Oldal: 54 / 67 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.326 - 1.350 (1665 összesen)
  1. #1326
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    beugrottam egy random versenyre Bathurstre..időgyorsításos, éjszakai, szarul megyek ez nem kérdés, azonban éjszaka mikor besötétedett, elkezdett villogni a lámpám - leginkább féktávokon - és ez eléggé zavaró hogy ott maradtam töksötétben.
    pl: 16:50, 17:40 a linkelt replayen..

    https://drive.google.com/file/d/12DB...ew?usp=sharing

    gondoltam jó tudni mielőtt sötétedős versenybe kezdünk...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #1327
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    beugrottam egy random versenyre Bathurstre..időgyorsításos, éjszakai, szarul megyek ez nem kérdés, azonban éjszaka mikor besötétedett, elkezdett villogni a lámpám - leginkább féktávokon - és ez eléggé zavaró hogy ott maradtam töksötétben.
    pl: 16:50, 17:40 a linkelt replayen..

    https://drive.google.com/file/d/12DB...ew?usp=sharing

    gondoltam jó tudni mielőtt sötétedős versenybe kezdünk...
    Ez fícsör, össze volt törve az eleje az autódnak, g-erőkre így kihagyhat a vellany.

  3. #1328
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez fícsör, össze volt törve az eleje az autódnak, g-erőkre így kihagyhat a vellany.
    wow, akkor vigyázni kell..
    bár ha lehetek ŐSZINTE, sztem egy összetört lámpának egyáltalán nem kellene világítania, nem csak fékezéskor kihagyni, ennak a "fícsörnek" így inkább szopatás jellege van, mint realitás, persze nem értek hozzá, sose vezettem összetört verenyautót éjszaka...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #1329
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    wow, akkor vigyázni kell..
    bár ha lehetek ŐSZINTE, sztem egy összetört lámpának egyáltalán nem kellene világítania, nem csak fékezéskor kihagyni, ennak a "fícsörnek" így inkább szopatás jellege van, mint realitás, persze nem értek hozzá, sose vezettem összetört verenyautót éjszaka...
    Meglepően sokszor fordul elő a valóságban, és nagy ütközés sem kell hozzá, van hogy egy kisebb ütéstől is kontaktos lesz a panel és nem világít többet vagy ki-kihagy.

    Versenyzői szempontból is van szerepe, ha egy bizonyos szintet elér a lámpa damage az esti órákban, akkor megkapod a fekete-narancssárga zászlót, és muszáj kiállni megjavíttatni. A fekete-narancssárgát amúgy csak lámpa és a felfüggesztés sérülésénél kapod meg, kozmetikai dolgokra nem.

  5. #1330

    Endurance lehetőség

    Áprilisban az angol Redline Motorsport liga 12 órás endurance futamot szervez suzukán.
    Profi szervezés, es korrekt mezőny várható. A túljelentkezés nagy lesz, ezért egy kvalifikációs futamot rendeznek március 21-én, aki ott jól szerepel, indulhat az áprilisi futamon. 2-4 fős csapatok indulhatnak. A tesztfutamra a jelentkezés itt lehetséges:
    https://www.redlinemotorsport.co.uk/championships/138

    Gyorsnak kell lenni, mert a helyek hamar elfogynak. Aki kedvet érez arra, hogy kipróbálja magát egy ilyen megmérettetesen, ne habozzon sokáig, alkosson csapatot és nevezzen!

  6. #1331
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Áprilisban az angol Redline Motorsport liga 12 órás endurance futamot szervez suzukán.
    Profi szervezés, es korrekt mezőny várható. A túljelentkezés nagy lesz, ezért egy kvalifikációs futamot rendeznek március 21-én, aki ott jól szerepel, indulhat az áprilisi futamon. 2-4 fős csapatok indulhatnak. A tesztfutamra a jelentkezés itt lehetséges:
    https://www.redlinemotorsport.co.uk/championships/138

    Gyorsnak kell lenni, mert a helyek hamar elfogynak. Aki kedvet érez arra, hogy kipróbálja magát egy ilyen megmérettetesen, ne habozzon sokáig, alkosson csapatot és nevezzen!
    Ha esetleg valakinek lenne kedve ehhez a 'kis' versenyhez,szívesen látunk 1-2 embert a csapatunkban. Akit érdekel nyugodtan zargasson privátba!

  7. #1332
    Sziasztok!

    Lexusos kollégákat kérdezném. Az bug v beállítási probléma hogy a virtuális tükröt majdnem teljesen kitakarja a bukócső? Semmit nem látni benne. Köszi!

  8. #1333
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Szeretnék indulni keresek egy Audis csapattársat.
    Csapatot már nevezetem


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Áprilisban az angol Redline Motorsport liga 12 órás endurance futamot szervez suzukán.
    Profi szervezés, es korrekt mezőny várható. A túljelentkezés nagy lesz, ezért egy kvalifikációs futamot rendeznek március 21-én, aki ott jól szerepel, indulhat az áprilisi futamon. 2-4 fős csapatok indulhatnak. A tesztfutamra a jelentkezés itt lehetséges:
    https://www.redlinemotorsport.co.uk/championships/138

    Gyorsnak kell lenni, mert a helyek hamar elfogynak. Aki kedvet érez arra, hogy kipróbálja magát egy ilyen megmérettetesen, ne habozzon sokáig, alkosson csapatot és nevezzen!

  9. #1334
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    PS4, XBOX-ra is jön a gamma!
    Nyáron jön a GT4-es DLC.
    Télen jön a Brit DLC.

    https://505games.com/assetto-corsa-c...-and-xbox-one/

  10. #1335
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Télen jön a Brit DLC.
    A három helyszín nevesítve Oulton Park, Snetterton és Donington Park (a naptár többi része már eleve szerepel a játékban), illetve ami még érdekes, hogy a British GT multiclass versenyeket szervez, a GT3 és GT4 gépek egyszerre vannak a pályán.

  11. #1336
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    A chatet hogy lehet előhívni?
    Eddig enter volt nem? Ha boxba állok akkor se tudom elküldeni valamiért az üzit.

  12. #1337
    Sziasztok! ACC-t hogyan lehet rávenni hogy DX12-vel fusson?

  13. #1338
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! ACC-t hogyan lehet rávenni hogy DX12-vel fusson?
    Szerintem nincs sok haszna "ráerőltetni", amíg a fejlesztők nem eleve arra optimalizálják a programot. Nem vagyok játékfejlesztő, de már nem egyszer olvastam, hogy egy hatékony DX12/Vulkan váltáshoz igen komoly átstrukturálásra lehet szükség a már meglévő kódban, ez meg egy kisebb cégnél elég fontos szempont.

  14. #1339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs sok haszna "ráerőltetni", amíg a fejlesztők nem eleve arra optimalizálják a programot. Nem vagyok játékfejlesztő, de már nem egyszer olvastam, hogy egy hatékony DX12/Vulkan váltáshoz igen komoly átstrukturálásra lehet szükség a már meglévő kódban, ez meg egy kisebb cégnél elég fontos szempont.
    Ezt értem csak most volt gép fejlesztés és gondoltam felcsavarok mindent epic-re mediumról. Hát nem esett le az állam.

  15. #1340
    Mondjuk csak 1080p-t tud a monitorom. Lehet itt a gond?

  16. #1341
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt értem csak most volt gép fejlesztés és gondoltam felcsavarok mindent epic-re mediumról. Hát nem esett le az állam.
    Már hogy a teljesítménytől, vagy a megjelenéstől? Csak mert a modernebb API önmagában nem hoz egyik téren sem fejlődést. Nincs egyébként olyan jelentős különbség a medium és az ultra beállítások között, alacsony beállításokkal is vállalhatóan néz ki.

  17. #1342
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Már hogy a teljesítménytől, vagy a megjelenéstől? Csak mert a modernebb API önmagában nem hoz egyik téren sem fejlődést. Nincs egyébként olyan jelentős különbség a medium és az ultra beállítások között, alacsony beállításokkal is vállalhatóan néz ki.
    A megjelenéstől. Kicsit többet vártam ettől. Teljesítmény rendben van. Na mindegy, akkor ez ilyen. Köszi!!!

  18. #1343
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs sok haszna "ráerőltetni", amíg a fejlesztők nem eleve arra optimalizálják a programot. Nem vagyok játékfejlesztő, de már nem egyszer olvastam, hogy egy hatékony DX12/Vulkan váltáshoz igen komoly átstrukturálásra lehet szükség a már meglévő kódban, ez meg egy kisebb cégnél elég fontos szempont.
    Arról nem beszélve, hogy belefektetsz végtelen munkaórát, majd a végén kijön, hogy jobban se néz ki, de legalább teljesítményt sem nyertél vele. Sajnos a júzerek beleesnek marketingcsapdába és csodát várnak mindentől, pláne ha még egy jól hangzó rövidítés is jár mellé, pl. a mai napig nem jutott el sokakhoz, hogy az SLI egy halva született tech és az is marad, majd a fejlesztők fejéhez vágják, hogy mé' nincs a játék optimalizálva az ő választott csodatechnológiájukra. Ennyi erőből optimalizálhatnánk kávéfőzőre is.

    Komolyra fordítva, a Vulkan és a DX12 határozott döntést és irányt igényel már a legelejétől, ráadásul a DX12 nem kompatibilis Win10 előtti oprendszerekkel, ami a játék fejlesztésének kezdetekor még komoly tényező volt. Emelett egyáltalán nem győzőtt meg minket, így már korán el lett vetve.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2020. 03. 13. 14:17.

  19. #1344
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Arról nem beszélve, hogy belefektetsz végtelen munkaórát, majd a végén kijön, hogy jobban se néz ki, de legalább teljesítményt sem nyertél vele. Sajnos a júzerek beleesnek marketingcsapdába és csodát várnak mindentől, pláne ha még egy jól hangzó rövidítés is jár mellé, pl. a mai napig nem jutott el sokakhoz, hogy az SLI egy halva született tech és az is marad, majd a fejlesztők fejéhez vágják, hogy mé' nincs a játék optimalizálva az ő választott csodatechnológiájukra. Ennyi erőből optimalizálhatnánk kávéfőzőre is.

    Komolyra fordítva, a Vulkan és a DX12 határozott döntést és irányt igényel már a legelejétől, ráadásul a DX12 nem kompatibilis Win10 előtti oprendszerekkel, ami a játék fejlesztésének kezdetekor még komoly tényező volt. Emelett egyáltalán nem győzőtt meg minket, így már korán el lett vetve.
    Szerintem egyébként ez volt a legjobb döntés ,se DX12 ,se RTX funkció,nem ér annyit az egész. Így is volt gond ha jól tudom a játékmotorral is és még van a csapat előtt jó pár ráfordítandó munkaóra ,hogy még ettől is jobb és optimálisabb lehessen.Szerintem csak ez számít,aztán ha jön a következő program majd ,akkor már sokkal egyértelműbb lesz az irány.Ez egy baromi nagy tapasztalatszerzés a csapatnak és hát tapasztalat az jön most dögivel.

  20. #1345
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Egy kis shameless plug, hamár így beindult a virtuális motorsport:

    SRO E-Sport Monza futam GT-pilótákkal

    Link

    AK Informatica Charity Challenge jótékonysági hotlap/futam a bergamói kórház megsegítésére
    Link

    Ma esti RLM futam GT-pilótákkal
    Link

    Mindenki maradjon otthon, aki tud és vigyázzon magára.

  21. #1346
    Egy apróság, ami engem zavar egy kicsit: a Livery Editor alapból ugye kezeli a 0-val kezdődő rajtszámokat, tehát a 007 például valid, viszont egyrészt ezeket nem kezeli külön: ha valaki csatlakozik 7-es rajtszámmal, akkor a később érkező 07-es 8-ast fog kapni, a 007-es 9-est (ebben mondjuk még van is némi ráció), viszont sem a HUD-on élőben, sem replayben nem jelenik meg helyesen (a 007-ből 7 lesz).
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 22. 16:24.

  22. #1347
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Lenne pár kérdésem, hátha Panky tud nekünk segíteni:

    1) Van rá esély, hogy az eső animációja a szélvédőn még változni fog? Nem túl élethű, iszonyat zavaró, és olyan, mintha csak egy ablaktörlő sebességhez igazított animáció lenne, amiből a lapát (saját maga előtt) "átlapol/eltűntet" egy darabot. Gyorsabb ablaktörlő, gyorsabban jelenik meg az eső. Kicsit talán túl lett tolva. Spray amúgy szuper, csak ez a textúra/animáció furcsa kicsit.

    2) Büntetéseknél van tervben olyasmi, hogy a sajátodat személyre szólóan kapd meg? Most nagyon hasonló a többiekéről tájékoztató ablakhoz, csak a rajtszámból esik le szinte, hogy nekünk szól.

    3) Bármi remény, hogy a replay length hosszabb legyen, mint 1 óra 15 perc? Ha egyben nem is, de esetleg darabolva tudná rögzíteni a rendszer?

    Előre is köszi!
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  23. #1348
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    1) Nincs. AA beállítás sokat tud segíteni.

    2) A te büntetésedről szóló üzenetnek piros a háttere.

    3) Asszem M-betűvel elmented a replay-t, ha tudod, akkor óránként nyomd meg és darabokban meglesz. Nem ideális tudom, de a semminél jobb.

  24. #1349
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    9. helyről

    Majd újracsatlakoztam mentem 2 kört és újra ugyanez....

    Ebből lehet tudni az okot?

    Fatal error!


    Unhandled Exception: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION reading address 0x00000000


    0x00007ff76043fc57 AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff760430d1a AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff7604321f7 AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff7601e2c5c AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff7601e51fc AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff76030f44b AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ff76030c92c AC2-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
    0x00007ffdea6c7bd4 KERNEL32.DLL!UnknownFunction []
    0x00007ffdeb4cced1 ntdll.dll!UnknownFunction []


    Crash in runnable thread TaskGraphThreadNP 5
    Csatolt képek Csatolt képek

  25. #1350

Oldal: 54 / 67 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •