Oldal: 35 / 67 ElsőElső ||| 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 851 - 875 (1666 összesen)
  1. #851
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Jó de akkor most aki ezt annak érti amit jelent akkor azokat ne nézzük már le mert nem korrekt, senki nem lát a Kunos költségvetésébe bele, mi mezei buta kis emberek csak azt látjuk amit leirnak, az pedig egyértelmű volt, ezek szerint nem a fejlesztők foglalkoztak a weboldall oké de valaki mégis észre vehette volna ezt és akkor most nem lenne lázadás

    De a Matchmaking továbbra sem egyenlő a Scheduled Multiplayer Systemmel, mint ahogy azt többen gondolják. Önmagában szimplán annyit jelent, hogy segít összehozni a képességeidhez passzoló játékosokkal, amit a rating, illetve a súlyozás alapján meg is tesz.

  2. #852
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    De a Matchmaking továbbra sem egyenlő a Scheduled Multiplayer Systemmel, mint ahogy azt többen gondolják. Önmagában szimplán annyit jelent, hogy segít összehozni a képességeidhez passzoló játékosokkal, amit a rating, illetve a súlyozás alapján meg is tesz.

    Hagyjuk az iRacing-et, most csak azzal foglalkozzunk ami a weboldalra van irva, az pedig igen egyértelmű, nem feltétlen kellett volna az iR-t másolni de valami hasonló kezdetleges vonalon el lehetett volna indulni, ott a Simracing System
    , néhány user magától megoldotta, működik.

    Amúgy: https://en.wikipedia.org/wiki/Matchmaking_(video_games)

  3. #853
    András Varga Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 14.
    Város
    Tállya
    Üzenetek
    4
    Sziasztok!
    Most vettem meg ezt a játékot, logitech formula force ex kormányom van hogy lehet normálisan beállítani kormányzást?
    Meg van a Project CARS is abban olyan faszául be lehetett állítani, tudok vele már játszani addig eljutottam de így nem valami jó

  4. #854
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg badbandi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most vettem meg ezt a játékot, logitech formula force ex kormányom van hogy lehet normálisan beállítani kormányzást?
    Meg van a Project CARS is abban olyan faszául be lehetett állítani, tudok vele már játszani addig eljutottam de így nem valami jó
    Ha jól emlékszem ez a kormány 180 fokot fordul, ezekben az autókban olyan 250 fokot használnak aktívan. Szóval mindenképp kompromisszumot kell valahol kötnöd. Bár ez igaz a PC-ben lévő gt3-ra is. A jelenlegi kormányzással mi a problémád?

  5. #855
    András Varga Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 14.
    Város
    Tállya
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem ez a kormány 180 fokot fordul, ezekben az autókban olyan 250 fokot használnak aktívan. Szóval mindenképp kompromisszumot kell valahol kötnöd. Bár ez igaz a PC-ben lévő gt3-ra is. A jelenlegi kormányzással mi a problémád?
    Már egy picit mozdítok rajta főleg nagyobb sebességnél elég sokszor elvesztem az uralmat az autó felett egy pici holt játék is elférne + sebességfüggő kormányzás ilyesmi nem tudom igazán megfogalmazni.

  6. #856
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg badbandi írta Hozzászólás megtekintése
    Már egy picit mozdítok rajta főleg nagyobb sebességnél elég sokszor elvesztem az uralmat az autó felett egy pici holt játék is elférne + sebességfüggő kormányzás ilyesmi nem tudom igazán megfogalmazni.
    A mai kormányokban nincs szükség a sebesség függő kormányzásra, valószínű ezért maradt ki.
    Amit javasolni tudok:
    A controls menüben:
    Steer lock: 180 fokra. (vagy amennyit fordul)
    Az FFB:
    Road effect:0
    Dampingot is levehetd 0-ra.
    Illetve ha egyenesben rángat a kormány akkor a gain-on is csökkent hetsz kicsit.

    A pályán betöltés után Safe és Agressive setupból lehet választani, a Safe-et válaszd.
    Az elektronikánál a TC mehet maxra kezdésnek, az ABS 6+.
    Valamint azt hiszem a mechanical grip nél van a Steer ratio: minimumra (talán 10 fok)

    Végól a config könyvtárban van egy controls.json, avval is megpróbálkozhatsz.

  7. #857
    András Varga Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 14.
    Város
    Tállya
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A mai kormányokban nincs szükség a sebesség függő kormányzásra, valószínű ezért maradt ki.
    Amit javasolni tudok:
    A controls menüben:
    Steer lock: 180 fokra. (vagy amennyit fordul)
    Az FFB:
    Road effect:0
    Dampingot is levehetd 0-ra.
    Illetve ha egyenesben rángat a kormány akkor a gain-on is csökkent hetsz kicsit.

    A pályán betöltés után Safe és Agressive setupból lehet választani, a Safe-et válaszd.
    Az elektronikánál a TC mehet maxra kezdésnek, az ABS 6+.
    Valamint azt hiszem a mechanical grip nél van a Steer ratio: minimumra (talán 10 fok)

    Végól a config könyvtárban van egy controls.json, avval is megpróbálkozhatsz.
    Szia sokkal jobb lett köszi a segítséget.
    A d:\SteamLibrary\steamapps\common\Assetto Corsa Competizione\Engine\Config\controller.vdf file van csak abban kormányzással kapcsolatos dolgot nem láttam
    szerk : a logitech profiler ben találtam beállítási lehetőséget egyre jobban tetszik
    Utoljára módosította: badbandi; 2019. 05. 11. 21:27.

  8. #858
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg badbandi írta Hozzászólás megtekintése
    Szia sokkal jobb lett köszi a segítséget.
    A d:\SteamLibrary\steamapps\common\Assetto Corsa Competizione\Engine\Config\controller.vdf file van csak abban kormányzással kapcsolatos dolgot nem láttam
    szerk : a logitech profiler ben találtam beállítási lehetőséget egyre jobban tetszik
    Ez a dokumentuok/assetto corsa competizione/cfg vagy hasonló útvonalon lesz.

  9. #859
    András Varga Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 14.
    Város
    Tállya
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a dokumentuok/assetto corsa competizione/cfg vagy hasonló útvonalon lesz.
    Megtaláltam köszi. a scale-t levettem 65-re igy már jó játszani.
    Köszönöm a segítséget!

  10. #860
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Smile


  11. #861
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Mind meghalunk!

  12. #862
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Itt-ott beletekergettem, elpazarolt idő volt. A megszokott nézettség vadász videó.

  13. #863
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt-ott beletekergettem, elpazarolt idő volt. A megszokott nézettség vadász videó.
    Pedig elég szépen elmondja hogy szerinte mi a különbség a matchmaking, és a rating-es szerverek között a különbség, hogy a kettő között miért nincs átmenet. A végén még alternatív, félmegoldásos ötlettel is előáll hogy hogyan lehetne megmenteni ha vki félszervezett multi futamokra vágyik. Az elején a clickbait-ért, rappalésért elnézést is kért. AC barát a csávó.

  14. #864
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Liga oldalról nézve, én még örülök is neki.
    Bár én olyan hülye vagyok, hogy nálam az "igazi" endurance a csúcs, váltott pilóták, változó viszonyok, arra meg az a pár fanatikus remélem, így is úgy is meglesz.

  15. #865
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Liga oldalról nézve, én még örülök is neki.
    Bár én olyan hülye vagyok, hogy nálam az "igazi" endurance a csúcs, váltott pilóták, változó viszonyok, arra meg az a pár fanatikus remélem, így is úgy is meglesz.
    Lesz benne Endurance/valtott pilotakkal valo jatek?

    Az k*rva jo, mert szerintem az az igazi versenyzes, a mostani AC-bol tulajdonkeppen mas nagyon nem hianyzik.

  16. #866
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Eddig erről szóltak a hírek.
    Egyébként az valami hangulati feature, hogy ha egyedül vagy a pályán, lekapcsolt motorral, akkor is jönnek a távolból visszaverődő motorhangok?
    Illetve azoknál az autóknál, ahol középen áll meg az ablaktörlő, lekapcsoláskor hangban még töröl egy ütemet.
    Súlyos gondok ezek.

  17. #867
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig erről szóltak a hírek.
    Egyébként az valami hangulati feature, hogy ha egyedül vagy a pályán, lekapcsolt motorral, akkor is jönnek a távolból visszaverődő motorhangok?
    Illetve azoknál az autóknál, ahol középen áll meg az ablaktörlő, lekapcsoláskor hangban még töröl egy ütemet.
    Súlyos gondok ezek.
    Elmehetsz szoftvertesztelonek

    Nekem ilyen aprosagok fel sem tunnek.

  18. #868
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz benne Endurance/valtott pilotakkal valo jatek?

    Az k*rva jo, mert szerintem az az igazi versenyzes, a mostani AC-bol tulajdonkeppen mas nagyon nem hianyzik.
    Kellene ,hiszen a Blancpainben van 6H és 24H futam is.Nem véletlen van több versenyző is egy autóhoz aki választható.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az valami hangulati feature, hogy ha egyedül vagy a pályán, lekapcsolt motorral, akkor is jönnek a távolból visszaverődő motorhangok?
    Illetve azoknál az autóknál, ahol középen áll meg az ablaktörlő, lekapcsoláskor hangban még töröl egy ütemet.
    Súlyos gondok ezek.
    Nyilván a motor hangoknak csak a boxban kellene hallatszódnia,ha van autó ha nincs,az is lehet bebugolt ,de ha nem így van akkor remélhetőleg megcsinálják úgy,hogy csak boxba hangulatként lehessen hallani.Ablaktörlős dolog az meg lehet úgy marad,nem hiszem hogy csinálnak másik hangprogramozást hozzá,de talán később egy update során jöhet az is.Nem tudom,hogy a fórumokon miket mondanak nekik és abból mennyit valósítanak meg,mert ezen kívül van még olyan dolog ,ami ha már élethűségre törekednek elkélne ,de nincs még.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2019. 05. 15. 19:15.

  19. #869
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilván a motor hangoknak csak a boxban kellene hallatszódnia
    Egyszerű ambience, ha a user-nek van ideje azon gondolkodnia, hogy lekapcsolt motorral is hallani hangokat a háttérben vagy hogy a bemondó mindig ugyanazt a pár sort ismétli, akkor a rossz játékot indította el. :P

  20. #870
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Vannak ilyen egyszeri userek, akik repkednek a pálya fölött, megnézik hogyan fodrozódik a víz a monzai medencében, jól görbülnek-e a csúszdák az Aquaparkban, ha lehettem volna béta tesztelő,
    én még azt is kiszúrtam volna, hogy a tribün mögött a grillcsirkésnél igazából kolbász szag van. Mr.Thiim is megmondta, hogy a jó szimulátor ismérve: details, Panky details. :P

  21. #871
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Vannak ilyen egyszeri userek, akik repkednek a pálya fölött, megnézik hogyan fodrozódik a víz a monzai medencében, jól görbülnek-e a csúszdák az Aquaparkban, ha lehettem volna béta tesztelő,
    én még azt is kiszúrtam volna, hogy a tribün mögött a grillcsirkésnél igazából kolbász szag van. Mr.Thiim is megmondta, hogy a jó szimulátor ismérve: details, Panky details. :P
    Ez tetszik.
    Nyugodtan valld be hogy nem tudod hogy kell bekapcsolni a motort, csak a boxban ülsz és az ablaktörlőt kapcsolgatod.

  22. #872
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a boxban ülsz és az ablaktörlőt kapcsolgatod.
    Ezzel már többet tudsz, mint az egyszeri Jutúber, akinek van 15.000 eurónyi hardver az asztalán, de 20 percbe telik, mire megtalálja a menüben, hogy hogyan kell hozzárendelni egy gombot az adott inputhoz.

  23. #873
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Köszi hogy megtaláltatok!De lehet én vagyok itt az egyetlen, akinek a mai napig külön gombokon van a gyújtás meg az indító motor.Aztán amikor Monzában telibe vernek a T1-ben, ott állok lefulladva és vadul indítózok hogy legalább a nyomvonalról el tudjak tűnni.De akkor már megkérdezem, hogy van egy ilyen GT3-as autó megoldva? Minek van a gyújtás, ha nélküle is megy az ablaktörlő meg a világítás?Vagy ha járó motor nélkül egyesbe teszem, gázra miért kezd el gurulni? Tudom, a gyújtás azoknak van a kiosztásban, akiknek még a kabátjukon is gomb van.
    De a viccet félre téve, beismerem soha, semmilyen játékban(upssz 100 euro), szimulátorban nem néztem ezeket, ebből is látszik az ACC kimondottan nekem való.

  24. #874
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy ha járó motor nélkül egyesbe teszem, gázra miért kezd el gurulni?
    Boxban van ilyen ,vagy hol?Biztos nem arról van szó ,amit most írni fogok ,de anno GTR 2-nél volt olyan opció a profilodon belül ha belenyúltál ,hogy ha a kocsidból kifogy a benzin ,akkor gázt nyomva elkezd gurulni bárhol vagy.Úgymond "elkezdik tolni".

  25. #875
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Boxban van ilyen ,vagy hol?Biztos nem arról van szó ,amit most írni fogok ,de anno GTR 2-nél volt olyan opció a profilodon belül ha belenyúltál ,hogy ha a kocsidból kifogy a benzin ,akkor gázt nyomva elkezd gurulni bárhol vagy.Úgymond "elkezdik tolni".
    Fiatalkoromban amikor kifogyott a nafta, elinditoztunk a benzinkutig, mert nem volt kedvem tolni. Joval a Forma 1 elott felfedeztuk a KERS-t. Lehet ezt is szimulalja az ACC.

Oldal: 35 / 67 ElsőElső ||| 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •