Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63
Találatok: 1.551 - 1.561 (1561 összesen)
    Radics Tibor Szervertag 2020 tusi74 logója
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    267
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam is ugyanez szokott lenni. Az segit, ha hutom a gepet. A bajnoki futamokra leveszem a haz oldalat es a GPU ventijet felporgetem 80%-ra fixen.

Az ACC valahogy erre kulonosen erzekeny, mas jatekban nem tapasztalom.
    Sosem volt bajom a hutessel, nyaron is ment rendesen. Procim 55 korul szokott menni, vga max 65 Metro alatt, ACC alatt 62 talan.. De eddig ugy futott mint a vaj, csak az 1.5.7 ota ilyen

Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Beleneztem most,de nemtom mit kene keresni

https://drive.google.com/drive/folde...Ot?usp=sharing

Ha vki ert hozza es van kedve ideje megnezne?
    Ujra huztam a jatekot, talan meg rosszabb lett. Vissza tettem a regi Nvidia drivert, semmi valtozas. Ezt kb egy hete csereltem ujra, de semmi kulonbseg nem volt Eddig belso nezetbol minden FPS - atlag, 1% 0.1% 141fps volt, erre korlatoztam be. Most siman 23-ra leesik. Borzalmas lett. Zanvoortban uj jatekot kezdtem es a 2 oras futm vege elott kb 30 perccel fagy ki, ahogy korabban is.A mezony felet kizarjak, meg 30 stop and go-t kapnak..

Nyomtam egyet Bathurstben ott vegig megy a verseny, de iszonyat lagg van, kb minden kanyarban.

Betoltottem a Metrot, ott fixen allnak az fps-ek. rgo nem a gepemmel van baj.

Szerk: egy win 10 update jott vmelyik nap, ez meg lehet a problema!!!
    A jelenlegi Windows 10 verzió (2004) úgy ahogy van NEM ajánlott feltenni, bizonyítottan problémák léphetnek fel, Microsoft sem ajánlja. (Nem is értem mért engedik még, hogy a gép frissítse magát.)

Város
    Kelheim
    Üzenetek
    267

Szerk: egy win 10 update jott vmelyik nap, ez meg lehet a problema!!!
    Basszus, ez volt a baj. A kifagyas megvan most is, de a kep megint csodalatos, folyik es nincs fps drop, stutter...

A legutolso win updatekor a metroval jatszottam es kifagyott. (Nem komazza a dx12-t) Ujra inditottam a gepet es lattam, hogy frissitett, de szvsz nem fejezte be. Most toroltem es ujra frissitettem es kiraly lett.

Köszi sracok

Ezt nevezik Layer 8 problemanak

Város
    Kelheim
    Üzenetek
    267
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi Windows 10 verzió (2004) úgy ahogy van NEM ajánlott feltenni, bizonyítottan problémák léphetnek fel, Microsoft sem ajánlja. (Nem is értem mért engedik még, hogy a gép frissítse magát.)
    Ha jol tudom builtet nem is frissit alapbol, külön meg kell eröszakolni, hogy csinalja. Egy windows-os kollegam mondta, hogy tegyem fel a 2004-t, mer az jobb Mivel nem ertek hozza, hallgattam ra. Igazabol eddig nem is volt bajom vele. Most is PEBKAC volt, szoval inkabb befogom a pofam
    Az hogy most Zandvoort kifagy, pont lefosom, utalatos egy palya. Bar a mai GT3 versenyek a valos Blancpainben Zandvoortban voltak es eleg erdekes a palya igy atalakitva.
    Remelem jon a gameba

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.917
    Ez már elavult infó (legfeljebb közvetlenül a megjelenés után volt igaz).

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez már elavult infó (legfeljebb közvetlenül a megjelenés után volt igaz).
    Kereken kb egy hete egy ismerősöm felrakta...mert mért ne alapon. Azonnal úgy összekutyulta a Windows hangjait, hogy még az alkalmi közvetítéshez való beállításokban sem tudott egyről a kettőre jutni, ráadásul normál beállításokkal recsegett, ropogott bármilyen zene, amit elindított, minthogyha laggolna, pedig i9 van a gépben nála.

Ha jol tudom builtet nem is frissit alapbol, külön meg kell eröszakolni, hogy csinalja. Egy windows-os kollegam mondta, hogy tegyem fel a 2004-t, mer az jobb Mivel nem ertek hozza, hallgattam ra. Igazabol eddig nem is volt bajom vele. Most is PEBKAC volt, szoval inkabb befogom a pofam
    Az hogy most Zandvoort kifagy, pont lefosom, utalatos egy palya. Bar a mai GT3 versenyek a valos Blancpainben Zandvoortban voltak es eleg erdekes a palya igy atalakitva.
    Remelem jon a gameba
    Ajánlom, hogy valami féle informatikával foglalkozó oldalt mondjuk kövess, akár facebookon vagy valami, ha van gond ott tuti felbukkan.

Város
    Kelheim
    Üzenetek
    267
    Kereken kb egy hete egy ismerősöm felrakta...mert mért ne alapon. Azonnal úgy összekutyulta a Windows hangjait, hogy még az alkalmi közvetítéshez való beállításokban sem tudott egyről a kettőre jutni, ráadásul normál beállításokkal recsegett, ropogott bármilyen zene, amit elindított, minthogyha laggolna, pedig i9 van a gépben nála.

Ajánlom, hogy valami féle informatikával foglalkozó oldalt mondjuk kövess, akár facebookon vagy valami, ha van gond ott tuti felbukkan.
    Ezt total eltudom kepzelni, nalam sima frissites - nem build upgrade - 2 x szetqrta a windowst, nem mukodott a start menu es a gephaz sem, ujra kellett telepiteni a rendszert.
    A 2004-et nem upgradeltem, annyi bizodalmam nem volt M$ ben, ujra huztam az egeszet az uj verzioval.

Prohardveren ott vagyok egesz nap. Facebook nalam NoGo

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.966
    Ezt total eltudom kepzelni, nalam sima frissites - nem build upgrade - 2 x szetqrta a windowst, nem mukodott a start menu es a gephaz sem, ujra kellett telepiteni a rendszert.
    A 2004-et nem upgradeltem, annyi bizodalmam nem volt M$ ben, ujra huztam az egeszet az uj verzioval.

Prohardveren ott vagyok egesz nap. Facebook nalam NoGo
    Sledgehammer és nincsen baj De kezdünk nagyon off-ba menni...

Város
    Kelheim
    Üzenetek
    267
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sledgehammer és nincsen baj De kezdünk nagyon off-ba menni...

Utolso off

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.917
    Úh, lehet újra időjárást tesztelni?

v1.5.8 changelog

GENERAL:
    - Separated Dedicated Server as a standalone item in the Steam/Tools library.
    NOTE: The Dedicated Server and the Broadcast SDK will no longer be part of the main game content but they will be found under the "Assetto Corsa Competizione Dedicated Server" as an item in the Steam Tools library.

GAMEPLAY:
    - Adjusted weather scaling with variable weather - weather patterns normalized to reduce the likelihood of unpredictable and extreme weather when using high weather variability.
    NOTE: the user can now be more generous with cloud level and variability settings, the level of variation will retain its effect on the rate of weather changes but without the byproduct of accumulating into extreme scenarios.
    - Unified and improved Singleplayer and Multiplayer weather model.
    - Optimizations to the weather model to better align Single Player and Multiplayer behaviour.
    NOTE: updates to the Server/Multiplayer side will be detailed in the Dedicated Server changelog and the Server Handbook.

PHYSICS:
    - Fixed an issue with wind scaling versus weather variation in Single Player.

CONTROLS:
    - Fixed a potential crash caused by an issue with the Logitech plugin accessing external libraries.

Barabás Gábor ROOKIE Szervertag
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    3

ABS Vibration

Sziasztok!

Nemreg vettem CSP v3 pedalt, es egyelore nemsikerult beallitani az ABS vibralast. A forumokon talat infokon mar vegigmentem, eddig jutottam:
    A pedal a CSW 2.5 kormanyhoz van kotve, 373-as drivert hasznalom Fanalab V1.47b-vel karoltve. Ha barmilyen BLI (korabban ABS) erteket adok meg, akkor a Fanalab specifikus pedal vibralasok nem mukodnek. Ha off-ra allitom a BLI-t, akkor mukodik minden Fanalabos vibralas, leszamitva az ABS-t, ami nelkul szamomra nehezseget okoz a megfelelo fekero megitelese a Brake Performance Kit telepitese ota.

Esetleg mas is utkozott mar ebbe a problemaba?

Udv:
    Gabor

Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •