Oldal: 49 / 67 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.201 - 1.225 (1666 összesen)
  1. #1201
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

  2. #1202

  3. #1203
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Aki képben van az rávilágíthatna a rejtélyre, hogy a 2018-as Porsche 911 GT3-ból hogyan lett, Porsche 991 GT3.
    Én nem tudok másra tippelni, csak hogy vagy én gépeltem el először, vagy kunosék most.

  4. #1204
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Tartottam magamnak egy 5 perces Porsche típus jelölés gyorstalpalót.
    Megoldódott a rejtély.
    Sosem érdekeltek a Porsche-k. Hogy versenyautót nem tudnak csinálni (tisztelet a kivételnek) azt hagyjuk, de hogy még elnevezni sem tudják.

  5. #1205
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Aki képben van az rávilágíthatna a rejtélyre, hogy a 2018-as Porsche 911 GT3-ból hogyan lett, Porsche 991 GT3.
    Én nem tudok másra tippelni, csak hogy vagy én gépeltem el először, vagy kunosék most.
    991 a modellévet jelöli, az előző volt a 991, ez meg a 991II vagy 991.2, ahogy tetszik. Az utcaiban már van újabb, a 992. A 991 előtt volt a 997 (teljesen logikusan), előtte meg a 996, az volt az első vízhűtéses.

  6. #1206
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    991 a modellévet jelöli, az előző volt a 991, ez meg a 991II vagy 991.2, ahogy tetszik. Az utcaiban már van újabb, a 992. A 991 előtt volt a 997 (teljesen logikusan), előtte meg a 996, az volt az első vízhűtéses.
    Köszi, ennyire nem ástam bele magam, de a modelles dolog megvan. Ismét bővült egy ponttal a "miért nem tetszik a Porsche listám".

  7. #1207
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Kicsit olyan, mint videoszerkesztésnél a _corrected_final_final_ready_2 típusú fájlnevek.

  8. #1208
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Mivel nagyon ráértem, ezért kipróbáltam az új autókat az új Nürburgringen ( v2019 )

    Az eredmények persze nem reprezentatívak ( mert én menetm csak velük ), de egyforma tapadás és hőmérsékletnél születtek. Minden autóval gyári aggressiv settel mentem, semmit nem állítva . Minden autóval 4 mért kört mentem ( persze némelyikben maradhatott idő ). Az eredmények néha megleptek.

    1. Audi R8 LMS Evo : 1.55,170 ( gyors és stabil, bár könnyű az eleje )
    2. Lexus RC F GT3 : 1,55,416 ( szeretem )
    3. Lamborghini H Evo : 1,55,626 ( sokkal stabilabb lett )
    4. AMR V8 V GT3 : 1,55,653 ( a legjobb hang és vezetni sem rossz )
    5 Honda NSX GT3 Evo : 1,55,821 ( sokkal jobb mint az előző )
    6. Ferrari 488 GT3 : 1,55,893 ( olyan Ferraris )
    7. BMW M6 GT3 : 1,56,055 ( nagy lomhának tűnő vas , agyszerúen vezethető, Rövid féktáv nehezen fordulás )
    8. McLaren 720S : 1,56,088 ( Stabil, gázra forduló , valószínű van még benne idő )
    9. Nissan Gt-R 2018 : 1,56,166 ( a Tank , bár sokat javult és szintén dög hangokkal )
    10. Porsche 991II Gt3 : 1,56,283 ( a legrővidebb féktávval, skoda 120s orrfílingel, de már sokkal jobb )
    11. Bentley C GT3 2018 : 1,56,412 ( nem releváns, mert nem érzem a jobbkormányos pozíciót ! Amúgy stabil és talán gyors is )
    12. Mercedes AMG GT3 : 1,56,478 ( csalódás ! Eddig a legjobb hangja volt és átmegy mindenen, de valamiért rosszabb lett )



    FFB sokat változott ( pozitív irányba 9 , minden autónak saját karaktere szerint. Hangok még brutálabbak. Sokkal jobban megfogható autók ( néha talán nagyon is ), de eltűnt a a hirtelen eltűnő tapadás. Összességében sokat javult ismét a játék. Már nagyon várom a pilótacserés endurance megalkotását !

  9. #1209
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kosz Feri a tesztet!

    Meglepo, hogy a Bentley ennyire hatul van.

    Laci, akkor most szabad a vasar autovaltas teren, ugye? Mindenkinek van egy jokere?

  10. #1210
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, akkor most szabad a vasar autovaltas teren, ugye? Mindenkinek van egy jokere?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...601#post270601

  11. #1211
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kosz Feri a tesztet!

    Meglepo, hogy a Bentley ennyire hatul van.

    Laci, akkor most szabad a vasar autovaltas teren, ugye? Mindenkinek van egy jokere?

    Tegnap kb ugyanilyen tesztet mentem, azzal a kivétellel, hogy csak az "új" vagy frissített autókat próbáltam, ugyanígy aggresszív settel, semmi plusz módosítással és 4 körrel szintén. Nekem egy kicsit másabb eredmény jött ki, de ez sanszos a vezetési különbség és hogy kinek melyik fekszik jobban miatt is lehet.
    Én a leggyorsabb a Mclarennel és az Astonnal voltam, a Mcivel 55.1-et sikerült menni, nyilván van még tartalék bőven.

    Viszont meglepett, és erre még nem tudom a választ, hogy ha ez az aszfalt nem kapott módosítást, akkor a frissített, elvileg jobb, gyorsabb autók hogy hogy mégis ennyivel lassabbak köridőben? Még úgy is, ha most valamelyikre ráállnék és csak azt tesztelném, akkor is lassabbak, mint az előző szériás audi, lexus.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  12. #1212
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont meglepett, és erre még nem tudom a választ, hogy ha ez az aszfalt nem kapott módosítást, akkor a frissített, elvileg jobb, gyorsabb autók hogy hogy mégis ennyivel lassabbak köridőben? Még úgy is, ha most valamelyikre ráállnék és csak azt tesztelném, akkor is lassabbak, mint az előző szériás audi, lexus.
    Az újabb autók nem feltétlenül gyorsabbak, egyrészt ott a BoP, másrészt a fejlesztések egyik fő iránya, hogy az autók könnyebben vezethetők legyenek az amatőr versenyzők számára, nem pedig az abszolút gyorsaság.

  13. #1213
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Az újabb autók nem feltétlenül gyorsabbak, egyrészt ott a BoP, másrészt a fejlesztések egyik fő iránya, hogy az autók könnyebben vezethetők legyenek az amatőr versenyzők számára, nem pedig az abszolút gyorsaság.
    Imádom a játékot, de az utolsó mondatot szerettem volna a legkevésbé hallani. Aki nem tudja így vezetni az kapcsoljon be segítségedet.
    Utoljára módosította: Billytheold; 2019. 10. 24. 23:02.

  14. #1214
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Imádom a játékot, de az utolsó mondatot szerettem volna a legkevésbé hallani. Aki nem tudja így vezetni az kapcsoljon be segítségedet.
    Nem a játékra vonatkozik, hanem az igazi autókra.

  15. #1215
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a játékra vonatkozik, hanem az igazi autókra.
    Köszi a választ. Bár nekem úgy tűnik most a játékban is könnyebb lett. Persze a ringen is feltűnt, hogy ott is vannak kutyaütők. 😁

  16. #1216
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Bár nekem úgy tűnik most a játékban is könnyebb lett. Persze a ringen is feltűnt, hogy ott is vannak kutyaütők. 😁
    Az Audi, Lambo, Merci nagyon ráálltak a gentleman sofőrökre, úgyhogy az EVO verzióknál mind a vezethetőségre mentek rá (mindamellett a profi pilóták meg pont arról panaszkodtak, hogy nagyon könnyű és izgága lett pl. az új Audi hátulja).

    Mi nem butítunk, ahhoz nem értünk, csak szimulálunk.

  17. #1217
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    hyper-es video David Perel-el, ferraris blancpain versenyző. Jósrác.


    ACC 1.1-t próbálja, véleményezi:

  18. #1218
    52 autós szerver. Úgy nézz ki működőképes a dolog.


  19. #1219
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    52 autós szerver. Úgy nézz ki működőképes a dolog.
    Próbálj meg időmérőn egy tiszta kört futni.

  20. #1220
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    52 autós szerver. Úgy nézz ki működőképes a dolog.


    Na itt csináljon az ember stabil 100+fps-t

  21. #1221
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Az újabb autók nem feltétlenül gyorsabbak, egyrészt ott a BoP, másrészt a fejlesztések egyik fő iránya, hogy az autók könnyebben vezethetők legyenek az amatőr versenyzők számára, nem pedig az abszolút gyorsaság.

    Így már értem. Köszi. Mondjuk akkor így nem érdemes a tavalyi és az idei fejlesztésű autókat ezek szerint teljesítményben összehasonlítani. Gondolom a tavalyi autókra nem vonatkozik BOP, mármint most általatok azok nem lettek teljesítmény súlyozva?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  22. #1222
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    David Perel-el, ferraris blancpain versenyző. Jósrác.
    Az egyik Ferrari-t vezeti. Eddig GT Sport-al ment, ami engem nem nagyon érdekel. Viszont elkezdte használni az IR-t és az ACC-t is. Neki pont azok a dolgok vannak meg a videóiban, ami a Nicki Thiim videókból hiányoznak. Nem kell tekergetni, van tartalma a videóknak és sok hasznos / érdekes dolgot elmond, amit máshol ritkán hallani, kezdőknek mindenképp érdemes megnézni.

  23. #1223
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Kicsit megerőltettem az új Porschét a prekval szerveren. Kíváncsi voltam miben változott az előzőhöz képest.
    (Igaz kb 3 hónapja nem mentem ACC/AC-val. Biztos lenne még benne)

    Amiket észrevettem:
    Kicsit kevésbé eszik talán a gumikat.
    Mélyebb féktávokat lehet venni vele, illetve kanyarbejáraton nehezebben dobja el a fenekét ha még mindig állsz a féken.
    Stabilabb a kerékvetőkön, út egyenetlenségeken, nem lobog úgy el az eleje a kocsinak mint korábban.
    Sztem erősebb, de ebben nem vagyok biztos.
    Illetve az előző Porsche után erősen le kellett vennem a kormányáttételt, mert annyival könnyebben fordult, hogy instant alulkormányoztam mindenhol és rángattam a pályán a kocsit.

    Kvázi stock aggresszív setuppal 1.54.4-re futotta eddig. (Kormány áttétel, ABS-TC-ECU-t állítottam.)

    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  24. #1224
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom a tavalyi autókra nem vonatkozik BOP, mármint most általatok azok nem lettek teljesítmény súlyozva?
    Adott szezonon belül az abban résztvevő autókon az akkori hivatalos BoP-t használjuk, úgyhogy a tavalyi felállás nem változott. Multiplayerben a pályaválasztás (2018/2019) határozza meg, hogy melyik BoP él.
    Olyan autóknál, amelyek az egyik szezonban nem vettek részt (pl a REX vagy a régi Bentley a 2019-es szezonban vagy az új autók a 2018-as szezonban), ott fiktív BoP van, hogy az autó kompatibilis legyen, de ne túl gyors/lassú. A lényeg, hogy minden kompatibilis mindennel, a valós BoP pedig értelem szerűen a valós szezonnak megfelelő kombinációknál lép életbe.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2019. 10. 27. 15:12.

  25. #1225
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    1.1.2

    Changelog v1.1.2

    GAMEPLAY:
    - Fixed inconsistency between AI and player car speed under pit limiter.
    - Pit limiter speed limit now closer to 50kph.
    - Stricter pit limiter tolerance against speeding.

    UI/HUD:
    - Fixed realtime leaderboard gap for close-range cases.
    - HUD: margins can now be adjusted to up to half the maximum available screen resolution.
    - HUD: countdown widget moved lower so as to not obscure virtual mirror.
    - HUD options: separated session info from lap time info widgets.
    - HUD options: floating point value rounding fixes for scale.
    - MFD: remember last selected panel through sessions/menu-rebuilding.
    - Pit page in MP: 2 second mandatory delay for drive button enabling - server-set delay applied on top of that.
    - Pit page in MP: controller navigation tweaks for easier navigation to/from the chat widget.
    - Pit page: proper hiding of the event schedule when there is only one session available.
    - Replay UI: better handling of time slider mouse control, time indicator now updates while being dragged, possible fix for slider lock-up while using the free camera.
    - Replay UI: fixed play/pause affecting replay speed.
    - Fixed wind direction widget.

    PHYSICS:
    - Porsche 991 GT3-R EVO rear wing setup maximum value fix (0-11 range).
    - Porsche 991 GT3-R EVO fix for wet front tyres.
    - Better brake force when pad are cold
    - Audi R8 EVO more powerful base FFB
    - AMR V8 GT3 fixed fuel tank capacity (120l)

    CONTROLS:
    - Removed XBOX 360 gamepad preset from DirectInput device presets.
    - Fixed exit game hangs with Fanatec hardware and the Fanatec app enabled.

    GRAPHICS:
    - Various livery updates.
    - Revised foot animations in cars with three pedals.
    - Wet tyre indicator added to the Porsche 991II GT3-R display.

    AUDIO:
    - Fixed bodywork audible in TV cameras.

    MULTIPLAYER/RATINGS:
    - Server has a new way to handle the limits for connections, spectators, driver swapping and car slots.
    - Number of available car slots are now limited by the pit count - private servers only.
    - Raised control lock time by 15 seconds when teleported to pits.
    - MP server: replaced maxClients, maxClientsOverride, spectatorSlots by maxConnections and maxCarSlots.
    - Updated server handbook v5.
    - Server: Fixed ambientTemperature not being used for static conditions (will still vary based on sun angle).
    - Server: Fixed cloud levels set to a minimum of 0.6 when rain chance is used in dynamic conditions (increasing heavy rain chances big times).
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 49 / 67 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •