előbb nekem ugyanúgy elindult VR-ban mint eddig...

    mondjuk valami iszonyat ronda nappal , de sötétben , esőben egész jól néz ki
    az ffb is olyan mintha valami döglött hal lenne a kezemben kormány helyett , de működik azért

  10. #960
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    mi az hogy kivették a vr támogatást ?
    az előbb nekem ugyanúgy elindult VR-ban mint eddig...

    mondjuk valami iszonyat ronda nappal , de sötétben , esőben egész jól néz ki
    az ffb is olyan mintha valami döglött hal lenne a kezemben kormány helyett , de működik azért
    A VR-al úgyvannak szerintem hogy, épp van elég gondjuk bajuk. Kunos bepipult, és drasztikázott. Inkább kivették, skippelik, hogy ne azon nyafogjanak az emberek. Prioritás. Parkoló pályára tették, de ha lenyugodnak a dolgok, tuti fejlesztik majd tovább. Mint kb mindent, amit el is mondtak az 1.0-s megjelenésnél, hogy nem állnak meg itt (nyílván látják ők is hogy nem kerek minden).

    FFB-nél a dynamicdampening-el lehet játszani, ha nemjön vissza minden. Plusz nyomni kell neki, ha lassan mész döglött hal effektet kapsz vissza.

  11. #961

  12. #962
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Nulla db fatal error, az eddigi sokhoz képest.

  13. #963
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Ma végre sikerült nekem is kipróbálnom kicsit komolyabban először. Teljesen hibátlanul működött, egy darab hibát nem tapasztaltam.
    Kicsit még küszködök az loadcell-el, így 1.5 hónap után is. Most érzem igazán mennyire keveset tudtam menni az elmúlt időszakban.
    Viszont az egészet sokkal jobban élvezem mint eddig bármit talán. (kivétel az RBR, és a DR2.0 most de ez foglalkozásköri ártalomnak is tekinthető talán )

    Porschéval kezdtem, aztán mikor meguntam, hogy Kardashian (vagy hogy írják) hátsója rántja le az autót kanyarban, váltottam a Ferrarira.
    Utána azt kell mondjam helyre állt a világ rendje. Default Aggressive setuppal mentem. Kicsit többet tolja az orrát mint szeretném. Illetve az ABS meg a TC engem csak összezavar. 2 vagy alatt használtam mindegyiket.
    KB 10-15 kört mehettem a Ferkával. Porschével 30+ amit dettó jó volt amúgy, csak az autó nem nekem való. Amihez szokva vagyok annak semmi sincs a hátsójában csak az elejében.

    Jah, meg itt a Ferka kör:
    https://www.youtube.com/watch?v=b3t9EZaQQcs
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  14. #964
    Még egy métert sem sikerült menni vele, mert kedd este óta nem tudok controlsban semmit állítani mert nem látja a kormányt!!! G27-em van. Eddig semmi problémám nem volt vele!! Nem tudom hogy ezt mi okozhatta? Remélem tudsz segíteni! Előre is köszi.

  15. #965
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy métert sem sikerült menni vele, mert kedd este óta nem tudok controlsban semmit állítani mert nem látja a kormányt!!! G27-em van. Eddig semmi problémám nem volt vele!! Nem tudom hogy ezt mi okozhatta? Remélem tudsz segíteni! Előre is köszi.
    En 2 napja mentem vele jopar kort. Tobbszor volt fatal error.
    Kitoroltem mind a steam, mind a dokumentumok konyvtarbol az acc-t. Aztan integritycheck.
    Azota fagyas mentes, a stuttering is javult, valamint mintha az input lag is jobb lenne.
    Tudom javasolni mindenkinek akinek problemaja van. Valoszinu a tiedet is megoldja.

  16. #966
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    En 2 napja mentem vele jopar kort. Tobbszor volt fatal error.
    Kitoroltem mind a steam, mind a dokumentumok konyvtarbol az acc-t. Aztan integritycheck.
    Azota fagyas mentes, a stuttering is javult, valamint mintha az input lag is jobb lenne.
    Tudom javasolni mindenkinek akinek problemaja van. Valoszinu a tiedet is megoldja.
    Én alapból igy vártam az 1.0 update-et, előre kitöröltem az átalad felsorotakat majd a nulláról telepitettem fel az egészet, hozzá teszem kb 2x fagyott ki MFD panel használata mellett is, mióta a béta verziót feltettem azota nekem probléma mentes, akadás meg fps drop eddig sem volt pedig minden epic és ultrán van ami csak lehet de mostmár fatal error sincs.

  17. #967
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    A rating csak nekem ugrik vissza minden este az "eredeti" értékekre, ami volt az update előtt, vagy másnak is? Mi lehet erre a megoldás?

  18. #968
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    v1.0.1 Changelog

    GENERAL:
    - Tweaked pit location message for accuracy.
    - Fixed wrong dynamic weather appearance during replays.
    - Enabled reverse button for the replay HUD.
    - Fixed a crash with a specific TV camera at Silverstone.
    - Fixed controller issues in Q2 and R2 sessions of Career events.
    - Fixed crash on Championship grid generation when circuit had too few pit boxes.
    - Fixed wrong audio message when the current penalty is worsen.
    - Added cut warning and drive through penalty audio messages.
    - Fixed points not loading right away in Main Career page.
    - BAT shortcuts added for Oculus and SteamVR launch modes for external game start.
    - Fixed wrong physical pit entry zone at Silverstone that lead to confusing penalties.

    MULTIPLAYER:
    - Fixed crash when drivers join under certain circumstances.
    - Fixed spectator mode slot assignment.
    - Fixed Silverstone short formation lap not triggering correctly.

    RATINGS:
    - Fixed "too slow" (TR+CC) for tricky corners like Eau Rouge.

    GRAPHICS:
    - Fixed endurance light emissive on the Lexus RC F GT3.
    - Fixed missing auxiliary lights on the Honda NSX GT3.
    - Fixed flipped mirror reflection in the Mclaren 650S GT3
    - Fixed car position offsets in the showroom.

    UI:
    - Fixed preset for Fanatec Podium DD wheels.
    - Fixed various presets with wrong steer rotation values.
    - Fixed incorrect maximum opponent count in championship.
    - Removed incorrect texts mentioning early access from the user interface.
    - Fixed navigation in Setup page.
    - Fixed navigation in Main menu page.

    AI
    - Increased AI minimum distance during formation laps.

    AUDIO:
    - Fixed bass frequencies/LFE not redirected/working properly for some cars.
    - Fixed gearbox compressor sound plays on some cars that don't have it.
    - Minor audio tweaks.

  19. #969
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    En 2 napja mentem vele jopar kort. Tobbszor volt fatal error.
    Kitoroltem mind a steam, mind a dokumentumok konyvtarbol az acc-t. Aztan integritycheck.
    Azota fagyas mentes, a stuttering is javult, valamint mintha az input lag is jobb lenne.
    Tudom javasolni mindenkinek akinek problemaja van. Valoszinu a tiedet is megoldja.
    Ez nagyon fontos.

  20. #970
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nálam még mindig vannak fagyások. Nem "fatal error" hanem mikor kilépnék a főmenübe ott egyszerűen lefagy. Ugyanez néha amikor betöltené a pályát. Csak az ACC logóig jut, kurzor egér van, billentyű működik, feladatkezelővel be tudom zárni a programot. Elég bosszantó...

  21. #971
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    A rating csak nekem ugrik vissza minden este az "eredeti" értékekre, ami volt az update előtt, vagy másnak is? Mi lehet erre a megoldás?
    Nekem megvannak a pontjaim. Fórum szerint más is járt így: lásd.

    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam még mindig vannak fagyások. Nem "fatal error" hanem mikor kilépnék a főmenübe ott egyszerűen lefagy. Ugyanez néha amikor betöltené a pályát. Csak az ACC logóig jut, kurzor egér van, billentyű működik, feladatkezelővel be tudom zárni a programot. Elég bosszantó...
    Tökre csak tipp, fullscreen mode engedélyezve van?

  22. #972
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem megvannak a pontjaim. Fórum szerint más is járt így: lásd.


    Tökre csak tipp, fullscreen mode engedélyezve van?
    Ja persze fullscreen. Nem úgy kéne?

  23. #973

    Angry

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    En 2 napja mentem vele jopar kort. Tobbszor volt fatal error.
    Kitoroltem mind a steam, mind a dokumentumok konyvtarbol az acc-t. Aztan integritycheck.
    Azota fagyas mentes, a stuttering is javult, valamint mintha az input lag is jobb lenne.
    Tudom javasolni mindenkinek akinek problemaja van. Valoszinu a tiedet is megoldja.
    Így tettem, de a kormányt most sem látja??? Minden más programban rendben van. Mi okozhat ilyen problémát??

  24. #974
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Így tettem, de a kormányt most sem látja??? Minden más programban rendben van. Mi okozhat ilyen problémát??
    Ezt a problémát a dokumentumok/acc könyvtár törlése meg szokta oldani. Ha mégsem, akkor a steam-ben néznék körül.
    Steam->settings->controller->general controller setings.
    Valami ilyesmi elérése van. Hátha a steam elbabrált valamit.

  25. #975
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy métert sem sikerült menni vele, mert kedd este óta nem tudok controlsban semmit állítani mert nem látja a kormányt!!! G27-em van. Eddig semmi problémám nem volt vele!! Nem tudom hogy ezt mi okozhatta? Remélem tudsz segíteni! Előre is köszi.
    Szia,

    Nekem is G27 van és gond nélkül üzemel ACC-val simán felismerte. Nem tudom mi lehet csak gondoltam szólok ne add fel.

    üdv

Oldal: 39 / 67 ElsőElső ||| 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •