Oldal: 34 / 67 ElsőElső ||| 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 826 - 850 (1665 összesen)
  1. #826
    Hoppá!

    be kell kapcsolni a VR modot a Steam könyvtárban

  2. #827
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    nekem nem megy

    valamit, valahol be kell állítani?
    Nekem nincs VR-om de nézz szét a hivatalos ACC fórumon, ott levan irva minden mit, hogy kell

  3. #828
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Hoppá!

    be kell kapcsolni a VR modot a Steam könyvtárban
    Igen, ha steamből indítod, akkor felajánlja, hogy miben szeretnéd elindítani. Sima parancsikonnal nekem még a mostani verziókat nem sikerült VR-ben indítani.

    De tényleg kell neki gép rendesen... 1080ti csak egyedül tud 90FPS-t nálam. Viszont a 45-öt szinte "bármikor, bárhogy".

  4. #829
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Minolin youtube csatornája, egy-két érdekességgel:
    https://www.youtube.com/channel/UC7b...h5PRnjQ/videos

  5. #830
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

  6. #831

  7. #832

  8. #833
    Ezek szerint az SRO további bajnokságait is beépithetik az ACC-be, van ott GT4 től kezdve túráig minden

    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #834
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Ferrari-n a TC2 az mit tud?

  10. #835
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ferrari-n a TC2 az mit tud?
    Ha jól tudom a Ferráriban két önálló TC-van. Mindkettő ugyan azt csinálja, csak különböző adatok alapján.
    Így a hatása is más.

  11. #836
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom a Ferráriban két önálló TC-van. Mindkettő ugyan azt csinálja, csak különböző adatok alapján.
    Így a hatása is más.
    Akkor érdemes a TC'1'-el együtt kapcsolgatni, vagy ne piszkáljam? Erről ha te vagy valaki tud valamit, annak örülnék, mert a Ferrari nagyon bejön ebben a játékban

  12. #837
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ez még decemberi infó Aristól:
    "The TC2 function: As you know the main TC function is to understand if the wheels are spinning and subsequently cut the engine. Precisely it first lowers the timing on the ignition and then if that is not enough, it starts cutting ignition. For other cars, each map of TC has a specific strategy of timing and ignition cut for different amounts of wheel spin and slide. All simulated.
    The Ferrari 488 GT3 has the usual amounts but also lets the driver to decide how much the timing and or cut will be.
    So immagine this; The main TC decides it needs to cut power, but the TC2 is set in a level that cuts only a tiny bit of engine power so that you gain a bit of slide from the wheels, then going over the permitted slide, it starts cutting properly ignition to save you. But the initial reaction is more permissive (or vice versa).
    Driver and engineers feedback suggest that you go on par for both TCs. i.e. TC1 @3 and TC2@3 +/- 1 . Don't try exaggerated values like TC1=2 and TC2=10. It will be confusing and won't work as intended.

    Personal note. I'm still not 100% happy with our implementation. Tons of stuff is happening behind it, but I believe that in a future release we will improve this feature even more."
    Szerintem azóta már finomították.

  13. #838
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ma elindult az SRO e-sport 2. forduló, bár elég béta módon, újra él a monzai esemény a special event-ek között,
    és újra Monzán kell megfutni a szintidőt!
    Természetesen a helyszínen már a Paul Ricardon zajlik majd a döntő.
    A qvali zárása május 20. éjfél

  14. #839
    A hivatalos fórumon most jelentették be ,hogy igazából srácok nyugodjatok le mert nincs meccskereső rendszer, milyen szép ,hogy megjelenés előtt 2 héttel ezt igy kinyögik Ott van a roadmapon is ,hogy " complete rating and matchmaking system " a matchmaking az náluk nem jelenti ugyanazt mint amit az összes többi játéknál ezek szerint

  15. #840
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    A hivatalos fórumon most jelentették be ,hogy igazából srácok nyugodjatok le mert nincs meccskereső rendszer, milyen szép ,hogy megjelenés előtt 2 héttel ezt igy kinyögik Ott van a roadmapon is ,hogy " complete rating and matchmaking system " a matchmaking az náluk nem jelenti ugyanazt mint amit az összes többi játéknál ezek szerint
    A matchmaking önmagában annyit jelent, hogy a játék segít összehozni a hasonló tudású és hasonló preferenciájú játékosokat. Pont. Hogy ezt többen úgy értelmezik, hogy egy egyszeri (!) 25-50 euróba kerülő játék rendelkezzen iRacing-szintű szerverparkkal és infrastruktúrával, ami rendszeres szervezett futamokat generál, arról nem mi tehetünk, bár az is igaz, hogy a felhasználókhoz hasonlóan a marketing is elég szabadon dobálózik ezzel a szóval anélkül, hogy fogalma lenne, miről szól.

  16. #841
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A matchmaking önmagában annyit jelent, hogy a játék segít összehozni a hasonló tudású és hasonló preferenciájú játékosokat. Pont. Hogy ezt többen úgy értelmezik, hogy egy egyszeri (!) 25-50 euróba kerülő játék rendelkezzen iRacing-szintű szerverparkkal és infrastruktúrával, ami rendszeres szervezett futamokat generál, arról nem mi tehetünk, bár az is igaz, hogy a felhasználókhoz hasonlóan a marketing is elég szabadon dobálózik ezzel a szóval anélkül, hogy fogalma lenne, miről szól.

    Biztosan igy van, de szerintem első körben a weboldalon illetve a roadmapon nem kellett volna ezzel a "félre érthető" szóval dobálózni és akkor lehet, hogy nem érti félre senki

  17. #842
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Szerintem egy olyan "matchmaking"-et, ami automatikusan bedob egy szerverre, veled kb egyszintű játékosokkal, nem lett volna nehéz megcsinálni. Ha meg nem talál, akkor csak bedob valahova.

  18. #843
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Akkor végre elkezdhetnénk szervezni a Kunos-SRO-GTRMasters-Half official-Central European-Sponsored by Fanatec eseményeket?
    Ebből végül is csak három titulushoz kéne segítség!

  19. #844
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    De szerintem első körben a weboldalon illetve a roadmapon nem kellett volna ezzel a "félre érthető" szóval dobálózni és akkor lehet, hogy nem érti félre senki
    Ezért írtam a marketingről azt, amit.

  20. #845
    Jó néhány lényeglátó kérdés elhangzik és persze a válasz is.

  21. #846
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért írtam a marketingről azt, amit.
    Viszont ennek ellenére én nem akarom leszólni a munkátokat mivel nálam 10/10/10 eddig a hangok/fizika/grafika. Szóval biztos ,hogy sokat fogom használni meg már most is sokat megyek vele, 1.0 után meg csak ezt fogom használni mert nagyon tetszik de ezzel a matchmaking dologgal bárki is volt de több kárt csinált mint hasznot ahogy elnézem redditen meg mindenhol az emberek felháborodtak egy picit.

  22. #847
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ennek ellenére én nem akarom leszólni a munkátokat mivel nálam 10/10/10 eddig a hangok/fizika/grafika. Szóval biztos ,hogy sokat fogom használni meg már most is sokat megyek vele, 1.0 után meg csak ezt fogom használni mert nagyon tetszik de ezzel a matchmaking dologgal bárki is volt de több kárt csinált mint hasznot ahogy elnézem redditen meg mindenhol az emberek felháborodtak egy picit.
    Én mondjuk nem tudom milyen marketing-ről van szó. Médiát nem nagyon követem.
    De a kezdetektől arról volt szó hogy csinálnak egy rating rendszert, ami minden versenyzőt értékel. A szervereken pedig ez alapján lehet majd szűrni. Ami nagy részt már most is működik. Az advanced menüben be lehet állítani hogy milyen szempontok alapján keresel szervert és ez alapján sorrendbe állítja a szervereket, amikről realtime gyűjti a lobby az adatokat, hogy éppen milyen versenyzők vannak a szervereken. Valamelyik este voltam egy SA70-es szerveren és csupa pro volt fent. Tehát többé kevésbé már működik. Ennél többről tudtommal soha nem is volt szó.

    Másrészt megvettem az ACC-t 25 euróért, ebből az összegből kb két és fél hónap IRacing előfizetés jön ki. Ez pedig örökre az enyém.
    Ezek után aki arra gondolt, hogy majd egyszeri 25 euróért, havi 10$-os IRacing szolgáltatást kap örökre, óránként induló futamokkal azt őszintén szólva nem értem. Egyrészt ez lehetetlen, másrészt ilyet nem ígértek.

    Mondjuk abban egyet értek hogy ezt match makingnek hívni szerintem is "nagyképűség".

  23. #848
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én mondjuk nem tudom milyen marketing-ről van szó. Médiát nem nagyon követem.
    De a kezdetektől arról volt szó hogy csinálnak egy rating rendszert, ami minden versenyzőt értékel. A szervereken pedig ez alapján lehet majd szűrni. Ami nagy részt már most is működik. Az advanced menüben be lehet állítani hogy milyen szempontok alapján keresel szervert és ez alapján sorrendbe állítja a szervereket, amikről realtime gyűjti a lobby az adatokat, hogy éppen milyen versenyzők vannak a szervereken. Valamelyik este voltam egy SA70-es szerveren és csupa pro volt fent. Tehát többé kevésbé már működik. Ennél többről tudtommal soha nem is volt szó.

    Másrészt megvettem az ACC-t 25 euróért, ebből az összegből kb két és fél hónap IRacing előfizetés jön ki. Ez pedig örökre az enyém.
    Ezek után aki arra gondolt, hogy majd egyszeri 25 euróért, havi 10$-os IRacing szolgáltatást kap örökre, óránként induló futamokkal azt őszintén szólva nem értem. Egyrészt ez lehetetlen, másrészt ilyet nem ígértek.

    Mondjuk abban egyet értek hogy ezt match makingnek hívni szerintem is "nagyképűség".
    Igen, ez lenne az, amire mi gondoltunk, de mindamellett teljesen egyetértek a marketinggel kapcsolatos kritikával.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2019. 05. 10. 18:43.

  24. #849
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én mondjuk nem tudom milyen marketing-ről van szó. Médiát nem nagyon követem.
    De a kezdetektől arról volt szó hogy csinálnak egy rating rendszert, ami minden versenyzőt értékel. A szervereken pedig ez alapján lehet majd szűrni. Ami nagy részt már most is működik. Az advanced menüben be lehet állítani hogy milyen szempontok alapján keresel szervert és ez alapján sorrendbe állítja a szervereket, amikről realtime gyűjti a lobby az adatokat, hogy éppen milyen versenyzők vannak a szervereken. Valamelyik este voltam egy SA70-es szerveren és csupa pro volt fent. Tehát többé kevésbé már működik. Ennél többről tudtommal soha nem is volt szó.

    Másrészt megvettem az ACC-t 25 euróért, ebből az összegből kb két és fél hónap IRacing előfizetés jön ki. Ez pedig örökre az enyém.
    Ezek után aki arra gondolt, hogy majd egyszeri 25 euróért, havi 10$-os IRacing szolgáltatást kap örökre, óránként induló futamokkal azt őszintén szólva nem értem. Egyrészt ez lehetetlen, másrészt ilyet nem ígértek.

    Mondjuk abban egyet értek hogy ezt match makingnek hívni szerintem is "nagyképűség".
    Jó de akkor most aki ezt annak érti amit jelent akkor azokat ne nézzük már le mert nem korrekt, senki nem lát a Kunos költségvetésébe bele, mi mezei buta kis emberek csak azt látjuk amit leirnak, az pedig egyértelmű volt, ezek szerint nem a fejlesztők foglalkoztak a weboldallal oké de valaki mégis észre vehette volna ezt és akkor most nem lenne lázadás

    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: pRoject; 2019. 05. 11. 13:45.

  25. #850
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A weblap is kicsit olaszos, pld a mai napig q1 a megjelenés a roadmap szerint, meg még van egy pár félbehagyott dolog.

Oldal: 34 / 67 ElsőElső ||| 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •