Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (82 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 - Daytona - 02.18

    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk a Masters GT3 Bajnokságot a tavaszi szezon második versenyével az legendás daytona-i pályán.
    Az eldobható két futam miatt most még bárki egyenlő eséllyel csatlakozhat a bajnoksághoz!



    2. Futam: Daytona - rank (letöltés)
    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2018.02.18. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 51 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 35 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 03. 05. 09:41. Indoklás: körszám hozzáadása
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Biztosan nem ez lesz a leggyorsabb kör de hátha segít valakinek.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 02. 06. 10:29.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Kedves versenyzők!

    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.
    Ebbe nem fér bele (még felvezető körön sem), a T1 kihagyása és a pálya lerövidítése az ovál részen, vagy a boxból egyből az ovál felé kanyarodás. Ez szabályellenes és balesetveszélyes is.

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    A Fal

    A Bus stop sikán előtt, a Daytona feliratot ne próbáljátok meg a GT3-as kocsikkal se nagyon közelről olvasni, me' nagyot üt a függőn nekik is
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5

    Setup?

    Sziasztok! Abszolút új vagyok nézzétek el nekem. Szeretnék setupok szerezni a McLarenhez de link ami a topikban van nem működik. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm!

  6. #6
    Idézet Eredetileg farrrkas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Abszolút új vagyok nézzétek el nekem. Szeretnék setupok szerezni a McLarenhez de link ami a topikban van nem működik. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm!
    Írsz ide, ahogy tetted és valaki előbb utóbb feltölt egyet.
    Innen letöltheted az enyémet. Biztos van jobb is, én ezzel megyek.

    De a legjobb, ha megpróbálod magadra igazítani a kocsit, a saját vezetési stílusodhoz. Nekem pl. hiába ad bárki setupot, én sosem tudok menni máséval.

  7. #7
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    De a legjobb, ha megpróbálod magadra igazítani a kocsit, a saját vezetési stílusodhoz. Nekem pl. hiába ad bárki setupot, én sosem tudok menni máséval.
    Ezt megerősítem. Nagyon ritka volt, hogy más setup-ját komfortosnak éreztem volna. A másik, hogy 5 másodperc hátrányból 3-4 inkább a gyakorlás, a kocsi nem ismerése, maximum a többi a setup számlájára írható időkülönbség.

  8. #8
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma délután javítottam a Gt3-as időmön, de a prekvalon nem frissült. 4-5 óra körül, a szerver nem dobott le.
    1:45:097-et találtam a logban, javítottam.

  9. #9
    Én is próbálkozok a videó készítéssel. Egy hotlapom a mekivel:

  10. #10
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    1:45:097-et találtam a logban, javítottam.
    Köszönöm!

  11. #11

    hot lap lambo

    Egy Lambos gyors kor ami kb1:44:1xx lett volna ha nem fogy ki a benzin par meterrwl a cel elott!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 02. 17. 13:21.

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Egy Lambos gyors kor ami kb1:44:1xx lett volna ha nem fogy ki a benzin par meterrwl a cel elott!

    https://youtu.be/qM8K5ATvUKw
    Koszi! Ahogy nezem, volt egy 1:43-as is

  13. #13
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Majdnem 10-zel megy többett a lambo a mekinél+ versenyen lesz szélárnyék is.

  14. #14
    Ezen a palyan jo a lambo de majd a kanyargosabbakon szopok vele! sajnos nem olyan stabil mint a meki, egy etup alatt 3x forgattam meg az elso oval elotti balosba. Kicsit stabilabba kell tegyem versenyre. De legalabb nem csak meki es bmw lesz a top 10be! (Remélhetőleg)

  15. #15
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszi! Ahogy nezem, volt egy 1:43-as is
    Az egy kozel hibatlan kor volt! Nem hiszem h sikerul meg1x

  16. #16
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Lambo és Audi 294-5-öt is megy itt, én Nissannal jöttem ki szélárnyékból egy Audi mögül, és az autó feléig tudtam mellé érni, onnan már az Audi jobban gyorsult tovább.
    Szerintem szinte esélytelen ellenük a versenyen, ha mellé sem tudok menni

  17. #17
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Lambo és Audi 294-5-öt is megy itt, én Nissannal jöttem ki szélárnyékból egy Audi mögül, és az autó feléig tudtam mellé érni, onnan már az Audi jobban gyorsult tovább.
    Szerintem szinte esélytelen ellenük a versenyen, ha mellé sem tudok menni
    Azért az kemény, hogy a nissannal nem tudtál előzni

  18. #18
    Kedves Versenyzők!

    Az esti futamon mindenki figyeljen oda a pálya szélét jelző vonalakra.
    GT4 futamon előfordult, hogy a dupla sárga vonalat átlépve a pályán kívül próbáltak meg versenyzők előzni. Ez szabálytalan és rendkívül balesetveszélyes, tehát tilos!

    Mindenkinek kellemes és balesetmentes futamot kívánok estére!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 02. 18. 16:10.

  19. #19
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Helló
    Jönnék a ma esti futamra. Lamboval.

    Racing_Violet festéssel ha nem foglalt még, ha igen akkor mindegy melyik lesz berakva nekem.

  20. #20
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Question

    Még soha nem mentem ilyen nagy távot assettoban főleg nem Gt3-as kocsival. Már nincs is időm kipróbálni. Kérdésem az lenne, hogy milyen gumival érdemes neki indulni és, hogy üzemagyagot fullra tankoljak vagy érdemes kevesebbel indulni és rátankolni kiálláskor?
    Általában hány box kiállás szokott lenni 90 perc alatt? Köszi a segítséget. Jó lenne nem a versenyen rájönni.

  21. #21
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Cool

    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    De legalabb nem csak meki es bmw lesz a top 10be! (Remélhetőleg)
    Nem bizony! Hajrá Nissan!

    Most 5 különböző autó van a top 10-ben.

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Még soha nem mentem ilyen nagy távot assettoban főleg nem Gt3-as kocsival. Már nincs is időm kipróbálni. Kérdésem az lenne, hogy milyen gumival érdemes neki indulni és, hogy üzemagyagot fullra tankoljak vagy érdemes kevesebbel indulni és rátankolni kiálláskor?
    Általában hány box kiállás szokott lenni 90 perc alatt? Köszi a segítséget. Jó lenne nem a versenyen rájönni.
    Ez sokmindentol fugg, de altalanossagban elmondhato, hogy 1 kiallas az optimalis. Javaslom fusd at a szabalyokat, jelentkezes modjat, stb, hogy kepben legyel.

    Olvasnivalo

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Up a mai futamnak

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 51 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.
    Ebbe nem fér bele (még felvezető körön sem), a T1 kihagyása és a pálya lerövidítése az ovál részen, vagy a boxból egyből az ovál felé kanyarodás. Ez szabályellenes és balesetveszélyes is. A vágásokat szúrópróbaszerűen vizsgálni fogjuk! Aki sorozatos szabályellenes vágást észlel kérjük óvjon!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    ON: Boxutcába való gátlástalan berongyolás mehet? Mert nagyon más alternatíva nincs itt.
    OFF: Ha ilyen kevés nevező lehet, feljebb tekerhetem végre a supersamplinget, mert kiscsoportos foglalkozás lesz
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ON: Boxutcába való gátlástalan berongyolás mehet? Mert nagyon más alternatíva nincs itt.
    OFF: Ha ilyen kevés nevező lehet, feljebb tekerhetem végre a supersamplinget, mert kiscsoportos foglalkozás lesz
    Úgy mész be ahogy szeretnél!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •