Oldal: 25 / 67 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 601 - 625 (1665 összesen)
  1. #601
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    v0.5.0 Changelog
    - New Emil Frey Jaguar G3 car.
    - New laserscanned Circuit Zolder racetrack.
    - New special events with online leaderboards.
    - Fixed disappearing main menu UI in VR.
    - Texture memory optimizations.
    - Fixed a chase cam rotation bug.
    - Fixed a TV camera bug.
    - Car light improvements in TV camera views.
    - New inertia calculation method and new more accurate inertia value (advice for setups, use softer fast damper to let the body move and settle, instead of having the car and wheels jumping)
    - New motion ratio calculation for dampers resulting in more accurate values dedicated for each car.
    - New ABS feature. ABS now never lets higher than 70% difference between left and right brake pressure. Improves behaviour on extreme torque vectoring, like braking and going through a water puddle with one side of the car, but can result in inner wheel locking if driver insists braking hard while turning into a turn. Might need more rear brake bias on certain cars.
    - Improved ABS logic, resulting in better turn-in under braking, on certain cars (most notably modern cars such as the Huracán, F488, BMW M6).
    - Improved TC off on gear-change functionality. TC is instantly switched off and on again when a gearchange occurs, in order to protect the engine and drivetrain from heavy vibrations, especially on situations where kerbs and the engine limiter are involved (part of real cars' TC logic too, occasionally they will even not allow the gearchange). Now the TC off timing is car-dedicated and optimised. Some cars might handle a gear change better than others.
    - Improved tyre thermal model, especially wet tyres.
    - Improved tyre grip when tyres are overheated, such as after a spin.
    - More tyre wear when tyres are overheated, no free meal.
    - Corrected bumpstop position and functionality of the Ferrari 488 GT3.
    - New ECU maps for all cars. ECU maps now influence power, fuel consumption and throttle maps. Usually the lower number is the more powerful and has the most power consumption. After the initial 3-4 values, it switches to wet ECUmaps with similar power and fuel consumption but different throttle maps. Please check the official forum for all the released cars' ECU map characteristics.
    - New launch control for all cars. Now with manual clutch, just engage 1st gear, put the clutch and accelerator to the floor and the engine will stabilize around 5000rpm. Release the clutch gradually while keeping the accelerator fully open to avoid stalling.
    - Audio engine optimizations
    - Fixed potential wrong volumes switching cameras
    - Fixed time multiplier for the end race replay
    - Fixed wrong trackmap cars position during replay
    - Intro sequence updated

  2. #602
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Multiban én még a pályára sem tudok kimenni, ahogy rányomok a drive gombra azonnal fatal error.
    Leállítottam a szervereinket is egyenlőre.
    Remélem offline megy.

  3. #603
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Hát, van baj rendesen...

  4. #604
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A Jaguár a Ferrari mellet, valószínű köz kedvenc lesz. Gyakorlatilag lehetetlen eldobni. Az "agresszív" setup is sétakocsikázás.
    A Ferrari kapcsán én még semmit sem láttam Ferrari logóval, ami ilyen elképesztően tolja az orrát, de ha Kunosék ilyenre csinálták akkor biztos ilyen.
    A jaguár ellentétben úgy tűr el mindent, hogy közben még fordulni is hajlandó. Rettentő semleges, kanyar bejáraton szépen betapad és csak egyensúly vesztés után megy át enyhe ortolásba.
    Szerintem elég szépen alakul a paletta, mindegyik autó igazi egyéniség. Ha jó lesz a bop akkor szerintem elég színes mezőny lesz.
    A pálya hozza a Kunoséktól megszokot szintet.

    A multi player nálam használhatatlan és offline sem fenékig tejfel, a kevésbé elszántak szerintem várjanak még pár napot.

  5. #605
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A működése ugyan még nem, de a képek mindenképp biztatóak.
    https://www.racedepartment.com/threa...wXtyqO__QDSVyU

  6. #606
    Az egyik legutóbbi blogbejegyzésük szerint menet közben rájöttek, hogy a multiplayer mögé tervezett komponenseknek vannak nem kívánt mellékhatásai és inkább a kód újraírása mellett döntöttek. Legalább az becsülendő, hogy nyílt lapokkal játszanak, de kíváncsi vagyok ez mennyi csúszást fog eredményezni.

  7. #607
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A fejlesztés többi része párhuzamosan folyik, így tartani fogják a menetrendet, de az biztos hogy lassítani fogja a dolgokat.

  8. #608
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az egyik legutóbbi blogbejegyzésük szerint menet közben rájöttek, hogy a multiplayer mögé tervezett komponenseknek vannak nem kívánt mellékhatásai és inkább a kód újraírása mellett döntöttek. Legalább az becsülendő, hogy nyílt lapokkal játszanak, de kíváncsi vagyok ez mennyi csúszást fog eredményezni.
    Még egy pár szezont nekünk az AMG GTben
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #609
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Update alkalmából kipróbáltam a multi playert.
    Sikerült kimenni a pályára, sőt még pár kört is futni, de olyan bugok vannak.
    Leállítottam a szervert. Szerintem ez még nem vállalható. Ha lesz rá kapacitás, talán megpróbálunk kísérletezni, hátha egy practice szervert össze lehet hozni.
    Kíváncsiság képpen felmentem az official szerverre, a drive button-ig jutottam, fatall error.
    Ezt elnézve jó döntésnek látszik hogy újra írják a multit.

  10. #610
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Még egyenlőre nem néztem utána hogy bug, vagy feature.
    Multi playerben, nekem a pitbe vissza lépve nem tankolja újra az autót, de ha a setup-ban módosítom az üzemanyagot, akkor feltölti.

  11. #611

  12. #612
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi neked még voltak szovjet óráid😁?

  13. #613
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Azért érdekes lehet így vezetni hogy az autók el tünedeznek...

  14. #614
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Pont egy hasonló vidit néztem én is, de bevallom ha ez egyszerűbben összerakható lehetne, el se gondolkodnék évekig az ACCn kb.



    Kb a videó 5 percétől sötétedik be az ég, 1mp = 1perc váltás mellett.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #615
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Pont egy hasonló vidit néztem én is, de bevallom ha ez egyszerűbben összerakható lehetne, el se gondolkodnék évekig az ACCn kb.

    Kb a videó 5 percétől sötétedik be az ég, 1mp = 1perc váltás mellett.
    Ne viccelj. Hol van ehez képest egy foltozott AC grafika.
    Ehhez pedig nem kellet Kunoséknak évekig mókolni, meg feltalálni a kereket. Csak megvették és használják. Van napszak, eső, hó, tornádó, amit akarsz.


    IMO. A napszak változásnak az égvilágon semmi értelmét nem látom, tényleg semmire nem jó. 15 év szimulátorozás alatt, még soha nem használtam semmire, pedig mindegyik sim tudta. (az AC-n, meg az IRacingen kívül)
    Még egy 24h-s versenyt is simán meg lehet rendezni verőfényes napsütésben, 24h-t úgy sem vezet egyben senki.
    A csillogó effektek közül, egyedül a változó időjárás hoz értéket (izgalmat) a versenyzésbe, az hogy a szélvédőmön besüt a piros lensflare... Nekem semi izgalomra nem ad okot és értéket sem ad a versenyzéshez. Egy valódi versenyen, nincs is idő erre oda figyelni.

  16. #616
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    IMO. A napszak változásnak az égvilágon semmi értelmét nem látom, tényleg semmire nem jó. 15 év szimulátorozás alatt, még soha nem használtam semmire, pedig mindegyik sim tudta. (az AC-n, meg az IRacingen kívül) Még egy 24h-s versenyt is simán meg lehet rendezni verőfényes napsütésben, 24h-t úgy sem vezet egyben senki.
    A csillogó effektek közül, egyedül a változó időjárás hoz értéket (izgalmat) a versenyzésbe, az hogy a szélvédőmön besüt a piros lensflare... Nekem semi izgalomra nem ad okot és értéket sem ad a versenyzéshez. Egy valódi versenyen, nincs is idő erre oda figyelni.
    GLT-ben toltunk anno 90 perces futamokat felgyorsított napszak változással hajnalból nappalba, vagy délutánból estébe, szerintem hangulatos volt és volt hozzáadott értéke az élményhez... az átmeneti szürkületi időszak abszolválása pedig tartogatott azért némi kihívást/izgalmat is magában.

    Persze ez csak amolyan "fűszer", ez önmagában még nem viszi el a bulit..
    Utoljára módosította: neilszab; 2019. 02. 06. 18:03.

  17. #617
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    GLT-ben toltunk anno 90 perces futamokat felgyorsított napszak változással hajnalból nappalba, vagy délutánból estébe, szerintem hangulatos volt és volt hozzáadott értéke az élményhez... az átmeneti szürkületi időszak abszolválása pedig tartogatott azért némi kihívást/izgalmat is magában.

    Persze ez csak amolyan "fűszer", ez önmagában még nem viszi el a bulit..
    Ami nekem fűszer egy versenyen, hogy pl lehűl a pálya, lehűlnek a medek, el kell kezdeni driftelgetni, hogy melegen tartsam, aztán végleg kihűlnek és elkezdek lecsúszkálni az ívekről, muszáj lecserélni soft-ra.
    Ha túl korán cserélem le a medet, akkor a soft nem bírja ki a verseny végéig. Ha túl későn, akkor túl sok időt veszítek med-en és aki korábban cserélt elhúz.
    Vagy le esik az eső, de még a soft gyorsabb mint az intermediate, aztán rákezd és egyből fel kell tenni a monszunt, stb... Taktikázni, gondolkozni kell, ez hozzá adott érték.
    Az hogy nézek ki a fejemen és becsillan a szélvédőmön a piros lensflare, nálam a Pfff.... kategóriába esik.
    Nálunk is volt ilyen hogy este kezdtünk, aztán szépen lement a nap és éjszakában fejeztük be. Én ezt már akkor sem értettem mitől jó.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 02. 06. 19:09.

  18. #618
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A napszak változásnak az égvilágon semmi értelmét nem látom, tényleg semmire nem jó.
    Hát, most hogy iracingben bevezették, pár verseny után azt kell mondjam elég sokat ad az élményhez. Ahogy sötétedik / világosodik a pálya, sokkal élethűbb. Persze ehhez azért hozzá tartozik, hogy bekerültek a dinamikus felhők is, azaz sokszor hirtelen körröl körre változik a fényviszony egy egy kanyarban, ami hozzá dob az élményhez.

    Mondjuk ACC-ben nem tudom mennyire élvezetes ez, nekem nem birja a gépem, legalábbis ha 90 FPS-t akarok akkor Rfactor 1 szinten van a grafika

  19. #619
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    IMO. A napszak változásnak az égvilágon semmi értelmét nem látom, tényleg semmire nem jó. 15 év szimulátorozás alatt, még soha nem használtam semmire, pedig mindegyik sim tudta. (az AC-n, meg az IRacingen kívül)
    Még egy 24h-s versenyt is simán meg lehet rendezni verőfényes napsütésben, 24h-t úgy sem vezet egyben senki.
    A csillogó effektek közül, egyedül a változó időjárás hoz értéket (izgalmat) a versenyzésbe, az hogy a szélvédőmön besüt a piros lensflare... Nekem semi izgalomra nem ad okot és értéket sem ad a versenyzéshez. Egy valódi versenyen, nincs is idő erre oda figyelni.
    Nos igazából a napszak változás együtt jár azzal,hogy lehet időt állítani ,valljuk be,ha lehetne időt állítani ,de az idő nem telne ,az elég hülyén nézne ki.Ettől függetlenül egyébként elhiszem,hogy nem sok haszna van mindenki számára,de legalább egyel több alternatíva lesz azoknak,akik nem iRacingezni akarnak,de szerény véleményem szerint az idő múlása hozhat izgalmat,de nyilván kinek mi.Egyébként pedig eleve azért is kell,mert ugyebár a valós sorozat megy sötétben is,szóval ez hozzá jár.Egyébként ha már időjárás és reális napszak változás:Ti láttatok már villámot a játékban,mert én nem.Jó jó,ez szőrös szívű dolog,de szerintem a viharhoz igen is kell,nyilván megrántaná néhány ember gépét a villám,ezért lehetne mondjuk minőségét állítani pl:Alacsonyon csak látni lehetne az égen ,de semmi extra,legmagasabb állásban pedig az egész pályát bevilágítaná.
    UI:Ha már ACC: Arra azért kíváncsi lennék,hogy lesz-e más kategória ,hiszen a Blancpain nem csak a GT3-ból áll,illetve ott az amerikai és ázsiai liga.

  20. #620
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, most hogy iracingben bevezették, pár verseny után azt kell mondjam elég sokat ad az élményhez. Ahogy sötétedik / világosodik a pálya, sokkal élethűbb. Persze ehhez azért hozzá tartozik, hogy bekerültek a dinamikus felhők is, azaz sokszor hirtelen körröl körre változik a fényviszony egy egy kanyarban, ami hozzá dob az élményhez.

    Mondjuk ACC-ben nem tudom mennyire élvezetes ez, nekem nem birja a gépem, legalábbis ha 90 FPS-t akarok akkor Rfactor 1 szinten van a grafika
    Egy játék fejlesztőt sem fogsz találni, aki a tavalyi gépedre fejleszt játékot. A hardware igényt a jövő évi high-end gépekhez igazítják. Ez soha nem volt másképp.
    Az AC meg az IR is csak most fut ilyen szépen. Már ~10 éves software-ek. Amikor az AC kijött, ennél is sokkal rosszabb volt a helyzet, olvass bele az akkori topic-okba. Sok embernek a gépén el sem indult.
    A többségnél alig ricegett el az akkori gépeken. Most meg nem megy 200 FPS-alá. ACC sem fog tavalyi hardwaren brillírozni.
    Aki full grafikán VR-el akar friss AAA-s játékot, annak meg kell venni alá a vasat.

  21. #621
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Ti láttatok már villámot a játékban,mert én nem.
    Még én sem, de most hogy mondod, GTR2-ben kemény villámlások voltak.
    Nem hiszem hogy a villámlás, probléma az Unreal-nek.

    A többi kategóriára mi is kíváncsiak vagyunk, de nem hiszem hogy ebben a stádiumban bármi info ki fog szivárogni ebből.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 02. 06. 20:32.

  22. #622
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Ti láttatok már villámot a játékban,mert én nem.
    Már majdnem írtam, hogy éjszaka-viharban én találkoztam már villámlással, aztán rájöttem, hogy az első build megjelenésekor összehasonlítottam a sötétben-esőben vezetést azokban a címekben, ahol ez lehetséges és a PCARS2-ben láttam.

    Pusztán fizika és vezetési élmény szempontjából egyértelműen az ACC tetszett legjobban, viszont az időjárás szimulálásában szerintem a PCARS2 is hozza az elvárható szintet. Maga a járművek fizikája nem igazán nyerte el a tetszésem, de pl. egyszer beállítottam egy 90 perces multiclass futamot Road Americán, ahol scriptelve egyenletes eloszlásban beraktam a különböző időjárási lehetőségeket, száraz -> borús -> zápor -> eső -> monszun. És végül úgy estem ki, hogy ahogy egyre inkább leszakadt az ég, a célegyenesben a domb után fokozatosan gyűlt a víz, kialakult egy vízátfolyás, egyszer meg épp ott húztam balra lekörözés közben, a kocsi egyből felúszott és rommá törtem. Egyszerre voltam lenyűgözve és dühös.

  23. #623
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    UE biztos ,hogy tud villámot. Hiszen másik UE-es játékokban is van. Valószínű elöbb utóbb itt is bekerül majd.

  24. #624
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Már majdnem írtam, hogy éjszaka-viharban én találkoztam már villámlással, aztán rájöttem, hogy az első build megjelenésekor összehasonlítottam a sötétben-esőben vezetést azokban a címekben, ahol ez lehetséges és a PCARS2-ben láttam.

    Pusztán fizika és vezetési élmény szempontjából egyértelműen az ACC tetszett legjobban, viszont az időjárás szimulálásában szerintem a PCARS2 is hozza az elvárható szintet. Maga a járművek fizikája nem igazán nyerte el a tetszésem, de pl. egyszer beállítottam egy 90 perces multiclass futamot Road Americán, ahol scriptelve egyenletes eloszlásban beraktam a különböző időjárási lehetőségeket, száraz -> borús -> zápor -> eső -> monszun. És végül úgy estem ki, hogy ahogy egyre inkább leszakadt az ég, a célegyenesben a domb után fokozatosan gyűlt a víz, kialakult egy vízátfolyás, egyszer meg épp ott húztam balra lekörözés közben, a kocsi egyből felúszott és rommá törtem. Egyszerre voltam lenyűgözve és dühös.
    Nos igen azért a PC2 elég szépen kidolgozta ezeket a dolgokat ,az első részben még a kasztniról is pattogtak a vízcseppek elég rendesen.Zseniális játék....de az irányítás enyhén szólva furcsa,állítólag nem hogy az NFS-ből vették át,de ráadásul az eredetije a GP Legends volt,ami számomra elég meglepő infó volt,amikor megtudtam.Ettől függetlenül az a LiveTrack nevű programozás elég érdekes,bár ezen az oldalon egyik rész sem érdekelt ,főleg az új nem is lesz az még úgysem,kár ,hogy nem szimulátoros irányba mentek el,pedig minden adott lenne,bonyolultabb dolgok jók,csak pont a fizika nem.

    https://www.greenmangaming.com/blog/project-cars-2s-livetrack-3-0-system/


    Ettől függetlenül ott tényleg szép effektek vannak villámlás is szép,gépigénye is elég barátságos volt ,amikor kijött úgy ,hogy még jobban is nézett ki ,mint az első része.Illetve jó lenne ACC-be is majd beletennének ilyen sablon szerinti állíthatóságot ,mint a PC2-ben,mármint ,hogy melyik etapra milyen idő legyen akár.

    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    UE biztos ,hogy tud villámot. Hiszen másik UE-es játékokban is van. Valószínű elöbb utóbb itt is bekerül majd.
    Nyilván egyértelműen,csak az a kérdés akarják-e.Bár nem gondolnám,hogy pont ők azok,akik ilyenre nem figyelnének oda,de simán lehetséges,hogy pont ez az apró részlet még az ő figyelmüket is elkerülte,vagy lehet nem is szeretnének bele,bár az meg elég illúzió romboló lenne,főleg így 2019-ben.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2019. 02. 07. 16:33.

  25. #625
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Szerintem olyan röpke 15 év alatt biztosan sikerült volna Stafano-nak, idáig fel patch-elni az eredeti AC grafikát:






Oldal: 25 / 67 ElsőElső ||| 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •