Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (82 összesen)
  1. #51
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudtam indulni a tegnapi versenyen! Pedig kivancsi lettem volna mire megyek a Lamboval! Qulin mi lett a pole ido, es a versenyen milyen idok voltak? Grat mindenkinek aki befejezte a futamot!
    1:44:200 volt a pole, ha jól emlékszem.
    Versenyen 1:44:500 a legjobb idő, de átlagban elöl 1:45:000 körül volt kopott gumikkal a végén.

  2. #52
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    A szerver.4.rajthely.Jól jöttem el a rajtnál,aztán kis szerencsével feljöttem első helyre.20. kör környékén összeértünk Piski Tomival és eltudott menni.Végig közel tudtam maradni a vége előtt Kuci Balázs megzavart és eldobtam.(bocsáatot kért,nincs harag..)Elment TCs,majd Mihi is és így csak 4. lettem.:s P Tominak grat a győzelemhez!
    A végén a programot megzavarta,hogy a fűre kerültem,mert egy körrel hátrébb sorolt.1x.-helyre.Majd nézzetek utána légyszives!
    Piski Tomi megnéztem az esetünket és a te autódból az látszik,hogy te nem ,hogy befelé nem indulsz el,de még inkább kifelé tereled ott az autód ahol már kanyarodni szokás.:S

  3. #53
    Nem hivatalos eredmények:
    A szerver
    B szerver

  4. #54

    Flag

    B szerver
    A héten nem sokat voltam otthon, így vasárnap 7-kor hazaesve, csak egy kellemes "túraautózásnak" fogtam fel a futamot.
    Az időmérő meglepően jól sikerült P2. Ennél többre nem is vágyhattam volna, szerintem kihoztam magamból a maximumot.
    A rajt közepesen sikerült, majd az első kanyarba próbáltam a galibát elkerülni, de ez sajnos nem sikerült. Külső ívre kerültem ahol Krisztián kezdett el leterelni a fűre, aki egy kocc után se vette észre, hogy mellette vagyok, így tovább húzódva a fehér vonal felé, engem teljesen leterelt. Próbáltam nem elveszteni az autót, de félig a rázón és a füvön autózva elég instabilan és megúszva sikerült visszaevickélnem a pályára, ahol az instabil autónak elég volt még egy kisebb kocc egy másik audival és már nem tudtam megfogni. Második kör elején az egyes kanyarban egy McLaren jött vissza a pályára, az audimat megkoccolva. Ezek után kellett egy kis idő mire összeszedtem maga, lassan kezdtem utolérni a mezőnyt és fogni a pozíciókat. A verseny többi része nem volt kimondottan izgalmas, 1-2x sikerült sajnos megpördülnöm, nem nagyon érzem még, hogy mit engednek és mit nem a kopott gumik. Aminek a másik oldala, hogy néha viszont "elóvatoskodok" 1-2 kanyart. Versenytempóban még sokat kell fejlődnöm, a vége P7 lett. Talán lehetett volna jobb is, ha nincsennek ezek az incidensek az elején.
    Köszönöm a futamot mindenkinek!

  5. #55
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi megnéztem az esetünket és a te autódból az látszik,hogy te nem ,hogy befelé nem indulsz el,de még inkább kifelé tereled ott az autód ahol már kanyarodni szokás.:S
    En is megneztem, nem ertunk egyet. Siman belemfordultal, radasul eleg hirtelen. Szerencsere mindketten megusztuk.

    Azt sajnalom, hogy nem jottel be masodiknak, nagyot kuzdottunk!

  6. #56
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Flag A szerver

    Practice-en PB időt futottam, de a kvalin nem sikerült, csak a P5.
    A futam jól indult, szépen eljöttünk, aztán az első körben a buszmegállónál keletkezett tumultusban (épp előttem történt) vesztettem három pozíciót, de a T1 után már a 6. helyen voltam, egészen a T5-ig, amikor Kornél kiforgatott, így visszaestem a 17. helyre. Sajnáltam a pozíciót, mert talán erre a futamra készültem eddig a legtöbbet, kíváncsi lettem volna, mire megyek a Nissannal az élmenők között. Innen aztán az enyhén törött autóval kezdtem fokozatosan felzárkózni, utolértem a csapattárs Szűcs Tomit és együtt felküzdöttük magunkat az 5. - 6. helyre.
    Összességében nagyon jó verseny volt, a második körös incidensen kívül talán más kontakt nem is volt, szépen figyelt mindenki, akivel találkoztam a pályán.
    Grat a győztesnek és mindenkinek, aki célba ért.

    Szervezőkhöz egy kérdés: elérhető esetleg valami statisztika arról, hogy ki hány kört tett meg a prekval szervereken?

  7. #57
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Szervezőkhöz egy kérdés: elérhető esetleg valami statisztika arról, hogy ki hány kört tett meg a prekval szervereken?
    A log-ban gyakorlatilag benne van, hogy ki mikor milyen kört futott, de összesítve a feldolgozó program ezt nem rögzíti, mindig csak a legjobb időeredményt rögzíti.

  8. #58
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Hát ez nagyon izgi volt végig. Még több ilyen pályát.
    A rajtot sikerült elrontanom, de nagyon, ezért a mögöttem levőknek is el kellett venniük picit. sry srácok. Vissza estem kb 2 helyet. Majd onnan jöttem föl izgalmas csatákkal a 3-4ik helyre.
    Terhes Csabival és Mihivel is nagyokat csatáztam, amit rohadtul élveztem. Köszi srácok.
    17ik kör környékén az ovál részen telefon hivást kaptam, lenéztem a telcsire és koccoltam a falat 270-nél. Hát persze hogy eleje-hátulja piros lett. A tempó ugye ezáltal ugrott is. Szakadtam is le az élbojtól. Muszáj volt kimennem 6 körrel hamarabb a boxba, hogy ne veszitsek még többet. Részben be is jött a taktika, csak ugye az ucsó 3 körre elfogytak a lágy gumik, olyannyira, hogy a piros sáv is eltünt a gumiapp grafikonja mellől. Már a defektől tartottam, és meg is pörögtem1x. Itt elment Szűcs és később "Siblinger" is...

  9. #59
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver P2 50 körben megforogtam és azt a körömet nem számolta. Bejöttem a P2-be de számláló szerint sokadik lettem csak. Nézzetek már majd utána. Köszi
    Hivatalos eredményeknél helyre tettem a dolgokat.

  10. #60
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is megneztem, nem ertunk egyet. Siman belemfordultal, radasul eleg hirtelen. Szerencsere mindketten megusztuk.

    Azt sajnalom, hogy nem jottel be masodiknak, nagyot kuzdottunk!
    Valóban beléd fordultam,csak te ott olyan széles ívet választottál,hogy ha nem koccollak beljebb szerintem nem is tudsz elfordulni a pályán.Persze szived joga ívet választani,csak ilyen ívet egyedül sem választottál volna.Mind 1 ,levontam a tanúlságot,legközelebb már számítok rá.

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban beléd fordultam,csak te ott olyan széles ívet választottál,hogy ha nem koccollak beljebb szerintem nem is tudsz elfordulni a pályán.Persze szived joga ívet választani,csak ilyen ívet egyedül sem választottál volna.Mind 1 ,levontam a tanúlságot,legközelebb már számítok rá.
    Siman befordultam igy is, pedig szukebb ivrol kezdtem, mint egyedul. Amugy meg te jottel nekem, amit tenyleg jobb, ha legkozelebb elkerulsz.

    A lenyeg, hogy szoros, jo futam volt, vigyaztunk egymasra. A masodik korben az elso kanyar ahogy a Horvath Mark fele csapat megcsinalta, azelott le a kalappal.

  12. #62
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    PreQ: Kicsit fájt hogy sok effortot tettem bele (majd 1,5h!) , mert későn láttam meg hogy a sok köridő ellenére kevés nevező van így biztos a B div.
    Q: Nagyon orrtolós volt a kocsi, kicsit tekertem rajta, PB, 3. hely. Utolsó pillanatban eszembe jutott a sok gumis issue, így besetupoltam egy B-tervet 40/60 eloszlású Med gumihoz, de nyitva hagytam az S-S vonalat is, így félig megtankolt autóval nyitottam.
    R: Rajt borzalmas volt, vagy 7. helyre visszaestem, a hosszú kettes miatt nem ment. Ami még inkább fájt, hogy még az első kanyarig se jutottunk el, már sárga volt az oldalam/hátsóm. Több figyelmet gyerekek, ez vicc hogy egyenesben se tudunk egymás mellett haladni... Ez a sérülés pont annyira volt elég, hogy 18 körön át kövessem Krisztiánt, mert nem volt elég tempó a Nissanban, hogy a buszmegállóban stabilabban áthaladó Mekit biztonságosan meg tudjam előzni – egyébként jó kis csata volt. Csak azért nem mondom hogy kár volt a hibádért, mert a gumikban nem bíztam, így jól jött ez a kis különbség közénk . Futam második felén a med gumik meglepően jók voltak, nem tudott a mögöttem levő banda közeledni, így P1. #ésmostújraeszembejutotthogynincsP1jokeridénse
    Egyedüli izgalom a 2. félidőre az Oláh G.nek a visszakörözése volt...másodjára már nem akartalak elengedni pedig, de olyan közel maradtál, hogyha még egyszer elfékezed magad, viszel engem is, így jobbnak láttam félreállni. Remélem ha szoros meccsben lettem volna az első helyért, akkor biztonságosabbnak érezted volna te is, hogy távolságot hagyj.

    UI: A lekörözötteknek pacsi, szépen félreugrottak, de azért nézzetek hátra vagy egy realtimeot (F3? talán) kapcsoljatok be. Sokszor a pozícióban levő Gergely elől is félreugrottatok, ő meg köszönte szépen
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #63
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Terhes Csabival és Mihivel is nagyokat csatáztam, amit rohadtul élveztem. Köszi srácok.
    Jó kis csörte volt, első kanyarban mindketten megmutattuk hogyan kell kívülről előzni! Aztán mielőtt lemaradtál volt egy kis összeérésünk. Megnéztem, nem érzem, hogy túl kövér íven mentem volna, remélem nem sérült az autód.

    A második körben viszont volt egy optimista előzésem Molnár Danival szemben, bocsánat érte, nem rajtam múlt, hogy nem lett baj belőle. Úgy éreztem előrébb vagyok már, jövök egy sörrel.

    A kvalit jól elszúrtam, aztán nem volt egyszerű feljönni, nagyon szoros volt a mezőny, de valahogy felküzdöttem magam a dobogóra. Grat Tamásnak a győzelemhez!

  14. #64
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a sérülés pont annyira volt elég, hogy 18 körön át kövessem Krisztiánt, mert nem volt elég tempó a Nissanban, hogy a buszmegállóban stabilabban áthaladó Mekit biztonságosan meg tudjam előzni – egyébként jó kis csata volt. Csak azért nem mondom hogy kár volt a hibádért, mert a gumikban nem bíztam, így jól jött ez a kis különbség közénk . Futam második felén a med gumik meglepően jók voltak, nem tudott a mögöttem levő banda közeledni, így P1. #ésmostújraeszembejutotthogynincsP1jokeridénse
    Igy is vért izzadtam, hogy ne közelíts rám. Jó kis verseny lett volna ha nem bambulom el a féktávot és nem akartam volna megmenteni és forgok bele a falba. Kár érte. Bíztam benne hogy befoglak, de a 2. etapod medes tempód rendben volt, alig tudtam hozni rajtad,( nem is értettem ) és végére még el is b......tam.
    Az elején nekem is volt egy kis kaland, visszanéztem és tényleg hagynom kellett volna Pokornyi Balázsnak több helyet, de isten igazából nem tudtam hogy ott vagy mert előtte féktávon olyan tempoval estél full pályán kívülre, hogy nem is számítottam rád. Sorry érte.

  15. #65
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis csörte volt, első kanyarban mindketten megmutattuk hogyan kell kívülről előzni! Aztán mielőtt lemaradtál volt egy kis összeérésünk. Megnéztem, nem érzem, hogy túl kövér íven mentem volna, remélem nem sérült az autód.
    Jah, az faja volt Ott sztem én húztam be tulzottan. Sry érte... Picit sérült a kocsim,(meg is érdemeltem..), de nem ez volt a legnagyobb gondom a futamon. Grat a dobogóhoz

  16. #66
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Quali: P14, ha megfutom a 2 órával korábban futott időmet, akkor is max 9, de így legalább kicsit a daráló mögött voltam.
    Race: 2 kör alatt feljöttem a 6. helyre, utána már csak tartani kellett, ami a Nissanok és Deák Ferenc ellen nem nagyon ment. Volt egy 3-4 tizedes lemaradásom versenytempóban. Végül P8, összességében teljesen elégedett vagyok.

    Stream estéről: https://youtu.be/VIBOY983JpI


    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    A második körben viszont volt egy optimista előzésem Molnár Danival szemben, bocsánat érte, nem rajtam múlt, hogy nem lett baj belőle. Úgy éreztem előrébb vagyok már, jövök egy sörrel.
    Lehet 3. körre gondolsz a síkánnál. De nem volt para, kontakt nélkül megúsztuk, amúgy is gyorsabb voltál sokkal.

  17. #67
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Nekem a előkészületek jól sikerültek, a részidőm időmérőn 1:45 közepére sikerült! Amit lehetett kihoztam a Ferrariból, sajnos a futamom nem a legjobban jött össze, a rajt jól sikerült, amit hoztam a 4. körig, sajnos a célegyeneselőtti sikánban megcsúsztam, a rapadás elveszett a hátsó gumikról, és a palánknak csapódtam oldalirányból! A kocsi eléggé lestrapálódott, nem láttam értelmét visszaevickélni a boxba, mert túl sok időbe telt volna, hogy újra kocsit faragjanak belőle! Nem baj, tetszett, szezonkezdés, tapasztalatszerzés, várom Suzukát!
    Fair Play és versenyszellem!

  18. #68
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos eredményeknél helyre tettem a dolgokat.
    Tomi én is jeleztem a hozzászólásomban,hogy ugyanígy jártam.4. Lettem és nem 1x.

  19. #69
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Practice-en PB időt futottam, de a kvalin nem sikerült, csak a P5.
    Ehhez képest te vagy a pole-ban

  20. #70
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi én is jeleztem a hozzászólásomban,hogy ugyanígy jártam.4. Lettem és nem 1x.
    Bocs, a sorok között elsiklottam felette, de most javítottam.

  21. #71
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez képest te vagy a pole-ban
    Ja tudom, ott egy kis vágás volt, ki is írta, hogy nem számolja, így nyomtam tovább, de úgy látszik ez a progi mégis regisztrálta. A szerver viszont nem, így P5-ből indultam.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Az elején nekem is volt egy kis kaland, visszanéztem és tényleg hagynom kellett volna Pokornyi Balázsnak több helyet, de isten igazából nem tudtam hogy ott vagy mert előtte féktávon olyan tempoval estél full pályán kívülre, hogy nem is számítottam rád. Sorry érte.
    Nem ezen múlott a győzelmem, de azért nem esett jól. Már réges-rég a pályán voltam, ráadásul előtted, tehát láthattál. Csak próbáltam a tapasztalatlanságom miatt egy esetleges kilökést elkerülve, minél távolabb kerülni mindenkitől. Egyedül azt nem értettem, hogy ha nem is figyelsz, akkor egy kocc után miért nem húzódtál beljebb, mikor senki nem volt a bal oldaladon a közelben se.

  23. #73
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ezen múlott a győzelmem, de azért nem esett jól. Már réges-rég a pályán voltam, ráadásul előtted, tehát láthattál. Csak próbáltam a tapasztalatlanságom miatt egy esetleges kilökést elkerülve, minél távolabb kerülni mindenkitől. Egyedül azt nem értettem, hogy ha nem is figyelsz, akkor egy kocc után miért nem húzódtál beljebb, mikor senki nem volt a bal oldaladon a közelben se.
    Ha megnézed a replayt kifelé csúszok egy picit. Látni nem láttalak, arra meg nem számoltam hogy pályán kivülröl ilyen hamar visszakeveredsz pont mellém. Akkor én is joggal kérdezem hogy a pici kocc után miért nem veszed el egy pillanatra ha látod hogy kifelé huzodom?? Szoval kettőn áll a vásár 😉

  24. #74
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, a sorok között elsiklottam felette, de most javítottam.
    Köszönöm!

  25. #75
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    nagy meccs volt köszi

    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nagyon izgi volt végig. Még több ilyen pályát.
    A rajtot sikerült elrontanom, de nagyon, ezért a mögöttem levőknek is el kellett venniük picit. sry srácok. Vissza estem kb 2 helyet. Majd onnan jöttem föl izgalmas csatákkal a 3-4ik helyre.
    Terhes Csabival és Mihivel is nagyokat csatáztam, amit rohadtul élveztem. Köszi srácok.
    17ik kör környékén az ovál részen telefon hivást kaptam, lenéztem a telcsire és koccoltam a falat 270-nél. Hát persze hogy eleje-hátulja piros lett. A tempó ugye ezáltal ugrott is. Szakadtam is le az élbojtól. Muszáj volt kimennem 6 körrel hamarabb a boxba, hogy ne veszitsek még többet. Részben be is jött a taktika, csak ugye az ucsó 3 körre elfogytak a lágy gumik, olyannyira, hogy a piros sáv is eltünt a gumiapp grafikonja mellől. Már a defektől tartottam, és meg is pörögtem1x. Itt elment Szűcs és később "Siblinger" is...

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •