Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 91 (91 összesen)
  1. #76
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Pontegyenlőségnél mi van? 😀

  2. #77
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Pontegyenlőségnél mi van? ��
    Legjobb helyezes szamit. Csabinak van egy masodik helye, neked nincs.

    De! Az utolso futamon ha valaki begyujt egy BUA-t az - 36 pont es a kozvetites alapjan Terhes Csabinak kinez egy.

    Kerdes, hogy megovja-e valaki.

    Update: megneztem jobban, ugyanannyi masodik helyetek van, ugyanannyi harmadik, igy az egy darab negyedik helyeddel te vagy a dobogos az ovasoktol fuggetlenul is.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 06. 25. 08:40.

  3. #78
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Legjobb helyezes szamit. Csabinak van egy masodik helye, neked nincs.

    De! Az utolso futamon ha valaki begyujt egy BUA-t az - 36 pont es a kozvetites alapjan Terhes Csabinak kinez egy.

    Kerdes, hogy megovja-e valaki.

    Update: megneztem jobban, ugyanannyi masodik helyetek van, ugyanannyi harmadik, igy az egy darab negyedik helyeddel te vagy a dobogos az ovasoktol fuggetlenul is.
    Ha kapna is Csabi levonast, az az aktualis futamra vonatkozna, nem? De mivel nullazott, igy irrelevans. Meg amugy is...

  4. #79
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Pontegyenlőségnél mi van? 😀
    Gratulalok az osszetett 3. helyhez, es a tegnapihoz is! Szepen nyomas alatt tartottal hosszu korokon at! Sajnos medium gumikon nem tudtam a Lambobol tobbet kihozni! Az elso gumikat nem lehetett felmelegiteni!

  5. #80
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulalok az osszetett 3. helyhez, es a tegnapihoz is! Szepen nyomas alatt tartottal hosszu korokon at! Sajnos medium gumikon nem tudtam a Lambobol tobbet kihozni! Az elso gumikat nem lehetett felmelegiteni!
    Ingen próbáltam közel maradni, előzni sajnos nem tudtam esélytelen volt a meki az egyenesben hiába maradtam közel kigyorsításon az egyenes végén a szélárnyék ellenére lemaradtam
    így csak egyetlen esélyem az volt ha hibázol, de ez nem történt meg...

  6. #81
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Ha kapna is Csabi levonast, az az aktualis futamra vonatkozna, nem? De mivel nullazott, igy irrelevans. Meg amugy is...
    Osszpontszambol kerul levonasra.

  7. #82
    Gratulálok én is Tomi a bajnoki címhez!
    Köszönöm, hogy részt vehettem a futamon, annak ellenére, hogy nem neveztem. Úgy volt, hogy nem érek haza, így nem is készültem, de végül csak hazaértem a quali felére és volt kedvem körözni. Próbáltam senkit nem akadályozni, talán sikerült is. De egész jó volt, még így is, hogy a futamon próbálgattam a pályát. Végén amúgy ott nem megpörögtem, ahogy a közetítésben elhangzott, hanem bevártam Tomit, hogy ne keljen még 1 kört futnom :P

  8. #83
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hát ez a második japán helyszín nem volt túl kedves a Godzillához. Alulkormányzott volt mediumon, de cserébe instabil – tökéletes párosítás. A softokat nekem időmérős körön is 100 fölé hevítette, pedig 2 Porsches szezon után van már gyakorlatom hogy miként kell a gumikat menedzselni.
    Q: főleg a mediumokat szoktam, 1x tettem fel a softokat, 7 századra a Pbtől, meg amúgy sem volt túl sűrű a mezőny arrafelé így jó volt a 14. hely.
    R: A rajtnál ért az a marha kellemetlen meglepetés, hogy nem volt senkinek hangja, csak a GTR-nek. Ez nem tudom miféle bug, vagy csak nálam volt gebasz, de nagyon rosszul érintett a némaság. Helicorsa nélkül tarolás lett volna úgy érzem, egy-két kontaktot leszámítva minden rendben volt. Pár kör alatt összeállt az a sor akikkel meccselhettem, de ez végül az Oláh Gergő és a csapattárs Senyára korlátozódott le. Titkon számítottam rá hogy Gergő eldobja a Lambót és végül mindketten megelőzzük és így a végére mindketten top10-be kerülünk. A box kiállást egy körrel korábbra időzítettem, hogy eléjük vágjak, de sajnos talán pont Pokornyi Balázs mögé jöttem vissza és míg megelőztem, addig Gergő meglépett csak Senya került mögém. Mivel jobb volt a tempód, ezért el akartalak engedni és mikor ez a gondolat átfutott az agyamon, le is csúsztam Bianchi kanyarban. (Aztán visszaengedtél érthetetlen módon, mondom akkor megpróbálom Gergőt űzni, de kevés voltam) Végül összejött a top10, bár nem a tervek szerint, külön köszönet Lányi kollegának a lehetőségért

    Nem tudom mi lesz ősztől, de én úgyérzem hogy ennyi elég volt az AC GT3ból, köhögéscsillapítsunk az ACC-vel! Jó lenne már ha valami ütőképes verdába átülhetnék, aminek még vállalható a hangja is
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #84
    Nagyon vegyes futamom volt.
    Personal best időmérő=fos idővel, tehát nem vártam sokat a versenytől.
    Medium gumi 1 kiállás, a 10dik körtől végre sikerült rendes hőmérsékletet tenni a gumiba és elkezdtek jönni a 03-as idők.
    Csabival össze akadtunk kicsit a visszafordítóban melynek kipörgésem lett a vége, de így is elég jó tempó lett a végére.
    Nagyon élvezetes verseny volt, meglepően stabil maradt a Lambó!
    Mázlival lett meg a 7dik hely, Norbi túl erőltette az utolsó fékpontot, végig hasonló tempót mentünk maximum 6-7 kör múlva érhettem volna be!

  10. #85
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Végül összejött a top10, bár nem a tervek szerint, külön köszönet Lányi kollegának a lehetőségért
    El sem tudod képzelni milyen mérges voltam magamra, de vígasztal a tudat, hogy legalább valakinek sikerült örömöt szerezni a bénaságommal :P
    Imádom suzukat, feküdt is a mekinek, de sajnos ismét többet hibáztam, ebben még bőven van hova fejlődnöm.
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi lesz ősztől, de én úgyérzem hogy ennyi elég volt az AC GT3ból, köhögéscsillapítsunk az ACC-vel! Jó lenne már ha valami ütőképes verdába átülhetnék, aminek még vállalható a hangja is
    Először is gratulálok a dobogósoknak és mindenkinek aki eredményesen reszt vett a futamokon!

    Másodsorban ne temesd még az AC-t, sok újdonsággal várunk minden versenyzőt az őszi GT bajnokságra!

  11. #86
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel jobb volt a tempód, ezért el akartalak engedni és mikor ez a gondolat átfutott az agyamon, le is csúsztam Bianchi kanyarban. (Aztán visszaengedtél érthetetlen módon, mondom akkor megpróbálom Gergőt űzni, de kevés voltam)
    Azért engedtelek el, mert a soft gumik nagyon elkoptak 12 kör után és már nem tudtam azt a tempót menni, mint az elején, te gyorsabb voltál a mediumokon, el is húztál rendesen. Ha lett volna időm/eszem mediumokon megyek én is.

  12. #87
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Azért engedtelek el, mert a soft gumik nagyon elkoptak 12 kör után és már nem tudtam azt a tempót menni, mint az elején, te gyorsabb voltál a mediumokon, el is húztál rendesen. Ha lett volna időm/eszem mediumokon megyek én is.
    Bammeg, eszembe se jutott, hogy softon lehetsz...akkor elengedtelek volna korábban, hátha meglesz Gergő.
    Én még kvalin se tudtam vele 2 gyorskört egymás után menni, nem is tudom h megtankolva milyen lehetett.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #88
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Köszönöm mindenkinek a szezont, változatos és izgalmas versenyek voltak. Külön szeretnék gratulálni a második helyezett Asztalos Andrisnak, aki a második felét szorossá tette!

    A korábbi GT3-as évedok után sokat jelent, hogy sikerült nem csak 6 győzelemmel zárni, de érdemi incidens és figyelmeztetés nélkül. Ezzel én a múltat lezártnak tekintem - akit ez nem győz meg, azt semmi nem fog - és várom a következő GT3-as, GT4-es szezont, illetve, hogy kijöjjön az AC Competizione.

    Addig is élvezzük a nyarat, jó szórakozást a Petit Lemans-hoz és a Summer Cup-hoz!

  14. #89
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Gratulálok én is a dobogósoknak, és mindenkinek aki végigversenyezte a szezont. Sajnos a futam nm úgy sikerült ahogy terveztem, ha egy hajszállal is de lemaradtam a dobogóról.

    Tamás és András tempója brutális, kiemelkedtek a mezőnyből.

    A qualin mint utolag kiderül Szabi egyik gyors körének kezdetét rontottam el ahogy kijöttem boxból azt hittem Márk levezető köre az mert pont akkor javított ö is bocs érte.

    A Futamon beszorultam Szabi mögé, sajonos a 130r elötti egyenesben amikor mellé értem többször nekem jött és leszorított emiatt ránk esett Zelfi és Tomi ha jól tudom és a130 r utáni féktávot amatőr módon elmértem így nekimentem Szabinak oldalról. Vissza akartam engedni de úhy h Zelfiék közben ne menjenek el, magamra engedtem majd amikor a tükröt akartam állítani kikapcsoltam a monitort és sötét lett minden...

    Grat Márknak a 3. helyhez hozta azt amit nekem is kellett volna, így ő volt a jobb.

  15. #90
    Grat mindenkinek az egesz szezonhoz!
    Sajnos itt csak softon tudtam tartani a tempot Tomival. Mediumon a Lamborghini stabil volt de lassu mert az elso gumik nem tudtak felmelegedni rendesen. Grat Piski Tomi! Nagyot mentel! Jobban fekudt ez a palya a BMW-nek, ugyhogy a polenak orultem de tudtam nem sokaig maradok elol. Az elsodleges celom itt az volt, hogy legalabb 100 pontot szerezzek, es azt sikerult teljesiteni.

  16. #91
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Itt ragadnám meg én is az alkalmat, hát hol máshol, hogy megköszönjem először is minden aktív résztvevőnek az őszi és a tavaszi részvételt mindkét bajnokságban. És hatalmas köszönet a szervező társaimnak, valamint a VB tagoknak is, hogy szabadidejüket nem sajnálva segítették a bajnokságok zavartalan és pontos lebonyolítását.

    Gratulálok Piski Tominak mindkét bajnoki címhez, valamint a dobogós helyezetteknek is. A csapatbajnokokról sem szabad elfeledkezni, az is nagy teljesítmény .

    Az ACC bizonyosan bajnokságra még nem lesz alkalmas ősszel, ezért senki ne temesse még a gt3 szériát. De mi azért újításokkal és újdonságokkal is készülünk, hogy feldobjuk ezt a szériát, részletekkel folyamatosan jövünk majd vagy lehet, hogy csak egyszer, de akkor sokkal

    Sok értékes és élvezetes percet kívánok a nyári cup-okra minden versenyzőtársamnak, boldog anyák és apák napját, karácsonyt meg egyebek . Hamarosan talizunk.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •