Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (91 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 - Suzuka - 06.24

    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk a Masters GT3 Bajnokságot a tavaszi szezon harmadik versenyével az Suzukai pályán.
    Az eldobható két futam miatt most még bárki egyenlő eséllyel csatlakozhat a bajnoksághoz!



    3. Futam: Suzuka - rank (letöltés)
    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2018.06.24. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 44 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 25 (szerver elosztás kalkulátor)
    Az A szerver maximális létszáma 24 fő (a közvetítés miatt).

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!



    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 06. 18. 18:15.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos jó a link vagy én nem csinálok valami jól?? (gt4-re dob át)
    A link jó, csak én nem jó témába írtam, bocsi
    Át is helyeztem a megfelelő helyre.

    Azt hiszem kicsit szét vagyok csúszva az utóbbi pár napban

  3. #3
    Kovács Géza Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 04.
    Város
    Békés
    Üzenetek
    5

    setup

    Üdv! Mclaren 650S GT3-hoz tudna valaki setup-ot adni? Tudom, hogy nem szép kérés, de nem nagyon találok ehhez a kocsihoz(mondjuk lehet rossz helyen keresem). Előre is köszönöm!

  4. #4
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    A Master Rank aplikáció nem mutatja a legjobb köröm ezen a pályán, mindenkinek hasonló?
    Fair Play és versenyszellem!

  5. #5
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A Master Rank aplikáció nem mutatja a legjobb köröm ezen a pályán, mindenkinek hasonló?
    Ja, hasonló. a RANK-ban egy mási suzuka verzió van.

  6. #6
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Nem tudom kinek még, de nekem nagyon nehéz visszahozni a pályára az autót, ha lesodródom az ívről, gyakorlatilag lehetetlen! Az autó mint a korcsolyapályán, úgy viselkedik! És az is furcsa, hogy a pályát szegélyező palánkok, vonzák az autót mint a mágnes. Persze ez lehet, hogy csak nekem tűnik így belülről, de a fizika büntet rendesen, nem enged meg egy kis hibát sem! Ennek ellenére élvezetes a versenyzés, ha az ember rátrafál egy jó setupra, várom a hétvégét!
    Fair Play és versenyszellem!

  7. #7
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom kinek még, de nekem nagyon nehéz visszahozni a pályára az autót, ha lesodródom az ívről, gyakorlatilag lehetetlen! Az autó mint a korcsolyapályán, úgy viselkedik! És az is furcsa, hogy a pályát szegélyező palánkok, vonzák az autót mint a mágnes.
    100km/h feletti sebességgel, ha a betonról a fűre kerülsz, azt a való életben is korcsolyapályaként élnéd meg.
    A különbség inkább abban rejlik, hogy míg valójában a kerék besüllyed a földbe, feltúrja azt, és/vagy valami akadályba ütközik emiatt sokkal jobban lelassul és/vagy felborul/megpördül.

    Ezzel szemben az AC-ban sík a fű, soha nem süllyed be a talaj (csak a jól szimulált kavicságyban) és tökéletesen egyenletes a felület. Emiatt érzed azt, hogy bármit is teszel nekiszáguldasz a legközelebbi palánknak.

    De ha már a palánknak száguldás... na a gyakorlatban onnan általában elviszik a roncsot, saját lábon ritkán megy tovább

    Szerintem.
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 02. 26. 23:35.

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A futamtáv 44 kör lesz.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 02. 27. 07:15.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Mas autokon is felforr a soft gumi, vagy en csinalok valamit rosszul?

  10. #10
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Mas autokon is felforr a soft gumi, vagy en csinalok valamit rosszul?
    Nekem se bírja. Úgy tudok csak biztonságosan végig menni soft-al egy gyors kört, ha az utolsó szektorban végig totyogok. Nem hiszem, hogy ez megtankolva bírni fogja a versenytempót. Ha hűtés nélkül végig megyek 2-3 kört, akkor már jégkori feeling
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    simán megtettem 24 kört a mercivel...és közben valahol a fele után már futottam a jelenlegi prekvalos időmet
    Utolsó 2 kör ment pirosba a gyári gumiappon
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem se bírja. Úgy tudok csak biztonságosan végig menni soft-al egy gyors kört, ha az utolsó szektorban végig totyogok. Nem hiszem, hogy ez megtankolva bírni fogja a versenytempót. Ha hűtés nélkül végig megyek 2-3 kört, akkor már jégkori feeling
    Medium birja, de azert joval lassabb is. Versenyre medium fog kelleni! Legalabbid nekem tutira.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    simán megtettem 24 kört a mercivel...és közben valahol a fele után már futottam a jelenlegi prekvalos időmet
    Utolsó 2 kör ment pirosba a gyári gumiappon
    Kíváncsiságból én is mentem pár kört a Mercivel. Melegedik az is hidd el, csak haladni kell

    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Medium birja, de azert joval lassabb is. Versenyre medium fog kelleni! Legalabbid nekem tutira.
    Szerintem is medium lesz ebből, mert a Meki alatt tényleg életveszély a soft. Amúgy visszatérve a Mercire. Néha már komolyan azt érzem, hogy kár azért, hogy a Meki és a BMW ennyire kilóg a sorból. 1-2 autót sokkal nagyobb élvezet vezetni.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  14. #14
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsiságból én is mentem pár kört a Mercivel. Melegedik az is hidd el, csak haladni kell



    Szerintem is medium lesz ebből, mert a Meki alatt tényleg életveszély a soft. Amúgy visszatérve a Mercire. Néha már komolyan azt érzem, hogy kár azért, hogy a Meki és a BMW ennyire kilóg a sorból. 1-2 autót sokkal nagyobb élvezet vezetni.
    Kicsit rafekudtem a Lambora es ugy latszik h egy ilyen kanyargosabb palyan is el lehet csipni vele a mekit es a bmw-t!
    Szerintem a tobbi autoval is ez a helyzet. Monjuk a mikivel ezerszer egyszerűbb, de a lambo elvezetesebb. Majd ma keso este feltoltom a Lambos prekvalis koromet. Meg benne maradt 1-2 tized de azert nem rossz kor!

  15. #15
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit rafekudtem a Lambora es ugy latszik h egy ilyen kanyargosabb palyan is el lehet csipni vele a mekit es a bmw-t!
    Szerintem a tobbi autoval is ez a helyzet. Monjuk a mikivel ezerszer egyszerűbb, de a lambo elvezetesebb. Majd ma keso este feltoltom a Lambos prekvalis koromet. Meg benne maradt 1-2 tized de azert nem rossz kor!
    Meg is vagyok lepődve rajta, hogy ilyen kanyargós pályán ilyen jó időt mentél a Lamboval. Gratula! Én az Audit nyüstöltem még, mert nagyon szeretem vezetni, de úgy érzem, hogy egy futamgyőzelemhez kevés lenne, bármit is csinál vele az ember :/ Nem hiszem, hogy én 2:02 alá be tudnám hozni.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  16. #16
    Valaki segítsen már kitalálni, mi a baja a Masters Appomnak...


    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...ni_huracan_gt3
    Nem látszik az időm...
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki segítsen már kitalálni, mi a baja a Masters Appomnak...


    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...ni_huracan_gt3
    Nem látszik az időm...
    Menj egy érvényes kört a Rank App-al és a linkelt topic-ban add meg az adatait:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank

    - Időpont amikor futottad a kört
    - pálya
    - autó
    - köridő

    Utána nézek mi a problémád.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Meg is vagyok lepődve rajta, hogy ilyen kanyargós pályán ilyen jó időt mentél a Lamboval. Gratula! Én az Audit nyüstöltem még, mert nagyon szeretem vezetni, de úgy érzem, hogy egy futamgyőzelemhez kevés lenne, bármit is csinál vele az ember :/ Nem hiszem, hogy én 2:02 alá be tudnám hozni.
    En se gondoltam volna h a lamboval jobbat fogok menni mint a mekivel, aztan talaltam meg par tizedet a setupba es a palyan is!

  19. #19
    Nem rossz! 3 különböző auto a top 3ba 35 ezreden belul

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsiságból én is mentem pár kört a Mercivel. Melegedik az is hidd el, csak haladni kell
    nem a melegedésre gondoltma a pirossal hanem a kopásra...(amúgy ha okosan megyek, akkor csak az S-S után pirul be a bal eleje...

    amúgy meg...csak 5 körre készülök
    Utoljára módosította: Sziszka; 2018. 03. 03. 10:59.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21

    lambo hot lap 2:01:656

    https://youtu.be/lsg3VAWVGVs

    Tegnap ezredre pontosan ugyanezt az idot futottam
    Utoljára módosította: Asztalos Andras; 2018. 03. 04. 12:25.

  22. #22
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Up a mai futamnak

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 44 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.



    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Lesz kozvetites?

  24. #24
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz kozvetites?
    Igen lesz elvileg.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #25
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Már latom h a senki földjére kerülök. Igazán nevezhettek volna még
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •