Oldal: 18 / 67 ElsőElső ||| 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 426 - 450 (1665 összesen)
  1. #426
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A sabességérzet az AC-nek is az egyik nagy hiányossága.
    Hiába a motion blur, meg a fejmozgás/kamera shake effekt, egyik sem orvosolja a problémát sajnos.

    ACC-ben sajnos ugyan ez a helyzet, egyáltalán nem érezni hogy halad a jármű.
    Az a helyzet, hogy ha sebesség érzetet akarsz elérni egy kis 2 dimenziós lófasznyi képkeretben, akkor ahhoz csalni kell. Ha csalsz, akkor meg sérülnek a helyes arányok és a realitás. Mondjuk mivel eleve sokszoros kicsinyítésben nézel mindent, így minden sérül.

    Ez csak térgeometria, azzal meg nem lehet mit kezdeni, nem rajzolhatod nagyobbra és közelebb a fákat, hogy gyorsabbnak tűnjön, amikor elsuhansz mellettük. Ha hitelesen és méretarányosan pakolsz le mindent a virtuális térben, akkor max a FOV-val tudsz játszani, más opciód nem nagyon van "csalás" nélkül. Ennek a problémának szerintem semmi köze az AC-hoz, minden szimulátorban ugyan ez a helyzet, ha nem halszem optikás FOV-val mész.


    Egy baszott nagy kijelző viszont sokat tud dobni a dolgon!

    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 14. 18:33.

  2. #427
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Dynamic Weather esetén tök jó lenne, ha be lehetne állitani, hogy ha eléri a Storm szintet, akkor piros zászló legyen. Később meg mondjuk újra rajt enyhébb körülményekről. Gondolom GT3 esetén se futnak minden időben, volt már rá példa hogy piros zászlóval félbe kellett szakitani egy egy versenyt. Bár ugye kérdés hogy ha realisztikusra akarják csinálni akkor érdemes -e ezért fejlesztési órákat beleölni, miközben nagyon ritkán lenne csak ilyen

    Monitor előtt nagyon nem is lesz soha sebesség érzed. A magasabb fov és a két oldalsó monitor sokat segit, de ha valakit ez zavar akkor szivesen várjuk őt a VR-osok táborában

  3. #428
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Dynamic Weather esetén tök jó lenne, ha be lehetne állitani, hogy ha eléri a Storm szintet, akkor piros zászló legyen. Később meg mondjuk újra rajt enyhébb körülményekről. Gondolom GT3 esetén se futnak minden időben, volt már rá példa hogy piros zászlóval félbe kellett szakitani egy egy versenyt. Bár ugye kérdés hogy ha realisztikusra akarják csinálni akkor érdemes -e ezért fejlesztési órákat beleölni, miközben nagyon ritkán lenne csak ilyen
    Minél több olyan funkció kéne, amikor nem versenyezhetünk, hanem mindenféle reális okból állunk az autó mellett és csak szopunk. Lennének tippjeim!

  4. #429
    0.1.1 Hotfix


    - fixed AI remaining without fuel
    - fixed crash caused by faulty recognition of T500 Gear Shifter
    - fixed time loop after midnight
    - added starter and ignition command on Controller Page
    - fixed car lights not working when opponents visibility video option is used
    - fixed backfires and other particles visible on hidden cars when opponents visibility video option is used
    - fixed misleading option values with AA and visible opponents
    - fixed marshal spline detection
    - expanded camera FOV and frame rate limits
    - visual and LOD tweaks to the Lamborghini Huracán GT3
    - disabled saving the discord username for in build configuration
    - slightly increased the retry-interval after a disconnect from the servers
    - added proximityIndicatorsVisible setting to hud.json
    - fixed music looping in some conditions
    - tweaked volume for reverb zones

  5. #430
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Msi Afterburner
    Köszönöm! Letöltöttem és tökéletesen működik!

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem annyira a 6 mag számit, hanem a többszálas és az egyszálas teljesitmény is, olyan proci kell szimekhez ami mindkettőben jó, mert általában egy szálon fut a teljes fizikai motor. Az 1500X sajnos egyikben sem acélos

    Ettől függetlenül szerintem az RX580 a szűk keresztmetszet, akár egy windowsos feladatkezelővel (ctrl+shift+esc) is meg tudod nézni a teljesitmények fül alatt. Tippre a GPU-d 100%on fog pörögni, a cpu meg úgy 80-90 körül
    Jól érezted. Pár kört mentem próbaképp maximum beállításokkal (kivéve motion blur) és a CPU használat maximuma csak 76% volt, míg a GPU 100%. Ezek szerint elsősorban(!) nem CPU-t kellene vennem, hanem videokártyát. Sosem gondoltam volna, de így van!

  6. #431
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    Audio

    Time to talk about audio in Assetto Corsa Competizione!

    Before the development of ACC started, we scratched our heads about which audio middleware would fit our needs with UE4. After some experiments and internal testing, we confirmed FMod because it has been improved over time and we can count on a quite fast support.

    Me and my mate Alvio Costantini (the KS coder that is taking care of the FMod implementation in our code, among other stuff like replay and highlights system) rewrote the FMod project structure from scratch and believe me, it was (and it is) a big challenge. Just an example: in Assetto Corsa, the engine sound event used to run just two parameters (rpm and throttle). The lack of time prevented us to make further big changes to the existing audio structure. In Assetto Corsa Competizione there are HUGE changes to that. For example, the same engine sound event relates to over 10 unique parameters. This puts the immersion bar at a new level but making so many things work together as expected requires almost double the working time than AC1.

    That said, I want to point out some of the main aspects involved in the audio development for ACC:


    CARS - ONBOARD
    I could write for hours here... where to start? Well, the car is much more alive than before, with new features, better sound spatialization and overall brightness. Down-mixing from surround systems to stereo configurations works now as expected, keeping levels coherent in the mix. Just this is already a big leap ahead compared to AC1.

    The new audio design allowed me to implement many details that were missing in AC1. The transmission behaviour is directly driven by physics. Some wobbling that in real life is produced by the dog-leg transmission is still WIP here, but as said we'll try to improve that together to the physics guys.

    Gear shifting is now more rewarding for your ears... personally I totally love downshifting with the Huracan. Also backfires are not simply a random thing, but there are different "types" of them that are related to the engine specs (N/A or turbo), rpm, throttle position and fuel flow.

    The traction control, another great improvement physics-wise in ACC, is also clearly noticeable sound-wise when it kicks in, bringing an important information regarding your driving style and efficiency.

    There are some very new sounds like the gearbox compressor and the ABS. The first one (a sort of buzz you will hear after some downshift) happens because of the hydraulic actuators of the gearbox work at a certain pressure. When this goes down under a certain value, it gets recharged by an electric pump that makes this distinctive sound. In ACC, its behaviour is exactly like in real-life: it calculates the amount of lost pressure and recharges it when needed.

    Talking about ABS, well, imagine to engage it in your stock car. Done? Scratch it. Think about a race-car as a big resonance chamber (no soundproofing, stiff setup, pillow ball bushings and so on). The amount of noise and vibration that the ABS can make is really REALLY high. Again, this is very informative about your driving style and any change you need to bring to your driving style and/or setup.

    As for the ABS and TC systems, now you can understand if your brakes are in the optimal range just by hearing them. After a certain temperature, you will hear a kind of squeal, that will turn in a more subtle whistle when they get hot but watch out and don't go too high with the temps, otherwise you will face (and hear) the fading effect.

    Scratches produced by the car bottoming out is another important aspect you have to keep in mind working on the setup or driving style. Climbing over a curb or bump sometimes is simply not technically feasible because of the car height and suspension travel, but if your car is scratching your bottom all over the place, probably you're driving too low.

    Another new feature is the engine startup/shutdown procedure! From a "cold and dark" situation (i.e. everything off), remember to enable the ignition first (Shift - I by default at the moment of this post) and when you hear the fuel pump, you can engage the starter by pressing S. If you engage it without ignition on, you will only hear the starter motor running. This will provide great action during pitstops, where shutting down the engine is mandatory.

    Last but not least: driving along a wall/barrier (if you are not in a reverb zone like the main straight), casts now reflections of your exterior engine sound.


    CARS - EXTERIOR SOUNDS AND TRACK CAMERAS
    Exterior sounds have also been improved. Now there are dynamic reverbs and other filters that are related to the distance and position of the car(s). The aim is to achieve a coherent behaviour when many cars are involved without hitting the headroom barrier but providing at the same time a clear sound experience watching a race as a spectator or just enjoying a replay from the track cameras.

    Watching a replay of your car alone on the track is now more enjoyable because there are many more sounds involved besides the car itself: crowd from the standings, track speakers, weather, soundscape, rumble passing over the curbs (if the camera is close enough) and so on.


    TIRES
    This is another big change. As for the engine, the tires event sound includes many parameters like slip ratio, tyre load, wet level, marbles, puddles, surfaces, brake temp, ABS status and some other things that I can't even remember now! If you are an AC1 user, you will immediately spot the differences in sound and behaviour.

    Remember: marbles are the evil (and believe me, they make a REALLY loud noise in a real race car) if you are driving on dry conditions, but could somehow help you on wet because they work like a sort of basic "tread" for your tires. Please read Aris' posts here on the forum for more information about that.

    A note about the level of dirtiness of the tires: in future releases, if a car ahead you collects dirt on its tires, you might hear some chirps hitting your windshield or body. This is not a fake effect, but it's indeed based on the amount of dirtiness gathered by the car ahead.


    WEATHER
    Talking about new features, the changeable weather is for sure one of the most requested news in ACC. It was not easy, audio-wise, to work on the different weather conditions without risking to "distract" the driver with too many effects. Our aim (and hope you enjoy it) is to provide to the user the same kind of "awe" that a real driver experience in unusual conditions. Personally, driving and hearing the drops on the car body and the tyre noise intensify, lapping faster and faster under a heavy rain or during a race on a wet track, makes me goosebumps. We hope that the whole "package" (graphics, audio, physics and FFB) can bring to you the same experience.

    Funny hint: the wiper sound is related to the rain level, try to turn it on when the windshield is dry.


    TRACK LIFE
    As said before, the crowd is audible and their loudness is related to their number. Sound speakers along the track also work, as well as pit alarm sirens when you cross the pit lane entry line. Barriers and walls make basic reflections of your exterior engine when you drive in cockpit/onboard cameras. In future, you will hear authentic pit stop sounds, different for interior and exterior cameras.


    WHAT'S NEXT
    I can't talk about all the aspects that are involved in the audio making, also because some of them are still on paper or just WIP, but we are doing (and will do) our best to provide the best experience possible. Hope you are enjoying and will enjoy our work. Furthermore, don't be afraid about reporting issues or constructive (aka doable/realistic) critiques.

    Thanks in advance for your feedback! Now, let's go back to work on the next car on the list.

    EDIT: BIG THANKS to the real Blancpain drivers and SRO for their precious help, support and availability. Much appreciated!

    via: https://www.assettocorsa.net/forum/i...nkey-do.51069/

  7. #432
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Jól érezted. Pár kört mentem próbaképp maximum beállításokkal (kivéve motion blur) és a CPU használat maximuma csak 76% volt, míg a GPU 100%. Ezek szerint elsősorban(!) nem CPU-t kellene vennem, hanem videokártyát. Sosem gondoltam volna, de így van!

    Azt azert erdemes hozza tenni,hogy a cpu szazalek csaloka lehet. Ott ugye mindegyik szalat erdemes kulon is nezni. Hiaba mutat mondjuk 25 szazalekot, ha az egyik mag a negybol maxon ki van hasznalva, mert ott is a cpu lesz a limit, csak az egyszalas teljesitmeny. Szoval lehet hogy az a 76 valojaban az egyik szalon 95

  8. #433
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azert erdemes hozza tenni,hogy a cpu szazalek csaloka lehet. Ott ugye mindegyik szalat erdemes kulon is nezni. Hiaba mutat mondjuk 25 szazalekot, ha az egyik mag a negybol maxon ki van hasznalva, mert ott is a cpu lesz a limit, csak az egyszalas teljesitmeny. Szoval lehet hogy az a 76 valojaban az egyik szalon 95

    Szerintem a legegyszerűbb módszer a végére járni, hogy CPU limit-ed van-e, ha lejjebb veszed egy fokkal a felbontást változatlan beállítások mellett. Ha nem javul érdemlegesen az FPS, akkor oda bizony kevés a proci az adott beállításokkal. Ez után lehet elkezdeni kísérletezi azzal, hogy mely funkciók terhelik jobban a CPU-t és azokat lejjebb venni. Viszont ha CPU limited van, akkor "jó hír", hogy mehetsz feljebb azokkal a beállításokkal, amik a GPU-t terhelik...

    De igazából valamilyen limited mindig lesz, elég szűk az tényező együttállás, ami a GPU-t és a CPU-t is maximálisan kihajtja...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 15. 20:24.

  9. #434
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Mi az az 1:52-es idő amit kiír? az most komoly? Nem létezik. Amúgy próbálgattam tegnap hosszasabban és egyszerűen nem tudom úgy beállítani , hogy ne túrja az orrát a kocsi. Az ffb kb olyan mint ha egy jó erős befőttesgumit kötöttem volna a kormányra. Annyira nem érzek semmilyen részletet az útból hogy úgy döntöttem ezt még hanyagolom egy ideig.
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2018. 09. 15. 20:04.

  10. #435
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az az 1:52-es idő amit kiír? az most komoly? Nem létezik. Amúgy próbálgattam tegnap hosszasabban és egyszerűen nem tudom úgy beállítani , hogy ne túrja az orrát a kocsi. Az ffb kb olyan mint ha egy jó erős befőttesgumit kötöttem volna a kormányra. Annyira nem érzek semmilyen részletet az útból hogy úgy döntöttem ezt még hanyagolom egy ideig.
    Néztem én is, hogy Hotlap üzemmódban 1:52-53-as idők voltak elől, én meg egy érzésre jó körrel futottam 58,5-öt. 3mp-re számítottam, de azért 5-6-ra nem

  11. #436
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az az 1:52-es idő amit kiír? az most komoly? Nem létezik. Amúgy próbálgattam tegnap hosszasabban és egyszerűen nem tudom úgy beállítani , hogy ne túrja az orrát a kocsi. Az ffb kb olyan mint ha egy jó erős befőttesgumit kötöttem volna a kormányra. Annyira nem érzek semmilyen részletet az útból hogy úgy döntöttem ezt még hanyagolom egy ideig.

    Én is azon csodálkozok, eddig 56,2 sikerült de olyan nagyon sokat nem próbálkoztam, szerintem 55-be betudok menni de az 52-es köridő az nem tudom mi és ,hogyan lett


    * jav: Közben futottam 1.56.064-et
    Utoljára módosította: pRoject; 2018. 09. 16. 20:16.

  12. #437
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Wow, eső.
    Medium rain (reggeli órák) & agressive setup (slick) = (ja, TC, ABS off)
    Méghogy nincs elég visszajelzés, meg lehetetlen megfogni ha elkezdi
    Csak eszi és eszi a köröket ez a kombó.
    Még ugye nincs is száradó ív, gumikopás, ellenfelek, de tökjó esős emlékek/reflexek jönnek elő. Pl a pocsolya, ugye hogy megvezeti picit a kocsit. Hogy a pálya szélét esősben illik kerülni, félni tőle, hisz ott megálhat az eső, megvezethet, fellehet hordva sár, vagy ha túl a szélén mész, akkor nem lesz elég helyed korrigálni. Szárazon végigmegyek a fehér vonal mellett oszt cső. Lábujjhegyen lépkedés. Ha kigyorsításon túlnyomod a gázt, akkor a popó vagy jobbról, vagy balról megpróbál előzni (olyan mint túlnagy fékezésénl a hátulja rádesik, jobbról balról).
    4-esben hátsó egyenes törésében is megúszik a hátulja tőgáznál (kb 200kmh-nál), wow. Aki mer az nyer.
    Skill, meg kurázsi kell hogy vki gyors legyen ilyen körülmények között.

    Storm körülmények között a slick gumi tényleg használhatatlan (végülis körbe tudok menni), de kb 130kmh felett -pocsolyától, átfolyástól függetlenül- egyszerűen felúszik a kocsi, akármit csinálsz, oszt cső.

    Ha jól értelmezem akkor Kunosék úgy tervezik, hogy esőben az esőgumi egyértelműen gyorsabb is legyen. Nemtudom az esőmenőknek igy lesz-e, maradhat-e elég terük a tudásuk kamatoztatására, nemcsak kimegyki hamarabb a boxba verseny lenne.

    Még esős észrevétel, amit csak videóban láttam, hogy rajtnál, amikor szorosan követik egymást, a vízfüggöny miatt a látási viszonyok KO, halál, BUÁ, kampec.

  13. #438
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Na, most már nem omlik össze, legalábbis nálam. Nem ideális, de kezdetnek nem rossz.


    Csatolt képek Csatolt képek


  14. #439
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    a Dash nézetben nincs kormány, és azt is tetszőlegesen lehet állítani.
    Megkérdezhetem mi az a Dash nézet? Kormány lagot nem érzékelek, csak szimplán zavar a képernyőn megjelenő kéz és kormány kombó - hiszen azt már egyszer látom magam előtt 3D-ben.

  15. #440
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Megkérdezhetem mi az a Dash nézet? Kormány lagot nem érzékelek, csak szimplán zavar a képernyőn megjelenő kéz és kormány kombó - hiszen azt már egyszer látom magam előtt 3D-ben.
    Motorháztető nézet.

  16. #441
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Motorháztető nézet.
    Ahan, értem, köszi.

  17. #442
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok szerintem a Dash nézet nem a motorháztető hanem a műszerfal nézet.
    Én is ezt használom ACC-ben nincs kormány és lehet álogatni is a FOV-ot.

    Ilyen csak ez sima Assetto-s kép
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #443
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok szerintem a Dash nézet nem a motorháztető hanem a műszerfal nézet.
    Igaz.

  19. #444
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Jah.
    Dash a "műszerfal" nézet. Kb mintha a kormány mögé raknád a kamerát.
    Hood a motorháztető nézet.

    Amúgy mintha a kamerákat XYZ tengelyen tökre lehetne állítani ebben a file-ban, bár még nempróbáltam ki:
    ..Documents\Assetto Corsa Competizione\Config\cameraSettings.json

  20. #445
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jah.
    Dash a "műszerfal" nézet. Kb mintha a kormány mögé raknád a kamerát.
    Hood a motorháztető nézet.

    Amúgy mintha a kamerákat XYZ tengelyen tökre lehetne állítani ebben a file-ban, bár még nempróbáltam ki:
    ..Documents\Assetto Corsa Competizione\Config\cameraSettings.json
    Működik az menüből is, legfeljebb a végértékek vannak lekorlátozva. Az opció, ahol a FOV-ot is lehet piszkálni, minden kameranézetre egyedi.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  21. #446
    Assetto Corsa Competizione - v0.1.2 Hotfix


    - fixed T13 track competence problems with automatic gears
    - hotstint is starting at the Hotlap position, fixes timing and exploits
    - hotstint will now allow the last lap to be completed
    - fixed hotstint timing issue
    - fixed stability control option and corresponding over-corrections
    - using stability control laptimes will add a laptime penalty in the online leaderboards
    - minor tweaks for audio voices usage

  22. #447
    Éjszakai versenyzés 21 fős mezőnnyel immáron i7 3770 és GTX 1070 társaságában. High beállítások mellett volt 40-60 közötti FPS, akadozást így nem észleltem, nem feltétlen kell a 120 FPS talán, ahogy már Zrubi is írta. Epic-hez azért kellhet az ennél is erősebb kártya, vagy valami hatékony optimalizáció a jövőben.
    Az AI-k néha kicsit buták, hajlamosak hátulról meglökni, ha úgy érzik, hogy ők gyorsabbak lennének

  23. #448
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Éjszakai versenyzés 21 fős mezőnnyel immáron i7 3770 és GTX 1070 társaságában. High beállítások mellett volt 40-60 közötti FPS, akadozást így nem észleltem, nem feltétlen kell a 120 FPS talán, ahogy már Zrubi is írta. Epic-hez azért kellhet az ennél is erősebb kártya, vagy valami hatékony optimalizáció a jövőben.
    Az AI-k néha kicsit buták, hajlamosak hátulról meglökni, ha úgy érzik, hogy ők gyorsabbak lennének
    Nem biztos hogy az FPS, lehet a youtube miatt is, de nekem ez nagyon darabos.

  24. #449
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos hogy az FPS, lehet a youtube miatt is, de nekem ez nagyon darabos.
    Nem éreztem annak, de nyilván jobb lenne, ha kétszer ennyi volna. Szinte biztos, hogy a CPU a szűk keresztmetszet nálam, de ekkora fért az alaplapba. Sanszos, hogy egy újabb alaplap/CPU/Ram trióval nőne az FPS is. Én nem éreztem menet közben darabosnak, a Shadowplay, aztán a Freemake konvertálás és végül egy Youtube konvertálás jelentősen ront a minőségen az eredetihez képest.

    Úgy mondanám, az enyém most egy közepesen erős gép, mondhatni átlag user vasa. Ez így elég hozzá, de érezhetően az alsó határ közelében vagyok vele a CPU miatt.

  25. #450
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Interjú szöszmösz mackóban:

Oldal: 18 / 67 ElsőElső ||| 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •