Oldal: 5 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (1665 összesen)
  1. #101
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ma este lesz egy interjú a racedepartmenten az ACC-ről:
    http://www.racedepartment.com/thread...-today.148120/

  2. #102
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Itt az RD-s interjú, sok új infóval, tört angolosan:

    • Teljes 18, majd 19-es széria
    • Hivatalos minden autó, pálya
    • Tireflex, tovább javított fizika
    • Mégtöbb CAD adattal dolgozhatnak
    • Unreal miatt DX11,DX12, és Vulkan is lehetséges. Tehát win7 is oké lesz.
    • Nvidia / AMD mindegy...
    • ésmég több érdekes infó (titkos tesztelőjük, ami a szimulátorba megtörtént élőben is előjött, versenyzői visszajelzések kevesebbet érnek mint a mérnöki)

    ...
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 03. 07. 23:52.

  3. #103
    Második rész:

  4. #104
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Na akkor jó volt a tippem, mégis a Hungaroringről jött az a havas kép

  5. #105

  6. #106
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Na, azt gyűljenek az adatok
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #107
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    és Panky is befért az Astonba

    szar meló, na

  8. #108
    Még egy kérdés ehhez az "Early access" dologhoz: ha egyszer kijön a játék végleges változata, akkor azt Early access verzió tulajdonosai is megkapják? Vagy az 1.0-át külön kell majd megvenni?

  9. #109
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy kérdés ehhez az "Early access" dologhoz: ha egyszer kijön a játék végleges változata, akkor azt Early access verzió tulajdonosai is megkapják? Vagy az 1.0-át külön kell majd megvenni?
    Szép is lenne, ha újra meg kéne venni Tulajdonképpen ez csak az előrendelésnek egy speciális formája, ahol valamennyire belefolyhatsz a fejlesztés késői szakaszába és bizonyos mértékben véleménynyilvánítással befolyásolhatod annak az irányát is (persze ez a fejlesztőtől is függ).

  10. #110
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy kérdés ehhez az "Early access" dologhoz: ha egyszer kijön a játék végleges változata, akkor azt Early access verzió tulajdonosai is megkapják? Vagy az 1.0-át külön kell majd megvenni?
    Dirt Rally esetében vettem early access kiadást, utána minden frissítés és plusz tartalom jött szépen, mindenféle fizetés nélkül.

  11. #111
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Kedvezménnyel megveheted 1.0 előtt, a pozitívum, hogy összességében olcsóbban megkapod, nyomon követheted a fejlesztést és hozzájárulhatsz bizonyos mértékben a fejlesztéshez (ha más nem "fizetős bétateszterként"), a hátránya, hogy ha végül csalódsz, akkor már nem tudod visszakérni a pénzt érte.
    Elég megosztó gyakorlat, de szerintem ebben a műfajban van értelme az Early Accessnek, és a Kunos AC1-nél is jól csinálta (ilyenkor én még szintén csak júzer voltam).

  12. #112
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Kedvezménnyel megveheted 1.0 előtt, a pozitívum, hogy összességében olcsóbban megkapod, nyomon követheted a fejlesztést és hozzájárulhatsz bizonyos mértékben a fejlesztéshez (ha más nem "fizetős bétateszterként"), a hátránya, hogy ha végül csalódsz, akkor már nem tudod visszakérni a pénzt érte.
    Elég megosztó gyakorlat, de szerintem ebben a műfajban van értelme az Early Accessnek, és a Kunos AC1-nél is jól csinálta (ilyenkor én még szintén csak júzer voltam).
    Köszi! A nem lesz túl magas az Early Access ár, akkor biztosan meg fogom venni. Olyan jó biztosan lesz, mint az AC, szóval nagy csalódás nem érhet

  13. #113
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nem rossz...
    Csatolt képek Csatolt képek

  14. #114
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz...
    Ez valami brutális

  15. #115
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egy kis nyálcsorgató.

  16. #116
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis nyálcsorgató.
    Ennél van szebb és újabb is ám.

  17. #117
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél van szebb és újabb is ám.
    Hol?

  18. #118
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél van szebb és újabb is ám.
    Helyes, tessék csak gyártani a száj tátós grafikát.

  19. #119
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hol?
    FB. https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/

    Három új sorozat is van, de amúgy gyűjtik az összes kiadott screenshotot a fórumon is:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...-videos.49293/

  20. #120
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ja az megvan, én azt hittem videó (is) van újabb, csak mi nem találtuk meg

  21. #121
    Spa-i 24 óráson debütál Blancpainben az NSX GT3



    De gyanítom, hogy a játék szempontjából már túl későn

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Spa-i 24 óráson debütál Blancpainben az NSX GT3



    De gyanítom, hogy a játék szempontjából már túl későn
    Tekintve, hogy a végleges verzió valószínűleg csak jövőre jön ki, ezért még bőven bármilyen tartalmat bele tudnak pakolni.
    A most nyáron megjelenő EA verzió minden bizonnyal eleve csak csökkentett pálya és járműparkkal fog megjelenni, gondolom főleg azokkal, amik már most is megvannak az AC-ben...

  23. #123
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tekintve, hogy a végleges verzió valószínűleg csak jövőre jön ki, ezért még bőven bármilyen tartalmat bele tudnak pakolni.
    A most nyáron megjelenő EA verzió minden bizonnyal eleve csak csökkentett pálya és járműparkkal fog megjelenni, gondolom főleg azokkal, amik már most is megvannak az AC-ben...
    én is inkább licensz oldalról értettem, hogy kérdés a Honda szeretné-e reprezentáltatni magát kései egy autós Pro-Am classos beugróként ebben a szezonban (én nem bánnám )

  24. #124
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    én is inkább licensz oldalról értettem, hogy kérdés a Honda szeretné-e reprezentáltatni magát kései egy autós Pro-Am classos beugróként ebben a szezonban (én nem bánnám )
    Szerintem két út van a licensekeket illetően:
    • vagy megállapodsz a promóterrel, aki nyilván tud engedélyt adni a sorozatban szereplő összes autó és pálya megjelenítésére, hiszen Ő is elve ilyen szerződést köt a csapatokkal és a helyszínekkel, hogy ezekkel a jogokkal rendelkezik.
    • vagy egyesével megállapodsz külön-külön az összes gyártóval és helyszínnel és bízol abban, hogy mindegyikkel sikerül. Persze a sorozat nevét hivatalosan akkor sem használhatod. Ilyen volt eddig az AC is.


    Az előbbi verzió nyilván sokkal olcsóbb és egyszerűbb lehet, viszont az még nem garantálja azt, hogy megfelelő minőségű adatot is kapsz a tartalom legyártásához, mert az engedély a megjelenítésére és a valós adatok az két teljesen külön story. Nehogy azt gondoljátok például, hogy a Codemasters-nek mindegyik (bármelyik ) csapat adatot szolgáltat az F1 sorozathoz... de ez szerintem a RaceRoom-ra se igaz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 19. 12:12.

  25. #125
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem két út van a licensekeket illetően:
    • vagy megállapodsz a promóterrel, aki nyilván tud engedélyt adni a sorozatban szereplő összes autó és pálya megjelenítésére, hiszen Ő is elve ilyen szerződést köt a csapatokkal és a helyszínekkel, hogy ezekkel a jogokkal rendelkezik.
    • vagy egyesével megállapodsz külön-külön az összes gyártóval és helyszínnel és bízol abban, hogy mindegyikkel sikerül. Persze a sorozat nevét hivatalosan akkor sem használhatod. Ilyen volt eddig az AC is.


    Az előbbi verzió nyilván sokkal olcsóbb és egyszerűbb lehet, viszont az még nem garantálja azt, hogy megfelelő minőségű adatot is kapsz a tartalom legyártásához, mert az engedély a megjelenítésére és a valós adatok az két teljesen külön story. Nehogy azt gondoljátok például, hogy a Codemasters-nek mindegyik (bármelyik ) csapat adatot szolgáltat az F1 sorozathoz... de ez szerintem a RaceRoom-ra se igaz.
    A kettő egyszerre, egyrészt szerződni kell a promóterrel a sorozat jogaiért, másrészt egyenként az összes gyártóval, a promóter mediátorként működik közre, hogy ne hajtsanak el minket, valamint felelős a sorozat keretein belül megjelenő összes szponzor jogaiért. A gyártók viszont továbbra is "saját magukat" és a hivatalos partnereiket licenszelik, a promóter ezt nem teheti meg a gyártók helyett. Példát említve, a promóter adhatja a jogot az autókon szereplő matricákra, de az autókra nem, viszont kötelezheti a gyártót, hogy a sorozatban való szereplés feltételeként működjön közre a saját promóciós keretein belül (jelen esetben tehát az ACC-ben).

    Az F1 szerintem egy külön téma, ott valami központi licenszelés mehet, de pl. az egyes gyártók ott is külön is licenszelhetik a saját autójukat egészen addig, amíg az nem az F1 szponzorkörén belül szerepel.

    Az adatok biztosítása az egyes csapatokon és gyártókon múlik, a mi helyzetünkben a sorozatban szereplő sok félamatőr csapat határozottan pozitív, mert nagyon közreműködők, főleg hogy többen setupolásra és szezonon kívüli tréningre is használnák a platformot.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2018. 05. 19. 20:02.

Oldal: 5 / 67 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •