Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1

    R3E MDTM - Slovakia Ring 02.28

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters DTM 2018 bajnoksága! Második helyszínünk a Slovakia ring. A Pozsonytól 40 km-re található található pályát 2008-2009 között építették, Hans Roth osztrák építész tervei alapján. A versenypálya területe hasonlít egy derékszögű háromszögre, rendkívül széles, technikás és 5,9 kilométer hosszú. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    2. Futam: 02.28. - Szerda Slovakia Ring - rank
    Autók: DTM 2013-2016 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): DTM 2013DTM 2014DTM 2015DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (15 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:15 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:50 (5 min) napszak: dél
    Race2: 21:55(22 min) napszak: dél

    Shakedown időpont: 02.26. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Bajnokság 2018
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 02. 15. 00:45.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ne felejtsétek, este Shakedown futam!

  3. #3
    Szerver fut: GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN
    Jelszó: masters
    Jó szórakozást!

  4. #4
    Csak azért írom le, hogy a 18:00 körül befejeződött menet eredménye nem került be a prequalra, hogy pont közben jelenjen meg rajta.

    Szerk.: Végül nem tudom melyik eset állt fent, de ha kézi beavatkozás kellett, akkor köszi!
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 02. 28. 20:10.

  5. #5
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért írom le, hogy a 18:00 körül befejeződött menet eredménye nem került be a prequalra, hogy pont közben jelenjen meg rajta.

    Szerk.: Végül nem tudom melyik eset állt fent, de ha kézi beavatkozás kellett, akkor köszi!
    Tomi megcsinálta
    Én meg Gratulálok

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Saját onboard stream itt lesz
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-25. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    20:30-kor LAG teszt ( kérlek ne késsetek! )
    Sikeres LAG teszt esetén egy szerveren elengedjük a mezőnyt.
    Sikertelen LAG teszt esetén A és B szerverre lesz bontva a mezőny ( itt a fórumon,
    új kiírásban lesz olvasható a szerverbeosztás )
    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  8. #8
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Nagyon elkeseredett vagyok, mert hibát dobott az RR, és kilépett verseny közben
    Ilyen pedig nem volt még nálam..

  9. #9
    Kovács Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 02. 05.
    Város
    Tordas
    Üzenetek
    4
    Én szintén csak ezt tudom mondani, elkeseredett vagyok... 12 perccel a vége előtt megállt a kép a játékban ; az autó ment tovább, a kormány rezgett, tudtam fékezni, mindent..... de nem láttam mást, csak ezt:



    A boxba is kilépett, ahogy hallottam, de a játékot csak a Feladatkezelőből tudtam leállítani...

    A kínkeservesen visszaszerzett 12. helyről!!!!!!....

    Valakinek van ötlete, hogy mi a szösz ez? Máskor is előfordult már...

    Sajnálom, mert most jól ment, ahhoz képest, hogy nemszeretem pálya

    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon elkeseredett vagyok, mert hibát dobott az RR, és kilépett verseny közben
    Ilyen pedig nem volt még nálam..
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Hobo; 2018. 02. 28. 23:11. Indoklás: A csatolt kép túl nagy volt

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futamon tapasztalatok lagot? Ha igen akkor folyamatos volt, vagy csak időnként előforduló?

  11. #11
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Szeretnék elnézést kérni Nagy Attilától és Hódi Balázstól!!!Srácok,sajnálom,hogy eltoltam a versenyeteket.

  12. #12
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futamon tapasztalatok lagot? Ha igen akkor folyamatos volt, vagy csak időnként előforduló?
    Nálam majdnem végig rendben volt minden, a második futam vége felé éppen akkor pislogott kettőt Leéb István autója, mikor félig mellé értem az utolsó kanyarban, de szerencsére néhány mp-ig tartott a probléma és utána helyreállt a rend.

    Ami egy picit furcsa anomália volt ma nálam, hogy a szabadedzés vége felé éppen a T2 közepén tartottam, amikor hirtelen kiegyenesedett a kormány, mintha egy eltört felfüggesztést/tengelyt szimulálna a program és onnantól kezdve végig olyan érzés volt vezetni, mintha jelentősebben csökkentettem volna a steering lockot. Már inkább nem léptem ki a kvali elején, nehogy még rosszabbul járjak, pár kör után tudtam hozzá alkalmazkodni, de a lassú kanyarokban veszettül szenvedtem emiatt a versenyeken. Pont ma állítottam dolgokat a Logitech profilerben, na de akkor sem tudom mi magyarázná, hogy órákkal később random jut érvényre valami változás.

    Na mindegy, ezt leszámítva nagyon élvezetes versenyek voltak, szerintem éles Masters futamon nem is végeztem még dobogón eddig sosem.

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam majdnem végig rendben volt minden, a második futam vége felé éppen akkor pislogott kettőt Leéb István autója, mikor félig mellé értem az utolsó kanyarban, de szerencsére néhány mp-ig tartott a probléma és utána helyreállt a rend.
    Köszi a visszajelzést! Másnál mi volt a tapasztalat? A "minden rendben volt" visszajelzés is hasznos lenne (már persze, ha az volt)

    Na mindegy, ezt leszámítva nagyon élvezetes versenyek voltak, szerintem éles Masters futamon nem is végeztem még dobogón eddig sosem.
    LINK

  14. #14
    Én sem tapasztaltam LAG-ot, Ásványi Feri egyszer villant be előttem a második futamon, azon kívül nem tapasztaltam villogást, semmit.

    Viszont tapasztaltam az első futamon kétszer is, hogy a T2-ben lehet menni padlógázon DRS-el, csak épp szélárnyékban nem. Az első beforgásomat ott Barna Martin mögött még betudtam egy kis rázókő hozzáérésnek, de aztán egy másik esetnél egyértelművé vált, hogy úgy már nincs elég leszorítóerő. Igen nagy hülyeség volt, mert beérhettem volna a 9-10. helyen, ami ért volna egy első rajtsort a második futamra...
    A második futamon így a mezőny végéről indulva vadászgattam le a pályáról lepattanókat, illetve küzdöttem meg pár helyért. A végén a 9. helyen már csak arra figyeltem, hogy Ásványi Ferit, mint csapattársat fedezzem hátulról, mert Nagy Laci nyomakodott nagyon hátulról utána. Szerencsére nem voltak rendben a gumijai, így párszor oda-vissza előztük egymást, bár az utolsó kör végén már utat engedtem neki, amikor egy kicsit elrontottam a csikicsuki részt.
    Amit mindenképp kiemelnék, az a nagyon korrekt és sportszerű versenyzés mindenki részéről. Ritkán éreztem ennyire biztosnak, hogy be lehet menni valaki mellé és el fogunk fordulni egymás mellett.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont tapasztaltam az első futamon kétszer is, hogy a T2-ben lehet menni padlógázon DRS-el, csak épp szélárnyékban nem.
    Egyszer én is majdnem elszálltam így.
    https://youtu.be/vWl0DFSKrt8?t=8m20s

    De én belülről úgy éreztem, hogy nem is a szélárnyék volt a gond első sorban, hanem az előttem haladóra figyelve túl későn kezdtem fordulni és túl élessé vált a kanyarodási szög.

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Slovakia Ring

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  17. #17
    Elnézést kérek Molnár Lacitól, amiért hátulról telibevertem, az egyenesben full gáznál fogta magát és kb. 2mp-re elsötétült a kép, fogalmam sincs mitől. Olyan volt mint egy lag, csak nem beszaggatott, hanem black out. Mire visszajött már késő volt. Nekem ez nagyon elvette a kedvemet az egésztől, a másodikon inkább el sem indultam, mert nem szerettem volna esetlegesen más versenyét elcseszni...

  18. #18
    Kovács Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 02. 05.
    Város
    Tordas
    Üzenetek
    4
    Ameddig bent voltam, nálam minden rendben volt...

  19. #19
    Idézet Eredetileg Lázár Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek Molnár Lacitól, amiért hátulról telibevertem, az egyenesben full gáznál fogta magát és kb. 2mp-re elsötétült a kép, fogalmam sincs mitől. Olyan volt mint egy lag, csak nem beszaggatott, hanem black out. Mire visszajött már késő volt. Nekem ez nagyon elvette a kedvemet az egésztől, a másodikon inkább el sem indultam, mert nem szerettem volna esetlegesen más versenyét elcseszni...

    Azt hittem csak nálam csinálja ezt. De nekem több játék is (iracing pl) Fogja magát és elsötétül a kép egy 1-2-3mp-re (nvidia gtx 1050ti) Egyszer Ádámnál is volt ilyen a T3ban fordultunk egymás mellett és amíg sötét volt a kép csak imádkoztam, hogy nehogy eltrafáljam..

  20. #20
    Szoktatok drivert frissíteni a videokártyához? Első körben én letölteném a legutolsót és csinálnék egy tiszta telepítést (ami alaphelyzetbe állít mindent). Ha ez nem oldja meg, akkor meg érdemes utánajárni, hogy nem melegszik-e túl a GPU terhelés alatt, megfelelő-e a tápellátás a maximális teljesítményhez, nincs-e gond a monitor kábelével/csatlakozójával...

  21. #21
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szoktatok drivert frissíteni a videokártyához? Első körben én letölteném a legutolsót és csinálnék egy tiszta telepítést (ami alaphelyzetbe állít mindent). Ha ez nem oldja meg, akkor meg érdemes utánajárni, hogy nem melegszik-e túl a GPU terhelés alatt, megfelelő-e a tápellátás a maximális teljesítményhez, nincs-e gond a monitor kábelével/csatlakozójával...
    Nálam ugyan ez volt a helyzet. A driver figyelő, mindíg a legfrisebbet telepítette a videókártyához, de akkor is csinálta. Aztán felmentem a gyártó oldalára és onnan leszedtem a hozzávalót, azóta megszünt a blackout.

  22. #22
    Le fogom frissíteni, mert ha még egyszer előfordul akkor Alt+F4 és egy karaterúgással rúgom szét a monitort A gépet azért nem mert az baszott nagy és eltörné a lábfejem

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •