Oldal: 15 / 67 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (1665 összesen)
  1. #351
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Én special arra számítottam, hogy ennyi tapasztalattal a csapat mögött, elsőre fog működni. Nem jött be.
    Majd később kicsit belemerülök, meg gondolom jönnek majd másoktól a tapasztalatok, tippek, hogy mit hogyan.
    Elsőre 3 monitorral fatal error, 1 monitorral szépen indult. A vezérlő beállításokban látszólag minden rendben (jobban megnézve azért nem kerek a dolog), a váltófülek sajnos nem mennek.


  2. #352
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy mondatban össze tudom foglalni.
    A GTR2 óta, arra vártam hogy ezt végre megcsinálja valaki...

    Nálam Kunosék már a Laser scan Nordschleife-el beírták magukat a nagy könyvbe és most be is betonozták.

    Pár random tőmondat:
    - Az elején egy hatás vadász boxutca montázzsal indul. Kicsit ilyen Grandturismo feeling, de ha nő tőle az eladás, akkor hajrá.
    - KB a 3. körben már hotlapoztam. A fizika 1 az 1-ben AC, a finomságokban van különbség.
    - FPS: Nincs input lag. Nincs stuttering. Esőben sem!
    - Nem találtam FPS kijelzőt, mindenkép kevesebb mint AC-ban. Practice módban szerintem bármin tud 90fps felett menni, még esőben is.
    - Ai-val nem próbáltam, de állítólag brutál gépigénye van.
    - Gumi modell: Végre! Már az AC-be is ilyenkellet volna... Egyenlőre a melegedés és kopással nem foglalkoztam, de merem remélni hogy az is így fog működni... Ha nem akkor nagy bajok lesznek...
    - Az fbb kicsit más, de ez eddig is jó volt.
    - Rengeteg hiba és hiányosság van.

    Jelenleg kb AC 1.5, de ha kiforrja magát, lehet kiérdemli az AC 2.0-t.

    Amit érdemes kipróbálni, az a Storm, ABS, TC nélkül. De nem Slicke-en, mint Kristóf.
    Storm-s hotlapokra kiváncsi vagyok
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #353
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Én special arra számítottam, hogy ennyi tapasztalattal a csapat mögött, elsőre fog működni. Nem jött be.
    Majd később kicsit belemerülök, meg gondolom jönnek majd másoktól a tapasztalatok, tippek, hogy mit hogyan.
    Elsőre 3 monitorral fatal error, 1 monitorral szépen indult. A vezérlő beállításokban látszólag minden rendben (jobban megnézve azért nem kerek a dolog), a váltófülek sajnos nem mennek.
    Easy! Nekem 3 hete sikerül követni a fejlesztést, és óriás lépésekkel haladnak. Sokkal stabilabb mint volt.
    Lefagyások és kék halálok számos esetben NEM bugok fognak lenni. Nem tolerálja a felületesen tuningolt PC-ket. Komoly AVX terhelést kap a cpu, és állandóan 100%on megy a GPU.

    Váltófül megtréfálhat. Mikor kirak a kocsiba, várni kell mig megkapod a GO jelzést.
    Vagy próbáld újra. 2 hete még UI se volt a controlhoz
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #354
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nekem i7-8700K, 1080Ti 4K-n Epic-30-50FPS, High 50-70, Med 70-100, nálam a 4K teljesítmény közel szokott lenni a VR-hoz (Quick race-16AI)

  5. #355
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    4570 16GB 960gtx2gb
    1920x1200res
    practice, sunny, vagy felhős nappali idő = 100FPS átlag

    viszont kb körönként valamiért 1mp-re belassul.

    Ami tetszik:
    - Hangok. Jee, csörög, zörög, surlódik, nyikorog, tekereg, dolgozik, sokkal jobban él a kocsi mint AC alatt. Mintha ott egyszerre max 5 hangot tudott volna egyszerre, ittmeg 10-et.
    - TC,ABS (gumi?) állítgatás elég játékos. Féltem hogy csak sinezés lesz, ki-be, de vannak átmenetek, mélységek hogy mikor mennyire tapad, csúszik a kocsi (szárazban is) (össz 20kör után)

    Furcsi:
    - Este, tényleg ilyen starwars-osan tud világítani a kipufogó egyfolytában?
    - Miért nem csúszik a zöld műfű (pl ss)? Miért csúszott AC-ban?
    (200-al megyek miért lefelé esik az eső...)

    Ja csúcsesőbe slicken még nemmentem, nyuszi voltam
    Lesz még, jó munkákat vele!

  6. #356
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Váltófül megtréfálhat. Mikor kirak a kocsiba, várni kell mig megkapod a GO jelzést.
    No, ez érdekelne, mert én csak automata váltóval jutottam ki a boxból? Kell kicsit várni, aztán működik a pillangófül is?

    Más: Kimentem este 9-kor a pályára, ami nagyon jó volt, de az automatikus világítás sem kapcsolt be a kocsin. Szerencsére ismerem a pályát Másnál sem? Vagy egyéb trükk?

    FPS - EPIC-en kezdtem Practice módban 1 kocsival a pályán, de az i7 3770, 16 GB és 960 GTX kombó lefeküdt tőle, volt vagy 12-16 FPS. Levettem LOW-ra úgy lett belőle 100-120 FPS. Med-re visszarakva 70-80 között mozgott. Egy komplett mezőnnyel még LOW beállításokkal is sírás-rívás lesz egy ilyen konfiggal.

  7. #357
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    No, ez érdekelne, mert én csak automata váltóval jutottam ki a boxból? Kell kicsit várni, aztán működik a pillangófül is?

    Más: Kimentem este 9-kor a pályára, ami nagyon jó volt, de az automatikus világítás sem kapcsolt be a kocsin. Szerencsére ismerem a pályát Másnál sem? Vagy egyéb trükk?

    FPS - EPIC-en kezdtem Practice módban 1 kocsival a pályán, de az i7 3770, 16 GB és 960 GTX kombó lefeküdt tőle, volt vagy 12-16 FPS. Levettem LOW-ra úgy lett belőle 100-120 FPS. Med-re visszarakva 70-80 között mozgott. Egy komplett mezőnnyel még LOW beállításokkal is sírás-rívás lesz egy ilyen konfiggal.
    Milyen kormány? TM-el vannak szívások az első reakciók alapján.
    Gépigény jelentős. Korai beta, nincs optimalizálva, de mindent ki tud használni..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #358
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Easy! Nekem 3 hete sikerül követni a fejlesztést, és óriás lépésekkel haladnak. Sokkal stabilabb mint volt.
    Lefagyások és kék halálok számos esetben NEM bugok fognak lenni. Nem tolerálja a felületesen tuningolt PC-ket. Komoly AVX terhelést kap a cpu, és állandóan 100%on megy a GPU.

    Váltófül megtréfálhat. Mikor kirak a kocsiba, várni kell mig megkapod a GO jelzést.
    Vagy próbáld újra. 2 hete még UI se volt a controlhoz
    Más dolog sem akart úgy működni azon a gombon amire állítottam (pl. oldalra pillantás). Azt vettem észre, hogy ha kilépek és újra beállítom a gombokat, ugyan arra, akkor elindul. A váltófüleken is kipróbáltam, működött.


  9. #359
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ami tetszik:
    - Hangok. Jee, csörög, zörög, surlódik, nyikorog, tekereg, dolgozik, sokkal jobban él a kocsi mint AC alatt. Mintha ott egyszerre max 5 hangot tudott volna egyszerre, ittmeg 10-et.
    A hangja tényleg 1000x jobb, mint a lapos AC-s brummogás
    De szerintem ezt meg túltolták. RaceRoom-hoz hasonlóan túl sokminden csörög-zörög.
    Legalábbis nekem durván le kellett halkítanom a "damage" hangerőt, hogy ne nyomja el a motorhangot a csörömpölés.
    a kerézörejek szintén túl hangosak, úgy 60%-on már nem zavaróan hangos... a motorhanghoz képest.

  10. #360
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Más dolog sem akart úgy működni azon a gombon amire állítottam (pl. oldalra pillantás). Azt vettem észre, hogy ha kilépek és újra beállítom a gombokat, ugyan arra, akkor elindul. A váltófüleken is kipróbáltam, működött.
    Arra is figyelni kell, hogy általában Shift Up és Shift Down a sorrend. Itt forditva.
    Próbálkozni és újra próbálkozni kell, vannak még bugok.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #361
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    - homályos
    - elmossa a részleteket, komplett kerítések vesznek a semmibe
    - szellemképes, az előző 3-4 képkockát húzza maga után mozgásnál
    - glitch-ek, artifact-ek tömkelege mozgó elemeknél, pl. ablaktörlő vs. külvilág, kormány vs. műszerfal kijelző, loading utáni animációnál a zászlókon, etc.
    - remegő vonalak
    - műszerfal feliratok olvashatatlanok
    - átlátszóságot nem szereti

    Bármilyen beállításon, egyszerűen az UE4 TAA implementációja ilyen hulladék. Évek óta reportolják mindenhol, de semmi eredmény. Pedig vannak valóban jó Temporal megoldások, de ez nem az. Egy alap MSAA jobb minőséget adna. Addig meg marad az FXAA, ami cakkos, de elmosott eredményt ad... De legalább nem esik szét vele a kép.

    Eddig egy állítólagos megoldást hallottam a fenti problémák megoldására, 4K-n és 120+ Hz képfrissítésnél szinte észre se lehet venni... Ki vagyunk segítve, akik 1080p-n tolják.
    Erre a hivatalos forumokon is panaszkodnak - és ahogy te is írtad, ez bizony az unreal engine bénasága.
    Szerintem is kurvára zavaró, tönkreteszi az egész grafikai élményt.

    Én (is) azt tapasztaltam, hogy ha valahogy kicsikarsz több FPS-t az javít valamit az élményen.

  12. #362
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    FPS - EPIC-en kezdtem Practice módban 1 kocsival a pályán, de az i7 3770, 16 GB és 960 GTX kombó lefeküdt tőle,
    Hogy a tökbe? Csak 2x1 kört mentem, de teljesen jó volt. FPS-t nem néztem, majd holnap, de egyedül, szép időben, nappal, teljesen sima. Vagy nálam nem aktív valami effekt? Nem tudom. Ja, lemaradt. i5 2500K (@4,4), GTX 1070.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Morgo; 2018. 09. 12. 23:11.


  13. #363
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy a tökbe? Csak 2x1 kört mentem, de teljesen jó volt. FPS-t nem néztem, majd holnap, de egyedül, szép időben, nappal, teljesen sima.
    "Fellingre" nekem is jónak tűnt, aztán az FPS kiírásakor döbbentem meg hogy csak 30-40 körül mozog
    Valószínüleg az unreal engine esetében nem annyira kritikus, hogy sok FPS legyen

  14. #364
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy a tökbe? Csak 2x1 kört mentem, de teljesen jó volt. FPS-t nem néztem, majd holnap, de egyedül, szép időben, nappal, teljesen sima. Vagy nálam nem aktív valami effekt? Nem tudom. Ja, lemaradt. i5 2500K (@4,4), GTX 1070.
    960-on sokkal kevesebb a framebuffer.
    UE4 elhasználja mindet, és dob egy hátast. 1070 közel 2x gyorsabb kártya, sokkal több memóriával és sávszélességgel.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #365
    Elsőre nekem is tetszik, látom benne a potenciált, de még tényleg van mit dolgozni rajta

    Input laggal csak nekem van bajom? T300-am van, de valami botrány, át is váltottam AC-re, hogy összehasinlítsam, ég és föld.

    Egyébként, nagyon tetszik, hogy van benne élet, csörög, csattog, sokkal jobban érzem, hogy ez egy GT3-as gép. FFB még lehetne jobb, AI-k hülyébbek mint AC-ban. De külön tetszenek a random megálló autók és mögöttük sorakozó versenytársak.

    De jó lesz ez

  16. #366
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kormány? TM-el vannak szívások az első reakciók alapján.
    Gépigény jelentős. Korai beta, nincs optimalizálva, de mindent ki tud használni..
    Bingó, T300-asom van.

    Gépigénnyel tisztában voltam már eleve, egy nagyobb VGA mindenképp kell, de előre nem akartam venni, majd, ha látom már, hogy mennyire izmos szükséges, akkor veszem meg.

  17. #367
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    "Fellingre" nekem is jónak tűnt, aztán az FPS kiírásakor döbbentem meg hogy csak 30-40 körül mozog
    Valószínüleg az unreal engine esetében nem annyira kritikus, hogy sok FPS legyen
    15 FPS-el már lehetetlen volt körbemenni, annyira nem szabad leesnie

  18. #368
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Input laggal csak nekem van bajom? T300-am van, de valami botrány, át is váltottam AC-re, hogy összehasinlítsam, ég és föld.

    Egyébként, nagyon tetszik, hogy van benne élet, csörög, csattog, sokkal jobban érzem, hogy ez egy GT3-as gép.
    Én nem éreztem rossznak. Meg is lepett, hogy szinte minden mással volt bajom, de a kormány egyből jó volt, csak az FFB-t vettem vissza 60-ra.

    A hangja egyértelműen jobbnak tűnik. Kicsit a Raceroom zörejeit juttatja eszembe, ott voltak először ilyen csattogások, zörgések. Az biztos, hogy sokat tesz az érzethez.

  19. #369
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem éreztem rossznak. Meg is lepett, hogy szinte minden mással volt bajom, de a kormány egyből jó volt, csak az FFB-t vettem vissza 60-ra.

    A hangja egyértelműen jobbnak tűnik. Kicsit a Raceroom zörejeit juttatja eszembe, ott voltak először ilyen csattogások, zörgések. Az biztos, hogy sokat tesz az érzethez.
    Nálam AC ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=Z7hLMzuQFv8
    ACC pedig ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=-rI432zuo78

    i5-6500 - 16GB - GTX1070 8GB

  20. #370
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam AC ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=Z7hLMzuQFv8
    ACC pedig ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=-rI432zuo78

    i5-6500 - 16GB - GTX1070 8GB
    Amikor megláttam a képernyőn a kormányt, ez volt az első gondolatom hogy akkor kipróbáljuk az input lagot.
    De semmi, ugyan olyan volt mint AC-n.

    Vsync kikapcsolva?
    FPS 90 felett?

  21. #371
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor megláttam a képernyőn a kormányt, ez volt az első gondolatom hogy akkor kipróbáljuk az input lagot.
    De semmi, ugyan olyan volt mint AC-n.

    Vsync kikapcsolva?
    FPS 90 felett?
    Vsycn ki, epic, 100fps és ilyen. Low-on 180 fps, kicsit talán javul, de akkor is megva.

  22. #372
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Vsycn ki, epic, 100fps és ilyen. Low-on 180 fps, kicsit talán javul, de akkor is megva.
    Akkor bug, vagy nálad lesz valami gixer.
    90+fps-nél már nem volna szabad látható lagnak lennie.

  23. #373
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor bug, vagy nálad lesz valami gixer.
    90+fps-nél már nem volna szabad látható lagnak lennie.
    Nálam is jelen van, 140-150 fps-nél is. A kormány a monitoron láthatóan késik. Elég zavaró.
    T300-am van.

  24. #374
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is jelen van, 140-150 fps-nél is. A kormány a monitoron láthatóan késik. Elég zavaró.
    T300-am van.
    Megpróbálhatod kikapcsolni az összes effektet, (minden low / off). De valószínűbb hogy bug lesz, esetleg driver.

  25. #375
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is jelen van, 140-150 fps-nél is. A kormány a monitoron láthatóan késik. Elég zavaró.
    T300-am van.
    Akkor nem vagyok egyedül. Az egy dolog hogy látni lehet és zavar, de mintha érezni is lehetne, hogy az FFb-vel együtt kis késésben van minden. De ezt lehet hogy már csak magamnak beszélem be. Este majd lehet megnézem, hátha valami beállítás segít, meg a win is frissített utána, mikor kikapcsoltam a gépet. Meg azért fura, mert rögtön utána AC-ban megmézve nincs ez a jelenség.

Oldal: 15 / 67 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •