Oldal: 29 / 67 ElsőElső ||| 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 701 - 725 (1666 összesen)
  1. #701
    Gergő, TrackIr támogatás van tervben?

  2. #702
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Most már lebutítottam a grafikát, megvan menüben a 90FPS
    Egyébként nem tudom hányan vették észre ,de a menüben meglátásaim szerint azért van egy más játékhoz képest nagyobb GPU és akár CPU használat is ,mert a játék indítása után az utolsó használt kocsit a Showroomba betölti és folyamatosan be van töltve.Nyilván mai gépeknek ez nem nagy dolog ,de akkor is szerintem felesleges géphasználat generálódik csak,bőven elég lenne a kocsiról egy kép,amin látod ,mint az első részben,hogy melyiket választod ki melyik festéssel,ha akarnád akkor pedig showroomba megnézhetnéd,vagy legfeljebb választás erejéig betöltené ,aztán kint a menüben csak a kép lenne.

  3. #703
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    v0.6.2 Changelog
    - Fixed wrong first lap time when start-finish line is crossed before the green light.
    - Fixed AI erratic speeds during formation lap.
    - Added lumirank update in replay.
    - Enabled detailed animations in onboard cameras.
    - Added session over message for qualifying/practice.
    - Improved AI pace at Monza and Nurburgring.
    - Added intermediate solution to run the formation sequence in Multiplayer. Overtakes may happen, but enables controlled formation sequence.
    - Fixed protocol mismatch on the rating backend, resulting in wrong data.
    - Fixed SA Rating working in Multiplayer.
    - Fixed RC Rating preventing data being stored in Multiplayer.
    - NOTE: Due to incompabilities with the data, the Rating Profiles will be reset again.
    - Fixed end-sequence in Multiplayer: spotter annoucement, checkered flags and so on will now be correctly triggered.
    - Fixed formation sequence not starting when the leader is in the pits.
    - Fixed rare crash in the Multiplayer server, possibly also crashing connected clients.
    - Fixed races not showing time gaps in Multiplayer races.
    - Fixed tyres not being correctly selected based on dynamic weather conditions along with the setup.
    - Added "Official Test Server" opened for experimental features and testing. See the official support forum.
    - Fixed search and password text input issues in VR.
    IMPORTANT NOTE for Oculus Rift users: we recommend launching the game by-passing Steam VR, adding "-vr" to Steam launch options for ACC as described in this image in order to avoid possible performance issues and stuttering.

  4. #704
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Összefoglalná valaki, hogy akkor mit kell hackelnem, hogy működjön oculus rifttel?
    Legutóbb 2 verzóval előbb próbáltam. (Hiába indult el, valamiért a feliratok nem tűntek el az arcomból és kiléptem a róka előtt...)

    Ez mit jelent? " adding "-vr" to Steam launch options" Tamás, ha teszel linket légy szíves, hogy honnan szedted az infót ott megtalálom a képet is a beállításhoz köszi

  5. #705
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nem tudom hányan vették észre ,de a menüben meglátásaim szerint azért van egy más játékhoz képest nagyobb GPU és akár CPU használat is ,mert a játék indítása után az utolsó használt kocsit a Showroomba betölti és folyamatosan be van töltve.Nyilván mai gépeknek ez nem nagy dolog ,de akkor is szerintem felesleges géphasználat generálódik csak,bőven elég lenne a kocsiról egy kép,amin látod ,mint az első részben,hogy melyiket választod ki melyik festéssel,ha akarnád akkor pedig showroomba megnézhetnéd,vagy legfeljebb választás erejéig betöltené ,aztán kint a menüben csak a kép lenne.
    Már az intro-nál 100%-on pörög a GPU. Vagyha már betölti a kocsimodellt 3D-ben, akkor meg miért nem forog, miért nem lehet forgatni? Maga a launcher, az ui, a menü sokkal szimesebb, geek-esebb, aprólékosabb volt az AC-ben. Testreszabható, állítgatható, mütyürgélhető.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    - Fixed wrong first lap time when start-finish line is crossed before the green light.
    Offtopik, és lehet nagyon elemi lesz a kérdésem.
    Vannak pályák, ahol a startvonal, és a célvonal nem ugyanaz. Ezt mi indokolja? Máshol meg miért sikerűl egyvonalra rakni? A verseny első köre rövidebb lesz, mint az összes többi?

  6. #706
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Összefoglalná valaki, hogy akkor mit kell hackelnem, hogy működjön oculus rifttel?
    Legutóbb 2 verzóval előbb próbáltam. (Hiába indult el, valamiért a feliratok nem tűntek el az arcomból és kiléptem a róka előtt...)

    Ez mit jelent? " adding "-vr" to Steam launch options" Tamás, ha teszel linket légy szíves, hogy honnan szedted az infót ott megtalálom a képet is a beállításhoz köszi

    Steamben, a játékon tulajdonságok, indítási opciók bállítása, itt lehet szövegesen megadni
    de megmondom őszintén, én most Oculusszal nem próbálgattam, mert Pimaxnál megtaláltam a nekem tetsző középutat, és csak SteamVR-on keresztül futtattam az elmúlt napokban.
    Nekem most éjszaka, esőben, 25 AI-val is nagyon jó a végeredmény(grafika, FFB), sokkal bizakodóbb vagyok mint eddig.
    Kb. minden infót innen szedünk:https://www.assettocorsa.net/forum/index.php
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #707
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Már az intro-nál 100%-on pörög a GPU. Vagyha már betölti a kocsimodellt 3D-ben, akkor meg miért nem forog, miért nem lehet forgatni? Maga a launcher, az ui, a menü sokkal szimesebb, geek-esebb, aprólékosabb volt az AC-ben. Testreszabható, állítgatható, mütyürgélhető.
    Na igen forgatni sem lehet,bár úgy sejtem erre is jönni fog majd frissítés,meg jópofa lenne ,ha ki lehetne nyitni az ajtókat ,de tény ,hogy felesleges a menübe betöltenie a kocsit ,nem ér annyit az egész,anélkül meg pikk-pakk indulna is a játék.Remélem a srácok ezt is átalakítják majd.Egyébként az is érdekes,amit elfelejtettem említeni,hogy a setupnál ugyebár megjelenik az a kocsi,amit használsz csak fekete festéssel.Na már most biztos mindenki találkozott már azzal,hogy a grafika a pályán is először nem éles,utána hopp...éles lesz,de viszont a setupnál a kocsi is ilyen és ezek a "hibák" csak 3D objektumoknál vannak így látszólag ,szóval akkor az is az lehet!? Mert ha csak egy kép lenne tuti nem utólagosan élesítené ki,mert akkor a menü és a feliratok is olyanok lennének,azokkal meg nincs gond,lehet az is csak feleslegesen zabálja a gépet ,nyilván mondjuk lehet valami speciális formátum.Bár ez utóbbit nem tudom pontosan,hogy mi ,de valami hasonló lehet. Vagy épp tényleg csak lassan tölti.

  8. #708
    Ezeken a publikus szervereken egy felvezető kört sem lehet úgy végig menni, hogy a mezőny fele ne sodródjon ki a pláyáról és üssön ki másik 10 kocsit, aki egy felvezető kört nem tud egyesben gond nélkül teljesíteni az nem is tudom, hááát lehet jobb lenne neki a forza horizon vagy valami más, de vannak bajok rendesen :/

  9. #709
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha a pályán megvan az elegendő teljesítmény, az hogy a menüben is dolgoztatja a GPU-t, már nem sokunkat zavarna, ki tudja talán majd egyszer egyedi skineket is szerkeszthetünk a menüből.
    De legalább a pálya betöltés nagyon gyors
    Érdemes próbálgatni a grafikai beállításokat, van amelyiknél ha high alá mész, inkább csak ront a teljesítményen, még ha +2 FPS-t is mutat.

  10. #710
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Wow most eléggé elkapott a gépszíjj. +3 pont oda!
    Mindegy volt hogy practice, kvali vagy futamon voltam, amint zöldre váltott a lámpa, csak nyaltam és nyaltam a köröket, nemérdekeltek a retardáltak sem. Pedig Monzáról van szó, a leguncsibb pálya, ésmég ígyis! A kis Jaguár bivaly, szeretem, érzem. Felszáradó pálya, besötétedő pálya wow. Tökjól kijön (sajna) hogy este refklektorfénynél amit nem világít meg, azt kevésbé látom, sötétebb lesz körülőtte minden, így olykor lekapcsolt lámpával, ha a szemem megszokja akár messzebb, jobban is látni. A nappali fényviszonyok, változások nagyon szépek. Az éjszakai fényforrásokkal még van gondom. Pl másnak a reflektorfénye nemolyan fényes, féklámpája sem világít eléggé (ezek lehet performance miatt vannak limitálva). Az aszfalton fényesebb a fényszóró, mint magán az autón. Viszont az olyan részletek tetszenek hogy Monza-n, az egyenesben, előrefele világítanak a pályamelletti reflektorok, hogy ne a pilóták szemébe vakítson.
    Az FFB, gumi most nagyon tetszettek! Szinte állítás nélkűl (G27). Hideg gumik, hideg fékek tényleg kevésbé fognak, figyelni kell rá. A kanyar bejáratokon valahogy sokkal jobban érzem az első gumikat (mint AC). Monza 1., és 2. sikán eddig nálam valahogy 2-2 kanyarból álltak. Jobbos-balos. A sikán közepén meg valahogy átkellett evickélni. Ittmost olyan mintha tényleg egy kanyar (egy feladat ) lenne a sikán. Befékezek, és kijövök. Ennyi. Hátúl a TC remekűl működik. Ha akarom lehelletnyit lehet pörgetni, adagolni. AC-ben nálam kb 1-12ig ugyanolyan a kipörgésgátló. A megcsúszások nagyon finomak. Megfogásuk kellő kielégültséget okoznak.
    Kerékvetők jók, hangok tiptop! A motorháztetőn, kocsin a reflection alacsonyabb fokozaton elég vicces. Kb 5mp-enként lő egy pillanatnyi képet a tájről, és 5mp-ig azt zoommolja (mossa) rád. öh.
    Ezeken a GT3-as kocsikon a váltó áttételeket valóban nem lehet állítani, vagy csak még a szimbe nincs implementálva? Ha fix-ek, akkor elég faja kis különbségek lesznek.
    Ha már gyári pályák, gyári szabályok, remélem a fehérvonalakra, a vágásra kellő figyelmet fognak fordítani. Szerver oldalon álltható lehetne hogy X vágás után Y dolog történhessen.
    Online is elég szépen futkosott, egykét beragadást (és hungaroring-es fatal-t) leszámítva. Meg ha az 1. sikánt, és a repülőrajt felállását nem számítjuk...
    Ready-to-race vagyok!

  11. #711
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Még nem próbáltam, de elvileg Minolin indított egy szervert amin többek között nem fix az időjárás, bug keresési céllal. Akit érdekel az official fórumban megtalálja a részletes leírást.

  12. #712
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    0.6.3
    - Fixed windshield water effects turning off with LOW and MED Effects settings.
    - Fixed EF Jaguar G3 missing hydraulic compressor sound.
    - Lamborghini Huracán GT3 aero correction.
    - Fixed "locked controls" message invisible in VR.
    Szerverek újra mennek!

  13. #713
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ez nekem nem megy... Hogyan tudom elindítani VR nélkül? Beírtam a -vr-t ahova kell. Megkérdezi hogyan induljon: NE vr ben, erre ugyanúgy ott jelenik meg minden. Így meg csak billentyűzettel lehet lépkedni? Oculus controllert nem érzékeli, egeret nem látom. Nem tudok jobbra menni a video beállításokban, hogy az advanced menü megjelenjen.

    Ha minimumra kapcsolom a mirrort akkor már 30 FPS-nél nincs több. Kikapcsolva 45. Feljebb nem megy. Esélyem sincs 90-re? (i7sokezerK, 1060 6gb.)
    4K-ban is tudott VR nélkül 80fps körül. Értem, hogy a mirrorral probléma van, ki is lövöm, de a többi? Mi eszik sokat? Úgy hogy még ne is folyjon ki a szemem valami tipp?

    Hogyan lehet eltüntetni hogy ne forogjon a fejemmel együtt az is ami a sarkokban megjelenik HUD és ott legyen fixen is? Ja, és minden HUD disabled...

    köszi

    *és persze az egész minden előtt letöröltem és újraraktam.

  14. #714
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem nem megy... Hogyan tudom elindítani VR nélkül? Beírtam a -vr-t ahova kell. Megkérdezi hogyan induljon: NE vr ben, erre ugyanúgy ott jelenik meg minden. Így meg csak billentyűzettel lehet lépkedni? Oculus controllert nem érzékeli, egeret nem látom. Nem tudok jobbra menni a video beállításokban, hogy az advanced menü megjelenjen.

    Ha minimumra kapcsolom a mirrort akkor már 30 FPS-nél nincs több. Kikapcsolva 45. Feljebb nem megy. Esélyem sincs 90-re? (i7sokezerK, 1060 6gb.)
    4K-ban is tudott VR nélkül 80fps körül. Értem, hogy a mirrorral probléma van, ki is lövöm, de a többi? Mi eszik sokat? Úgy hogy még ne is folyjon ki a szemem valami tipp?

    Hogyan lehet eltüntetni hogy ne forogjon a fejemmel együtt az is ami a sarkokban megjelenik HUD és ott legyen fixen is? Ja, és minden HUD disabled...

    köszi

    *és persze az egész minden előtt letöröltem és újraraktam.
    VR nélküli indítás:Ahová beírtad onnan kitörlöd.
    Mi eszik sokat? Nos effektek ,Foliage ,Prostprocessing ,na meg az árnyékok,azokon variálj,valamint most már van advanced menüpont is.
    F2-őt ha nyomkodod akkor van több Hud nézet,az egyiknél nem látszik semmi.Hogy lehet-e fixálni a műszereket azt viszont nem tudom.

  15. #715
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    VR nélküli indítás:Ahová beírtad onnan kitörlöd.
    Mi eszik sokat? Nos effektek ,Foliage ,Prostprocessing ,na meg az árnyékok,azokon variálj,valamint most már van advanced menüpont is.
    F2-őt ha nyomkodod akkor van több Hud nézet,az egyiknél nem látszik semmi.Hogy lehet-e fixálni a műszereket azt viszont nem tudom.
    Köszi! Ez az F2 csodákra képes mondjuk bármit csinálok a menüben utána újra nyomkodhatom, nem jegyzi meg, de legalább el lehet tüntetni mindent.

    Tök mindegy, hogy mindent leveszek minimumra akkor se lesz 90 FPS. 45-tel meg szinte bármit felvihetek max-ra. Shadowt nem. Az eszi. Viszont az advancedet vr-ben sehogy se tudom elérni. Ott kikapcsoltam mondjuk mindent vr nélkül, remélem megjegyezte.

  16. #716
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Ez az F2 csodákra képes mondjuk bármit csinálok a menüben utána újra nyomkodhatom, nem jegyzi meg, de legalább el lehet tüntetni mindent.

    Tök mindegy, hogy mindent leveszek minimumra akkor se lesz 90 FPS. 45-tel meg szinte bármit felvihetek max-ra. Shadowt nem. Az eszi. Viszont az advancedet vr-ben sehogy se tudom elérni. Ott kikapcsoltam mondjuk mindent vr nélkül, remélem megjegyezte.
    A valtofullelekkel tudsz lepkedni a sima es az advenced menu kozott.

  17. #717
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Továbbra is nagyon fasza (Pedig az elején már majdnem temettem magamban) Majd egész nap multiztam. Kanyar be-, és kijövetelek pazarok. Monzás sikánokat tényleg, egy fékkel, és gázzal meglehet oldani. Eddig ez még sose sikerűlt. Parabolicába is betudod fordítani az autót, eddig azt hittem az ilyen lapos szarkanyar. Oké hogy műszerek ezek a kocsik, de mégis lehet tolni nekik, van mélységük. A határon lehet velük játszani.
    Egykét 1mp-es beakadás, és a rajtprocedúráttól eltekintve elég simán fut a játék. Egypár retardáltal már össze is akadtam online, de futamokon átívelően. Ha egyiken én adtam, másikon tuti visszakaptam. Szerencséje hogy a chat gombot még nem találtam meg Eléggé tűrtőztetnem kellett magamat hogy 1 kör múlva ne várjam be. Régi jó kis publikolás

    Szóval a ferkán miért is van két ABS? Tudom hogy jól megkavarjon, de azon túl..

    Multiban a nevek melletti számnak most magasnak, vagy alacsonynak kéne lennie? Nemtom most kurvajó vagyok, vagy nagyon rossz, vagycsak rácsavarodtam a játékra, de dupla annyim van mint a másodikoknak

  18. #718
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Esélyem sincs 90-re? (i7sokezerK, 1060 6gb.)
    Biztosan a 1060 a szűk keresztmetszet, nálam is minden esetben VGA limites, pedig "csak" 2560x1080 felbontást kell kihajtania. Így is le kell venni sokmindent a beállításokból, ahhoz hogy stabil 70 föltti FPs legyen.
    Utoljára módosította: zrubi; 2019. 03. 10. 19:02.

  19. #719
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Multiban a nevek melletti számnak most magasnak, vagy alacsonynak kéne lennie? Nemtom most kurvajó vagyok, vagy nagyon rossz, vagycsak rácsavarodtam a játékra, de dupla annyim van mint a másodikoknak
    Az ping idő, nem? Szóval szerintem a kicsi a jó

  20. #720
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Biztosan a 1060 a szűk keresztmetszet, nálam is minden esetben VGA limites, pedig "csak" 2560x1080 felbontást kell kihajtania. Így is le kell venni sokmindent a beállításokból, ahhoz hogy stabil 70 föltti FPs legyen.
    ACC-re nem találkoztam még hasonló teszt-el de biztos lehet találni aki elszánt. De a lenti videóból is kiderül hogy fullhd-ig maximum közeli grafikával elbír az 1060. VR-ben, viszont semmilyen beállítással nem fog menni. (élvezhetően 90FPS+)

  21. #721
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az ping idő, nem? Szóval szerintem a kicsi a jó
    Ha ping lenne, akkor miért nem ugrál, változik? A ping a kocsik feletti név mellett lehet. Gondolom.
    Tegnap a nevem mellett 980 volt, ma meg 48 körül is volt már. Vagy az szerverenként lenne rögzítve? Nem a TO, total point-ot mutatja? Jó ez a sok szám, mutató, csak elsőre kicsit bonyi

    Az ABS továbbra is pazar! Parabolikát, eltalált ABS értékkel, jószerivel úgy is belehet venni driftelve, hogy nyélgázon tartod a gázpedált. Tekeredik, de nem annyit hogy a kocsi kiforogjon. :taps:

  22. #722
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A ping a kocsik feletti név mellett lehet. Gondolom.
    Tegnap a nevem mellett 980 volt, ma meg 48 körül is volt már. Vagy az szerverenként lenne rögzítve? Nem a TO, total point-ot mutatja? Jó ez a sok szám, mutató, csak elsőre kicsit bonyi

    Ja, most már látom mire gondolsz, de fogalmam sincs mi az a szám

    biztosn nem TO, sőt egyik rating számommal sem egyezett (de még csak a közelében sem volt)

    szóval passz.

  23. #723
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval a ferkán miért is van két ABS? Tudom hogy jól megkavarjon, de azon túl..

    Multiban a nevek melletti számnak most magasnak, vagy alacsonynak kéne lennie? Nemtom most kurvajó vagyok, vagy nagyon rossz, vagycsak rácsavarodtam a játékra, de dupla annyim van mint a másodikoknak
    Nevek mellett én úgy tudom,hogy a ping van ,eddig is volt az előző AC-nál is.
    Ferrarinal pedig a 2.TC-re ezt írja,de őszintén pontosan nem tudom mire utalhat .
    Added TC2 (TC initial cut) feature of F488. Physics, Controls, Setup

  24. #724
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A határon lehet velük játszani.
    Ez az amit hiába mondogatnak mások, amíg nem érzi az ember, nem jelent semmit.
    Egyébként az AC, az IR, RF2 is "ugyan így működik". Az ACC annyival könnyebb hogy itt érezni leginkább hogy mit csinál az autó.

    A TC, ABS csak közelebb hozza a mezőny elejét és a végét. Ha nem lenne, akkor sokkal jobban szét szakadna a mezőny. A határokat ugyan úgy neked kell megtalálni.

  25. #725
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Nevek mellett én úgy tudom,hogy a ping van ,eddig is volt az előző AC-nál is.
    Ferrarinal pedig a 2.TC-re ezt írja,de őszintén pontosan nem tudom mire utalhat .
    Added TC2 (TC initial cut) feature of F488. Physics, Controls, Setup
    Kár hogy a Ferrari-hoz nem írt Aristotelis kocsis leírást, blog-ot, mint a Lambo-hoz, Bentley-hez.
    https://www.assettocorsa.net/forum/i.../&prefix_id=34
    én még a játékba is beraknám ezeket az infókat. Mind csak mélyebbíti a szimulátor komolyságát.

    Ping a repülő nevek felett van, narancssárgával.
    A bal alsó sarokban, a név melletti szám a kérdés tárgya.

Oldal: 29 / 67 ElsőElső ||| 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •