Oldal: 57 / 67 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.401 - 1.425 (1665 összesen)
  1. #1401
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan mondom hogy Kiss Norbi az összes szimulátoros sikereit kerék nézetből vezetve érte el. Amihez itt az AC/ACC-ben a HUD nézet áll a legközelebb. Mégse hiszem hogy bárki megkérdőjelezi a tudását.
    Hátő, mivel konkrétan HGTRM4 a bajnokságban nyert Kiss Norbi, aminek itt van a versenyszabályzata, ami kötelezi a belső cockpit nézetet, így az állításod elég könnyen cáfolható

  2. #1402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátő, mivel konkrétan HGTRM4 a bajnokságban nyert Kiss Norbi, aminek itt van a versenyszabályzata, ami kötelezi a belső cockpit nézetet, így az állításod elég könnyen cáfolható
    Jó. ebben igazad van. Akkor úgy mondom hogy az összes Live for Speed-es eredményét úgy érte el. Ahol mondjuk 6-7 évet ment.
    Ebben 100%ig biztos vagyok mert sokan váltottuk belső nézetből anno az akkori élmenők miatt. Ott mondjuk szinte biztos vagyok benne hogy Toga is úgy ment. De a lényeg hogy nem a nézet döntött.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2020. 04. 19. 22:48.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  3. #1403
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Jó. ebben igazad van. Akkor úgy mondom hogy az összes Live for Speed-es eredményét úgy érte el. Ahol mondjuk 6-7 évet ment.
    Ebben biztos vagyok mert sokan váltottuk belső nézetből anno az akkori élmenők miatt. Ott mondjuk szinte biztos vagyok benne hogy Toga is úgy ment. De a lényeg hogy
    Ennek milyen szempontból van jelentősége?
    Nálunk kötelező volt a coocpit view, nálunk úgy nyert. LFS ben nem volt kötelező ott úgy nyert.
    Ha fejre állított, wing man nézetben kellet volna menni, akkor is ő nyeri.

  4. #1404
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek milyen szempontból van jelentősége?

    Volt feljebb olyan vélemény hogy a HUD nézet nem "profikhoz" méltó. Csak próbáltam hozni ellenpéldát. Egyébként semmilyen jelentősége nincs. Ezt akartam én is mondani.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2020. 04. 19. 23:20.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  5. #1405
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan mondom hogy Kiss Norbi az összes szimulátoros sikereit kerék nézetből vezetve érte el. Amihez itt az AC/ACC-ben a HUD nézet áll a legközelebb. Mégse hiszem hogy bárki megkérdőjelezi a tudását.
    Kiss Norbi az a kategória, aki egy idő után hátrakötözött kézzel, hátrafelé néző kamerával is tudott volna nyerni. Nem arról beszélek, hogy a motorháztetőről vezetni profihoz méltatlan, hanem szerintem bizonyos szinten rossz üzenetet közvetít a kevesebb tapasztalattal rendelkezőknek.

  6. #1406
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Volt feljebb olyan vélemény hogy a HUD nézet nem "profikhoz" méltó. Csak próbáltam hozni ellenpéldát. Egyébként semmilyen jelentősége nincs. Ezt akartam én is mondani.
    Szerintem ez emberfüggő ,nyilvánvalóan: Aki élvezetből megy és úgy is kezdte el az belső nézetben megy ,mert azt akarja és úgy akarja átélni minél jobban,mint ahogy a valóság van,mondhatni mindent úgy akar látni,viszont aki a versenyzés élvezetéért megy és nem is feltétlen kocsiszeretetből ,annak fixen mindegy,szerintem ennyi a magyarázat.

  7. #1407

  8. #1408
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    AI ellen megszüntették az SA növelés lehetőségét, azok ellen csak rontani lehet? Egy apró összeérés miatt (akár AI hibájából) egyet simán csökken, de növekedni nem akar. Korábban kör vége után zöldült, most semmi semmi ilyesmi nem is nő. Hány órát kell vki mögött vezekelni, hogy egyet nőjön az SA?
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 04. 25. 19:50.

  9. #1409
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    AI ellen megszüntették az SA növelés lehetőségét, azok ellen csak rontani lehet? Egy apró összeérés miatt (akár AI hibájából) egyet simán csökken, de növekedni nem akar. Korábban kör vége után zöldült, most semmi semmi ilyesmi nem is nő. Hány órát kell vki mögött vezekelni, hogy egyet nőjön az SA?
    Pár hete nálam ugyanez volt, miután a DLC megjelent, AI ellen gyakoroltam a pályákon és rendesen leromlott az SA-m. Utána heteken keresztül volt egy csomó tiszta versenyem offline és online is, de az SA-m nem mozdult felfelé (+/- 1-eket ugrált csak), utána viszont hirtelen felugrott 80 körülről 98-ra.

  10. #1410
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    AI ellen megszüntették az SA növelés lehetőségét, azok ellen csak rontani lehet? Egy apró összeérés miatt (akár AI hibájából) egyet simán csökken, de növekedni nem akar. Korábban kör vége után zöldült, most semmi semmi ilyesmi nem is nő. Hány órát kell vki mögött vezekelni, hogy egyet nőjön az SA?
    Csak tippelek egy számot:
    Mondjuk az utolsó 100 versenyed statisztikáját tárolja a szerver és ebből számol SA-t. Tehát hiába futsz utána csupa tiszta versenyt, ha van egy kiemelkedően gyenege eredményed, akkor amíg ki nem esik az utolsó 100-ból, addig rontani fogja az SA-dat.
    Nem írod hogy mennyi az SA-d. Alacsony SA nál gyorsan nő. Magasabb SA-nál jóval nehezebb egy rossz futam eredményét eltüntetni.

  11. #1411
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tippelek egy számot:
    Mondjuk az utolsó 100 versenyed statisztikáját tárolja a szerver és ebből számol SA-t. Tehát hiába futsz utána csupa tiszta versenyt, ha van egy kiemelkedően gyenege eredményed, akkor amíg ki nem esik az utolsó 100-ból, addig rontani fogja az SA-dat.
    Nem írod hogy mennyi az SA-d. Alacsony SA nál gyorsan nő. Magasabb SA-nál jóval nehezebb egy rossz futam eredményét eltüntetni.
    82-n kezdtem tegnap (de igazából 2 hete még 93 volt, azóta csak csökken), tegnap lement 78-ra AI-k ellen 2 koccanás és egy féktáv benézés miatt (Amiatt 2-t is esett!), miközben volt kb. 120 percnyi tiszta autózásom más AI-k mögött/mellett/előzésekkel.
    Pár hete egy tiszta 20 perces futamon min.1, de inkább 2-t emelkedett az SA, de ha 1-et hibáztam, akkor is emelkedett a csökkenés után, ha utána nem volt kontakt. Pár hete, kb. 10-zel növekedett volna az SA-m a tegnapi teljesítményemet figyelembe véve.
    Most meg semmi növekedés, csak csökkenés. Ezért kérdés, hogy mennyit kell "vezekelni" egy rohadt kis összeérés miatt.
    AZ SA-nél látható oszlopok, pedig magas zöld oszlopok, az aljánál egy pici pirossal, az SA érték mégis csak csökkent azt pedig azonnal, növekedés meg nuku.

    Tényleg jó lenne tudni, hogy mennyi időt/hogyan kell autózni ahhoz (hiba nélkül), hogy legalább 1-et nőjön az SA, mert most számomra nagyon úgy tűnik, hogy a mostanában elcsesztek valamit az arányokkal...

    Azt írja a bad ratio of Trust vs OBWP csökkenti az SA-t. A tegnapi ratióim: 69/4 36/6, mégiscsak csökkent. A másik, hogy nem a sessionok-nak megfelelően látszanak az oszlopok (és tegnap időben sem stimmeltek, mert azt írta, hogy 4 órája volt az utolsó oszlopra, miközben az elmúlt 1 órában is mentem)...

    Meg azt is írja, hogy akkor lehet 100 az SA, ha kellően magas az SA, elfogadható mennyiségű OBWP-vel. Milyen számok, arányok kellenek ehhez vajon, ha az én arányaim a növekedéshez sem elegendőek?

    JA, és 2-3 hete az arányaim rosszabbak voltak, mégis tudott növekedni az SA-m...
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 04. 26. 11:14.

  12. #1412
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    82-n kezdtem tegnap (de igazából 2 hete még 93 volt, azóta csak csökken), tegnap lement 78-ra AI-k ellen 2 koccanás és egy féktáv benézés miatt (Amiatt 2-t is esett!), miközben volt kb. 120 percnyi tiszta autózásom más AI-k mögött/mellett/előzésekkel.
    Pár hete egy tiszta 20 perces futamon min.1, de inkább 2-t emelkedett az SA, de ha 1-et hibáztam, akkor is emelkedett a csökkenés után, ha utána nem volt kontakt. Pár hete, kb. 10-zel növekedett volna az SA-m a tegnapi teljesítményemet figyelembe véve.
    Most meg semmi növekedés, csak csökkenés. Ezért kérdés, hogy mennyit kell "vezekelni" egy rohadt kis összeérés miatt.
    AZ SA-nél látható oszlopok, pedig magas zöld oszlopok, az aljánál egy pici pirossal, az SA érték mégis csak csökkent azt pedig azonnal, növekedés meg nuku.

    Tényleg jó lenne tudni, hogy mennyi időt/hogyan kell autózni ahhoz (hiba nélkül), hogy legalább 1-et nőjön az SA, mert most számomra nagyon úgy tűnik, hogy a mostanában elcsesztek valamit az arányokkal...

    Azt írja a bad ratio of Trust vs OBWP csökkenti az SA-t. A tegnapi ratióim: 69/4 36/6, mégiscsak csökkent. A másik, hogy nem a sessionok-nak megfelelően látszanak az oszlopok (és tegnap időben sem stimmeltek, mert azt írta, hogy 4 órája volt az utolsó oszlopra, miközben az elmúlt 1 órában is mentem)...

    Meg azt is írja, hogy akkor lehet 100 az SA, ha kellően magas az SA, elfogadható mennyiségű OBWP-vel. Milyen számok, arányok kellenek ehhez vajon, ha az én arányaim a növekedéshez sem elegendőek?

    JA, és 2-3 hete az arányaim rosszabbak voltak, mégis tudott növekedni az SA-m...
    Ez egészen biztos hogy nem realtime. Valamennyi időt biztos hogy késik a feldolgozás.
    90 felett már egyetlen kontakt után is csökken az SA és ha nagyot rontasz, utána nehezen nő. Ami IMO teljesen jó így.
    Szerintem nincs értelme hogy single playerben is számol SA-t. Legfeljebb ha az SP és MP külön SA-t kapna. Ha 10 perc SP autózgatással vissza lehetne hozni, akkor bemész Monza-ra rommá törsz mindenkit a T1-ben, futsz egy 10 perces versenyt AI mögött és mehetsz vissza Multiba trollkodni a T1-be.
    Ha jól emlékszem Minolin azt írta, hogy a megtett KM, a trust és a büntető pontok alpján számol. Tehát ennek a háromnak az aránya adja az SA-t.

    Egy futamon átlagosan 1, vagy 0 kontaktom van, kivéve ha összehoz a sors egy vérpistikével. Single playerben nem megyek egy kört sem. 1-2 pontnál többet nem változik soha az SA, az utóbbi pár versenyen meg sem mozdult.
    Aki magas SA-t akar, csak annyi a dolga hogy 0 kontaktal megy, gyerekjáték 99-re felvinni.

  13. #1413
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    2 héttel ezelőtt gyerekjáték volt, most mission impossible lett belőle mert soha nem nő...

  14. #1414
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    2 héttel ezelőtt gyerekjáték volt, most mission impossible lett belőle mert soha nem nő...
    Szerintem teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Semmit nem számít.

  15. #1415
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Semmit nem számít.
    Akkor számít, ha emiatt nem tudok vmelyik szerverre fellépni, és 2 hete is voltam fenn 80+-os szerveren...

  16. #1416
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Amúgy offline ki lehet kapcsolni a ratingeket, pont azért, hogy ne kavarjon be ha csak mókázol egyet, vagy beül a gyerek kocsikázni.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  17. #1417
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy offline ki lehet kapcsolni a ratingeket, pont azért, hogy ne kavarjon be ha csak mókázol egyet, vagy beül a gyerek kocsikázni.
    Én pont offline szerettem volna növelni, mint 2 héttel ezelőttig tudtam is...

  18. #1418
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy offline ki lehet kapcsolni a ratingeket, pont azért, hogy ne kavarjon be ha csak mókázol egyet, vagy beül a gyerek kocsikázni.
    Ez nekem új infó. Hol lehet kikapcsolni?

  19. #1419
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    82-n kezdtem tegnap (de igazából 2 hete még 93 volt, azóta csak csökken), tegnap lement 78-ra AI-k ellen 2 koccanás és egy féktáv benézés miatt (Amiatt 2-t is esett!), miközben volt kb. 120 percnyi tiszta autózásom más AI-k mögött/mellett/előzésekkel.
    Pár hete egy tiszta 20 perces futamon min.1, de inkább 2-t emelkedett az SA, de ha 1-et hibáztam, akkor is emelkedett a csökkenés után, ha utána nem volt kontakt. Pár hete, kb. 10-zel növekedett volna az SA-m a tegnapi teljesítményemet figyelembe véve.
    Most meg semmi növekedés, csak csökkenés. Ezért kérdés, hogy mennyit kell "vezekelni" egy rohadt kis összeérés miatt.
    AZ SA-nél látható oszlopok, pedig magas zöld oszlopok, az aljánál egy pici pirossal, az SA érték mégis csak csökkent azt pedig azonnal, növekedés meg nuku.

    Tényleg jó lenne tudni, hogy mennyi időt/hogyan kell autózni ahhoz (hiba nélkül), hogy legalább 1-et nőjön az SA, mert most számomra nagyon úgy tűnik, hogy a mostanában elcsesztek valamit az arányokkal...

    Azt írja a bad ratio of Trust vs OBWP csökkenti az SA-t. A tegnapi ratióim: 69/4 36/6, mégiscsak csökkent. A másik, hogy nem a sessionok-nak megfelelően látszanak az oszlopok (és tegnap időben sem stimmeltek, mert azt írta, hogy 4 órája volt az utolsó oszlopra, miközben az elmúlt 1 órában is mentem)...

    Meg azt is írja, hogy akkor lehet 100 az SA, ha kellően magas az SA, elfogadható mennyiségű OBWP-vel. Milyen számok, arányok kellenek ehhez vajon, ha az én arányaim a növekedéshez sem elegendőek?

    JA, és 2-3 hete az arányaim rosszabbak voltak, mégis tudott növekedni az SA-m...
    Nalam ugyanez. Kapcsold ki az ertkelest a singelhez es csak az onlineon legyen aktiv.

  20. #1420
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem új infó. Hol lehet kikapcsolni?
    General lapon, rating always on, vagy multiplayer only.
    Amiota ezt betettek megint elvezem a gamet es erdekes modon egy kontaktom nem volt. :S

  21. #1421
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    General lapon, rating always on, vagy multiplayer only. :S
    Köszönöm! Egyszer 20 pontot esett az SA-m, mert a 6 éves lányom körözgetett. Azóta csak az AC-hoz engedem, de így új a megvilágítás.

  22. #1422
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Egyszer 20 pontot esett az SA-m, mert a 6 éves lányom körözgetett. Azóta csak az AC-hoz engedem, de így új a megvilágítás.

  23. #1423
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor számít, ha emiatt nem tudok vmelyik szerverre fellépni, és 2 hete is voltam fenn 80+-os szerveren...
    Rating téma kapcsán még.
    Az ACC fizika elavulttá tette az AC-t. Ennek ellenére ACC-ben csak lézengtek az emberek, a néha könnyfakasztó hibák / hiányosságok miatt.
    Az utóbbi időben ebben is fejlődött az ACC és egyre többen elkezdték előszedegetni. A kezdeti 400-500-as létszám helyett, most 3000+ a megszokott. Amit úgy tűnik hogy nem bír se a lobby, se a Rating szerver.
    Jelen helyzetben "normális"-nak tekinthető ha egyik sem igazán működik. Amennyire tudom Minolin nem sokat alszik manapság, idővel ez is biztosan fog javulni.

  24. #1424
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor számít, ha emiatt nem tudok vmelyik szerverre fellépni, és 2 hete is voltam fenn 80+-os szerveren...
    Mostanaban sokat voltam fenn szervereken Porsche Cup ozni, mind 80+ os szerver.
    Annyi az Ogre ott is, hogy inkabb mar AI ellen jatszom.
    Szvsz Liga a megoldas, ott meg nem szamit az SA...
    Mivel most mar csak 87 az SA-m, nemelyik szerver nem engedett be, de nem is gond SENKI nem volt fenn....

  25. #1425
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Rendeznünk kell majd egy SafetyRating emelő futamot, ahol limitterrel megyünk 5 centire egymástól 1 órán keresztűl.

Oldal: 57 / 67 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •