Oldal: 56 / 56 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56
Találatok: 1.376 - 1.382 (1382 összesen)
    Radics Tibor Szervertag 2020 tusi74 logója
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak sokkolni, de szerintem túlságosan könnyű felvinni az SA-t. Ha rajtam múlna nem adnám ilyen könnyen. Szerintem nincs még 2 hete sem hogy Monza public szerveren két vérpistikét leamortizáltam a palánkon. Azóta nem is mentem. Silverstone-ban az utolsó pár körben néztem 99-es SA-m volt és gondolom ez a max.
    Frissites bug. Gyere este a monza publicra, leviszem neked 0 ra

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    önerőből tuti nem, mert nem értünk vele egyet, nem a technikai vagy a megvalósíthatósági oldaláról van csak szó.
    Nyilván ez ízlés kérdése is, de szerintem 2 dolog van szerver oldalon ami alap dolog lenne és az ACC nem tud:
    - szerver replay
    - szerver oldalról kötelezővé tehető coocpit view

Zima Péter Szervertag 2020 ZPeti logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    261
    Jah. Vagy egyszerűen csak azért, mert valahol megoldották, még nem azt jelenti, hogy utána bibliaként kell kezelni. A vallási fanatizmusnál már csak a szimulátoros fanatizmus gusztustalanabb.

Mindamellett egyáltalán nem az én hatásköröm alá tartozik, ha sokat nyavalyog a nép, biztos valahogy megoldjuk, önerőből tuti nem, mert nem értünk vele egyet, nem a technikai vagy a megvalósíthatósági oldaláról van csak szó.
    Uhhh, ezer bocsánat, nem gondoltam, hogy így besértődsz. Csak ugratásnak szántam, mert úgy rémlett, hogy régen veled is beszélgettem ehhez hasonló témákról és mintha egyezett volna a véleményünk. Már eléggé szenilis vagyok lehet mégse veled beszéltem.
    Azért sim fanatizmusból ha jól érzem nemcsak én vagyok erős
    iRacing

De szerintem ez még csak nem is fanatizmus. Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy főleg kezdetben a különféle kocsi külsejére "erősített" kamerák tök jók tanuláshoz. Felmérni a kocsi méreteit, megtanulni a pályák vonalvezetését, elsajátítani az alapvető dolgokat. Viszont egy ponton túl szerintem éppen, hogy a fejlődés útjába állnak, azt az utolsó néhány százalékot sokkal könnyebb megugrani, ha az ember megtanul cockpit nézetből vezetni. Én hallottam már olyan sztorit fiatalabb tagtól, hogy ő cockpitből vezetett, aztán látta videókon, hogy a "nagyok" is a motorháztetőről vezetnek, akkor minek szívassa magát, átállt ő is... És azért akárhonnan nézzük, egy olyan közegben, ahol az "ez nem játék, hanem szimulátor" jellegű szlogenek röpködnek, azért ez egy picit furcsa. Most akkor a kanapéból, kontrollerrel, madártávlatból vezetni miért nem oké, ha valakinek az kényelmes?

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Üzenetek
    2.937
    Mint mondottam, nem csupán a technikai oldalról van szó, fentebb csak arra akartam rávilágítani, hogy önmagában a szerverbeállítás nem elég. Nem arról van szó, hogy ne lehetne megoldani. Jelenlegi álláspont szerint nem értünk vele egyet, hogy szükség lenne rá, tudom, hogy esőben előnyt jelenthet, tudom, hogy némelyiteknél el kezd rángani a szimnáci szemideg annak gondolatára, hogy valaki neadjisten máshogy élvez egy játékot, mint ti, de ettől még nem leszünk meggyőzve, függetlenül attól, hogy hány munkaórát jelent.
    Az alap kérdésem az volt, hogy mik az általad említett korlátok, hátrányok, velejárók a forced view-val kapcsolatban. Nem kötekedésképpen kérdeztem, hanem mert kiváncsi vagyok, mi a háttere fejlesztői oldalról nálatok.
    Tisztában vagyok vele, ha akarnátok megoldhatnátok. Direkt nem úgy tettem fel a kérdést, hogy "miért nem csináljátok meg, semmiből nem tartana", mert sejtettem, hogy sértésnek veszed, mint ahogy a további válaszaidból ez be is igazolódott. Azt megkaptuk, hogy szimnácik vagyunk , de hogy mi a konkret indoklás ami miatt nem értetek vele egyet, azt még mindig nem tudjuk. Azért azt el lehet fogadni, hogy ebben a közegben sokaknak örömet okozna egy ilyen funkció egy szimulátorban.
    Kérlek ne vedd támadásnak a témát, hidd el senki nem annak szánta, legalábbis én biztos nem. Ha nem csináljátok, meg akkor nem lesz, de továbbra is kiváncsiak lennénk, hogy miért.
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 04. 02. 20:15.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    263
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Uhhh, ezer bocsánat, nem gondoltam, hogy így besértődsz. Csak ugratásnak szántam, mert úgy rémlett, hogy régen veled is beszélgettem ehhez hasonló témákról és mintha egyezett volna a véleményünk. Már eléggé szenilis vagyok lehet mégse veled beszéltem.
    Azért sim fanatizmusból ha jól érzem nemcsak én vagyok erős
    Dehogy sértődtem, csak már annyira unalmas a téma, hogy a provokációnál több nekem se jut eszembe.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    263
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az alap kérdésem az volt, hogy mik az általad említett korlátok, hátrányok, velejárók a forced view-val kapcsolatban. Nem kötekedésképpen kérdeztem, hanem mert kiváncsi vagyok, mi a háttere fejlesztői oldalról nálatok.
    Tisztában vagyok vele, ha akarnátok megoldhatnátok. Direkt nem úgy tettem fel a kérdést, hogy "miért nem csináljátok meg, semmiből nem tartana", mert sejtettem, hogy sértésnek veszed, mint ahogy a további válaszaidból ez be is igazolódott. Azt megkaptuk, hogy szimnácik vagyunk , de hogy mi a konkret indoklás ami miatt nem értetek vele egyet, azt még mindig nem tudjuk. Azért azt el lehet fogadni, hogy ebben a közegben sokaknak örömet okozna egy ilyen funkció egy szimulátorban.
    Kérlek ne vedd támadásnak a témát, hidd el senki nem annak szánta, legalábbis én biztos nem. Ha nem csináljátok, meg akkor nem lesz, de továbbra is kiváncsiak lennénk, hogy miért.
    Azon kívül, hogy autónként egyesével kellene az offset korlátokat meghatározni, Kettel kolléga tökéletesen rávilágított a többire. Ha elindulsz a lejtőn, akkor utána nagyon nehéz meghúzni a vonalat.

Oldal: 56 / 56 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •