Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 66 (66 összesen)
  1. #51
    Nem hivatalos eredmények:
    A szerver
    B szerver

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Verseny bírák!

    B szerver 2. futam
    Pontosan nem tudom, de a 2. vagy 3. körben a célegyenes előtti sikánt szándékosan levágtam, mert úgy láttam hogy baleset nélkül nem biztos, hogy elfordulunk.
    Majd az egyenesben visszaadtam a pozíciót természetesen, amit ezzel nyertem.
    Nem tudom mennyire szabályos vagy nem, de adott helyzetben ez tűnt a legjobb megoldásnak.

    Üdv
    Mikó Péter
    Ezt majd az ovas topikban is jelentsd, a megadott formatumban kerlek!

  3. #53
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #54
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Vizner Gabi! Sajnalom, hogy a masodik verseny elso koreben neked csusztam es kiforgattalak. Satuba kerultem es mar nem tudtam elkerulni. Termeszetesen megovom.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 02. 25. 22:57.

  5. #55
    B2: Viktor, bocsánat! Természetesen nem így akartam. Sajnos kipöcköltek, a pálya közepére sodródtam fordítva, megvártam, míg elmegy a sor, majd az első szabadnak tűnő "szünetben" próbáltam lemenekülni a pályáról, ahogy csak tudtam, hát így sikerült... :S Bocs, még egyszer! Sárgazászlót nem integetett a néni?

  6. #56
    Rigo Krisztiántól elnézést kérek, hogy kilöktem a 2. futam elején, sajnálom nagyon.

  7. #57
    Csáti Viktor Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    B2: Viktor, bocsánat! Természetesen nem így akartam. Sajnos kipöcköltek, a pálya közepére sodródtam fordítva, megvártam, míg elmegy a sor, majd az első szabadnak tűnő "szünetben" próbáltam lemenekülni a pályáról, ahogy csak tudtam, hát így sikerült... :S Bocs, még egyszer! Sárgazászlót nem integetett a néni?
    Biztos volt sárga, sajnos nem figyeltem eléggé. Semmi gond, ezt elnéztem én is, az S kanyarokból kijövet mire megláttalak már késő volt korrigálni ilyen tempóban.

  8. #58
    B szerver
    A prequalokon végig rettenetesen szenvedtem, valahogy nem sikerült ráéreznem az első szektorra, így úgy álltam hozzá, hogy majd autózunk egy jót a B szerveren a sereghajtókkal. Az időmérő a prequalos idejeimhez képest elég jól sikerült, tudom hogy jobb volt a pálya, de a lényeg sikerült PB-t futnom. Így 9. rajthely.
    R1
    A rajt közepesen sikerült, inkább próbáltam túlélni az első kört, amivel vesztettem 2 helyet, és aztán még a túlélés se sikerült teljes mértékben. Hátul az egyenes előtti kanyar kicsit szélesre sikeredett és ahogy rámentem a fűre, megindult az autó hátulja, ebből Varga Bazsi mentett meg, azzal hogy vissza koccolta az autó elejét. Ebből sajnos ő járt sokkal rosszabbul, innen is elnézést még egyszer érte, nem szándékosan vettem driftesre a figurát. Így viszont "csak" a 14 hely-ig estem vissza, ahonnan aztán kezdődhetett a futam. Az előttem lévőkhöz képest egészen megvolt a tempóm, így egész jó kis csatákat sikerült kialakítani, amivel a 9. helyig jöttem fel.
    R2
    A rajt az első sorból egész elfogadhatóan sikerült, de Herczeg Zolinak nem sikerült elmenni, viszont leszakítva a többieket értünk a pálya hátsó részére. Ott próbáltam kigyorsításra dolgozni, hátha majd az egyenesbe. Bejött. Sajnos az első helyem addig tartott míg átgondoltam, hogy a mögöttem 2-3s-re lemaradóak akár fel is tarthatják a gyorsabbakat. Jött a hiba, egyenes előtti kanyarban elbambultam és a rázókövön fékezve elindult az autó hátulja. Megfogni bár sikerült, de ehhez majdnem meg kellett állnom amivel 3 helyet vesztettem, de majdnem 4-et is. No sebaj, gondoltam jó lesz a 4. hely is vagy esetleg feljövök még egyet és akkor dobogó. Ez sem lett sajnos így, talán 2 körrel a vége előtt megint jött az elbambulás, ugyanott, ugyanúgy. Úgyhogy még -2 hely, így csak a 6. hely lett meg. Ezt teljes mértékben most én baltáztam el, de ezt leszámítva...

    Eszméletlen jó futamok voltak, minden percét élveztem!
    Volt hogy itt-ott megpöcköltek, de np, szerintem teljes mértékben belefért. Hát nem ez a jó ebben a kategóriában?
    Pár szituáció én is elgondolkodtam, hogy lehet nem így kellett volna csinálni, de asszem sikerült nem ki K.O-zni senkit. Akit esetleg mégis sérelem ért, bocsánat érte!

  9. #59
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kérnénk "B" szerverről replayt! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #60
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérnénk "B" szerverről replayt! Köszi!
    Teszek fel este ha hazaértem.

  11. #61
    Sziasztok! Most láttam csak pontversenybe, hogy nekem megint külön számolta a pontjaimat Daytonáról! Kérném a vezetőséget, hogyha lehetőség van rá, kukkantson már rá, mivel a "Molnár Attis" profilomnál kellene lennie a pontoknak, nem a "Molnar Attis2"-nél, illetve a Molnar Racing Teamhez sincs hozzáadva.. Köszönöm!

  12. #62
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Most láttam csak pontversenybe, hogy nekem megint külön számolta a pontjaimat Daytonáról! Kérném a vezetőséget, hogyha lehetőség van rá, kukkantson már rá, mivel a "Molnár Attis" profilomnál kellene lennie a pontoknak, nem a "Molnar Attis2"-nél, illetve a Molnar Racing Teamhez sincs hozzáadva.. Köszönöm!
    Szerintem sokat segitene, ha torolned az egyik profilod.

  13. #63

  14. #64
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    R2 Onboard

    Sajnos a hibákat is be kell ismerni...

  15. #65
    A futameredményeket betöltöttem, a B szerver eredményein még reszelek.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérnénk "B" szerverről replayt! Köszi!
    Feltettem a replayekhez!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •