Oldal: 66 / 66 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66
Találatok: 1.626 - 1.630 (1630 összesen)
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    5.190
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Mert ha kikácsulod a fentieket és minden mást is a HUD-on, akkor egy sima kompakt app-ban benne van minden infó, ami a versenyhez kell a csillivilli overlay-ek nélkül. Immersön meg hasonlók
    Áh, akkor csak nekem ilyen kusza a HUD. Kikapcsolni azt az új kis sávot nemlehet, csak ha insert-el a teljes 'relativ' blokkot kikapcsolom. Igymeg duplán van sok infó, ami közűl van amire szükségem van (zászló,bestlap,validlap-e). Options/hud-ban ezt nemlehet külön ki-be kalcsolni. Tudom ahány versenyző annyiféle igény

Oulton-ban nagyon durván lelehet ereszteni a guminyomást. 20-30 perces futamon 2psi-t simán esik a baloldal. Ezt így beállítani egy hosszabb futamra felettébb érdekes lehet. Vagy kevésbé kell durván hajtani?

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.183
    panky, lehet még egy technikai kérdésem? Win10-ben a HAGS (Hardware-accelerated GPU scheduling) bekapcsolása elméleti síkon járhat bármilyen hátránnyal a szimulátorozást is szem előtt tartva? Az világos, hogy jelenleg igazán érezhető haszna sincs, de előbb-utóbb úgyis le lesz nyomva a torkunkon gondolom, meg azért azt el tudom képzelni, hogy CPU limit esetén értelme is van.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    panky, lehet még egy technikai kérdésem? Win10-ben a HAGS (Hardware-accelerated GPU scheduling) bekapcsolása elméleti síkon járhat bármilyen hátránnyal a szimulátorozást is szem előtt tartva? Az világos, hogy jelenleg igazán érezhető haszna sincs, de előbb-utóbb úgyis le lesz nyomva a torkunkon gondolom, meg azért azt el tudom képzelni, hogy CPU limit esetén értelme is van.
    Sajnos ehhez nem tudok nagyon hozzáfűzni semmit. Sok optimizmussal nem tölt el, hogy amit eddig "Gaming" meg "Game Mode" alatt erőltettek ránk, az mind csak rontott a helyzeten.

Sziasztok!

Valakinek van ötlete ,hogy miért laggol be sokszor és fagyhat ki a játék ha multiplayeren játszok? Amikor egyedül játszok semmi baja nincs, de ha multiplayeren játszok akkor jönnek elő ezek. A silverstonei futamon és most a hungaroringi futamon is laggoltam és kifagytam. Frissítettem a videókártya szoftverét újra telepítettem a játékot, töröltem a könyvtárat is, de semmi változás. A hiba amit kiír: Fatal error: {File Unkown} {Line:198} Unreal engine is exiting due to D3D device being lost. (error:0x887A0006-'HUNG)

Piski Tamás Szervező Tamas Piski logója
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.332
    Idézet Eredetileg Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Valakinek van ötlete ,hogy miért laggol be sokszor és fagyhat ki a játék ha multiplayeren játszok? Amikor egyedül játszok semmi baja nincs, de ha multiplayeren játszok akkor jönnek elő ezek. A silverstonei futamon és most a hungaroringi futamon is laggoltam és kifagytam. Frissítettem a videókártya szoftverét újra telepítettem a játékot, töröltem a könyvtárat is, de semmi változás. A hiba amit kiír: Fatal error: {File Unkown} {Line:198} Unreal engine is exiting due to D3D device being lost. (error:0x887A0006-'HUNG)
    Nekem is ez van sokszor es masoknak is. Szar a program.

Oldal: 66 / 66 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (1 tag és 2 vendég)

1. masterC

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •