Oldal: 40 / 67 ElsőElső ||| 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 976 - 1.000 (1665 összesen)
  1. #976
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    hát nekem multiban (masters server) hibaüzenet nélkül lefagy ha visszamegyek a boxba és elindulnék újból...Minden alkalommal
    az előbb egy ilyennél a kormányt is végállásba forgatta és majdnem eltörte a kezem
    még kilőni is csak oculus home-ban tudom ezután...

    szerk: talán az oculus tray tool kozta a problémát , mert most nem fagyott le mióta azt kikapcsoltam...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 06. 05. 13:54.

  2. #977
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    A váltót miért nem lehet piszkálni? Nekem mindegyik kocsiban túl "laza" néhol elég sokat vesztek vele úgy érzem.

  3. #978
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    A váltót miért nem lehet piszkálni? Nekem mindegyik kocsiban túl "laza" néhol elég sokat vesztek vele úgy érzem.
    A Blancpain homologizáció miatt nem lehet állítani, olyan mint az F1 jelenleg, előre megadják a paramétereket majd egész évben azt használják

  4. #979
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    A Blancpain homologizáció miatt nem lehet állítani, olyan mint az F1 jelenleg, előre megadják a paramétereket majd egész évben azt használják
    Ami nekem plusz tetszik, mert valamelyik kocsinak az egyik pályán pont optimálisan van kiosztva, másik pályán viszont szívhat. Változatosabb futamok.

  5. #980
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nekem plusz tetszik, mert valamelyik kocsinak az egyik pályán pont optimálisan van kiosztva, másik pályán viszont szívhat. Változatosabb futamok.

    Jahh, nekem nem jön be ha túl sok beállitási lehetőség van

  6. #981
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nekem plusz tetszik, mert valamelyik kocsinak az egyik pályán pont optimálisan van kiosztva, másik pályán viszont szívhat. Változatosabb futamok.
    nem akarlak letörni , de pályánként eltérő a BOP (4 fajta pályakarekterisztikától függően) úgyhogy elvileg olyan sokat nem számít h épp milyen a váltókiosztás... nagyjából egyformára vannak hozva a kocsik mesterségesen

    más: írtad h a dampeninget próbálgassam , meg hogy nyomjam neki és akkor jó lesz az ffb... próbálgatom ,próbálgatom , meg nyomom is neki , de valahogy van még hiányérzetem...
    te milyen dampeninget használsz?

  7. #982
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem akarlak letörni , de pályánként eltérő a BOP (4 fajta pályakarekterisztikától függően) úgyhogy elvileg olyan sokat nem számít h épp milyen a váltókiosztás... nagyjából egyformára vannak hozva a kocsik mesterségesen

    más: írtad h a dampeninget próbálgassam , meg hogy nyomjam neki és akkor jó lesz az ffb... próbálgatom ,próbálgatom , meg nyomom is neki , de valahogy van még hiányérzetem...
    te milyen dampeninget használsz?
    Pályánként eltérő BOP, igaz. Mondjuk erről van valamilyen adat, forrás, hogy kinél-hol mennyi? A BOP-olás módszerével, céljával sem vagyok itt teljesen tisztában. A valós bajnokság irányából közelítik-e meg a dolgokat, elsősorban azt szimulálják? Tegyük fel minden pályán pont annyit kapnak a kocsik, mint a valós bajnokságban (bp 2018-19?), és reménykedünk hogy a fizika pont jól dobja ki a várt erősorrendet, vagy inkább a szimes oldalról van megközelítve, és a cél hogy minden kocsi, minden pályán közel azonos teljesítményre legyen képes?
    Ha utóbbi, akkor azért egy darabig lesz még mit egyensúlyozgatni.

    Dampening nálam alapon, 100%-on van (g27). Ilyen visszajelzésekben, műszakiban nemvagyok túl pró. Miben van hiányérzeted? Állítólag az ffb-n most az első tengelyről jön vissza több jelzés, és a hátsóról alig (ac-hoz képest). Ez közelebb áll egy valós GT szervóhoz. A hátsót ott a fenekeden érzed.

  8. #983
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pályánként eltérő BOP, igaz. Mondjuk erről van valamilyen adat, forrás, hogy kinél-hol mennyi? A BOP-olás módszerével, céljával sem vagyok itt teljesen tisztában. A valós bajnokság irányából közelítik-e meg a dolgokat, elsősorban azt szimulálják? Tegyük fel minden pályán pont annyit kapnak a kocsik, mint a valós bajnokságban (bp 2018-19?), és reménykedünk hogy a fizika pont jól dobja ki a várt erősorrendet, vagy inkább a szimes oldalról van megközelítve, és a cél hogy minden kocsi, minden pályán közel azonos teljesítményre legyen képes?
    Ha utóbbi, akkor azért egy darabig lesz még mit egyensúlyozgatni.

    Dampening nálam alapon, 100%-on van (g27). Ilyen visszajelzésekben, műszakiban nemvagyok túl pró. Miben van hiányérzeted? Állítólag az ffb-n most az első tengelyről jön vissza több jelzés, és a hátsóról alig (ac-hoz képest). Ez közelebb áll egy valós GT szervóhoz. A hátsót ott a fenekeden érzed.
    De itt nem érzem a fenekemen...
    100-as dampeninggel mentem a leggyorsabb kört, de olyan semmilyen a visszajelzes így is... Bár jobb mint 0-n...
    Bár lehet csak szokni kell akkor , meg az is lehet h csak nem nekem való a gt3

    BOP: a valóságban szimes oldalról közelítik meg és az lenne a cél h minden pályán közel azonos tempóra legyenek képesek a különböző márkák...

  9. #984
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pályánként eltérő BOP, igaz. Mondjuk erről van valamilyen adat, forrás, hogy kinél-hol mennyi? A BOP-olás módszerével, céljával sem vagyok itt teljesen tisztában. A valós bajnokság irányából közelítik-e meg a dolgokat, elsősorban azt szimulálják? Tegyük fel minden pályán pont annyit kapnak a kocsik, mint a valós bajnokságban (bp 2018-19?), és reménykedünk hogy a fizika pont jól dobja ki a várt erősorrendet, vagy inkább a szimes oldalról van megközelítve, és a cél hogy minden kocsi, minden pályán közel azonos teljesítményre legyen képes?
    Ha utóbbi, akkor azért egy darabig lesz még mit egyensúlyozgatni.

    Dampening nálam alapon, 100%-on van (g27). Ilyen visszajelzésekben, műszakiban nemvagyok túl pró. Miben van hiányérzeted? Állítólag az ffb-n most az első tengelyről jön vissza több jelzés, és a hátsóról alig (ac-hoz képest). Ez közelebb áll egy valós GT szervóhoz. A hátsót ott a fenekeden érzed.
    A hatso kerekeket hogy erezned a kormanyon? Semmifele osszekottetes nincs azzal a tengellyel, kizarolag az elsokrol kapsz visszajelzest a valodi autoban is.

  10. #985
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A hatso kerekeket hogy erezned a kormanyon? Semmifele osszekottetes nincs azzal a tengellyel, kizarolag az elsokrol kapsz visszajelzest a valodi autoban is.
    szerintem arra utalt, hogy az ACC ffb közelebb áll a valóshoz, mint az AC

  11. #986
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Egézsen elképesztőek ezek a fagyások.
    Nekem konkrétan az egész gépemet újra kell indítanom, mert nem tudom kilőni feladatkezelőből. Egyik este ez előfordult 4x legalávbb a V1.0.1-el... Nevetséges.
    Nem tudom azt sem mit gondoltak, amikor kitalálták, hogy a rázókövek jeget imitáljanak
    Illetve mi ez a match making? Ezzel lett beharangozva, erre konkrétan kb pályára sem tudok rászűrni. Az a csúszkás ökörség meg annyit is ér, mint ahogy kinéz.
    Eddig ez messze nem V1.0, max jó indulattal egy jobb béta.
    Ennél sokkal többet vártam.
    De a 2018-as Bentley az b.szó, az tetszik.

  12. #987
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A hatso kerekeket hogy erezned a kormanyon? Semmifele osszekottetes nincs azzal a tengellyel, kizarolag az elsokrol kapsz visszajelzest a valodi autoban is.
    ISI-ben "FFB effektek" voltak. Állítani is lehetett hogy az első és hátsó kerekekről milyen arányban vegye hozzá a mintát.

    Az AC számolja a kormányra ható erőket ezért van minden egyes autónak más és más FFB-je, de még a setup beállítások hatását is érezni az FFB-n.
    Miután elindult az AC a fórumban ment a "hozzáértők" zúgolódása, hogy mennyire nem jó az egész. Mert nincsenek "ISI effektek". Meg rázókövön nem ráz a kormány , motor fordulatra nem ráz a kormány , féktávon sem ráz a kormány és amúgy is teljesen rossz az egész!

    Ezután kerültek be a különböző csúszkák és a kamu effektek.
    Én remélem hogy ezúttal kicsit tökösebbek lesznek és ki mernek állni egy hitelesebb FFB-mellet, a helyett hogy teleszemetelnék mindenféle effekttel, csak azért mert a "népnek ez kell".

  13. #988
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Egézsen elképesztőek ezek a fagyások.
    Nekem konkrétan az egész gépemet újra kell indítanom, mert nem tudom kilőni feladatkezelőből. Egyik este ez előfordult 4x legalávbb a V1.0.1-el... Nevetséges.
    Nem tudom azt sem mit gondoltak, amikor kitalálták, hogy a rázókövek jeget imitáljanak
    Illetve mi ez a match making? Ezzel lett beharangozva, erre konkrétan kb pályára sem tudok rászűrni. Az a csúszkás ökörség meg annyit is ér, mint ahogy kinéz.
    Eddig ez messze nem V1.0, max jó indulattal egy jobb béta.
    Ennél sokkal többet vártam.
    De a 2018-as Bentley az b.szó, az tetszik.
    Nekem is volt fagyásom V1.0.1 után.
    1. Dokumentumok/ACC mappa -> törlés
    2. Steam/ACC mappa -> törlés
    3. ACC integrity check.
    Azóta probléma mentes.

  14. #989
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt fagyásom V1.0.1 után.
    1. Dokumentumok/ACC mappa -> törlés
    2. Steam/ACC mappa -> törlés
    3. ACC integrity check.
    Azóta probléma mentes.

    Most megcsinálom, sajna tesztelni nem fogom tudni

    De gondolom így megmaradnak a ratingjeim, csak a beállításaim tűnnek el?

  15. #990
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Most megcsinálom, sajna tesztelni nem fogom tudni

    De gondolom így megmaradnak a ratingjeim, csak a beállításaim tűnnek el?
    Így van.

  16. #991
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Így van.
    Rendben, köszönöm a tippet!

  17. #992
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nyilván a koncepció szerint minél valóságosabb FFB-t szeretnének adni, ami ebben a GT3-as kategóriában jelenthet tompább, "unalmasabb" visszajelzést is, amíg ilyen ideális, hotlap körülmények vannak.
    De mindenkinek ajánlanám hogy hagyja egy kicsit esni az esőt, 6-7-es TC-n sem lesz unatkozás többet, azt tökéletesen visszaadja hogy ez zabszem sem fér be, más íveket kell keresni, érzed hogy bármikor történhet valami váratlan.
    Ennek a játéknak(bocs szimnek) inkább ez lesz a szépsége.

  18. #993
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Egyenlőre bétában:Build 3898406

    1.0.2 Preview (eventual public hotfix changelist subject to changes)

    GENERAL:
    - The .exe now starts in "-nohmd" mode if "-vr" is not specified.
    This now allows direct shortcuts with "-vr" command and reduces the number of required launch modes in Steam.
    - Fixed a crash when pausing the game from the helicam.

    GAMEPLAY:
    - Added savegame system in Career and Championship modes.
    - Savegame feature is not available in Hotlap and Hotstint mode
    - Improved general .json encoding system.
    - Added structure to manage multiple savegames (Single Player).
    NOTE: not yet enabled in the public build.
    - Added auto-saving after complete sessions in Career and Championship.
    - Fixed driver stint status in savegame.
    - Fixed incorrectly forced 10-minute driver stint length in championship and career.
    - Fixed inaccurate session results in some savegames.
    - Fixed Fanatec LEDs building in reverse order (due to a change in the Fanatec SDK).
    - Updated controller presets.
    - Fixes to MP replays (e.g. flickering spawned cars when the replay was shorter than the session).
    - Fixes to game stability.
    - Tweaks to accident/yellow-flag highlights.
    - Fixed a bug of 'ghost cars' appearing in some cases in multiplayer highlights.
    - Added option to customize weather for championship rounds.
    NOTE: selecting "Custom" weather allows the player to customize the weather for every championship round before each event.
    - Fixed end-race cameras and car positions (e.g. back from replay after end-race highlights).
    - Fixed HUD disappearing after trying to play an invalid replay.
    - Revised AI skill levels in Career in various difficulty settings.
    - More straightforward session-end:
    Added status message at the end of sessions informing the player to wait for all opponents to cross the finish line before proceeding to the next session.
    - Fixed ignition turning off when killing the engine during pit stops.

    UI:
    - Added mouse input in VR.
    - Fixed an issue with navigating the MFD in VR.
    - Fixed tyre sets section being incorrectly active when wet compound was selected in the tyre and strategy windows in the Setup screen.
    - Fixed incorrect title in the Championship car selection menu.

    AUDIO:
    - Audio communications optimization.

    GRAPHICS:
    - Added another AA method.
    Temporal is now more effective against jaggies, while KTAA is more effective against ghosting.
    - Revised steering animations on various cars to delay hands switching over too early.
    - Fixed rim speed different from tyre speed.
    - Fixed slow motion rim/tyre speed in replays.

    MULTIPLAYER & RATINGS:
    - Reduced the join lag when a new car model joins a session.
    - Drivers cannot join ongoing race sessions anymore (server settings option "isRaceLocked").
    - Fixed race track status not being properly reset after the race session.
    - Changed the way backend systems store data, so data is still correctly saved even under high loads.
    - Racecraft Rating calculations are temporarily suspended.
    - Rating widget now will correctly detect reconnections. While disconnected, it will simply dissapear.
    - Backend systems performance improvements.
    - Advanced MP options: Fixed the slider weights for night and rain.
    - Advanced MP options: Increased the significance of "clean": Users with higher SA won't see unrestricted servers anymore, unless "clean" is reduced below 50%.
    - Advanced MP options: Increased the significance of "latency": Users with higher SA won't see unrestricted servers anymore, unless "clean" is reduced below 50%.
    - Advanced MP options: Increased the significance of track weights, especially low values will massively rank down corresponding servers.
    - Matching now (almost) ignores servers in race sessions, instead of ranking them down.
    - Fixed CP servers not showing up for a number of user IP addresses.

    PHYSICS & FFB:
    - Force Feedback Post-Processing is now available like in the original Assetto Corsa.
    Copy your "ff_post_process.ini" and associated LUTs to "Documents/Assetto Corsa Competizione/Config".


  19. #994
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pályánként eltérő BOP, igaz. Mondjuk erről van valamilyen adat, forrás, hogy kinél-hol mennyi? A BOP-olás módszerével, céljával sem vagyok itt teljesen tisztában. A valós bajnokság irányából közelítik-e meg a dolgokat, elsősorban azt szimulálják? Tegyük fel minden pályán pont annyit kapnak a kocsik, mint a valós bajnokságban (bp 2018-19?), és reménykedünk hogy a fizika pont jól dobja ki a várt erősorrendet, vagy inkább a szimes oldalról van megközelítve, és a cél hogy minden kocsi, minden pályán közel azonos teljesítményre legyen képes?
    Ha utóbbi, akkor azért egy darabig lesz még mit egyensúlyozgatni.

    Dampening nálam alapon, 100%-on van (g27). Ilyen visszajelzésekben, műszakiban nemvagyok túl pró. Miben van hiányérzeted? Állítólag az ffb-n most az első tengelyről jön vissza több jelzés, és a hátsóról alig (ac-hoz képest). Ez közelebb áll egy valós GT szervóhoz. A hátsót ott a fenekeden érzed.
    Valós BOP adatok alapján történik, a pályák összesen 4 BOP kategóriára vannak felosztva. A többi finomhangolás setupon keresztül megy. A pályakategóriánkénti BOP amúgy a szezon folyamán áll össze, pl. az idei évre most a héten kaptuk meg az egyik csomagot.

    Egész héten a kurva fagyásokat üldöztük, sajnos kb. 20 PC-n kétszer sikerült előidéznünk, úgyhogy nem olyan egyszerű. Az UE4 nem szereti a videokártya OC-t, de annál legalább dob egy error-t, hogy elveszett a D3D, fagyásnál meg semmi.

  20. #995
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én remélem hogy ezúttal kicsit tökösebbek lesznek és ki mernek állni egy hitelesebb FFB-mellet, a helyett hogy teleszemetelnék mindenféle effekttel, csak azért mert a "népnek ez kell".
    A Road Effect az egyetlen, ami nagy nehezen bekerült (Stefano nagyon utálja), bár ez sem teljesen kamu, csak felerősíti az apróbb jeleket. Egy bizonyos szinten felül csak zaj, nagy ívben kerülendő.

    Gain ízlés és hardver szerint, Dynamic Damper 100, többi 0, ez az általunk ajánlott beállítás.
    Most kapott a nép FF LUT-ot, mondjuk ezzel valamennyire lehet a hardverek gyengeségeit kompenzálni, úgyhogy annyira nem ördögtől való.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2019. 06. 08. 00:41.

  21. #996
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Valós BOP adatok alapján történik, a pályák összesen 4 BOP kategóriára vannak felosztva. A többi finomhangolás setupon keresztül megy. A pályakategóriánkénti BOP amúgy a szezon folyamán áll össze, pl. az idei évre most a héten kaptuk meg az egyik csomagot.

    Egész héten a kurva fagyásokat üldöztük, sajnos kb. 20 PC-n kétszer sikerült előidéznünk, úgyhogy nem olyan egyszerű. Az UE4 nem szereti a videokártya OC-t, de annál legalább dob egy error-t, hogy elveszett a D3D, fagyásnál meg semmi.
    Nalam 15-20 percenkent kifagy, ha tudok barmilyen adattal segiteni, szolj. Nekem egyebkent 1080ti extreme edition van, ami gyarilag OC-s, lehet az is baj? Bar az 1.0 elott nem volt ilyen gond.

  22. #997
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam 15-20 percenkent kifagy, ha tudok barmilyen adattal segiteni, szolj. Nekem egyebkent 1080ti extreme edition van, ami gyarilag OC-s, lehet az is baj? Bar az 1.0 elott nem volt ilyen gond.
    Küldtem privátot, mivel ilyen gyakorisággal egyikünk sem tudta még reprodukálni a dolgot, lenne pár ötlet, amivel elindulhatunk. Köszönöm előre is a segítségedet.

  23. #998
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Küldtem privátot, mivel ilyen gyakorisággal egyikünk sem tudta még reprodukálni a dolgot, lenne pár ötlet, amivel elindulhatunk. Köszönöm előre is a segítségedet.
    Nálam pl minden boxba visszatérés és elindulás után lefagyott valamelyik nap...
    Utana az oculus tray tool-t kilove nem csinálta...
    De azóta is elofordult párszor csak nem ilyen gyakorisaggal... És mindig ugyanúgy boxnol elinduláskor... Ahogy engedem fel a kuplungot lefagy... De pl lamboban ahol nincs kuplung, ott meg egyszer sem fagyott le...
    A menüben akartam kalibralni a kuplungot és szintén lefagyott
    Persze lehet csak véletlen, csak gondoltam leírom

  24. #999
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam pl minden boxba visszatérés és elindulás után lefagyott valamelyik nap...
    Utana az oculus tray tool-t kilove nem csinálta...
    De azóta is elofordult párszor csak nem ilyen gyakorisaggal... És mindig ugyanúgy boxnol elinduláskor... Ahogy engedem fel a kuplungot lefagy... De pl lamboban ahol nincs kuplung, ott meg egyszer sem fagyott le...
    A menüben akartam kalibralni a kuplungot és szintén lefagyott
    Persze lehet csak véletlen, csak gondoltam leírom
    Valószínűleg memória okozza, mennyi RAM van a gépedben, illetve manuálisan korlátoztad pl a lapozófájl méretét?

  25. #1000
    VR-ben nem megy

Oldal: 40 / 67 ElsőElső ||| 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •