Oldal: 63 / 67 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.551 - 1.575 (1666 összesen)
  1. #1551
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam is ugyanez szokott lenni. Az segit, ha hutom a gepet. A bajnoki futamokra leveszem a haz oldalat es a GPU ventijet felporgetem 80%-ra fixen.

    Az ACC valahogy erre kulonosen erzekeny, mas jatekban nem tapasztalom.
    Sosem volt bajom a hutessel, nyaron is ment rendesen. Procim 55 korul szokott menni, vga max 65 Metro alatt, ACC alatt 62 talan.. De eddig ugy futott mint a vaj, csak az 1.5.7 ota ilyen

  2. #1552
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Beleneztem most,de nemtom mit kene keresni

    https://drive.google.com/drive/folde...Ot?usp=sharing

    Ha vki ert hozza es van kedve ideje megnezne?
    Ujra huztam a jatekot, talan meg rosszabb lett. Vissza tettem a regi Nvidia drivert, semmi valtozas. Ezt kb egy hete csereltem ujra, de semmi kulonbseg nem volt Eddig belso nezetbol minden FPS - atlag, 1% 0.1% 141fps volt, erre korlatoztam be. Most siman 23-ra leesik. Borzalmas lett. Zanvoortban uj jatekot kezdtem es a 2 oras futm vege elott kb 30 perccel fagy ki, ahogy korabban is.A mezony felet kizarjak, meg 30 stop and go-t kapnak..

    Nyomtam egyet Bathurstben ott vegig megy a verseny, de iszonyat lagg van, kb minden kanyarban.

    Betoltottem a Metrot, ott fixen allnak az fps-ek. rgo nem a gepemmel van baj.

    Szerk: egy win 10 update jott vmelyik nap, ez meg lehet a problema!!!
    A jelenlegi Windows 10 verzió (2004) úgy ahogy van NEM ajánlott feltenni, bizonyítottan problémák léphetnek fel, Microsoft sem ajánlja. (Nem is értem mért engedik még, hogy a gép frissítse magát.)

  3. #1553
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése

    Szerk: egy win 10 update jott vmelyik nap, ez meg lehet a problema!!!
    Basszus, ez volt a baj. A kifagyas megvan most is, de a kep megint csodalatos, folyik es nincs fps drop, stutter...

    A legutolso win updatekor a metroval jatszottam es kifagyott. (Nem komazza a dx12-t) Ujra inditottam a gepet es lattam, hogy frissitett, de szvsz nem fejezte be. Most toroltem es ujra frissitettem es kiraly lett.

    Köszi sracok

    Ezt nevezik Layer 8 problemanak

  4. #1554
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi Windows 10 verzió (2004) úgy ahogy van NEM ajánlott feltenni, bizonyítottan problémák léphetnek fel, Microsoft sem ajánlja. (Nem is értem mért engedik még, hogy a gép frissítse magát.)
    Ha jol tudom builtet nem is frissit alapbol, külön meg kell eröszakolni, hogy csinalja. Egy windows-os kollegam mondta, hogy tegyem fel a 2004-t, mer az jobb Mivel nem ertek hozza, hallgattam ra. Igazabol eddig nem is volt bajom vele. Most is PEBKAC volt, szoval inkabb befogom a pofam
    Az hogy most Zandvoort kifagy, pont lefosom, utalatos egy palya. Bar a mai GT3 versenyek a valos Blancpainben Zandvoortban voltak es eleg erdekes a palya igy atalakitva.
    Remelem jon a gameba

  5. #1555
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi Windows 10 verzió (2004) úgy ahogy van NEM ajánlott feltenni, bizonyítottan problémák léphetnek fel, Microsoft sem ajánlja. (Nem is értem mért engedik még, hogy a gép frissítse magát.)
    Ez már elavult infó (legfeljebb közvetlenül a megjelenés után volt igaz).

  6. #1556
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez már elavult infó (legfeljebb közvetlenül a megjelenés után volt igaz).
    Kereken kb egy hete egy ismerősöm felrakta...mert mért ne alapon. Azonnal úgy összekutyulta a Windows hangjait, hogy még az alkalmi közvetítéshez való beállításokban sem tudott egyről a kettőre jutni, ráadásul normál beállításokkal recsegett, ropogott bármilyen zene, amit elindított, minthogyha laggolna, pedig i9 van a gépben nála.

    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jol tudom builtet nem is frissit alapbol, külön meg kell eröszakolni, hogy csinalja. Egy windows-os kollegam mondta, hogy tegyem fel a 2004-t, mer az jobb Mivel nem ertek hozza, hallgattam ra. Igazabol eddig nem is volt bajom vele. Most is PEBKAC volt, szoval inkabb befogom a pofam
    Az hogy most Zandvoort kifagy, pont lefosom, utalatos egy palya. Bar a mai GT3 versenyek a valos Blancpainben Zandvoortban voltak es eleg erdekes a palya igy atalakitva.
    Remelem jon a gameba
    Ajánlom, hogy valami féle informatikával foglalkozó oldalt mondjuk kövess, akár facebookon vagy valami, ha van gond ott tuti felbukkan.

  7. #1557
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Kereken kb egy hete egy ismerősöm felrakta...mert mért ne alapon. Azonnal úgy összekutyulta a Windows hangjait, hogy még az alkalmi közvetítéshez való beállításokban sem tudott egyről a kettőre jutni, ráadásul normál beállításokkal recsegett, ropogott bármilyen zene, amit elindított, minthogyha laggolna, pedig i9 van a gépben nála.



    Ajánlom, hogy valami féle informatikával foglalkozó oldalt mondjuk kövess, akár facebookon vagy valami, ha van gond ott tuti felbukkan.
    Ezt total eltudom kepzelni, nalam sima frissites - nem build upgrade - 2 x szetqrta a windowst, nem mukodott a start menu es a gephaz sem, ujra kellett telepiteni a rendszert.
    A 2004-et nem upgradeltem, annyi bizodalmam nem volt M$ ben, ujra huztam az egeszet az uj verzioval.

    Prohardveren ott vagyok egesz nap. Facebook nalam NoGo

  8. #1558
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt total eltudom kepzelni, nalam sima frissites - nem build upgrade - 2 x szetqrta a windowst, nem mukodott a start menu es a gephaz sem, ujra kellett telepiteni a rendszert.
    A 2004-et nem upgradeltem, annyi bizodalmam nem volt M$ ben, ujra huztam az egeszet az uj verzioval.

    Prohardveren ott vagyok egesz nap. Facebook nalam NoGo
    Sledgehammer és nincsen baj De kezdünk nagyon off-ba menni...

  9. #1559
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sledgehammer és nincsen baj De kezdünk nagyon off-ba menni...


    Utolso off

  10. #1560
    Úh, lehet újra időjárást tesztelni?

    v1.5.8 changelog

    GENERAL:
    - Separated Dedicated Server as a standalone item in the Steam/Tools library.
    NOTE: The Dedicated Server and the Broadcast SDK will no longer be part of the main game content but they will be found under the "Assetto Corsa Competizione Dedicated Server" as an item in the Steam Tools library.

    GAMEPLAY:
    - Adjusted weather scaling with variable weather - weather patterns normalized to reduce the likelihood of unpredictable and extreme weather when using high weather variability.
    NOTE: the user can now be more generous with cloud level and variability settings, the level of variation will retain its effect on the rate of weather changes but without the byproduct of accumulating into extreme scenarios.
    - Unified and improved Singleplayer and Multiplayer weather model.
    - Optimizations to the weather model to better align Single Player and Multiplayer behaviour.
    NOTE: updates to the Server/Multiplayer side will be detailed in the Dedicated Server changelog and the Server Handbook.

    PHYSICS:
    - Fixed an issue with wind scaling versus weather variation in Single Player.

    CONTROLS:
    - Fixed a potential crash caused by an issue with the Logitech plugin accessing external libraries.

  11. #1561
    Barabás Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 24.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    21

    ABS Vibration

    Sziasztok!

    Nemreg vettem CSP v3 pedalt, es egyelore nemsikerult beallitani az ABS vibralast. A forumokon talat infokon mar vegigmentem, eddig jutottam:
    A pedal a CSW 2.5 kormanyhoz van kotve, 373-as drivert hasznalom Fanalab V1.47b-vel karoltve. Ha barmilyen BLI (korabban ABS) erteket adok meg, akkor a Fanalab specifikus pedal vibralasok nem mukodnek. Ha off-ra allitom a BLI-t, akkor mukodik minden Fanalabos vibralas, leszamitva az ABS-t, ami nelkul szamomra nehezseget okoz a megfelelo fekero megitelese a Brake Performance Kit telepitese ota.

    Esetleg mas is utkozott mar ebbe a problemaba?

    Udv:
    Gabor

  12. #1562
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Never?
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg im.jpg (94,4 KB, 577 megtekintés)

  13. #1563
    Érdekes különben, a korábbi két GT3 és GT4 fordulón is iszonyatosan szenvedtem Kyalamiban a teljesítménnyel, már hogy a sajátommal és a PC-mével is. Kínomban már az AA-t is levettem közepesre és kifolyt a szemem VR-ban, de az se segített a szaggatás ellen. Mondjuk az például gyönyörű, ahogy a pálya vége felé a dombtetőről lezúdulva rálátás nyílik Johannesburgra, de ennyit dobna az erőforrásigényen? A pálya egyes pontjain még egyedül autózva is megröccent. Tegnap már előre féltem Spától, nagy pálya, körbe erdő mindenhol és 30-an voltunk, de meglepetésemre teljes AA-val is sokkal folyamatosabban futott, még a rajtnál is rendben volt a dolog.

  14. #1564
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes különben, a korábbi két GT3 és GT4 fordulón is iszonyatosan szenvedtem Kyalamiban a teljesítménnyel, már hogy a sajátommal és a PC-mével is. Kínomban már az AA-t is levettem közepesre és kifolyt a szemem VR-ban, de az se segített a szaggatás ellen. Mondjuk az például gyönyörű, ahogy a pálya vége felé a dombtetőről lezúdulva rálátás nyílik Johannesburgra, de ennyit dobna az erőforrásigényen? A pálya egyes pontjain még egyedül autózva is megröccent. Tegnap már előre féltem Spától, nagy pálya, körbe erdő mindenhol és 30-an voltunk, de meglepetésemre teljes AA-val is sokkal folyamatosabban futott, még a rajtnál is rendben volt a dolog.
    Hát ehhez képest, én eddig úgy ahogy el voltam eléggé lebutított grafikával, meg volt többnyire a 80 FPS ami elvben kell a Rift S -nek. (Ryzen 2700x, 2070 super) Egyedül a rajtoknál esett le 60 környékére de ott se mindig. Tegnap ehhez képest 50 körül ment a legtöbbet, és eléggé akadozott sokszor, már ha csak 1 valaki is volt körülöttem.

  15. #1565
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    60-70 FPS-em volt.

    3080 RTX-el..

  16. #1566

  17. #1567
    És Magny-Cours meg Zandvoort? *fedezékbe vonul*

    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 04. 18:33.

  18. #1568
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Ez az AI fejlesztes remelem jo iranyba megy. Alapjaiban elégedett vagyok az AI működésével, de lenne mit javítani rajta. Kis gyűjtemény, milyen erőszakos bunkók tudnak lenni:

    https://1drv.ms/u/s!AqK-zIrSAfuPmlmB...nxDLk?e=lZTUxT

    A kocsim ezert torhetetlen a jatekokban, mert ilyen idiota vak allat neha az Artificial Uninteligent.
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 11. 07. 16:56.

  19. #1569
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az AI fejlesztes remelem jo iranyba megy. Alapjaiban elégedett vagyok az AI működésével, de lenne mit javítani rajta. Kis gyűjtemény, milyen erőszakos bunkók tudnak lenni:

    https://1drv.ms/u/s!AqK-zIrSAfuPmlmB...nxDLk?e=lZTUxT

    A kocsim ezert torhetetlen a jatekokban, mert ilyen idiota vak allat neha az Artificial Uninteligent.
    Az AI szimulátorokban arra való, hogy aki még nem alkalmas multiplayerre, ne egyedül körözzön.
    Ismerve a problémákat amiket meg kéne oldani, ez még vagy 10-20 évig így is marad.

  20. #1570
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az AI szimulátorokban arra való, hogy aki még nem alkalmas multiplayerre, ne egyedül körözzön.
    Ismerve a problémákat amiket meg kéne oldani, ez még vagy 10-20 évig így is marad.
    Lehet, hogy nem vagyok alkalmas Multira, de azert mintha ott is tortenne ilyen
    Az AI annak jo, aki nemtud megadott idoben versenyezni, hanem csak akkor, amikor epp van egy kis szabadideje es nem akar dilis modjara hotlapolni
    Sejtem, hogy ebben a verzioban nem lesz megoldva es osszessegebn a legjobb AI eddig szvsz, de ezen kene vmit alakitani. Ha visszaveszem az agression-t 100 nal kissebbre, akkor mar nem vedekeznek elegge, konnyen feladjak a poziciot es mintha lassabb koridoket is mennenek.

  21. #1571
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Holnap jön az új 2020-as DLC Imola-val. Itt egy kis preview Jardier-től:

  22. #1572
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A DLC 9 euro.
    +1.6.0 Changelog

    GENERAL
    - Added 2020 season with all entries, teams and drivers.
    Bonus liveries that were previously added in the 2019 season now form part of the new 2020 season.
    - 2020 championship, Mercedes-AMG GT3 2020 and Ferrari 488 GT3 Evo 2020 available as DLC.
    - Imola circuit available as DLC.

    GAMEPLAY
    - New and improved AI algorithms for racecraft and attack.
    - New skill-dependent AI driving error algorithm.
    - AI: removed throttle lift by low-skill opponents when global AI strength is set to 90 or higher.
    - Adjusted AI lines on several tracks.
    - Increased sensitivity for blue flag trigger if a GT3 is behind a lower-class car.
    - Brands Hatch marshal fix.
    - Misano marshal fix.
    - Nürburgring marshal fix.
    - Lumirank: added yellow colour for Silver class cars.
    - Marshal yellow sectors are now created based on centre position and not the starting point.
    - More accurate sector yellow flag alerts.
    - More sensitive yellow flag trigger for cars with stalled engines or facing the wrong direction, even at speed.

    PHYSICS:
    - DHE tyres available for applicable tyre dimensions for the 2020 GTWCH season.
    Provides better feedback and more traction with less overheating.
    Available when playing 2020 season. Older seasons retain their corresponding BoP and tyre versions!
    - Wet tyre compound tweaks and fine tuning.
    - Revised BoP system (backend) and added support for 2020 season BoP.
    - Added camber limitations for BOP 2020 as per regulations.
    - Global tyre model improvements in realignment forces based on new data.
    - Improvements in the simulation of pressure dependency and its effects on the tyre footprint and related tyre dynamics.
    - Aero yaw simulation improvements.
    See our blog post on the official support forum for more detailed information on the above changes/improvements.
    Old setups might need revision and it is generally recommended to run safer setups.
    - Further improvements to the global weather model and dynamic track.
    - Fixed Porsche 991II GT3 R Laguna Seca wet preset.
    - Improved Ferrari 488 GT3 aero simulation
    - Fixed rear brake pads in the BMW M6 GT3 Monza wet preset.
    - Minor revision of collider meshes for certain cars.
    - Adjustments to brake disc consumption (less).

    AUDIO:
    - User commands to increase/decrease master audio volume in session (default NUM+/-, remappable).
    - Spotter message added alerting for faster car approaching.
    - Improved spotter message system.
    - New spotter messages for race pre-session countdown.
    - FMod Studio: fixed continuous play/stop events.
    - Thunder sound is now played already when heavy rain is on the forecast.

    UI:
    - Replay HUD: added results table overlay and button to toggle it. (sector times not available for lap-per-lap breakdown).
    - Special Events page minor styling adjustments.
    - Leaderboard: minor styling adjustment.
    - Revised manufacturer logos for the UI and leaderboards.
    - MFD: checkboxes toggle using left-right UI binding and ignore the enter/forward UI binding.
    Freed up the "enter/forward" button for all controllers - so you can bind that to some other driving function as well on the wheel, the pitmenu checkboxes will only toggle with left/right - and in MP the forward/enter button (when pressed on a directinput controller) won't pop up the chat window (with electronics or pitmenu active).
    - MFD: now always visible even when HUD is hidden (using HUD cycle long press), can be hidden by cycling to empty page or long pressing MFD input.
    Now allows driving with MFD only with the HUD hidden, cycling MFD no longer unhides the HUD.
    - Server list: track season tag is now always explicitly shown.
    - Loading screens revised and removed obsolete track status information.
    - Bindable inputs to increase/decrease FFB gain per car in session.
    - Bindable inputs to increase/decrease master audio volume in session.
    - Global UI styling refresh.
    - Fixed mouse scroll function on the TV Session Time overlay.
    - Localization update.
    - Improved delta and predicted laptime accuracy.
    - User setting in the hud.json added to disable automatic MFD page swap on pit entry/exit:
    "autoSwitchPitMFD": true/false

    GRAPHICS
    - Mirror refresh rate settings in Video Options.
    Option to set a fixed fps cap, a fixed rate cut based on current fps or "Auto", which is a dynamic setting.
    - Global performance optimizations.
    - Potential fix for virtual mirror clipping with geometry in some car cockpits.
    - Added stop marker in the regular pitstop animation to help with car positioning.
    - Revised pedal animation system and fixed an issue where the throttle pedal would occasionally remain stuck in pressed position.
    - Optimized secondary animations in replay and spectator mode.
    - Fixed National class sticker visibility.
    - Added Lumirank SAS driver info device showing track/car status.

    CONTROLS:
    - Added FFB per car setting (default keys are NUM8 and NUM2 to increase/decrease, remappable).
    Values are stored in a file called "ffbUserSettings.json", it is a multiplier on the global gain you set in the controls settings.
    - Added gamepad rumble effect type enhanced/legacy options, legacy being the rumble implementation used to date.

  23. #1573
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    GRAPHICS
    - Mirror refresh rate settings in Video Options.
    Na erre nagyon kíváncsi vagyok.

    Szerk.: Fú, ez nagyon jó! 80 Hz-nél még a harmadolt tükör framerate is egészen vállalható, de én inkább lementem a fix 20 FPS-ig, úgysem fókuszálok a tükörre huzamosabb ideig, csak bele-bele pillantok, vagy a szemem sarkából figyelem. Direkt nagy AI mezőnnyel teszteltem, szinte már fura érzés volt, hogy a tükörben esik rám a mezőny hátsó része, de mégis folyamatosan tudok fékezni.

    Illetve elsőre a változtatások is bejönnek, a 2020-as Merci az agresszív settel ugyan mintha kicsit szívesebben dobálta volna most a fenekét, viszont a csúszások is annyira természetesek, hogy rutinból lehet őket korrigálni, korábban volt nekem picit egy ilyen furcsa érzés csúszás közben a kocsik többségénél, hogy mintha egy kellemetlenül hosszú pillanatig csak úgy tehetetlenül sodródna, függetlenül attól, hogy mit művelsz a kormánnyal, ezért könnyű volt túlreagálni a helyzetet és átbillenteni az autót a másik irányba, most viszont ez az érzet elsőre elmúlt.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 19. 00:25.

  24. #1574
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na erre nagyon kíváncsi vagyok.

    Szerk.: Fú, ez nagyon jó! 80 Hz-nél még a harmadolt tükör framerate is egészen vállalható, de én inkább lementem a fix 20 FPS-ig, úgysem fókuszálok a tükörre huzamosabb ideig, csak bele-bele pillantok, vagy a szemem sarkából figyelem. Direkt nagy AI mezőnnyel teszteltem, szinte már fura érzés volt, hogy a tükörben esik rám a mezőny hátsó része, de mégis folyamatosan tudok fékezni.
    Tükröt énis megnéztem alacsonyabb frissítéssel (30fps, 1/3), de számomra épp az derűlt ki, hogyha nem is nézem direkt a tükröt, de irtóra zavaró hogy egyik pillanatban semmi, másikban meg már egy kocsi áll a seggemben. Megijedek. Nemértem honnan hovamegy a másik... Olyan mintha egy külön képregény futna a visszapillantóban. Fontos a tükör. (ezen megtapasztalás után, codi F1-be, el sem tudom képzelni hogy mennek tükör nélkűl bajnokságokban)

    Más tapasztalt valami változást a "régi" gumimodellben?

  25. #1575
    v1.6.1 changelog

    GRAPHICS:
    - Various texture optimizations.

    UI:
    - Fixed MFD not updating when HUD hidden.
    - Added Imola in MP track preference list.
    - Hide pitlane cars filter in the realtime widget now defaults to disabled.
    Legacy option added in the hud.json (realtimeStandingPitFilter).

    CONTROLS:
    - EnableManufacturerExtras is now a setting exposed in the UI controls page.
    - Potential fix to the Logitech TrueForce implementation.
    - Fixed controller bindings for Save Replay, Add Replay Highlights, Save Highlights

Oldal: 63 / 67 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •